Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 445

Studio Prestige ul. Obrzeżna 1A lok. 2U2 - opinie

Polecane posty

Bardzo mila obsluga, czysty i przyjemny gabinet. Bylam juz dwa razy z obydwu zabiegow jestem bardzo zadowolna. Wpadlam tutaj akurat szukajac ich strony, zeby umowic sie na kolejna wizyte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie zabiegi na najwyższym poziomie. Jestem bardzo zadowolona. Rewelacyjna obsługa,świetny kontakt,przystępne ceny, gabinet przytulny,można wspaniale się zrelaksować ;-) Gorąco polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrianna33
Widzę , że pani właścicielka zmuszona jest wystawiać sobie pozytywne komentarze, bo nikt inny niczego takiego po wizycie w tym pseudo salonie by nie napisał!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika9494
Witam, ja od dwóch miesięcy leczę buzie z trądziku , efekty są świetne, moja buzia stała się gładka i stany zapalne już się nie pojawiają. Jestem zadowolona i z czystym sumieniem mogę polecić ten salon. Jest czysto, mają świetny sprzęt i co najważniejsze personel jest tam kompetentny, uśmiechnięty i bardzo miły! Ceny na każdą kieszeń.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem bardzo zadowolona z wizyty w tym magicznym miejscu! Dostałam w prezencie urodzinowym masaż ciepłymi kamieniami, zabrałam moją przyjaciółkę i razem mogłyśmy się w pełni zrelaksować. Obsługa na 5+, czysto, miło i przyjemnie:) Polecam na prezent!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzoka
hahah, widzę ze właściecielka siedzi po nocach i wypisuje takie bzdury! jedyne co mogłaś dostać w prezencie w tym salonie to godzinne oczekiwanie na zabieg i brak profesjonalizmu, oraz wciskanie na siłę drogich kremów- ot tyle! a i jeszcze stratę pieniędzy i zszarpane nerwy. Nikomu nie polecam, a pozytywne komentarze wypise właścicielka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę zobaczyć na wpisy
ze strony pierwszej. Wszystkie zadwolone klienki mają e-mail: @tlen.pl Chyba właścielka salonu zapomniała pozakładac emaile na innych pocztach i cóż wtopa kolejna. Sama pisze non stop o sobie pozytywne komenatarze.. Do tego salonu lepiej nie wchodzić! A tu inne opinie poszkodowanych przez salon: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5090589&start=90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babooshka76
Otrzymałam w prezencie groupona i skorzystałam z drenazu limfatycznego + lliposukcji bez skalpela + alg. Byłam bardzo zadowolona. Obsługa bardzo miła, zero problemów z terminami. Zdecydowałam sie na kolejne zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bielineczkaa
Jeżeli ktoś pisze, że tam jest czysto i profesjonalnie to chyba nigdy nie był w naprawdę profesjonalnym salonie. Zacznę od personelu, który ciągle się zmienia - młode, niezbyt doświadczone osoby niekoniecznie miłe za to natrętne, ciągle nagabują na zabiegi i drogie kremy sprzedawane w salonie oczywiście w mega promocji. Klient wchodzi, siada i .... czeka. Nikt się nim nie zajmuje (oprócz nagabywania) i nawet nie powie za ile zostanie poproszony. Żenada. Wystrój podrzędny, niektóre boksy fatalnie usytuowane z drzwiami otwierającymi się wprost na recepcję i drzwi wejściowe. Jednym słowem zero prywatności. W boksach przecież mogą być wykonywane zabiegi na ciało gdzie osoba jest roznegliżowana a młoda nazwijmy ją kosmetyczka wchodzi jak do obory i wychodzi non stop. A to się dopytać a to coś sprawdzić, przynieść sprzęt itp. Ceny poza Grouponem masakryczne. Nie polecam. Gdybym wcześniej trafiła na to forum na pewno nie skorzystałabym z ich oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasmeenka
Ja tam nigdy nie byłam, ale proszę zwrócić uwagę, że na pierwszej stronie, pozytywne komentarze pisane są w odstępie 30 minut od siebie, i czasami się po prostu powtarzają! NIby, że dwie osoby napisały dokładnie to samo, hahahaha. Autoreklama i w dodatku bardzo nieprzemyślana. Zastanawiałam się, żeby tam się wybrać, ale na pewno nie skorzystam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziiiiik
ja tam byłam. salon skin like silk i prestige. Mezoterapia, liposukcja bez skalpela, ultradźwięki i jescze jedno coś x10 zabiegów. Czekanie na zabieg to DRAMAT. mój najdluższy czas oczekiwania to 45 minut. Bo panie kosmetyczki podczas zabiegów oferują koljane zabiegi do wykupienia i czas takiego zabiegu się wydłuża... Czy to jest normalne? Ludzie, tam się dantejskie sceny działy. Cala poczekalnia siedzi pełna, wkurzona, bo musi czekać, a panie kosmetyczki biegają między pokojami, bo cały czas wymeiniają się narzędziami. Każdy zabieg robiła mi inna pani. Zero klimatu, NIE POLECAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justi101
Byłam na 5 zabiegach i każdy z inną Panią. Odradzam tylko Panią Angelikę za grosz obycia instruowała na cały salon nie zważając czy słyszę nową dziewczynę jak ma naciągać klientki i wciskać im produkty to mają 10% od tego!!! a później wrócila do mnie i wciskała mi ine zabiegi mówiąc mi jak straszne mam nogi-i próbowała wyciągnąć ode mnie choiaż 20 zł zaliczki a jak pcwiedziałam, że teraz się nie zdeyduję to odwaliłą zabieg i wyszła bez do widzenia!!!!!!!!!!!!!!!! OMIJAĆ ANGELIKĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justi101
aaa i to samo było u mnie co u Pani dziiik czekałam 30-40 minut panie wymieniają się sprzętem przez co przerywają zabiegi raz nawet 3 razy!!! hurtowo bez klimatu ale taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czego się spodziewacie po tandetnych kuponach zakupów grupowych? Groupony są na rynku już od paru lat i jeszcze się nie zorientowaliście, że super okazja w zajebistej cenie to ostatni badziew, byleby komuś coś wepchnąć? Nadpsute żarcie, hurtowe zabiegi kosmetyczne czy fryzjerskie, najbardziej parszywe miejscówki w hotelach, rzeczy, które za nic nie chcą się sprzedać, fotoksiążki z najbardziej parszywych materiałów, a wy nadal naiwnie myślicie, że łapiecie boga za nogi, bo widzicie taką jedyną w rodzaju ofertę, z której może skorzystać bez problemu każdy Polak. To co w niej wyjątkowego, skoro jest dla każdego? Nadal nie widzicie, że ceny na stronach oferujących są sztucznie zawyżane, żeby w gruponie wyszła większa zniżka, a tak naprawdę kupujecie to samo w tej samej cenie co zwykle, albo totalny chłam? A niby taki naród inteligentny... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buehehheeeeeeeee
Hahaha, ludzie tutaj właścicielka sama pisze o sobie pozytywne opinie. To widać! Na zdrowiu i urodzie też to robi i "przy okazji" poleca swój drugi salon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vhcmag
Wykupiłm Groupon w tym salonie ( Studio Prestige ul. Obrzeżna 1A 2U2) i usługi grouponowe są traktowane na tzw "acord"...czyli, szybko pozbyć się taniego klienta. Ale to nie jest jeszcze problem. Problemem jest ciągłe spotykanie właścicielki, która feudalnie zarządza swoją firmą. Doprawdy....., wysłuchiwanie publiczne op........nia personelu nie jest miłe dla klientów! Albo trzeba dobierać odpowiednio personel, albo trzeba być bardziej dyskretnym! Na Boga!.... Pomijam fakt, że właścicielka wygląda jak sprzątaczka we własnym salonie i nie jest najlepszą wizytówką. Co do personelu , to nie mam uwag....zastraszony co prawda, ale przesympatyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Valeria_
Zgadzam się z poprzedniczką. Ta kobieta jest koszmarna.Wulgarnie odzywa się do personelu, a czasem nawet do klientów.Nastawiona jest tylko na zyski.Nikt kto był tam raz nie wróci już na pewno.Nie polecam nikomu takiej atmosfery i takiego salonu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajjjja
naczytałam się negatywnych opinii i szłam lekko niepewna. A jak się okazało, wszystko było ok. Wszyscy przyjaźnie nastawieni, zaproponowano mi i kawę i herbatę, bałaganu ani chaosu nie było. I lokal ładnie urządzony. Jednak nie zawsze trzeba się sugerować krytycznymi opiniami na forum. Albo dobrze trafiłam, albo konkurencja prężnie działa w celu zniechęcenia klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwszy_i_ostatni_raz
Byłam dzisiaj u fryzjera. Wykupiłam kupon na Gruponie. Totalna masakra! Nigdy więcej tam nie pójdę! Tam pracują ludzie nie odróżniający kolorów. Chciałam ciemny blond, a dostałam kasztan i rudą grzywkę. Włosy obok uszu też mam rude. A siwe jak były tak są. Na mój komentarz, że nie taki kolor prosiłam - usłyszałam, że kolor się zmyje. Fryzjer od siedmiu boleści. Mam imprezę w weekend i wstyd będzie się pokazać z takimi włosami!!!! Omijajcie salon z daleka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skin Like Silk, Studia Prestige Obrzeżna piszę ten komentarz jako przestrogę. Odradzam i nie polecam tego salonu. Wykupiłam zabiegi z grupona 6 zabiegów, po czym okazało się ze w salonie są te zabiegi tylko o 50 zł tańsze, żadna promocja. Cena z grupona praktycznie równa cenie jaką oferuje się w salonie. Za każdym razem miałam zabieg robiony przez inną osobę i za każdym razem inaczej, czasami lepiej czasami gorzej. Panie na recepcji patrzą na klientów jak na intruzów, mają totalny bałagan nie wiedzą, jaka klientka ma przyjść na konkretną godzinę, zakładają kartę klienta po parę razy gubiąc oczywiście poprzednie karty. Panie tam pracujące nie chętnie wykonują zabiegi, robią przepychanki między sobą na zasadzie " nie zrobię zabiegu" mówiąc takie rzeczy przy kliencie, co wprawia w lekkie osłupienie. Szefowa przy klientach używa niewybrednych słów, krzycząc przy tym na swój personel. Taka atmosfera na pewno nie pozwala się zrelaksować. Często podczas zabiegów wchodzą inne pracownice nie mówiąc nawet dzień dobry. Za każdym razem panie wciskają mnóstwo zabiegów i kosmetyków tak jakby miały za to prowizje albo jakieś punkty. Również ostrzegam przed Angelą bardzo bezczelna dziewczyna. Podchodzi do klienta z obrzydzeniem, nie wykonuje dokładnie zabiegów i skraca je maksymalnie jak się da. W ogóle nie przykłada się do swojej pracy, bardzo arogancka dziewczyna. W tym salonie jest tylko parę pań, które można śmiało polecić są przesympatyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, byłam dwukrotnie na zabiegach. Omijać z daleka to jedyny wniosek. To był najgorszy salon w jakim zdarzyło mi się być. Między innymi podczas zabiegu ( trwającego 20 % czasu wykupionego ) wchodziło kilka osób do pokoju, sprzęt brudny, nigdy nie dezynfekowany, koce brudne i smierdzące, panie tragicznie nie kulturalne, głośno, chamsko i nieprzyjemnie ale to określenia delikatne. Jedna do drugiej podobna z braku kultury i chyba na takiej zasadzie się je tam zatrudnia, jaki szef tacy pracownicy. Szkoda czasu i pieniędzy. Najgorsze salony " grouponowe" jakie znam a byłam naprawdę w wielu miejscach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłamiwiem
05.07.12 Wiktoria0000 miałam tam robiony zabieg mikrodermabrazji diamentowe. Sam zabieg bardzo polecam kobietom,które chcą się pozbyć pierwszych zmarszczek na twarzy. Naprawdę warto troszkę wytrzymac(dla mnie nie był przyjemny zabieg) ale efekty-świetne. 05.07.12 SyrenkaMaja miałam tam robiony zabieg mikrodermabrazji diamentowe. Sam zabieg bardzo polecam kobietom,które chcą się pozbyć pierwszych zmarszczek na twarzy. Naprawdę warto troszkę wytrzymac(dla mnie nie był przyjemny zabieg) ale efekty-świetneTeż polecam oczywiście Skin Like Silk tuż obok. Ja chodzę raz tu raz tu gdzie mają szybciej miejsce wolne i potwierdzam ich doskonała obsługę.. Niestety p. Piętka zmusza pracownice do wpisywania pozytywów, jak widać: 2 różne nicki, ta sama wiadomość :) Coś nie wyszło. Szkoda dziewczyn, ale muszą jej słuchać - bo inaczej nie wypłaca im pieniędzy, więc namawiają na nic nie warte kosmetyki i to w cenie dużo zawyżonej, zabiegi bez sensu bo trwają zbyt krótko, maszyny popsute i niedezynfekowane, zabieg agyptos - brudne bandaże, pokropione olejkiem lawendowym, masaż kamieniami wykonywany na oleju roślinnym... Kiedyś usłyszałam rozmowę kosmetyczki i właścicielki, jak właścicielka podeszła do kosmetyczki i zapytała chamsko co tu robi?Kosmetyczka odpowiedziała, ze czeka na mezoterapię, a właścicielka powiedziała jej, żeby wzięła elektrostymulację, klientki i tak się nie znają... i dodała, żeby nie wypuszczać klientki bez pakietu... Obóz pracy! Biedne klientki i biedni pracownicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askin
Omijajcie to gówno. Po sześciu zabiegach depilacji laserowej na które namówiła mnie gdzieś tu już wspomniana Angela mam wszystkie włosy, które miałam, nawet przez golenia przygotowujące do depilacji moje włosy na twarzy są jeszcze mocniejsze. W salonie słychać wszystko z każdego jego kąta- łącznie z tym, jak obrabiają d**ę klientom. Ponadto- nie wiem jakiego sprzętu tam używają, ale po zabiegach okazało się, że mam zakrzepicę żylną i w tej chwili żyję od lekarza- do lekarza. Najchętniej cofnęłabym czas. Ten salon to katastrofa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, nie polecam salonu !!! na samym wejściu siedzą pracownice salonu i z nieprzyjaznym spojrzeniem witają klientów. wciskano mi wiele zabiegów z promocjami dostępnych tylko w dniu dzisiejszym , nie wykupiłam i Pani od razu zrobiła się bardzo nie miła. nie polecam nawet za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sąsiadka z okolic
fryzjerzy są bardzo mało profesjonalni, ufarbowali mi włosy tak niechlujnie, że musiałam chodzić do pracy z zaczerwiwnioną skórą na czole, mimo,że wcześniej ich prosiłam, żeby usnunęli mi farbę z czoła. Do tego czekałam na zmycie farby, aż Pan obetnie opóźnioną klientkę. Zakupiłam u nich zestaw, który miał odżywić moje włosy, efekt jest taki, że włosy są wysuszone. Generalnie ktoś dobrze okresli ten salon, że to jest hurtownia, a nie profesjonalny salon. Mają niskie ceny pakietów, ale jakość jest równa cenie tych pakietów, więc nie wiem czy to taka okazja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sąsiadka z okolic
obsługa zabiegana, ponieważ przyjmują za dużo osób i nie mają czasu na poświęcenie im uwagi. Mało profesjonalni, wieczny burdel z zapisami, nie wiedzą kto jest do kogo, ciągłe opóźnienia. Włosy farbują niechluje, w gratisie oferują ufarbowanie czoła i włosów na policzkach. Kosmetyki są okropne i wysuszają włosy. Pani fryzjerka, u której byłam powiedziała, że nigdy jeszcze nie pracowała w takim tempie. Recepcja ciągle kłoci sie z fryzjerami, ponieważ na nakreslonych kaartkach nie mogą niczego odczytać. jest mało prywatnie. ten salon to hurtownia i zbijanie kasy, a nie profejonlana opieka i doradztwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kp
tragedia jednym slowem..wykupilam grupon-fryzjer,maicure,henna.spedzilam w salonie jakies 6-7 godzin..chyba to mowi cos za siebie.jak wiedza ze masz grupon to jestes traktowany jak smiec,przy manicure krew sie lala bo pani byla tak zdenerwowana ze sie jej strasznie rece trzesly,fryzjer jakis pedalek z tylkiem na wierzchu zero profesjonalizmu i wiedzy mial chyba z 19 lat co on moze wiedziec o fryzjerstkie-porazka a henna brak slow w dodatku musialam jeszcze doplacic do tego interesu bo okazalo sie ze w pakiecie jest bez regulacji..a regulacja..hmmm szkoda gadac.jednym slowem porazka.nie polecam nikomu i rade omijac dlugim lukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gall 0123
Zastanawiające jest tylko to ze tak bardzo często sie tam zmieniają kosmetyczki prawda? Więc w czym tkwi problem ...raczej nie w personelu tylko szefowej która NIE MA POSZANOWANIA do swoich pracownikow i klientów rownież!!! Sama wigilię nie ma pojęcia o kosmetyce kompletnie w końcu jak brat jej salon ogarnął to co ma sie przejmować :D nie polecam tego bałaganu absolutnie nie da sie inaczej tego nazwać!!! OMIJAĆ z DALEKA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×