Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 445

Studio Prestige ul. Obrzeżna 1A lok. 2U2 - opinie

Polecane posty

Gość gość
a ja robiłam paznokcie , lakier był gęsty, mimo przyspieszacza nie chciał schnąć, kolejna klientka przebierała nogami , a ja czekałam żeby wyschły a manikiurzystka gadała, gadała, gadała. Wyszłam z bólem głowy, ale nie dałam się namówić na żadne kolejne zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bibi86
Te farby ,które stosują są chyba podróbkami, bo po 3 myciach zmienił mi się kolor.Pierwszy raz coś takiego miałam.Podobno stosują kosmetyki z Biedronki.Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werandziak
Niestety moja opinia o tym salonie również nie będzie najlepsza. Po wczorajszym masażu "czekoladowym", cokolwiek to dla pracowników tego salonu znaczy, czuję się mało zrelaksowana. Na początku miłe przywitanie, chodź lekka konsternacja, że zamiast pani i pana przyszły dwie panie... no rzeczywiście SZOK ;) Na początku całego zabiegu miał być peeling (co mi osobiście kojarzy się z szorstkimi drobinkami) w TYM salonie jako peeling stosuje się żel, czy jakąś inną żelopodobną substancję. Dla lepszej ściemy, mogliby chociaż piasku dosypać ;) Zanim przeszliśmy do do części "czekoladowej" pani wytarła mnie wilgotnymi chusteczkami... Zamiast czekolady zostałam uraczona oliwką czekoladową, jednak cały czas miałam nadzieję na to obiecywane morze czekolady z nutą pomarańczową. NIE DOCZEKAŁAM SIĘ... Z miłych rzeczy: 1. świece, które kocham, ale to chyba naturalne przy masażu relaksacyjnym. 2. Masaż kamieniami całkiem OK. Z tych mniej miłych: 1. BRAK PRYSZNICA dla klientów - no nie wyobrażałam sobie, żeby po masażu oliwkami ( w tym przypadku to chyba nawet lepiej, że nie była to czekolada) wycierać się papierowym ręcznikiem. Uwierzcie mi tu się tak da... Mało komfortowy powrót do domu, całe ubranie się do mnie przykleiło... 2. Jeśli liczycie na relaks to nie tu - radiowe hity w rymie pop i disco nie dadzą Wam zaznać chwili spokoju. Już bardziej, byłabym przychylna szumowi suszarek, który wydobywał się z części fryzjerskiej. 3. Wycieranie klienta wilgotnymi chusteczkami w salonie, który dumie obnosi się z hasłem PRESTIGE? ŻENADA. 4. Po zakończeniu zabiegów zaproponują Wam BON w atrakcyjniej cenie 100 zł.. Ów BON zawiera pakiet zabiegów na wszystkie części ciała, masaże, maseczki oraz wszelakie oczyszczenie twarzy. Pani miło zachęca do zakupu, ponieważ koszt tych wszystkich zabiegów opiewa na cenę 1000 zł. a przy odbywającej się wizycie zapłacimy tylko 100. Zostajemy również poinformowani, że kupon możemy zrealizować kiedy tylko chcemy, cyt. "NAWET I ZA ROK"... tylko kto jeszcze będzie o nich pamiętał... Oczywiście możemy zabiegi podzielić na etapy.... co oczywiście jest wielką ściemą, bo na kuponie widnieje informacja, że kupon do jednorazowego wykorzystania....czyli co? mam siedzieć u nich cały dzień??? NIGDY W ŻYCIU! 5. Zostaniecie obsypani ulotkami i dostaniecie wykład o wszystkich zabiegach wykonywanych w salonie. Może to i dobre, mnie jednak irytują ulotki. Tym bardziej jak leżę i "relaksuję się" po masażu a ktoś próbuje mi wciskać na siłę karteczki. Na pytanie o laseroterapię i zamykanie naczynek Pani zaczyna zachwalać metodę i dawać olbrzymie zniżki, nawet natychmiast była skłonna wykonać zabieg. OK fajnie. Jednak kiedy zapytałam czy taki zabieg nie powinien być wykonywany raczej jesienną czy zimową porą, bo za chwilę mamy lato i uważam, że laseroterapia nie będzie skuteczna, pani nieco się zagubiła w swojej pięknej opowieści i zaproponowała.....zostawienie zaliczki na poczet zimowego zabiegu!!! Dyplomatycznie podziękowałam za wizytę i opuściłam ów salon. Stanowczo nie polecam tego miejsca. Oszukiwanie klienta wychodzi im chyba najlepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgosia ssak
W tym salonie korzystam z solarium od dwóch lat. Przychodzę w okresie letnim żeby sie opalać. Z solarium jestem bardzo średnio zadowolona. Solarium owszem opala ale nie aż tak, zeby nawet przy systematycznym chodzeniu opalić sie na brzoskwinie. Zdarzyło mi sie, ze podczas leżenia w solarium łóżko sie wyłączyło bo padły korki. Ubrałam sie i wyszłam panie pytają czy wszystko ok, ja powiedziałam ze łóżko wyłączyło sie 5 minut przed czasem. Chciały mi włączyć na te kilka minut które straciłam ale mnie sie już nie chciało drugi raz rozbierać i ubierać. Wiadomo, ze już byłam po opalaniu spocona, no ale powiedzmy ze chciały włączyć. Nie powinno cos takiego miec miejsca ale jeszcze jestem w stanie to zrozumieć. Natomiast nie rozumiem zachowania obsługi która mi sie bardzo nie podoba. Zdarzyło mi sie zauważyć jakby panie sie ze mnie śmiały nie wiem o co chodziło ale jestem pewna ze tak było. Personel wciska na każdym kroku ulotki co mi sie nie podoba. Obsługa na najniższym poziomie denerwująca bardzo. Poza tym w ogóle zero ludzi. Jeden fryzjer tylko pracuje jak ja przychodzę a reszta pan nie ma co robic, nikt nie pracuje. Nie podoba mo sie ze maja oferty na gruponie i widze ze kombinują. Żabiegi które oni proponują maja zaskakujące ceny ale widze z daleka ze jakość zero. W solarium stoją kremy bardzo dobrych firm które kosztują kilkadziesiąt złotych. Na pewno sa przelewane kto by postawił za darmo w solarium takie kremy ? Obserwuje ten salon i nie mam zaufania do tego na czym oni pracują skoro ktoś przelewa kosmetyk i stawia w solarium to przy pracy na pewno robi tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgosia assi
A i jeszcze chciałam dodać ze właścicielka mi sie bardzo nie podoba. Widać ze babka bita na cztery nogi mozna sie jej bać a do tego cwaniara. Personel sie sam nie dobrał. Kobieta zatrudnia aby taniej pewnie wszyscy na śmieciowce i niech sie nie dziwi ze ktoś kradnie kosmetyki ( ktoś poniżej na tym forum tak napisał wiec pewnie pani właścicielka ) jak sie przyjmuje na kilka zł za godzinę to sie nie należy dziwić ze personel szwankuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarolina
widac że wszystkie pozytywne komentarze są pisane przez pracownikow w rzeczywistośc***ersonel nie ma przygotowania ani merytorycznego ani organizacyjnego' podchodzą do klienta jak do produktu zero profesjonalizmu może dlatego tak wciskają każdemu te grupery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam wczoraj na zabiegu makijażu permanentnego w tym lokalu. Było dużo klientów co naprowadziło mnie na stwierdzenie, że to dobry salon. Po tym jak zaproponowano mi kawę/herbatę, wypełniłam z pracownikiem recepcji kartę pacjenta i zostałam skierowana do Pani Ani, która jest przemiłą osobą. Po krótkiej i rzeczowej rozmowie dotyczącej samego zabiegu, zostałam znieczulona i następnie przeszliśmy do samego zabiegu. Jestem bardzo zadowolona z moich ,,nowych" brwi. Dziękuję i z pewnością tu wrócę Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawiedziona klientka
Totalny brak profesjonalizmu!!! Ostatnio wykupiłam groupon na strzyżenie, modelowanie + regenerację keratyną i climax (sauna). Zabiegi regeneracyjne ogólnie ok - nie wymagają one ingerencji fryzjerki, ponieważ wszystko robi maszyna :) Jednak cała reszta - masakra... Nigdy nie wyszłam aż tak zawiedziona od fryzjera. Po pierwsze, czekałam prawie pół godziny zanim zaczęto się w ogóle mną zajmować. Ale to można w jakiś sposób zrozumieć, bo ciężko zaplanować czasem dokładnie czas zabiegów. Najbardziej irytujące jednak było to, że moja fryzjerka co chwilę gdzieś odchodziła - czy to zająć się innymi klientami, czy to pogadać z koleżankami stojącymi przed salonem. Dlatego spędziłam tam 2 godziny, a same zabiegi, strzyżenie itd. trwało ok. godziny! Ponadto, efekt żaden. W ogóle nie widać, że byłam u fryzjera. Ba...sama lepiej bym sobie wymodelowała włosy. Samo strzyżenie, które trwało w sumie jakieś 10/15 minut zupełnie nic nie zmieniło. Tak naprawdę to było podcięcie końcówek... Bardzo mnie też zaskoczył stan czystości salonu. Szczotki pełne czyichś włosów, kładzione na brudną i zakurzoną szafkę, suszarka podnoszona z podłogi, na której podejrzewam leżały nie tylko moje włosy (!). Po przyjściu z salonu, wzięłam szczotkę, rozczesałam włosy i je upięłam...nic innego mi nie pozostaje jak poczekać aż wrócę z miesięcznego wyjazdu i pójdę do innego fryzjera. Mam nadzieję bardziej profesjonalnego. Nie wiem jak wyglądają inne zabiegi w salonie Prestige, jednak zważając na jakość usługi fryzjerskiej, na pewno nie wybiorę się na inne zabiegi. Także cieszę się, że był to groupon, który kupiłam za 70 zł, zamiast - jak to widniało na stronie groupona - za 185 zł. Szczerze mówiąc, w życiu bym nie dała za tej jakości usługi. No i wiadomo, że nigdy tam nie wrócę, ani też nie polecę tego salony nikomu. Osoby czytające mój post, mogą odnieść wrażenie, że jestem jakąś marudą, wymagającą nie wiadomo czego za takie pieniądze. Jednak zwykle jestem bardzo wyrozumiała dla osób, które proponują mi tego typu usługi. Tym razem - niestety nie mogłam się powstrzymać przed zwróceniem Pani/Paniom w tym salonie uwagi oraz napisaniem niniejszego posta. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawiedziona klientka
Zapomniałam dodać o okropnych ręcznikach papierowych... Podczas sauny zostały mi one położone na bluzkę. To co się działo potem - masakra. Nie miałam czasu się przebrać z pracy, więc przyszłam w białej, cienkiej bluzce. Cała para z sauny kapała mi na nią. Pani dała mi jedynie dodatkowy ręcznik papierowy do wycierania ewentualnie kapiącej wody. Hmmm...nie miałam tego zabiegu nigdy, ale chyba tak być nie powinno. Klientka nie musi się ubierać w najgorsze ciuchy, aby przeżyć te zabiegi. Co gdybym przyszła przed jakąś imprezą typu wesele? Aj to modelowanie jednak było chyba najgorsze z tego wszystkiego. Pani zostawiła mi na głowie wielkie szczoty, aby mi się te włosy troszkę pofalowały i poszła, a ja zostałam z wbijającymi się w głowę szczotami. A efekt żaden. Przecież to był nie pierwszy raz jak byłam u fryzjera i wiem jak takie modelowanie powinno wyglądać, aby było widać widoczną zmianę. Przede wszystkim - aby choć trochę było widać, że było się u fryzjera!!!! Odradzam! Szkoda, że nie przeczytałam tych wpisów na forum wcześniej, ponieważ widzę, że nie tylko ja mam aż tak duże zastrzeżenia do tego salonu. Prestige...phi. Chyba nazwa niezbyt pasuje do tego miejsca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ODRADZAM JAKIEKOLWIEK ZABIEGI WYKONYWANE TAM, A W SZCZEGÓLNOŚĆ MAKIJAŻ PERMANENTNY!!!!!!!!!!!! Na wstępie spytałam o jakiś album prac, zdjęcia, cokolwiek, bo skoro wykonują takie zabiegi klient powinien zobaczyć na początku pracę. Pani się zdziwiła i powiedziała, że nie mają. Na swoją głupotę zaryzykowałam.. Poprosiłam o metodę włoskową a wyszłam z kreskami o grubości 2mm a nie włoskami!!!!! Masakra..... dodatkowo dziś jest 7 dzień po zabiegu i prawie wszystko zeszło! Znieczulenie dodatkowo płatne a korekta również, za 140zł! korekta czego, skoro już po 7 dniu prawie wszystko zeszło.... Dobrze, że będę mogła naprawić taki błąd u innej, doświadczonej LINGERYSTKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szefowa tego zakładu to toksyczna sucz,która swoje pracownice traktuje jak niewolnice.To babsko nastawione na szmal i tylko na szmal- nie liczy się drugi człowiek- ani klient ani pracownik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzanna123
Korzystam z fryzjera od około 2 lat, chodzę do pana Bartka, niektóre komentarze sa po prostu śmieszne, papierowy ręcznik obrzydliwy? Takie sa wymagania i mi osobiście bardzo to pasuje bo jest sterylnie, Bartek robi rewelacyjnie włosy zawsze wychodzę zachwycona ;) jak czytam tu niektóre komentarze to trochę śmiać mi sie chce, jak widać najcześciej komentują negatywnie gruponiary tak zwane jak szybko i najtaniej zrobić :) jestem stała klientka i mieszkam nad salonem w Hubertusie, wiec salon mam pod ręka ;) Zuzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same studio chodź ma już kilka lat jest porządnie wykonane. Widzę pewne braki, przydałby się mały remont jednak ważniejsze jest podejście do klienta, pełen profesjonalizm i bardzo szeroki wachlarz usług, które proponują. Polecam tym osobom, które tam nie były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam byłam w studio Prestige na day spa. Zabieg był wykonany rewelacyjnie . Masaż całego ciała był wykonany profesjonalnie , masaż gorącymi kamieniami był cudowny. Zabieg na twarz został mi dobrany do potrzeb mojej cery, masaż twarzy był najlepszy w całym moim życiu. Już zapisałam się na kolejne zabiegi. Polecam takie zabiegi tylko u pani Weroniki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena Wilczyńska
Chodzę do tego salonu od ponad roku. Trafiłam tam z polecenia od koleżanek z pracy, które również korzystają z usług tego miejsca. Jestem bardzo zadowolona z zabiegów tam wykonywanych. Polecam panią Justynę, która robi świetne rzęsy. Bardzo długo się trzymają i są starannie wykonane. Moja kosmetyczka zawsze doradzi mi odnośnie zabiegów i poinformuje o nowościach wprowadzanych w tym miejscu. Ten salon bardzo się rozwija, co chwile wprowadzają nowe zabiegi oraz sprzęty. Konkurencja musi być zazdrosna, że mają tak dużo klientów oraz bardzo szeroką gamę usług. Moim ulubionym zabiegiem jest Venus freeze-jest bardzo przyjemny a efekty fantastyczne. Moja rodzina oraz znajomi od razu zauważyli poprawę mojego stanu skóry oraz stwierdzili ,ze wyglądam dużo młodziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wykupiłam groupon na zabiegi i muszę przyznać, że byłam niezadowolona. Czułam się oszukana ze wględu na wykonanie tylko połowy zabiegów z listy. Nie zrażając się postanowiłam wykupić kolejny zabieg po za gruoponem. Nie wiem, czy to ze względu na dobry dzień obsługującej mnie kosmetyczki, czy też trafiłam na bardziej kompetentną osobę, ale muszę przyznać, że mnie oczarowała. Kiedy nakładała mi maseczkę na twarz nie stwierdziła, że sobie wyjdzie na 10 min. tylko została ze mną, dotrzymując mi towarzystwa. Ze spokojem odpowiadała mi na każde pytanie (nie zbywając mnie w żaden sposób) i dokładnie opowiadała co będzie robić i dlaczego. Dzięki tej pani śmiało mogę powiedzieć, że moje poszukiwania odpowiedniego salonu kosmetycznego, wreszcie się zakończyły. Mimo złego pierwszego wrażenia, chętnie polecam salon znajomym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również przyłączam się do zadowolonych klientów Studio Prestige. Ja z kolei miałam zamykanie naczynek metodą elektrokoagulacji. Zabieg wykonany bardzo dobrze, przed jego rozpoczęciem poinformowano mnie o przebiegu, efektach i skutkach zabiegu. Efekt był natychmiastowy, naczynka zniknęły. Dziękuje za super efekt i do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na dniu próbnym co się póżniej okazało pracowałam za darmo 8h! ,,Nie wykonywałam samodzielnie pracy" a robiłam to co inni : sprzątałam, odbierałam telefon, robiłam kawy dla klientów itp. (nawet jak jest dzień próbny albo parę godzin to płacą Ci! ja tak miałam do tej pory zawsze! ) Fryzjer nie miły uważa chyba że jest najlepszy! Brak zgrania w pracownikach i brak zaangażowania pomocy innym. Każdy robi to co ma zrobić i tyle, nie pomogą ,nie wytłumaczą, kosmetyczka też niczego sobie sfochowana dama - nie chciała pomóc bo miała pacjenta a siedziała i czekała na zbawienie. Mówią co masz robić a nie wytłumaczą . Jak na dzień próbny uważam za dużo oczekują a nic nie pokażą i wykorzystywanie ludzi, 8h pracujesz dla nich za freee?!!? szukają tylko ludzi do wykorzystania! System na kartkach! mamy XXI w. zero cywilizacji!!!Chaos, chaos !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korzystałam z solarium
Witam mam bardzo złe doświadczenia z wizyt w tym salonie.Wykupiłam w tym salonie karnet na solarium.Zachęciło mnie to że płacąc za karnet mam dodatkowo za darmo 10 minut. Salon jest na uboczu mokotowa, tutaj jest zaraz pętla i biurowce i jeden blok na krzyż. Chodzi mi o to, że raczej klientki tutaj dojeżdżają niż są z okolicy. Ja dojeżdżałam z innej dzielnicy specjalnie na to solarium. Ciągle sie zdarzało, że przychodziłam i czekało już cztery czy pięć osób do solarium. Ja przyjechałam specjalnie i musiałam czekać nawet ponad godzinę ponieważ było tyle osób przede mną. Kupiłam karnet i nikt mi nie powiedział, że nie ma tutaj zapisów na solarium. Karnetu zwrócić się nie da. Później dzwoniłam do salonu i prosiłam o zarezerwowanie miejsca na godzinę na przykład 17 do solarium. Pani z salonu powiedziała, że takiej możliwości nie ma, że co będzie jak nie przyjdę, że zapisów nie ma tylko jest kolejka. Byłam zła że kupiłam ten karnet, bo wydałam ponad sto złotych a nie mogłam z tego skorzystać. Przyjechałam z dzieckiem i mężem i dla mnie to był problem żeby czekać ponad godzinę a kolejka była zawsze. W ogóle panie nie rozumieją że klientce która wydała pieniądze za karnet sie coś należy, one uważają że masz czekać i nic ich to nie obchodzi że czeka także pięć osób czy więcej. Apel do właścicielki żeby nie robiła z ludzi debili i zakończyła sprzedaż karnetów bo ludzie wydają pieniądze nie po to żeby dać jej w prezencie tylko chcą skorzystać z usługi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korzystałam z solarium
Była taka sytuacja podczas mojej jednej wizyty na solarium, że czekało około pięciu osób. Mówię, że przyszłam na solarium, na co pani odpowiada, że czeka ponad pięć osób i żebym poszła obok do kawiarni bo tak czekać tutaj to nie ma sensu. Powiem jedno chamstwo jakich mało! Sprzedaliście mi karnet zostały pobrane z góry za usługę pieniądze i pracownica proponuje mi iść na kawę za którą mam sobie zapłacić? To obsługa powinna mi zaproponować tą kawe w salonie bo jakby nie było, ja już za solarium zapłaciłam i powinnam móc z tego skorzystać.Jeśli nie mogę skorzystać proszę zadbać o swojego klienta a nie odsyłać na kawę za klientki pieniądze. Równie dobrze mogłoby przyjść sto osób tego dnia i pani by stwierdziła, że dla mnie w ogóle już miejsca nie będzie. Jest coś takiego jak organizacja salonu i szacunek do klienta który już za usługę zapłacił. Jak można ,, proponować,, klientce żeby sobie poszła do baru obok na kawę? Po prostu nie mam na to słów. Nie sprzedaje sie karnetów kiedy nie ma się pewności, że klient będzie mógł z usługi skorzystać. Tak przychodzić można codziennie i codziennie słyszeć odpowiedź że czeka dużo osób więc trzeba czekać ponad godzinę albo więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korzystałam z solarium
Jeszcze trzeba dodać koniecznie o wyłączającym sie nagle łóżku kiedy padną korki. Mnie sie to dwa razy zdarzyło. Raz pani zaproponowała mi wejście z powrotem do solarium ale ja już nie chciałam. Za pierwszym razem mało minut straciłam może ze 3 , więc dałam spokój. Za drugim takim zdarzeniem łóżko wyłączyło mi sie prawie od razu od włączenia, padły korki znowu. Ja się ubrałam bo rozmowy wskazywały zza drzwi na to, że trzeba będzie czekać. Ja się ubrałam i wyszłam bo nie bedę leżeć i czekać nie wiadomo do kiedy. Zdążyłam ubrać się i wyjść a jeszcze światła nie było. Pani zapytała czy chce zwrot tych minut, ale zapytała tak jakby to było niekonieczne tak jakoś nonszalancko. Powiedziałam, że oczywiście chce zwrot bo to nie był pierwszy raz kiedy łóżko się wyłącza. Pani zapisała mi na karteczce takiej biurowej bez pieczątki ani niczego po prostu ,, do zwrotu 8 minut'' Ja zobaczyłam tą karteczkę i załamałam ręce.Każdy może na takiej karteczce napisać, bez pieczatki bez niczego cokolwiek.Więc mówię do Pani, że proszę o pieczątkę salonu. Pani zrobiła wielkie oczy, po co ta pieczątka. W końcu przeszła do salonu obok żeby jej przybili pieczątkę. To jest salon tej samej właścicielki tylko drugie drzwi. W ogóle była tam inna nazwa salonu na tej pieczątce i inny adres nawet nie ta ulica. Wyszłam zdenerwowana. Za jakiś czas przychodzę z ta karteczką a pani każe mi tłumaczyć się, kiedy to łóżko mi się wyłączyło bo ona nie pamięta żeby tak było. Musiałam się jej tłumaczyć jak złodziejka. Czułam że ona mnie podejrzewa, że ja chcę wyłudzić te kilka minut. W końcu mnie wpuściła ale niesmak mam do teraz. Pytam jak tak można? Zaznaczam że kupiłam karnet po to, żeby mieć za darmo te kilka minut, a choćby te 3 straciłam przy pierwszej awarii.O kolejne musiałam się kłócić. Teraz na karnecie mam jeszcze 18 minut niewykorzystanych, ale wiem że już tam nie pójdę. Stracę i to, ale nie chcę się denerwować taką usługą, gdzie na wejście czeka się tyle czasu albo wychodzi z kwitkiem tak jak ja wyszłam kilka razy.Nie byłam w stanie czekać aż skończy się opalać kilka osób. Łóżko jest jedno. Uważam że kupując ten karnet zostałam oszukana. Nie mogę w normalny bezproblemowy sposób wykorzystać tego, za co z góry zapłaciłam. To jest oszustwo i celowe działanie, bo jestem przekonana że nie ja jedna machnęłam ręką. Wolę stracić i nie denerwować się niż czekać ponad godzinę i doczekać sie braku prądu i wyłączonego łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katri76
Przez przypadek natknęłam się na te opinie i nie wiem czego chcecie dziewczyny? Byłam tam jakiś czas temu w grudniu. Co warto zauważyć salon jest obok pięknej kliniki dermatologicznej. Wnętrze prawie mnie zachwyciło. Zapalone świeczki, zapach i miły personel. Na wejściu zostałam powitana szklanką wody i pyszną kawą. Zabiegi przebiegły fachowo i w miłej relaksującej atmosferze. Rozmawiałam też z właścicielką i stwierdziłam że to osoba z klasą, pełna kultura i uśmiech na twarzy. Dla mnie skoro się czepiacie to jesteście zwykłymi kur...mi i szmat... ami !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam bylam na keratynie na wlosy jestem NIEZADOWOLONA- efekt zaden, usluga poprostu nie wykonana zgodnie z opisem, a szef problemu nie widzi. NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przedostatni wpis z godziny 21 20 mogła napisac tylko osoba z salonu lub sama właściciela. To jest poziom tego salonu, obmawianie klientek jest tam na porządku dziennym a żadna klientka na forum nawet za zadowolona nie bedzie wyzywała innych kobiet na forum tych niezadowolonych bo jaki ma w tym interes ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katri76 wypowiada się używając górnolotnych słów na temat klasy i kultury osobistej szefowej Prestige, a sama chyba jej nie ma wyzywając osoby komentujące usługi salonu. Każdy ma prawo do własnej opinii. Jednak powinno dać tej Pani do myślenia to, że na tym forum jest wiele negatywnych opinii. To, że raz na jakiś czas wychodzi ktoś stamtąd zadowolony może być po prostu dobrą wolą obsługi i tym, że przypadkiem Panie pracujące tam znalazły czas dla klientki. Sama doświadczyłam niestety mizernej obsługi w tym salonie (nawet wypowiedziałam się na ten temat kiedyś na tym forum). Od tej pory byłam w wielu miejscach w Warszawie i uważam, że salon Prestige jest najmniej profesjonalnym salonem w których do tej pory byłam! Odradzam wszystkim. Jest tyle salonów w Warszawie - wybierzcie najlepiej polecony przez kogoś znajomego lub poczytajcie na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cieszę się,że trafiłam do tego salonu, ponieważ znalazłam się pod kierownictwem wykwalifikowanych specjalistów. Jestem mile zaskoczona miłą i fachową obsługą klienta, korzystałam z usługi farbowania i stylizacji włosów i moge powiedzieć ,żę moje włosy nigdy nie miały tak wyrazistego koloru są przepiękne , a jak odrazu po stylizacji pojawiłam się na urodzinach mojej mamy to nikt nie mógł oderwać oczu ode mnie: D jestem niesamowicie zadowolona. Teraz już wiem, że moje włosy są w doskonałych rekach i mogę zaufać specjalistom. Zapowiada się długa i miła współpraca. Na pewno wrócę do tego salonu i polecam każdemu STUDIO PRESTIGE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w szoku ! Odwiedziłam wiele salonów fryzjerskich w Warszawie i Polsce . Ale nigdy nie widziałam tak młodego człowieka z tak wielka pasja oraz umiejętnościami . Moja fryzura jest mistrzostwem. Kolor, strzyżenie .... brak mi słów . Z czystym sumieniem polecam Panią Monike ze studia Prestige- MISTRZYNI !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewka Do salonu przy Bokserskiej trafiłam przez przypadek. Mijam to miejsce codziennie w drodze do pracy i któregoś popołudnia postanowiłam spróbować. Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Przyjemne miejsce z klimatem. Monika, która zajęła się moimi włosami - świetna fryzjerka. Jeśli zależy Wam na tym, aby wizyta u fryzjera nie tylko zakończyła się zadowoleniem z efektu ale przy okazji była mile spędzonym czasem, to miejsce dla Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że obsługa salonu aktywnie działa na forum. Trochę to przykre... Oszukiwanie ludzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten salon to jakaś pomyłka... Omijajcie go szerokim łukiem. Nie mam w tym żadnego interesu, aby go odradzać - byłam po prostu ich klientką. Dlatego radzę znaleźć jakiś inny, sprawdzony przez kogoś salon, w którym zostaniecie potraktowani godnie jako klient, a nie jako bankomat :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×