Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 445

Studio Prestige ul. Obrzeżna 1A lok. 2U2 - opinie

Polecane posty

Gość gość
paznokcie - bylam. nie polecam pani od paznokci twierdzi ze wyciecie jednej skorki jest juz manicure (+20zl). przed zabiegiem przedstawia inna ofete niz po zabiegu. niestarannie i szybko. solarium - tragedia - polowe lamp sie nie wlacza w calym salonie panuje haos. ciagle telefony do klientek czy nie moga przesunac wizyty bo jednak fryzjerzy nie dadza rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam groupon na makijaż permanentny (kreska górna, dolna, brwi) za 199 zł w salonie Prestige: mail: szatynka_007@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo polecam ! Bylam pierwszy raz i jestem zadowolona. Bardzo sympatyczna obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość G
Zdecydowałam się skorzystać z oferty Grouponu na pakiet z ombre. A oto moje odczucia. Salon urządzony dość fajnie, co zaobserwowałam na sobie to brak zainteresowania klientem, wychodzenie na papieroska i do sklepu. Od osób zajmujących się fryzjerstwem czuć papierosy, fuj. Fryzjerzy mieli mnostwo czasu, bylam jedyna klientką, zdziwilo mnie to poniewaz kiedy chcialam sie umowic na wizyte, zostalam poinformowana iz wolne terminy sa dopiero na polowe pazdziernika. Czułam się zaniedbana i nie zostałam poinformowana w sumie co sie dzieje z moimi włosami w aktualnym momencie. Wszystko się zmieniło gdy do salonu przyjechała szefowa. Zaczeła się konkretna praca. Inne klientki wychodzace z salonu wygladaly na zadowolone. Z efektu na włosach jestem zadowolona, ale faktem jest ze wczesniej miałam juz robione ombre i teraz fryzura zostala odswiezona kolorystycznie + strzyzenie, nie wiem jaki efekt bylby na wlosach o jednym kolorze. Mysle ze cena promocyjna w jakiej udalo mi sie wykonac wlosy, nie jest cena wygorowana, jezeli macie ochote cos zmienic w swoich wlosach to skorzystajcie, a najlepiej jak traficie na szefową w salonie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pięknie urządzony salon i bardzo miła obsługa, ale na tym koniec. Brak profesjonalizmu jeśli chodzi o strzyżenie, włosy wyglądają prawie tak samo jak przed wizytą, krzywo przycięta grzywka, prostowanie bez wcześniejszego wymodelowania na szczotce, papierowe ręczniki, w tej cenie można znaleźć lepszej jakości usługi. Byłam tam pierwszy raz i ostatni.Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakra !!!!!!!! Kupiłam kupon - zabieg na całe ciało Czekoladowy Spacer: - Peeling czekoladowy całego ciała. - Masaż modelująco-relaksacyjny na bazie gorącego olejku czekoladowego. - Masaż gorącymi kamieniami szyi i pleców. - Maska czekoladowa na całe ciało (dodatkowo owinięcie ciała folią). Trwało to raptem 30 min porażka . Piling był wytarty chusteczkami dla niemowląt. Porażka na całej linii tym bardziej że był to prezent - obdarowana była mocno zażenowana!!!!!. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM !!!!!! Reklama rewelacja na pewno tam nie wróci a ja już nigdy nie kupie u nich żadnej usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porażka!!! Nie polecam!!! Fryzjerstwo - dramat. Jakiś gej niezadowolony z życia, marudzący i majacy pretensje do samego pana Boga, że żyje na tym świecie, w duecie z fryzjerką walą fajami i tacy z nich fachowcy że szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten salon to dramat! Nie dezynfekują urządzeń którymi wykonują zabiegi, obrzydliwa, wstrętne i wulgarna właścicielka, która sama sobie wpisuje komentarze( ominie kilka najświeższych i przeczytajcie forum do konca). Klientów z Group ona traktuje się jak śmieci. Wielu innych niestety też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkaro777
ludzie, omijajcie salon z daleka ! totalny brak kompetencji pracowników, brak organizacji i niska jakosc usgług NIE ŁASZCIE SIE NA GRUPERY ! lepiej zapłacić więcej i iść do kogoś kto zna się na kosmetologii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwi mnie wszystko co czytam na forum, ponieważ sama odwiedziłam ten salon i byłam bardzo zadowolona. Korzystałam z zabiegów Spa i muszę przyznać, ze wyszłam bardzo zrelaksowana i odprężona. W gabinecie świeczki dodawały uroku, a kosmetyczka była bardzo miła i wszystko tłumaczyła. Polecam salon każdej przyjaciółce.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość11111
Czy ktoś może korzystał z takiej oferty salonu na Gruperze? http://gruper.pl/x.php/1,69230/Warszawa-Studio-Prestige-kompleksowy-zabieg-oczyszczajacy-na-twarz-oczyszczanie-manualne-peeling-kawitacyjny-darsonwalizacja-mezoterapia-beziglowa-z-ampulka-i-masaz-na-bazie-olejku-japonskiego-.html Możecie powiedzieć jak przebiegła wizyta? Poczytałam komentarze i trochę się niepokoję. Warto skorzystać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia1114
Byłam ich klientką dwa razy. Pierwszy i ostatni. Dla mnie porażka. I dodam, że nie jestem "byłą pracownicą zwolnioną za podkradanie kosmetyków, która wyżywa się na forum" - jak sugeruje sie powyżej przy innnych negatywnych wypowiedziach (bardzo sprytne!:)). Jestem byłą klientką, która dała się naciągnąć na "pakiet usług". Wrażenie jak w McDonald'sie. Niby z wierzchu wszystko "prestige" w ładnym opakowaniu, niby czysto, a jak sie odwinie kanapkę to tandeta, bylejakość i zero wartości. Konkrety? Proszę bardzo: 1. Hałas. Wszechobecny hałas nie pozwalający na relaks. Boksy jako "gabinety" nie spełniają swojej funkcji. Słyszy się telefony, pikające urządzenia, rozmowy na korytarzu (jak również np. szczekanie piesków"), z którymi przychodza pańcie. Do tego dochodzi warkot suszarek z nieodległego zakładu fryzjerskiego. 2. Nacisk na budżet. Jeszcze nie zdążysz zejść z fotela jak już ci wciskają kolejne "promocje" i "okazje", które czasem staja się już zakupionymi, bez twojej zgody, o czym dowiadujesz sie przy kasie. 3. Szefowa, która jak jest, "trzyma wszystkich za twarz" i wprowadza dość nerwową atmosferę, pokrzykując na pracownice przy klientach. Dziewczyny chodzą chyłkiem, bo babka faktycznie wygląda tak, że można się jej bać. Nacisk na sprzedaż wzrasta pod jej okiem w dwójnasób. 4. Czystość. Mam co do niej wątpliwości, bo autoklawów nie widać a kosmetyczki przynosza narzędzia gołe, "spryskane", nie opakowane w jednorazowe opakowania. Nie wiem, nie jestem pewna, ale przy takim "przemiale" (podobno sprzedają usługi na Gruponie) i przy takim nacisku na wyrwanie klientowi złotówki, szczerze wątpię w ich sterylność. 5. Personel. Chyba niektóre panie "coś tam wiedzą", ale generalnie jest pośpiech i małe zainteresowanie klientem. Średnia uprzejmość. Takie "buzie w ciup" i wrażenie, że przeszkadza się w ploteczkach i papieroskach jako klient. 6. Zabiegi. Wykonywane szybko, z użyciem małej ilości preparatu. Tak żeby coś tam było, ale jak najmniej. Tylko niektóre Panie myły ręce przed dotknięciem mojego ciała. Generalnie chyba wiedza, że taki z nich "prestige" jak z koziej d trąba, dlatego nastawiaja się na jednorazowego klienta, który zostawi kasę, ale więcej nie wróci. Dlatego tej kasy trzeba wyrwać jak najwięcej. I ja właśnie do takich klientów należałam. Nigdy więcej i każdemu odradzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do tej pory "kosmetyczka" kojarzyła mi się z osobą zadbaną, czystą i schludną... niestety pani wykonujaca makijaż permanentny raczej taka nie jest. nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hundnecseimoi1983bqznv
Bardzo śmieszne ,bardzo . Nie wierzę we wpisy negatywne powtarzające się . Jeśli ktos był i nie jest zadowolony ,to więcej tam nie idzie. Wiec niby skąd ma takie zdanie?skąd może wiedzieć czy nic sie nie zmieniło i czy nie jest inaczej: lepiej/gorzej???! Jedynie stałe klientki są moim zdaniem wiarygodne-bo mają jakiś przekrój spostrzeżeń na podstawie ,których można wystawiać komukolwiek opinię! Ja chodzę do salonu regularnie obecnie raz w miesiącu. Mam taki pakiet z Grupona zapewniajacy mi stały rabat na 6mcy na wybrane usługi i tak robię podstawowe brwi,hennę na rzęsy i brwi i depilację bikini.Więc widzę obserwuję i mogę się wypowiadac. Jest ok. Pracownice niekompetentne na szczeście zostały przez właścicielke wyżucone z hukiem pozostały personel jak najbardziej zna się na swojej pracy i pilnuje aby atmosfera była miła a usługi fachowo wykonane. Szanujmy się na wzajem a będzie wszystkim milej Ja nie zamierzam zrezygnować z usług tego salonu gdyż jako jedni z niewielu proponują UCZCIWE ceny. Jasne http://ppbw.de/b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lasssichoela1978yrjih
Ja również skorzystałam z ich usług fryzjerskich, byłam bardzo zadowolona ,profesjonalna fryzjerka potrafi wysłuchać co się do niej mówi jeśli chodzi o fryzurę. wyszłam zadowolona . napewno wrócę do Studia Prestige Jasne http://www.larsh.nl/9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dharsiglistspin1986kuwrs
śmiało polecam. Ja już robiłam i jestem bardzo zadowolona. Można sie pozbyć nawet starych blizn po trądziku. A jeśli chodzi o fotoodmładzanie to robiła tam już moja koleżanka z pracy no i nie powiem po 4 zabiegach buźka olśniona,hihiiii. Nie wiem na czym dokładnie to fotoodmładzanie tam polega ale efekty są naprawde widoczne. Też kupiłam taki pakiet za 299zł chyba i naprwde warto bo za tą cenę w innym salonie zrobisz jeden zabieg. Jasne http://sttl.in/18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreslenguhua1973xxxls
Polecam szczególnie peeling kawitacyjny-kon ieczny przed wakacyjnym opalaniem ,oczyszczanie twarzy jest bardzo ważne -więc robie je regularnie w tym salonie. Trafiłam do nich niechcący" całkiem-bo w moim dotychczasowym salonie jest właśnie remont-urlopowy i na całe wakacji zamknięte. Musiałam się więc ratować-chodze do salonu kosmetycznego co najmniej raz w tyg. Okazało się,że bliżej niż dotychczasowy mam właśnie Studio Prestige i postanowiłam zajechać. Od wejścia spotkałam się z całkiem miłą obsługą. Recepcjonistka znalazła mi możliwie najbliższy termin i zostałam zapisana na "za 4 dni" to było dla mnie wystarczające. Okazało się,że nie dość,że mam po drodze z pracy do domu to miejsce-to jeszcze spełnia moje wymagania. Co prawda trochę ciasno-bo dużo klientek i z relaksem to bywa faktycznie różnie-ale do zabiegów na twarz nie potrezba mi głębokiego relaksu: potrzeba mi profesjonalnie dobrze i skutecznie zrobionego zabiegu-peeling,brwi ,henna.manicure i pedicure. Pełna profeska.Polecam i niestety nie wrócę do mojego poprzedniego salonu,gdyż po zapoznaniu się z ofertą różnorodności jakie mogę dostać w tym salonie za jakie ceny-uczciwe -a nie wygórowane -będę już tylko tu przychodzić. Zawsze znajdują mi dogodny termin jak nie w Prestige to w bliźniaczym Skin Like Silk obok. Tak więc zostaję tu na dłużej i polecam innym Nie ma co przepłacać za sztuczne poczucie luksusu w innych salonach. Jasne http://cdl.fterceiro.pt/dXvK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie polecam... W zeszłym roku kupiłam u nich dwa kupony- jeden na manicure, drugi na strzyżenie. Robię tak bardzo częśto, bo w ten sposób sprawdzam jak w salonie traktuje się klienta, który jest "z promocji". Wnioski poniżej. Manicure: Zdecydowałam się na hybrydę (kolor czarny), moją drugą w życiu, więc mam raczej średnie porównanie. Większość paznokci była pomalowana równo i ładnie, natomiast ze 3 paznokcie były pomalowane tak, że lakier wchodził na skórki w kilku miejscach. Paznokcie były piękne przez tydzień, potem już trochę gorzej (pojawiały się niewielkie odpryski). Największe wątpliwości mam co do zdjęcia hubrydy, bo paznokcie były w fatalnym stanie. Lakier trzymał się całkiem dobrze, więc pani używała "dłutka" do podważenia, a te fragmenty, które nie chciały zejść "zdrapywała" przez pocieranie pilniczkiem. Bez problemów lakier zszedł tylko z jednego palca- tego ostatniego. Możliwe, że zmywacz był za krótko trzymany na paznokciach i dlatego lakier nie chciał zejść. Na pewno nie powtórzę już takiego zabiegu, bo szkoda mi paznokci. Moja ocena: 2,5 na 5 punktów (4 za malowanie i 1 za zdjęcie) Fryzjer: Pani dokładnie umyła mi włosy, potem nałożyła odżywkę (jak w kuponie) i usadziła pod sauną. W tym czasie wyszła do sklepu, co akurat nie nie przeszkadzało, bo i tak nie miała co ze mną robić w tym czasie. Wyjaśniłam dokładnie, że zapuszczam włosy dalej i wolałabym, aby zeszła z długości najmniej, jak to możliwe. Niestety tak nie było (włosy są zadbane, końcówki nie są zniszczone, więc na pewno nie trzeba było ścinać ich tak radykalnie). Długość jestem w stanie wybaczyć, ale fakt, że włosy były podcięte krzywo, już niekoniecznie. Zostały lekko wycieniowane, ale kilka pasm było o jaieś 2-3 cm dłuższe od reszty- wyglądało to conajmniej jakby pani o nich zapomniała (a coś takiego w życiu mi się nie zdarzyło). Grzywka też średnio podcięta... Niestety, ale dla mnie wizyta u fryzjera, po którym musze potem poprawiać, to porażka. W trakcie strzyżenia wysadziło korki- pani wyjaśniła, że tak mają, jak ktoś używa w tym samym czasie solarium i suszarki. Zostawię to bez komentarza... Moja ocena: zdecydowanie 1 punkt na 5 przez niedokładne strzyżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baza Modelek – pacjentek na szkolenia medycyny estetycznej dla lekarzy prowadzi nabór na wiosenny panel. Szkolenia prowadzone są wyłącznie przez uznanych lekarzy. Wszystkie zarejestrowane modelki/e w okresie półrocznego panelu mają zagwarantowane uczestnictwo w co najmniej jednym szkoleniu medycyny estetycznej, podczas którego będą poddane bezpłatnym zabiegom. Rejestracja modelek/i trwa do 15 lutego 2015r Ze względu na bardzo duże zainteresowanie naborem do Bazy Modelek oraz limitem miejsc organizator zastrzega sobie możliwość skrócenia okresu naboru Preferowany wiek modelek od 35 do 65 roku życia. http://bazamodelek.com/formularz-kontaktowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszelkie oszukane osoby proszę o kontakt mailowy majcia871@gmail.com mamy zamiar nagłośnic sprawę przez telewizję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam, funkcjonują wyłącznie na Grouponie, personel na umowach śmieciowych - dziś jest, jutro nie ma, nikt nic nie wie, reklamacji nie przyjmują, właściciele nieuchwytni MASAKRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MASAKRA - pozytywne opinie piszą sobie sami, żerują na naiwności kobitek , które lecą na taniochę, właściciele nieośiągalni , a personel oszczędza na wszystkim. Kremy kupują w Biedronce i przekładają do słoików

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozytywne opinie piszą sobie sami! Leżąc na plecach widziałam pajęczyny na suficie , a jak zmieniłam pozycję , to koty na ziemi obserwowałam , po zwróceniu uwagi kosmetyczka była bardzo niemiła .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka 22
Jestem bardzo zawiedziona zabiegami w tym salonie. Po 10 zabiegach żadnych efektów. Nie wiadomo jak ten sprzęt działa, bo dwa razy psuł się podczas zabiegu. Zal mi straconej kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam dziś w tym salonie. Zastanawiałam się długo, co napisać, bo mam mieszane uczucia. Ani bym nie poleciła tego salonu, ani też nie odradziła. Jadąc tam dziś po przeczytaniu opinii (miałam już wykupiony bon i wizytę za 3 h, nie mogłam odwołać), byłam przerażona. Pierwsze wrażenie bardzo dobre, wszędzie zapachowe świeczki, wystrój pomysłowy, piękne drobne światełka w rogach ciemnych kafelków na podłodze sprawiają cudowne wrażenie. Salon jest niewielki, ma boksy (gabinety nie są całkiem oddzielone, tylko ścianki plus drzwi, ale nie do sufitu, przez co słychać wszystko co dzieje się w całym salonie, łącznie z przestrzenią fryzjerską). Wszędzie są lustra, całe ściany luster, nawet wszystkie drzwi są lustrami z klamką ;-) Rozwiązanie ciekawe, bo sprawia to, że salon wydaje się dużo większy. Jednak po przyjrzeniu się widać masę, masę niedoskonałości. Nie chodzi o brud, nie widziałam go tam, gdzieniegdzie trochę kurzu, jak wszędzie. Po prostu widać, że remont był po taniości i na szybko zrobiony. W wielu miejscach są już zabrudzone ściany, coś odpada (nie widać tego na pierwszy rzut oka), a to krzywo pomalowane, a to przejechane farbą za daleko, a to zabrudzone coś. Uchwyty tanie, ruszające się. Klamka z ubikacji została mi w dłoni (jako, że drzwi są lustrem to klamka nie jest przykręcana, tylko jakoś klejona). W sekcji fryzjera brakuje większej półki, facet kładł suszarkę na podłodze, na niewielkiej szklanej półce pod lustrem ledwie zmieściła mi się filiżanka. Czytałam o niemiłej obsłudze. Być może trafiłam na lepszą kadrę, ale zostałam obsłużona miło, uprzejmie, szybko. Na wizytę czekałam tylko tydzień, miałam bon na 3 zabiegi (na twarz, na włosy i paznokcie), wszystko poszło sprawnie, miałam nawet czekać między jednym zabiegiem, a drugim, a nie czekałam wcale. W pewnym momencie wpadła właścicielka i zrobiła burzę, traktuje te pracownice jak śmiecie. O kompetencji pracujących tam ludzi ciężko mi się wypowiedzieć. Pani od pielęgnacji twarzy zrobiła mi peeling kawitacyjny, dwukrotny masaż (bardzo dobry zresztą), nałożyła jakieś mazidła. Jednak są nastawieni na wciskanie różnych promocji i zamiast mi kompetentnie coś doradzić nt. mojej pielęgnacji, wciskała mi maskę kolagenową. Z kolei dziewczyna od manicuru pomalowała paznokcie bardzo ładnie, z bazą i top coatem. Fryzjer był chwalony przez klientkę, która siedziała na fotelu przede mną. Starsza pani, ale bardzo mu słodziła, że bardzo utalentowany młody człowiek. Owszem, ładnie dobrał kolor, ułożył włosy. Niestety ja nie jestem zadowolona z jego pracy. Wydaje się, jakby robił wszystko na „odwal się” i bardzo, bardzo szarpie długie, plączące się włosy:( Nawet nie przeprasza za to. Uważajcie na to, co macie napisane na bonie, a co wam robią. Mają tyle ofert różnych na grouponie, kupbon, że nie pamiętają. Ja miałam mieć m.in. peeling dłoni, manicure i maskę na koniec, a dziewczyna mi tylko zrobiła manicure (z wymoczeniem dłoni i usunięciem skórek oraz skróceniem paznokci), na koniec ani kremu na ręce, ani oliwki na skórki. Ale moja wina, sama nie pamiętałam dobrze oferty, nie upomniałam się. Podsumowując. Za 99 zł, które zapłaciłam, jestem zadowolona, ale znam salony, gdzie czuję większy profesjonalizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stała klientka
Korzystam z usług tego Studia od kilku lat i jestem bardzo zadowolona. Nigdy nie spotkałam się ze złą obsługą. Kosmetyczki bardzo profesjonalne . Jakość świadczonych usług jest na dobrym poziomie za przyzwoitą cenę. Często korzystam z usług fryzjerskich i zbiegów kosmetycznych na twarz i ciało. Ostatnio zdecydowałam się na rzęsy i były zrobione bardzo dobrze - chodziłam z nimi 5 tygodni. Polecam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zośka 80
Maja same promocje, bo pierwotne ceny wzięte z sufitu, fryzjerki nastawione na wciskanie zabiegów kosmetycznych, słuchać trzeba , czy się chce, czy też nie. Farbę mieszają potajemnie, więc nie wiem , czym mi w końcu zrobiono te pasemka. Całość oceniam na 3+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezadowolona klienta
Ja nie polecam, kolor wyszedł za jasny, reklamacji nie uwzględnili, tzn. kazali przyjść za 2 dni , ale wtedy też szefowej podobno nie było, prosiłam o oddzwonienie, ale nikt nie zadzwonił, obecnie straciłam nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka232
Te angielskie nazwy mają oczy zamydlić, to Prestige, Skin like s**t robią wrażenie na mniej obytych, że niby taki luksus, zachód, a tak naprawdę , to taka kosmetyczna Biedronka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nazwa zachodnia , jakość wschodnia. Z tymi ręcznikami , to chyba prawda, bo u mnie tez jednorazowy ręcznik był wymiętolony , brrrrr dobrze, że jakiegoś łupieżu nie załapałam. Z manicure byłam zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×