Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fiel

wiemy czemu grube jest gorsze

Polecane posty

aleśta som głupie po co ta cała gadanina może nie jestem aż taka gruba b o 170/79 ale 5 kg przypada na cycki... i nie moge się opędzić od bzykaczy... a większość znich to młodsi ode mnie o kilkanascie lat. Ale oni o tmy nie wiedzą, bo jakoś atk wyglądam na mniej niż faktycznie mam... po co się zadręczać? trza sobie dac na luzza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysio z klanu23
eyyy bronek jest prezydentem, nie donek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastolatko, my dzis na spokojnie bez nerwów. Ramtatatamtam nie wyjaśniłaś do konca jak to jest z tym prezydentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiel Przeczytaj mój nick 100 razy i się go naucz. Napisałam ci dokładnie...A do tego masz chyba internet. Hmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastolatkamama
A co się stało z prezydentem,zmieniło sie coś od rana ,bo nie jestem w temacie ...fiel oświeć mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś nastolatko nokazało sie, że tusk kjuż nie jest prezydentem. a nie dawno ta cała afera z acta. pewnie dlatego go wywalili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastolatkamama
To całe szczęście,należało mu się hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam problemy z zasiegiem I chodze po chalupie z monitorem I zasie lapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***sweetie***
fiel Ty tepa strzalo!!! donek prezydentem??? chyba na tej twojej wsi Lizodupy:) ramtata podejrzewam ze bys jej klaki wyrwala jakby w realu tak przekrecala Twoj nick:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgaga%?@!
Najzabawniej jest wtedy jak wszyscy myślą , że pozjadali wszystkie rozumy i zaczynają innym to udowadniać .Fiel swietny spektakl , niewyszukane poczucie humoru / i koleżanki / i kto tu jest glupi ? A może raczej zadufany w sobie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dlaczego mu sie nalezalo? Przecie on byl dobry. Paliwo powiekszyl, dzieki temu nie tylko ja jezdze autobusem. Emerytury poszerzyl- niech sie te staruchy szybko wykonczo- w tym moja tesciowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie sweetie nie wiem czemu mi go tak przekręca....Jakiś poważny niedorozwój chyba. Smutne życie musi mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastolatkamama
sweete a Ty już co nie lubisz filuni:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***sweetie***
nastolatka ja nie lubilam nawet przez 5minut stalam sie taka jak ona zeby to to wytepic ale z tym cholerstwem jest jak z chwastami, wyrywasz a i tak wyrastaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastolatkamama
fiel ...widzę ,że ciągle jestem w mniejszości ...uwielbiam Cię:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***sweetie***
fiel wez kabel usb podlacz jednym koncem do kompa a drugi wsadz w ta rozepchana du*e i zasieg bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo bardzo dobry pomysł sweetie :) Czemu sie nie zaczernisz sweetie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgago ty chyba jestes tu najmondrzejsza z tej calej ferajny. Widze, ze grono naszych idolow sie poszerza, nastolatko juz nie jestes sama :-) I pamietaj ze naszym idolem jest jeszcze kobylak, ktory obecnie jest w delegacji. A sweet to zdrajca, judasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***sweetie***
a zaczernie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj fiel nie zauważasz, że robisz się coraz bardziej żałosna? umyta podłoga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ty ramtatatamtam sama zes sobie wybrala taki nierytmiczny nick. Niewiadomo kedy go zakonczyc, a nie chce nam sie ciongle sprawdzac jak sie zwiesz z dokladnoscio. Ile zapamnientamy tyle napiszemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiel Ty prymitywie i kocmoluchu:) Ramtata jak ona ma zapamietac skoro jej organizm jest zblizony do "dzielania" pantofelka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiel Ty prymitywie i kocmoluchu:) Ramtata jak ona ma zapamietac skoro jej organizm jest zblizony do "dzielania" pantofelka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umyta, az kolana obdarte. Prosilysmy szefa, zeby nam kupil mopa, albo przynajmniej jakiego kija skrecil, zeby szmate nadziac, to narazie mowi, ze jeszcze nie. Dopiero jak obroty zwienkszymy. Wieenc jest szansa, ze jak cos sprzedamy to moze kupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastolatkamama
Masz rację ...po co te wymyślne niki ,a nie można tak,stokrotka,mróweczka ,albo pinda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiel- nick to nie piosenka dla dzieci, nie musi być rytmiczny, a fiel to niby bardzo rytmiczny nick .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastolatkamama
Zaraz dostanę opieprz za nika :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a przedtem mówiłaś debilko zakłamana, że macie mopa, żeby na kolanach nie zasuwać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×