Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fiel

wiemy czemu grube jest gorsze

Polecane posty

Sweeti po co tak brzydko o nas mowisz? Nie lepiej porozmawiac na poziomnie? Na temat? Zapomnijmy o tym co miendzy nami zaszlo I zacznijmy od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ramtata przy okazji zasuwania na kolanach zmywa jej sie brod z nog:) wiec sie nie dziw ze ten prymityw woli robote na czworakach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mi sie juz cos pomieszalo. Myslalam,ze nie mamy mopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastolatkamama
Muszę kończyć,ale jutro poczytam jak koleżanki się wkręcają :)🖐️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiel, piszesz, ze wy jestescie naszymi fankami a my waszymi idolami. Chyba ci sie cos pomieszalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha :p dobra, możesz nawet językiem myć jak chcesz, byle było czysto :P a co to wgl jest za sklep? hmm? nazwa jakaś jest? I jakie miasto? Może wpadnę i cię poznam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastolatko bedziemy czekac jutro na ciebie I pozdrow menza. Sweeti a jakie masz te studia to ci powiem czy mozemy podyskutowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastolatkamama
Ja myślę, że ona jest inteligentniejsza od Was wszystkich:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie udaje glupiej. Raczej mam sie za mondro. A opis wymyslila mi mama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiel a wiesz co jedno to Ci musze przyznac bo mam hipotonie i dzieki Tobie jest mi lepiej:) tak k**ewsko mi podnosisz cisnienie ze nie chodze ospala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zordonowko a co nam sie moglo pomieszac? Przecie nie da sie ukryc, ze nas uwielbiacie. Zobacz jak temat sie rozwinol. Tylko my moglysmy poruszyc taki temat, ktory do niedawna uwazany byl za tabu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiel robisz błedy ortograficzn
:P:P:P:P:P:P:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiel robisz błedy ortograficzn
:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiel robisz błedy ortograficzn
:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:PP:P:P:P:P:P:P:P:P............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................Córka pisze sie przez ó a nie u :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D::DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD:D:D:D:D::D:D........................................ przez óóóó mysle ze ze juz zapamiętasz ...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to ta hipopomia? Masz lek przed hipopotanami czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ona ma bardzo poważny niedorozwój mózgu...nie śmiej się to jest smutne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapamientam na ppewno. Corka corka corka, pisalam przez u, bo nie mam kreski I chcialam zebyscie wiedzialy o co chodzi. Ja juz nie wiem co dla was moze byc ciekawe, co poruszymy to zle. Wy takie mondre to moze cos zapodajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej, przepraszam nie wiedzialam. Nie mozna sie nasmiewac z niedorozwojow bo to nie ze swojej winy to masz, ale z grubych juz mozna, bo maciory sie upasly na wlasne zyczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak głupim trzeba być aby
karmić tego trolla? a może troll karmi się sam z innego nicku..? nie wiem, naprawdę chce wierzyć że jest tu ktoś normalny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak chcesz to się śmiej, mi to tam zwisa bo nie jestem gruba, ale ich nie nazywaj głupimi, bo jest wiele cięższych i przy okazji mądrzejszych od ciebie :), no chyba masz niedorozwój nie ze swojej winy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto je nazwal glupimi? Ja tylko uwazam, ze sa grube I. Biedne I smierdza. Bo taka je praqwda. Maciory jedne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×