Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fiel

wiemy czemu grube jest gorsze

Polecane posty

zordonowka:) ja zem w garnku zagotowala wode zeby sie we wannie umyc:) a tera to trza isc siana naniesc co by sie miekko spalo:) tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze zmienmy temat, bosmy te maciory juz prze walkowaly I to dobrze. Powiedzcie co myslicie o nas? Uwazacie, ze mamy jakies wady? Jesli tak to jake, a jesli nie to za co nas lubicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co wy ze wsi jestescie ze siano przezucacie? Ja tez ze wsi- pionteczka :-) ale krow to nie mamy, chyba ze pies, taki krowo podobny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sweetie a nie zapomniala zes we oborze zamiesc co by sie bydlu lepiej we oborze odpoczywalo we w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm co o was myślę....niska inteligencja, niedowartościowanie, błędy ortograficzne chyba w każdym zdaniu, niepoprawna składnia i wiele innych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja o was mysle, ze sie wam naprawde nudzi i myslicie, ze wam wszyscy wierza w to ze niby takie durne jestescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, ze ten temat sie juz ciongnie 11 godzin? My to od dziecka mialysmy take zdolnosci gwiazdorske. Zawsze nas lubuli, I znam jeszcze dwa fajne kawaly. Chcecie sie posmiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zorsdonowka czy mi sie zdaje czy Ty wczesniej nas lubialas? Teraz tak nagle taka swinia sie zrobilas jak judasz sweete. Jesli tak to tamtego wiersza podlanczamy tez pod Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez fiel, ja was nigdy nie lubilam. Ja was uwielbiam od zawsze!!! Sweetie, to lec, co by przed nocOM zdONzyc, bo jak ksiezyc zajdzie to bedzie za pozno i juz nic sie nie da zrobic ze zyciem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra to powiem wam tego kawala. Pierszy to wymyslony przeze mnie jakies 10 lat temu, jak mialam pietnascie lat, I do dzisiaj rze jak go mowie. jedzie baba na rowerze, pdochodzi do niej chlopiec I mowi: gdzie pani jedzie? I baba pojechala. hahahahaha tyle emocji ten dowcip we mnie wywolaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marian 79
fiel czy jak ty tam co za cholerstwo w jakim to jezyku?? no nic do rzeczy czy spompowal cie ktos kiedys tak ze az ci kiszka stolcowa wylazla? bo ja bym cie chcial jak zobaczylem te zdjecia twoje co dziewczyna chyba marika (a to co za imie z ukrainy czy jak) wstawila to sie zakochalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej marian tyle konplemetow na raz. A to nasze prawdziwe zdjencie czy ktos cos glupiego wrzucil? Zordonowka, az mi ulzylo, bo przez momecik mialam wrazenie, ze z nasz szydzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wrocilam cala gnojem ubabrana od palcUF u stUp po samiusienkie podpasze:) o jakiz to piekny kawal mnie ominOL:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha wiedzialam, ze was rozsmieszy. Dzisiec lat go mowie a dalej mnie smieszy. To teraz uwaga drugi, ale juz nie mojego altorstwa, ale tez dobry. mowi pies do psa: wiesz co szczekalem. A drugi na to: co ty powieasz, a ja szcze moczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co ramtatatamtam do pracy idziesz we sobote! A przecie we biuracxh to nie pracujo w weekend. I po co idziecie. Pomyslcie o czym jutro porozmawiamy, bo ja ide do pracy na 4 godziny I chce sie czyms zajonc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie fiel, nie idę do pracy tylko chcę się zaraz iść UMYĆ, normalni ludzie się MYJĄ :) no, posiedzę z wami jeszcze 5 minutek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy gruba baba sapie, cos mnie za serducho lapie, czy to swinia czy maciora, czy to chlewik czy obora zawsze smierdzi, az za tyka, ludzie gdzie tu ameryka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, to dobrze. My na wikend nie mamy cieplej wody to do poniedzialku przetrzymamy. A wiecie, ze mi sie chyba w dziecinstwie cos z tylu przylezalo, bo tera jak dotykam to mam takie plaske. Myslicie, ze to od tego ze mama mnie na boki nie kladla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marian 79
fiel chodzi o to zdjecie http://www.google.pl/imgres?q=oty%C5%82o%C5%9B%C4%87&hl=pl&sa=X&biw=1358&bih=618&tbm=isch&prmd=imvnsb&tbnid=I017U8JmT7nUwM:&imgrefurl=http://www.bravo.pl/blog/magdalena08/odchudzanie/ids,131810/ida,607124/&docid=smU5Pp8zYtd3vM&imgurl=http://s.bravo.pl/download/multimedia/pictures/1001/166803010318511448127122.jpg&w=370&h=300&ei=ZmJaT-iME8mVswbIh-H_Cw&zoom=1&iact=hc&vpx=704&vpy=183&dur=438&hovh=122&hovw=140&tx=155&ty=87&sig=115084703223773109495&page=1&tbnh=122&tbnw=140&start=0&ndsp=23&ved=1t:429,r:4,s:0 w gazecie bylas i sie nie chwalisz tu dziewczynom?? a ja mam ten nr dzis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie wiecie co zrobic, zeby tu moderatorwem zostac? Moze sa jakie konkursy, albo testy sprawnosciowe? Bardzo mi sie ta strona podoba I chcialabym tu zarzondzac. I decydowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiel dla kogo ten weiersz?? poczytaj w google tam jest napisane ze ludzie z takim schorzeniem nie dozywaja do 40:( spisalas testament?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×