Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość już myślę o przyszłości

Dajecie dzieciom słodycze ?

Polecane posty

Gość gość
gość 2017.05.28 moje jedza raz w tygodniu, ale w https://www.cosslodkiego.com.pl/ kupujemy zwykle slodycze zagraniczne i je daje im najczesciej. Ja także daje dzieciom rzadko slodycze, ale jednak daje te najlepsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa te najlepsze. Tak glupia reklama ze szok. Nie wiesz ze na kafe takie chamstwo przynosi odwrotny skutek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że daje dzieciom słodycze i sama jem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grhrhhr
Prezent dla faceta powinien być wybrany z zastanowieniem. Nie zawsze jest łatwo znaleźć coś, co spełni jego oczekiwania, dlatego czasem warto postawić na coś bardziej oryginalnego. https://www.harempower.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinaczarnecka
Tak lizaki Mniam Mniak, tak zwane zdrowe. Mają w składzie Fiński ksylitol i zero cukrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty zarlas słodkie? To czemu pozbawiasz dzieciństwa dziecka.To były najlepsze czasy gdy poszło się na lody,na oranzade,i kupiło Batona lub żelki W sklepiku.To chore co robisz.Potem się rzuci na cukier jak dzik na trufle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMariolka
To nie jest chore, kiedyś to byłą taka frajda bo nie jedlismy tyle co teraz dzieci. Ja pozwalam raz w tygodniu, kupuje dzieciom caprio i jakąś czekoladkę i wystarczy. Dzieciństwo nie polega na obzarstwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo, naprawdę bardzo rzadko. Staram się nie przyzwyczajać jej do cukru i ogólnie słodkich rzeczy. Kakao co drugi dzień do śniadania podaję i traktuję je jako formę zastępczą słodyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×