Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NieUstraszona

Mizogin,mężczyzna nienawidzący kobiet.

Polecane posty

nieustraszona/y znokautują cię czy podniesiesz się jeszcze przed odliczeniem do dziesięciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic, mam nadzieję że się jej polepszy. Znikam żeby nie pogarszać jej stanu chorobowego - zwłaszcza że ONA bez nas nie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka, no, ja to postrzegam pod innym kątem - z innym rodzajem ludzi najwyraźniej miałam do czynienia. Jesteś śmieciową doopą. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żylety, kobiety "znające swoja wartość", docinające wszystkim chcą ciepła i miłości - często biegają koło wybranka jak debilki... a te ciche wody niestety często bija i poniżają mężów (psychologia jest niesamowicie ciekawa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pamiętaj, że tej miarki nie przyłożysz do wszystkich i nie wszystkich zmieścisz w tych...jak im tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wasze matki popełniły wielki błąd w czasie ciąży - powinny wziąć Cycotec. :) Masz rację Anka - za dobre jesteśmy na tych imputentów, co penetrują internet. Wszyscy mają jedną wspólną cechę : penetrują TYLKO internet. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy byłyście za dobre na przebywanie w domach dziecka, to od razu do zakładów psychiatrycznych obie wysłano. :) Szkoda, że neta wam nie odcięli. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widełki! Psychologiczne widełki. Widzę, że OP wróciła, tylko że pod inną postacią. Jesteś doopną swołoczą. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluewaterpro2.0
historyczka i nieustraszona to jedna i ta sama osoba? Ten sam rynsztokowy poziom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczyt osiągnięć Anny to wystąpić jako tester proszku w reklamie Wizira obok boskiego Zygmunta, to dało jej siłę na zmierzenie się z resztą swojego życia. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś swołoczową kurrwą. :( Spieprzam, dobranoc. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluewaterpro2.0
nieustraszona jest niczym mimosa pudica - tylko się ją czymś dotknie i się od razu chowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol 2
Teraz jest jako blondyneczka 85. wiec nie chce się mieszać koło niej ale spox jutro znajdę sobie kolejne pseudo ! a może pokaże światu moje prawdziwe ? i... koniec odcinka 1235 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzolo
nie przyjedzie kurwa jedna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol 2
oglada TVN24 czy o niej nie będzie mowa ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEM ZDEGUSTOWANY:( COŚ SŁABIUTKO NADAJECIE. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×