Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NieUstraszona

Mizogin,mężczyzna nienawidzący kobiet.

Polecane posty

Gość bluewaterpro2.0
piszesz post pod postem ze swoimi przemyśleniami jak Owca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak masz jakieś "si" to napisz a nie porównujesz mnie do jakieś "Owcy" Przecież ja tej osoby w ogóle nie znam. :O Dlatego przestań mi pierdolić bo tylko zepsujesz mi dobrze zapowiadający się dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluewaterpro2.0
nie dorastasz poziomem do "owcy", żałosny czarnuchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaił Pravda Tak naprawdę tylko Garry wyszedł tu z twarzą. ty to jakąś terapie prowadzisz?:classic_cool: ze tez ci sie chce takie analizy robic 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wolę, "ty żydzie" :O I do tego bardziej pasuje, przynajmniej o ile weźmie się moje miejsce zamieszkania. :) Czarnuch do mnie zupełnie nie pasuje :( No chyba że jak usmole się będąc w warsztacie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaił Pravda Ja tylko komentuje v34 i robię to czysto w ramach prac społecznych, do tego zupełnie za darmo. pozbieraj moze papierki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To powiedz Duchowi żeby się nie wpierdalał Bo przez Niego właśnie dzisiaj zmieniłem nick i to nie jak zwykle bywało, dla własnego kaprysu, ale tym razem technicznie, by ludziom się nie mieszało. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaił Pravda To powiedz Duchowi żeby się nie wpierdalał mnie on nie przeszkadza :classic_cool: ty masz z tym problem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesne ;) wolisz wieksze goowno :D:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z ładnie pachnie?:D:D ide od cię :P poziom gimgoowna dzis siegasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proxxxy to jak to jest z tym Twoim kochaniem ? Ty jesteś gotowa mu obciągnąć a on nie chcę Cię wylizać ? Wytłumacz mi proszę, bo nie rozumiem sytuacji Twojego podniecenia i fascynacji. ;) I dzięki za Narwaną ;) , znaczy się Nirvanę :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojego ukochanego ducha vel desznika na pewno nie było wczoraj na tym topiku. 😭 Ludzie widzą ducha w innych nickach, rozmawiają z duchem, chociaż go tam nie ma.... oto prawdziwa sława na kafe :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drągal
Cukiereczek666 no daj mi dupy. Widziałem twoje zdjęcie u kumpla. Jesteś taka piękna, a ta mini na twoim tyłeczku mmmmm.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie nie interesuje co ludzie widzą, bo oni widzą to co chcą widzieć. ;) , ale Ty, co w Duchu jest takiego fascynującego, że gotowa jesteś otworzyć przed nim nogi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluewaterpro2.0
Michaił, wpis o czarnuchu z 9:00 to podszyw! Nie mam w zwyczaju wyzywać ludzi od "czarnuchów". A co do Owcy, to jak jeszcze trochę pobędziesz na kafe to ją poznasz bo to jedna z gwiazd kafełe. ps. Póki co nie planuje awansu na 2.1 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azor to kolejny nick
desza! ślepa jesteś proksy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azor to kolejny nick
aaaaaaaaaaaaa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie ważne czy podszyw czy nie. :O Święte kurwa krowy. Ten faszystowski portal na swoją obronę mógłby podać ten portal. Gdzie na porządku dziennym obraża się "czarnóchów", żydów, Muzułmanów i Bóg jeden wie jeszcze kogo, kto nie jest biały i wyznania katolickiego. :O Nie wiem czy takim zachowaniem mamy prawo bronić swojej polskości. Jesteśmy dumnym narodem ale o tą dumę nie walczyły te smarki, których najwyraźniej przerasta to że to wolny kraj. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało tego jakiś w dupę jebany tak się poczuł ważny że pozwolił sobie na obrażanie ukraińskich kobiet. :O Nie wiem co taki człowiek sobie wyobrażał, ale poszło w świat i spierdolił opinię o Polsce i Polakach. :O Tym bardziej że tam z pokolenia na pokolenie przekazywane jest to że "lachy" to źli ludzie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tylko taka moja skromna dygresja. W przerwie zanim Azor vel chuj wie co i pani proxxxy, która nabrała wody w usta, nie potrafiąc odpowiedzieć na proste pytania , zaczną tu niespodziewanie kopulować. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×