Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NieUstraszona

Mizogin,mężczyzna nienawidzący kobiet.

Polecane posty

Gość mizoginista_pl
Zapraszam na moją stronę www. (Kropka zamiast znaku podkreślenia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieUstraszona
A może K.urwista? Bista już nie żyje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ganta
Weźcie ze sobą nie piszcie jebane alieny, nie macie długich stopek, jesteście dziwni, odmieńcy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palet
pare lat temu slyszalem takie stwierdzenie - dziwwki to wszystkie nieznajome i niektore znajome ..... cos w tym jest nie uwazacie ? po zastanowieniu sie wnioskuje ze kobieca natura jest dziwkarska poniewaz kazda nia jest wobec wiekszosci ludzi z ktorymi sie stykaja ...... pare osob w ich otoczeniu posiada immunitet - dzieci, rodzenstwo, rodzice, przyjaciolki .... reszta swiata jest do dymania a pierwszy w kolejce stoi maz lub partner.... to tak na szybko objasniona natura wiekszosci kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo naukowe podejście. Niezwykle bystre oko i krytyczna analiza samego problemu. Chyba nie mógłbym nie poprzeć. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu "dogłębnie" poznaje znaczenie słów, iż lepiej jest dawać, niż brać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejeczki w biznesie? :D To jak za minionego systemu, aż taki deficyt panuje na rynku? Może lepiej zmienić dostawcę usług. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieustraszona, niekażdy kto się z Tobą nie zgadza albo Cię obraża jest od razu mizoginem. Może ktoś ( z jakiegoś nieznanego nikomu powodu) po prostu Cię nie lubi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chris Rock :D W sumie to coś w tym jest, zawsze więcej i więcej. Ale to chyba nie tylko u kobiet, to dziś stało się takie "zwyczajne" u ludzi generalnie. Patrzysz na człowieka jako osobę, czy na człowieka jako jego status i dobytek? Pytanie bez odpowiedzi, bo każdy odpowiedź daje sobie sam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palet
widze zrozumienie czy moze cos mi sie sni ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koorfa, filmu przez was nie mogę w spokoju obejrzeć, zbyt wciągający wszyscy jesteście! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palet
wciagajace to moze byc (doslownie) krocze kobiety nic wiecej..... taka nasza meska slabosc a one na tym korzystaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczęście jest jeszcze wiele kobiet, które nie chcą budować swego wielkiego imperium i podbojów życiowych na swej tzipie, chwała i cześć im za to. Takie kobiety powinny siebie nazywać nieustraszonymi. A nie ta karykatura. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palet
panny uciekly, pewno sie obrazily :D no coz..... mam je w doopie przyjda inne, mlodsze, ladniejsze wystarczy miec pare groszy one to wyczuja .. i powiem szczerze ze lubie je .... jak dobrze zrobia loda dobrze dadza doopy , smacznie ugotuja itd ale bez przesady - sa wymienne ... wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieUstraszona
Mizoginy się zlatują... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"sa wymienne ... wszystkie" Ta powyżej to na pewno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palet
oczywiscie ze sa wymienne, przezyles moze .... na poczatku znajomosci jak wylaza ze skory zeby ci zrobic dobrze ? daja doopy jak zawodowe , czyszcza piora gotuja az sie kurzy staraja sie jednym slowem, na kazdym froncie, poniewaz chca usidlic dobra partie .... a kiedy okazuje sie ze sie nie uda wszystko im przechodzi, wtedy czas na zmiany i wszystko odnowa :D sorrki moje panie ale takie moje doswiadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fin111
palet duzo racji w tym co piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palet
nie mam powodu nienawidziec kobiet..... lubie je a niektore nawet wiecej ale nie dam sie dymac .... taka moja swinska natura :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×