Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NieUstraszona

Mizogin,mężczyzna nienawidzący kobiet.

Polecane posty

NieUstraszona NieUstraszona@tlen.pl'; Większość adwersarzy to popaprańcy, którzy poza Internetem nie istnieją naprawdę... powiedziała nieustraszona Zgadzam się z tobą pierwszy raz .Mówiąc tak masz na myśli siebie? Jesteś moderatorem dyskusji i jednocześnie swoim własnym adwersarzem. Widzę że z forum prawie nie schodzisz... Gdzie i kiedy tym tyłkiem importowanym z profilu jakiejś laski pracujesz? Zaraz,zaraz,juz wiem.W wyobrażni.Always.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nick sobie zaczerniłam w końcu .Bo pomarańczki są tu traktowane z podejrzliwością. .Żaaaal,nie chcesz zaczernić swoich by nadal móc gadać sama ze sobą i spijać piankę z własnych ust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieUstraszona
Zabrakło lokomotywy i temat upadł, a chętni zwiali. :-D Naprawdę uważam, że siedzicie tu i pier...ie jak psa w osraną dupę, bo rzeczywistość was zwyczajnie przerasta. Banda nieudaczników. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieUstraszona
13:03 Michaił Pravda A który nie biega? hehhehehe Jakoś Herbatnika tutaj nie widziałem. Człowiek ma klasę i to do Niego ciągną ludzie. I Ty mi będziesz pisał o "poziomach". TU WAS BOLI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieUstraszona
Dobra, pora wrócić do tematu: MIZOGIN. Większość mężczyzn nawet nie wie kim są w rzeczywistości. Niejaki "palet". Uważa, że kobiety wybierają zawsze bogatych, kasiastych, kolesi z którymi będą miały łatwe życie. :-D uważam że jakaś dzierladka nie zechciała go i poszła za kims innym, a czy dla kasy - nie wiem. Może dla KLASY? A takim nieudacznikom wygodniej jest sobie wmówić, że kobieta to kurwa, zamiast zdać sobie sprawę z własnej prostoty. Zamiast zacząć pracować nad sobą, zmieniać się na lepsze. Na to nie wpadnie, bo jest pusta, tępą pałą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieUstraszona
nieogryzek - dowiedziała się wczoraj, że można używać skomplikowanych słów -adwersarz. :-D Jak dotąd niespotykane na Kafeterii. :) BRAVISSIMO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieUstraszona
Ale jak można liczyć na to, że panna wyginająca się na rurze w podrzędnym peep-bar będzie błyszczała inteligencją? To nie Rene Zelweger :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieUstraszona
Tak sobie pomyślałam, a co mi tam...zostanę i napsuje jeszcze jakiś czas tym nabzdyczonym ku-tafonom... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A takim nieudacznikom wygodniej jest sobie wmówić, że kobieta to k**wa, zamiast zdać sobie sprawę z własnej prostoty. Zamiast zacząć pracować nad sobą, zmieniać się na lepsze." O nie wierzę... Ona powiedziała coś z sensem. Ale jest jeden problem. Kto decyduje o tym, co jest obiektywne, a co nie? Ty? Ja? Kto? Wszystko co postrzegamy jest naszym subiektywnym postrzeganiem, szczególnie sytuacje wywołujące reakcje emocjonalne. Ten, kto potrafi to od siebie absolutnie oddzielić jest chyba jakimś nadczłowiekiem rodem z fantazji Nietzschego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieUstraszona
nieogryzek napisała: dla lekko otyłych?Jestem szczupła i mój facet kocha tę pozycję bo uwielbia mnie objąć mocno w talii i nabijac na pal ja tez uwielbiam pozycje tylne, najłatwiej w nich osiągam orgazm. Ciekawe czy z "adwersarzem" prezentuje Azję Melechowicza? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieUstraszona
Każdy ma prawo prezentować własne poglądy - ale powinny istnieć reguły, np: dziwka nie potępia kurwiarzy, laska z IQ w ilości wieku w latach nie powinna pouczać kto jest kim. Złodziej nie powinien oddawać łupu...KPW? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieUstraszona
A "poziom" wypowiedzi oceniać powinno się po wypowiedziach, nie tylko jako kontrę dla NieUstraszonej. :) Na pal...jeżu, ale żenada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieUstraszona
A co do pala...hmmm... Naostrzony pal wkładało się do odbytu. Jasna chmura - kto to wymyślił? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misoginus
Jeremi Wiśniowiecki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieUstraszona
Cóż za wymowny nick...jakiś prawdziwy, czy się podszywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieUstraszona
Prekursorką "pala" jest nieogryzka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Forma nie znaczy treść NieUstraszona, ale Ty to wiesz. Więc po co odnosić się do form wypowiedzi? Tylko po to, żeby dalszy flejm robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palet
witam szanowne grono ... i autorke :o ktos tutaj poszedl bardzo na skroty czytajac to co napisalem .... a moze nie dotarlo do pustej makowki to co wylozylem pod nos i na stol ? staralem sie tak napisac zeby dotarlo do kazdego ale widac wymagam zbyt wiele od autorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieUstraszona
Ale efekt murowany - zabolało :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieUstraszona
Zraniony, obolały, otumaniony...pustogłów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palet
autorka sili sie na ustalanie regul a sama sieich nie trzyma +laska z IQ w ilości wieku w latach nie powinna pouczać kto jest kim+ pewno jej podswiadomosc liczy jej IQ jakos bardziej na jej korzysc :D a ona sama w to wierzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieUstraszona
palet pare lat temu slyszalem takie stwierdzenie - dziwwki to wszystkie nieznajome i niektore znajome ..... cos w tym jest nie uwazacie ? po zastanowieniu sie wnioskuje ze kobieca natura jest dzi**arska poniewaz kazda nia jest wobec wiekszosci ludzi z ktorymi sie stykaja ...... pare osob w ich otoczeniu posiada immunitet - dzieci, rodzenstwo, rodzice, przyjaciolki .... reszta swiata jest do dymania a pierwszy w kolejce stoi maz lub partner.... to tak na szybko objasniona natura wiekszosci kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieUstraszona
PALET - czytając nieogryzkę, możesz naprawdę nabrać przekonania o wyższości męskiej rasy. :) Przepraszam w imieniu kobiet. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palet
i ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieUstraszona
Nie powinnam używać obelżywych stwierdzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palet
jestes zawiedziona bo wypadasz blado na tle innych kobiet ? dajesz za darmo (z milosci) ? czy za zbyt malo ? :D i teraz dopiero zostalo ci to uswiadomione ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palet
ja nie uwazam ze facet jest istota wyzsza , przeciwnie - jestesmy ulomni poniewaz natura kaze nam roochac a wy to ladnie wykorzystujecie gdzie tutaj meska wyzszosc ???? jestesmy niewolnikami waszej doopy puki nam nie przestanie stawac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieUstraszona
Na jakiej podstawie sądzisz, że kobiety nie "muszą"? Oziębła mama czy siostra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×