Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NieUstraszona

Mizogin,mężczyzna nienawidzący kobiet.

Polecane posty

Gość palet
fin - znam wiele kobiet to tylko moje obserwacje z mojego zycia nic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palet
dobra partia hmmm......... niektore nie maja wysokich wymagan i sa mile ale nie oczekuje zebys to zrozumiala :) tak czy smak koorevska natura wychodzi z kazdej predzej czy pozniej ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palet
czy jestem prawik ? po doswiadczeniach z niektorymi pannami zalowalem ze nim nie zostalem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, mój post zniknął, ciekawe. No opowiedz nam o tym dlaczego uważasz, że dla prawika każda kobieta jest sprzedajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palet
:D kolesiowa mysli ze w zwiazku obserwacja kobiecej natury nie jest mozliwa :D ciekawe dlaczego tak by mialo byc ? poniewaz umysl i oczy mamy zarosniete waszym kroczem ? zbyt wiele sobie wyobrazasz..... faceci moga racjonalnie myslec nawet w waszej obecnosci zapewniam cie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I na podstawie kilku określasz każdego? Przecież to typowy przykład stereotypizacji jest. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palet
widze ze czytanie ze zrozumieniem przysparza ci klopotow :D potraktuj zagadnienie z mojego punktu widzenia przymierz go do najblizszego otoczenia , pomysl o czym rozmawiasz z kolezankami lub one miedzy soba a zobaczysz ze mam racje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalizować, wszystkich do jednego worka, też się nie da, żeby to miało ręce i nogi. Są rożne dziewczyny/kobiety, jedne są wyrachowane, z jasno określonym celem, najczęściej materialnym, drugie zaś są czułe, spragnione miłości, nie baczące na aspekty czysto materialne. Jak w życiu. Żeby było jasne, faceci też są różni, jedni są prości niczym budowa cepa, drudzy szukają stałego związku, miłości, trzeci zaś chcą się nieźle zabawić...I Ci mają najlepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie :D
czy mi się wydaje, czy autorka założyła wątek a on żyje swoim innym życiem bez niej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo NieUstraszonej już nikt tu nie słucha, ona musi sobie niestety wmawiać, że ktoś jeszcze w ogóle z nią jakąś dyskusję prowadzi, a my tam i tak swoje. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie :D
:D NIEUSTRASZONA, MIZOGINI ARE MISSING YOU :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie :D
a NieUstraszona nie jest sensowna? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona jest bezsensowna
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona jest sensowna jak zadawanie pytania "Dlaczego muszę czołgać się po beżowym suficie, skoro sąsiadka w lodówce światło łokciem gasi"? Tyle w niej jest sensowności. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waterbluepro
ale tęskno tu bez niej, jej prowokacji i hejterowania :D Nikt mi jeszcze dziś nie powiedział, że jestem mizoginem i gejofilem - spóźniłem się. A mogłem wpaść jak jeszcze była :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieUstraszona
Znacie taktykę polowania u węży? :-D Póki co nie ma się do czego odnieść. Kłócicie się miedzy sobą, nie ze mną. Mila odmiana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co zrobiłeś? Nie wywołuj koorfy z lasu. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×