Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SalamioSPairoz

Dziewczyna mnie rzuciła bo stwierdziła, że mam zbyt mało ambitną prace

Polecane posty

Gość do boto
Rozumiem Cię doskonale!!! To pipa a nie FACET za przeproszeniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorze, każda kobieta to materialistka. One wszystko przeliczają na pieniądze. Dla nich jesteś tyle wart ile na konto ci wpływa. Nigdy o tym nie zapominaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze tak sie wyrażeę, mówta co chceta, ta niby studentka jest zwyczajna dziunia, i co tu sie dziwic, dzisiejszy swiat biegnie za pieniadzem biegnie po trupach. Myślac jej tropem >> nie pomagasz mi wiec przeszkadzasz mi, wniosek trza sie cb pozbyc, a znjade se jakiegos sponsora. wygoda przeciez musi byc. Współczuje Ci, ale czasem nie wystarczy kogos tylko kochac, czasem trzeba tez bardziej dbac o ta druga osobe. Może Ty mogłeś na niej polegac, ale ona juz na Tb nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.r.s.K.t.p
Bo wszyscy nieudacznicy zarabiający marne grosze powinni być sami. Porządny facet powinien umieć utrzymać kobietę i zapewnić rodzinie godne życie. Zawsze tak było jest i będzie ,że to jest obowiązek faceta. Koleś zarabiający 1000 zł to zwykły gołodupiec to może wystarczyć na lody z dziewczyną ,a nie na normalne zycie. Dziewczyna autora widać mądra kobieta- myśląca przyszłościowo.BRAWO DLA NIEJ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubasababubaaa
nie dziwie się, że cie zostawiła skoro chcesz w wieku 40lat wynajmowac sam kawalerke, nie miałeś plany, aby kiedykolwiek z nią się ożenić i chciałeś całe życie lepić placki za grosze mądra ta Twoja ex!!! jednak ją popieram!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubasababubaaa
ja uważam, że i kobieta i męzczyzna powinni dobrze zarabiać, a nie że kobieta 1000zł a facet 10 000zł! ona ma ambicje, chce być magistrem, jest tańcerką, uczy innych tańczyć. Może w przyszłości otworzy własną szkołe tańca? A jak nie to widać, że lubi sport, czyli rozwija się w tym kierunku i dodatkowo studiuję, a autor o niczym nie marzy!!! Inaczej gdybyś miał jakiś cel w życiu, popracuje przy plackach, póki nie skończę szkoły, a potem będę np kierownikiem w pizzeri albo gdzieś. I facet i kobieta powinni mieć ambicje. A jakby miał miliony, to co innego, wtedy lepi placki hobbistycznie i stać go na mieszkanie. A ze swojej pensji i jej płacą rachunki itp a wygraną z lottka może przeznaczyć na podróże, albo super auto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.r.s.K.t.p
Jak kobieta bedzie zarabiac 10 tyś to wtedy nie będzie potrezbować gołodupca kóry zarabia marny 1000!!! Bedzie wolała być sama niż z kimś takim. VBo po co jej taki facet?? Do tracenia jej kasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lynyrd s
czytając ten topic mogę tylko powiedzieć że większość wypowiadających sie tu pań (celowo z małej litery) to totalnie wyrachowane kreatury a do autora kolego wyrabiaj pizze nie patrz na swoją pustą byłą, mam identyczną sytuacje do twojej w żadnym wypadku nie klęcz nie proś jej obserwuj tylko i nie bój sie że bedzie z innym ŻYJ! ona i tak w ciemnej d**pie z ta swoją pedagogiką sie znajdzie,co dziś znacza studia humanistyczne istnieje duża szansa że jeszcze wróci z płaczem do ciebie sorry że odkopałem ale nie mogłem sie powstrzymać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dax
A to już nie można być wartościowym człowiekiem pracując w pizzerii ? Czy praca nas definiuje ? Pracuje w firmie z samymi inżynierami/magistrami. Większość z nich to durnie i lenie. Obecnie magister nic nie znaczy. Kompletnie nic. A magister pedagogiki huhahah to dopiero ci partia. Kolego - ona ci wyświadczyła przysługę zostawiając ciebie. Później byłoby tylko gorzej - żądania, wymagania wygodnego życia i dupa wyżej od głowy. Znajdź sobie kobietę, która po prostu będzie ciebie kochać... nic więcej nie potrzeba. Całą resztę (kredyty, dzieci) ustala się WSPÓLNIE wtedy, gdy jest miłość i ustalona wizja wspólnego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nexiiiiiii
popieram dax

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totaka
dzieci niet, kredyt niet, edukacja niet, plany niet.... hahmyślę, że twoja praca nie była powodem zerwania... ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakręconazakręcona
ciekawe czy autor dalej kręci te placki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmeterling
Jak już o tym mowa, to zjadłabym pizzę ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są kursy zawodowe człowieku... Jest wybór . Trzeba tylko chcieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorowi nie chce sie po prostu nic zmieniać. Praca w pizzerii to tylko dorywczo, nikt normalny nie traktowałby tego poważnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam ambitnych osób, które chcą sobie dorobić przy komputerze 1400zł. Praca jest bardzo prosta i przyjemna, pracujesz ile chcesz i kiedy chcesz W moim programie nie inwestujesz ani złotówki! W każdej chwili możesz zrezygnować - Tutaj nic nie tracisz, jednie możesz zyskać, a uwierz naprawdę warto! Jeśli jesteś zainteresowany/a ofertą wejdź na strone i zapisz się na listę http://lukaszpawlowski.getleads.pl/jakzarobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie osobiście talie miernoty są tylko problemem. Ok pracuje..ale stać go na lepszą pracę. Tylko tu pies pogrzebany... Chęci brak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz rozwiać swoje wątpliwości,dowiedzieć się prawdy, napisz do mojej wróżki Sofii, jest świetna.Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×