Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja,ka,ja

imie sara-ładnie?

Polecane posty

Gość bringoo
nie nie nie Sara to żydowskie najbiedniejsze dzieci tak się nazywały, znam wiele psów co się nazywają Sara, a nie znam żadnego co ma Weronika, Ania, Monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajecznisia
Bardzo bardzo ladne imie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokaz za darmo
ladne dla suczki, zydzi i arabi tak nazywaja dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość h356
Piesek sąsiadów się tak wabi, wogóle suczki często są tak nazywane= coś jak azor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam tak na imie
ja mam tak na imie i inni mnie przezywali ale już nie zwracam na to uwagi mama i ciocia mi mówiła że tylko głupi ludzie tak nazywają psy :) i sie z tym zgadzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzmiąco imię mi się średnio podaba, ale jeśli chodzi o to z czym albo z kim się kojarzy, to jak najbardziej. Imię szlacheckie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okropne to imię. Kuzynka mojego męża nazwała tak dziecko tragedia mamy pośmiewisko że jak dla psa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Mamy pośmiewisko, że jak dla psa".. Widać bardzo prości ludzie jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Timothy
Where do you come from? assurans 20mg Pegg, who played an average salesman with girlfriend troubles in "Shaun of the Dead" and methodical police officer Nicholas Angel in "Hot Fuzz," said he enjoyed the battle that each of his three characters face as individuals.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam jedna mala Sare i jak uslyszalam ze jej mama wola za nia Sarenko to myslalam ze padne. Takze moim zdaniem Sara jest ok ale kazde zdrobnienia juz niebardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież Sara to imie jak z jakichś egzotycznych krajów gdzie jest gorący pustynny klimat. Imię w ogóle nie na warunki polskie :O Tzn. w głębokich wsiach zdarzało się coś takiego, ale tacy ludzie to zazwyczaj z patologii..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się podoba. Krótkie, wdzięczne i nietuzinkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buford
I'll call back later http://www.aslan.ie/biography/ intagra tablets The dollar hit a more than two-week high against the yen at98.80 yen, breaking past the Aug. 15 peak of 98.66 yen,which had acted as initial resistance. It was last trading at98.67 yen, up 1.03 percent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herbert
Could I take your name and number, please? erythromycin 400 mg dosage The offensive line abandoned Manning in Charlotte on Sunday, allowing seven sacks, but he still has eight interceptions in three games and needs to become more of the solution than part of the problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam tak na imię i szczerze podoba mi się. I wcale większości , którą znam nikomu nie kojarzy się to imię z psem. Ludzie piszczecie ty takie głupoty , że aż żal czytać. To nie jest takie samo imię jak np. Nikola czy Angelika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 5491
Mi osobiście podoba się to imię ale to kwestia gustu ja mam 4 letnią gabrysie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×