Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kafeterjanka taka jedna....

Myślę o założeniu własnej działalności ale trochę się boję że nie zarobie nawet

Polecane posty

Gość kobieta byznesuuu
kefeterjanka czemu??sprobuj, może jakimś CUDEM Tobie się uda;-) Ja niestety juz odpuszczam, próbowałam rok i nie znalazłam ani jednego towaru na którym zarobiłam chociażby te 5 zł/szt. Ty pisałaś o akcesoriach do telefonów to powiem Ci że ten towar jest tonami sprowadzany z chin i importerów nigdy nie przebijesz cenami.Pomyśl o czyms innym, ale tak szczerze to nie wróżę sukcesu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spryciarz)))))))))))))))))))))
O w mordę jeża :O. Jak czytam kolegę "możliwe ale na forum" swoją drogą szacun dla wiedzy kolegi, to stwierdzam jak mało wiem :O Niemniej jednak od 23 lat jestem na własnym garnuszku, bez żadnych zawieszeń, etatów, itp. No fakt, fajerwerków brak :(. Ale koźwa żyję, i tuskoland sponsoruję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeterjanka taka jedna....
dzięki za szczerość;) Już sama nie wiem czego się złapać żeby dorobić:( zależy mi żebym mogła ta prace wykonywać w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlatego chinczykom
do kafaterjanka szukam ludzi do sprzedaży internetowej odzież , zabawki jak chcesz sprobowac to podaj swoj -mail , wynagrodzene od obrotu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta byznesuuu
spryciarz co? zatkało??hihi ...:-) Mnie też szczerze mówiąc, chociaż sama po swoich niepowodzeniach już doszłam do takich wniosków. Swoja drogą to jak my szare pienki mamy konkurować z takimi "szychami" jak "mozliwe ale na forum"??:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spryciarz)))))))))))))))))))))
Oho !!!!!! Już jakiś oszust szuka jelenia na słupa do sprzedaży lewuchy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możliwe ale na forum
tez szukam - igrasz z ogniem. wejdz na forum dla sprzedawców nowy skrypt forum na allegro ma blad i kazdy nawet szarak moze wejsc na forum na które wcześniej nie mógł. gdy naprawią wyszukiwarkę wpisz frazę szarak i zobacz co ludzie z nimi robią jak im psują interes. może tobie się uda ale ja bym mając kredyt hipoteczny nie ryzykował kary i komornika. masz cytat z końca tematów "Sposób na Szaraków, Co Wy na To? Witam wszystkich SS z "Teczkami". Wpadłam na szatański sposób walki z szarakami na Allegro. Otóż tak: Zakładam sobie inne konto, oczywiście na swoje dane, szukam szaraka "prowadzącego stałą i zorganizowaną sprzedaż" myślę że większość firm ma teczki przy nazwie użytkownika więc szaraka łatwo wyłapać. Szukam więć wśród jego oferty jakiś przedmiot wystawiony na licytację. udaję zainteresowaną tymże przedmiotem i piszę do niego: Witam jestem zainteresowana tym i tym, jednak nie mam swojego konta na Allegro a znajoma nie chce się zgodzić bym kupiła z jej konta. Czy byłaby możliwość kupna przedmiotu poza Allegro, oczywiście zapłacę z góry tylko proszę o podanie swoich danych do wpłaty. A na koniec jeszcze możemy zadać ewentualnie pytanko: Czy dostanę wraz z zakupem paragon bądź rachunek? Jeśli szarak się pokusi by nam opchnąć poza Allegro mamy jego pełne dane na tacy (oczywiście nic nie kupujemy poza Allegro ) Tworzymy sobie w ten sposób listę szaraków, każdy Super Sprzedawca (jeśli ma chwilkę czasu) wyszukuje nielegalną konkurencję ze swojej branży. Następnie wybieramy się z ową listą do US i... Co wy na to? Pozdrowienia dla LEGALNYCH " takich tematów w każdym miesiącu jest kilka a ile jest takich którzy działają a na forum się nie chwalą. naprawdę nie sposób aby ci się długo takie coś udawało. ja nie odradzam tylko zalecam refleksję bo masz ciężką sytuacja a bank wypowie umowę w przypadku egzekucji komorniczej bo mu się to będzie opłacało a w warunkach każdego kredytu w takim przypadku jest taka opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta byznesuuu
to samo miałam napisac!!!:-) Boziu co za ludzie, nic tylko wykorzystać i zniszczyc drugiego człwoieka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlatego chinczykom
a kto ci powiedział że lewuchy chińską sprzedaż zajmuje się sama, szukam dystrybutorów do niemieckich zabawek i angielskiej odzieży akurat ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spryciarz)))))))))))))))))))))
Nie koleżanko, nie zatkało. Jedzenie z tylu kotłów z ilu ja jadłem......uodparnia. Niemniej człek mądrze pisze i poczytać warto :). Bo wiesz, ja stresów z powodu braku środków finansowych nie mam :). Niemniej kolega mądrze pisze i zapoznać się z jego twórczością z pewnością warto !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeterjanka taka jedna....
a skąd masz tą angielską odzież?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlatego chinczykom
normalnie importuje z angielskich hurtowni , od producentów ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możliwe ale na forum
iemniej jednak od 23 lat jestem na własnym garnuszku, - to ty jesteś weteranem nie ja. ja dopiero jakieś 6-7 lat bo niepotrzebnie do szkoły chodziłem i czas traciłem :D przez co nie było kapitału na start :D co nie znaczy że odradzam szkoły bo większości one się przydają mimo że niewiele w nich uczą praktycznego. masz rację wyżej ktoś szuka słupa do sprzedaży kradzionego aby chronić swój tyłek. skończy się tak że jelenia wsadzą a on nadal będzie szukał nowych :D kasy nigdy nie będzie za to sankcja karna bardzo prawdopodobna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlatego chinczykom
słupa? chyba cie pogięło tworzę sieć handlowców do sprzedaży , bo pora odpocząć i zatrudnić ludzi do pracy a nie samemu robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zusowy troll
Dlatego proponuje MLM. Zainteresujcie sie. Poczytajcie. Warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możliwe ale na forum
to samo miałam napisac!!! Boziu co za ludzie, nic tylko wykorzystać i zniszczyc drugiego człwoieka.. - postaw się na ich miejscu oni też mają rodziny i muszą jeśc a do tego utrzymują wszystkich bezrobotnych i skrzywdzonych przez los. teraz składki zus to ponad tysiąc złotych. ty sprzedajesz coś taniej i zarabiasz na tym 600zł i ci wystarczy a jemu nie bo on nadal jest na minusie. uważa że jest poszkodowany bo płaci haracz którego ty nie płacisz więc donosi na ciebie. zawsze będzie ktoś w desperacji komu psujesz rynek i to zrobi dlatego zalecam ostrożność. nie zawsze to wszystko takie proste gdybyś nie miała pracy i opłacała składki to też byś się chwytała wszystkiego gdyby ktoś zabierał ci dochód. moim zdaniem zawsze można dołączyć do nielegalnych :D no ale skoro ktoś jest taki praworządny że woli płacić i nic nie zarabiać bo tak trzeba to szanuje jego punkt widzenia :D ta wyżej od odzieży pewnie zbiera z kontenerów pck na wyspach albo żebrze i wie że sprzedając sama naraża się na to o czym pisałem wyżej więc szuka frajera aby chronić własny tyłek. legalni importerzy nie szukają ludzi do sprzedaży i nie gadają z szarakami co widać po tym temacie. zresztą sprzedaż nie jest problemem co też widać tylko zakup. skoro ktoś szuka do lewej sprzedaży to polecam dwa razy przemyśleć. kara to jedno ale co będzie jak przelejecie komus kase za którymś razem a ten ktoś towaru nie prześle. odpowiada zawsze ten który sprzedaje bo to on zawiera umowę. największe przekręty z dropshippingiem opiewały na milion(japan style). współczuje komuś kto musi za to kasę oddać mimo że sam został oszukany. wątpię aby za granicą znalazł tego który go wykiwal :D a nawet jeśli to może go w tyłek pocałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spryciarz)))))))))))))))))))))
Viktor ! ruski błaźnie, czy twój tępy mongolski łeb przyjmie w końcu do wiadomości, że nikt twojego żebrania już tu nie chce ? milionerze ze śmietnika ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możliwe ale na forum
słupa? chyba cie pogięło tworzę sieć handlowców do sprzedaży , bo pora odpocząć i zatrudnić ludzi do pracy a nie samemu robić - idz do urzędu pracy jeszcze 30 tysięcy dostaniesz za zatrudnienie bezrobotnego :D skoro tego nie robisz oznacza że szukasz słupa do niecnych celów. bezrobotnych ci u nas dostatek. ty szukasz jednak kogo szukasz najlepiej z kontem w banku i na allegro zgadłem :D ? ty mu wysyłasz rzeczy on sprzedaje i wysyła dalej lub ty wysyłasz a on tylko firmuje. tym samym do niego puka urząd skarbowy a ty szukasz nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlatego chinczykom
Jak sie prowadzi firme jednoosobowa to w końcu pora kogos zatrudnić to logiczne, trudno samemu prowadzić, wszystko, w końcu trzeba odpocząć, a odpowiedni ludzie beda zarabiać na mnie , co w tym dziwnego widzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlatego chinczykom
Nigdy nie słyszaleś o zawodzie handlowca to taki człowiek ktory zatrudniony w imieniu firmy sprzedaje towar , i tyle , ja sobie odpoczywam ludzie pracuja proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możliwe ale na forum
Nigdy nie słyszaleś o zawodzie handlowca to taki człowiek ktory zatrudniony w imieniu firmy sprzedaje towar , i tyle , ja sobie odpoczywam ludzie pracuja proste - słyszałem i napisałem wyżej że rozdają takich ludzi w urzędzie pracy w dodatku za dopłatą :D nie wiesz o tym czy udajesz głupka :D ? chyba zatrudnia się takiego człowieka tam gdzie się sprzedaje. skoro jest ich pełno dopłacają do nich to twoje ogloszenie jest bez sensu albo kryje się za nim coś innego niż chęć zatrudnienia pracownika. pomijam już staże i inne rzeczy gdzie człowiek pracuje za miskę ryżu :O więc przestań ściemniać że szukasz handlowca. napisz że szukasz jelenia wyjaśnij mu konsekwencję i będzie w porządku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spryciarz)))))))))))))))))))))
Nie brzmi to w najmniejszym nawet stopniu przekonująco A wręcz przeciwnie, śmierdzi Viktorem i jego stylem nieudolnych oszustw :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlatego chinczykom
Wybacz ale mnie nie interesuje sprzedaż w pcimiu dolnym handlowiec ma docierać z towarem na cały świat, żyjemy w XXI wieku , internet to podstawa , po co mi handlowiec na miejscu , na miejscu to ja sobie moge sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spryciarz)))))))))))))))))))))
Srata tata Poszukaj głupszych od siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możliwe ale na forum
żyjemy w epoce internetu dociera z twojego pcimia na cały świat przez sieć a w dodatku na miejscu paczki pakuje. urząd do niego dopłaca przez dwa lata wieć wytłumacz mi sens szukania go na forum i wymagań jakie podajesz :D ? mlm ? paserstwo ? oszustwo ? nielegalna sprzedaż ? tylko to mi przychodzi do głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spryciarz)))))))))))))))))))))
Na 1000% Ale to ten mongoł, czuje jego, jakuckiego bawołu oddech przez skórę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szacunek za wiedzę
witam.tak sobie czytam te całodzienne wpisy i coraz bardziej odnoszę wrażenie że powinnam dać sobie spokój .. ale zakładając działalność nie można liczyć tylko na wyprzedaże. Przychodzi miesiąc i trzeba zapłacić opłaty a tu zero dochodu kafeterjanka taka jedna.... nie dawaj sobie spokoju :) nigdy nie miałaś doświadczenia w biznesie (to coś innego niż praca na etacie) i jesteś wystraszona. widzisz że na twój temat odpowiedziało kilku ludzi z praktyczną wiedzą i prawdopodobnie dużym doświadczeniem w handlu. najważniejsze że wiesz czego nie robić. dzięki temu nie zmarnujesz pieniędzy. biznesu nie zaczyna się od zaraz. trzeba kilku miesięcy żeby zdobyć dużo informacji które pomogą ci podjąć decyzje. dalej zdobywaj wiedzę, odkładaj pieniądze aż trafisz na jakąś niszę i zdobędziesz na tyle dużo informacji żeby określić ryzyko czy w nią wejść. najważniejsze wiedzieć w co nie wchodzić :) może ze znajomymi otworzycie sobie wspólny biznes i ściągniecie kontener na spółkę ? w kupie siła :) tymczasem ucz się od praktyków na ich błędach. oni za ciebie przecierają szlaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spryciarz)))))))))))))))))))))
Popieram na 1000% Ja jak mówiłem 23 lata niewolnictwa na własne życzenie w żywieniu [aparatu państwa] obecnie tuskolandu :D Bywało różnie, jak to w biznesie, raz na wozie, raz pod.... Ale na etat to ja już bym się mimo wszystko nie nadał :( Każdy szef wywalił by mnie na pysk po pierwszym dniu :D Spoko ! Dasz radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlatego chinczykom
urzad to dostarcza jakieś nie moty które liczą na pensyjkę i etacik ciepły, a ja potrzebuje ludzi samodzielnych i kreatywnych którzy wszystko zrobią sami w zawodzie handlowca, ja nikog o za rączkę nie prowadzę, mnie interesują tylko zyski, a co handlowiec robi jego sprawa, ma pracować, bo jak nie pracuje nie zarabia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szacunek za wiedzę
nie wiem w jakim celu się tak rozpisałem ale ludzie są z natury głupi i sądzą że idzie się do hurtowi kupuje i sprzedaje 30% drożej. szkoda że nie wpadną na to że gdyby to było takie proste to nikt by nie pracował za 1,5 tysiąca tylko każdy tak robil to wiemy jaką ustawę zgłosić do sejmu :D coś trzeba zrobić z tymi wielkimi kapitalistami. może opodatkować ich na 90% albo prawnie ograniczyć rozrost ? to niesprawiedliwe że biedni ludzie płacą największe podatki a wielkie nieopodatkowane koncerny wykańczają drobny handel :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×