Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Koniczyna79

ZACZYNAMY STARANIA 2012/2013

Polecane posty

czasami tak wychodzi może byc za wcześnie ja staram sie pierwszy miesiąc a ty? ale nie wiem czy sa szanse kochalam sie 3 dni przed owulacja póżniej meża juz nie bylo miał wyjazd na kilka dni....a wczoraj wrozka powiedzial ze w lipcu zajde w ciaze....zaluje ze do niej napisalam i raczej sie na tym nie zoruje co moze mi przez sms powiedziec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w sierpniu bedzie 2 latka. szanse jak najbardziej masz na dziewczynkę ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko wiesz ja nie mam sluzu plodnego czy owu mi sie przesuneła? Już nie wiem...tak 4 dni temu mialam tak duzo śluzu ze jak wstałam to mi po nogach poleciało sorki zę tak wprost piszę:) a nie obserwowalam jeszcze swojego organizu tak dokładnie dopiero pierwszy miesiąc zwracam na wszystko uwage.... justa to u ciebie wielki czas oczekiwań jestem z Tobą i trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak napisalam cykl stracony - w poniedzialek robilam test i gucio - jedna krecha takze @ zaszalala i pewnie przyjdzie jutro . dzien w ktorym jest najwiecej sluzu plodnego jest najbardziej plodny, potem juz go nie ma albo robi sie bialy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli mogłam i przegapić ale staranka sa miłe wiec trzeba działać dalej Moja znajoma jak nie mogła zajść w ciąże to powiesiła sobie nad łóżkiem obraz Matki Boskiej Karmiącej tak jej babcia powiedziala i zaraz po ty była w ciązy nie wiem może takie babcine sposoby coś daja....nie próbowałam jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszamy przyszla mamusia ;), witaj jest pare stron wstecz tabelka to zapraszam do dopisania tam jest ile kto sie stara, ja jakos 3 cykl nie liczac poprzednich dwoch lat bez zabezpieczenia, wlasnie dzis lekarz mnie czeka, a czemu zalujesz ze napisalas do wrozki ? a noz widelec sie sprawdzi ;), wiec tylko czekac na lipiec hih, a co do wrozby z obraczki, to dziwne dzis powtorzylam i wyszlo to samo, naprawde dziwne .. hehe, ale mam nadzieje ze sie sprawdzi bo tez chce parke ;) hihi ja najchetniej bym teraz celowala w dziewczynke, tylko musze sobie cykle uregulowac.. ;/ gutka u mnie okej jestem na zwolnieniu, dzis lekarz i w sumie ide ze wszystkim z plecami i z okresem itd. no coz kregi dalej bola, dostalam dobre "dragi" i "kolnierz" na szyje hehe, zobaczymy co dzis doktorek mi powie :), no i moje testy owu jeszcze nie doszly ;/ czekam i czekam.. a ty widze ostro stawiasz meza do pionu haha, ja to samo wczoraj bo juz mnie wkurzyl..- czasem nie pomysli o rzeczach oczywistych i proboje go gonic zeby wiecej w domu robil - a powinien sam cos porobic wiadomo w domu zawsze cos do zrobienia.., hihi ty podobnie jak ja , w domku i jeszcze ze slodyczami ;D, ja to samo dzis ;),a co do torbiela to ja mialam wykrytego niedawno i nawet nie wiedzialam ze mam nic mnie zbytnio nie bolalo wiec chyba nigdy nic nie wiadomo dopoki sie tam nie zajrzy justa27a cierpliwosci, a moze jednak, skoro @ jeszcze nie ma - 3 mam kciuki za ciebie :)) !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio zobaczymy ale nie chce wzorowac sie na wróżbach... jakby udało sie za pierwszym razem to by było super czasem sie zdarza ale małe prawdopodobienstwo. Ci co nie chca wpadaja a jak ktoś chce to nie może:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmieniam tabelke pseudo...............wiek...mc staran....tydzien ciazy..... plec... poród Koniczyna79.........33.........0................0........ .........0..........0 alex20120............26..........2...............8...... ............0.......2.01.2013 LealPrice-CH.........22.........2................0....... ..........0.........0 Juustaaa..............24.........2................8...... ...........0........3.01.2013 melinda32.............31.........1................0...... ...........0.........0 OrzeszeK76..........35.........3................0........ .........0.........1 justaa27a............32.........23...............0....... ..........0.........1 kamilka@.............29.........3(sz.c.)........ok.5..... ........0.........0 Lisaveta_............19..........1................0...... ...........0.........0 zalamka34...........37..........7................0....... ..........0.........1 Nayeli................20..........1................0..... ............0..........0 Elizabet1204........34..........3................0....... ..........0.........0 viola150..............26..........8..............ok 5..... ...........0..........0 wczorajsza_........25..........1................0........ ........0..........0 muszelka122........26..........1..............ok5........ .......0..........0 jestem pewna29 ...29..........5................0................0.......... 0 Marcysia00..........25..........3................0.......... .....0...........0 Joaanna_23..........23.........5..................0...... . ........0...........0 gutka27..............27.........2..................0..... .. ........0...........0 Nieznajoma77.......35.........1..................0....... .........0...........1 kanapka z serem....27.........2..................0..........0... .............0 Malinka0385......27...........ponad rok.......0.................0............0 przyszła_mamusia1990......21.....1.....0....0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj coś zle mi wyszło zmieniam tabelke pseudo...............wiek...mc staran....tydzien ciazy..... plec... poród Koniczyna79.........33.........0................0........ .........0..........0 alex20120............26..........2...............8...... ............0.......2.01.2013 LealPrice-CH.........22.........2................0....... ..........0.........0 Juustaaa..............24.........2................8...... ...........0........3.01.2013 melinda32.............31.........1................0...... ...........0.........0 OrzeszeK76..........35.........3................0........ .........0.........1 justaa27a............32.........23...............0....... ..........0.........1 kamilka@.............29.........3(sz.c.)........ok.5..... ........0.........0 Lisaveta_............19..........1................0...... ...........0.........0 zalamka34...........37..........7................0....... ..........0.........1 Nayeli................20..........1................0..... ............0..........0 Elizabet1204........34..........3................0....... ..........0.........0 viola150..............26..........8..............ok 5..... ...........0..........0 wczorajsza_........25..........1................0........ ........0..........0 muszelka122........26..........1..............ok5........ .......0..........0 jestem pewna29 ...29..........5................0................0.......... 0 Marcysia00..........25..........3................0.......... .....0...........0 Joaanna_23..........23.........5..................0...... . ........0...........0 gutka27..............27.........2..................0..... .. ........0...........0 Nieznajoma77.......35.........1..................0....... .........0...........1 kanapka z serem....27.........2..................0..........0... .............0 Malinka0385......27...........ponad rok.......0.................0............0 przyszła_mamusia1990......21.....1............0............0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam przyszłą mamusię :) im więcej nas tym lepiej:) justa27a czekaj cierpliwie i jak @ nie przyjdzie za dzień lub dwa to testuj raz jeszcze, może to za wcześnie było. Trzymam kciuki żeby były dwie krechy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki i witam nową staraczkę :) Mało się odzywam bo najchętniej w wolnym czasie śpię, teraz też właśnie się obudziłam :) czyli senność i zmęczenie mnie niestety dopadły. Mdłości mam już rzadziej choć występują jeszcze okresowo. Niestety z apetytem ciągle gorzej. Dziś się zważyłam bo myślałam, że coś mnie przybyło, a tu prawie kilo mniej... Jutro odbieram wyniki badań i w piątek idę do nowego lekarza bo postanowiłam jednak zmienić na gina pracującego w szpitalu w którym zamierzam rodzić. Zobaczymy co mi powie i czy będzie ok. Gutka ja wyczytałam, że istnieją 3 odmiany torbieli i jedna z nich w ogóle nie boli (podejrzewam, że ją mam właśnie bo nic nie odczuwam), powstaje podobno z niepękniętego pęcherzyka graffa. Druga boli podobno cały czas (może to coś jak leal miała), a trzecia odmiana tylko przed albo po okresie, już nie pamiętam. I nie wkręcaj sobie broń Boże, że coś Ci się wytworzyło, sama nie jesteś w stanie tego stwierdzić, a po co masz się martwić na zapas. A może jakieś fajne i miłe godzenie urządzicie sobie wieczorem z mężulem hmm? ;) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o czesc justaa no to widze ze korzystasz hihi drzemki popoludniowe :))) no ladnie -zazdroszcze ;) obys zmienila lekarza na jakiegos dobrego! :) a zjedzeniem to nie masz ochoty na nic - w sensie odrzuca cie? musisz cos na sile jesc zeby dzidzius mial co jesc ;) ja juz od lekarza wrocilam badania robie dopiero za 2 tyg!! no ale lepiej pozno niz wcale - mowil mi zebym przyszla za 2 tyg. nie wiem moze trzeba robic akurat w okreslonym dniu cyklu albo jedzie na wakacje albo co cholera wie, natomiast polecil mi zebym brala tabletki anty przez, a ja mu na to ze nie chce brac tabletek bo bralam i jak tylko odstawie to mam jazdy.. co to w ogole za stwierdzenia - nie lubie takiego czegos powinnam miec w miare regularny ores bez niczego ... a nie takie zaleczanie hormonami... wiec praktycznie sama go naciagnelam na wyniki i powiedzialam ze tabletek nie bede brac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do marcysia00: temperature mierzymy tylko raz dziennie zawsze rano o tej samej porze przed wstaniem z łóżka. termometr w łóżku musi byc. najlepiej w pochwie lub w odbycie, nigdy wieczorem i nigdy pod pacha. tepka jest na niskim poziomie od dnia przed @ do owulacji potem skacze na wyzszy poziom az do 1 dnia przed menstruacja(@) to tak ksiazkowo, ale bywa roznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kaii: dopiero 3 dni wyzszej tempki potwierdzaja owu. to ze bledsza kreska na tescie lh po mocnej moze znaczyc ze byla owu ale nie musi, to tylko znaczy ze byc wyrzut LH i to jest ostatni dzien do staranek(ten dzien po owu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafii
Wczoraj wykonałam test i dwie mocne krechy że aż miło popatrzeć :) dzisiaj o 16:00 minie 24 godziny od potwierdzonego testu, a wieczorkiem przytulanko ;) i dla pewności jeszcze jutro. Tylko mam pytanko jak z tym śluzem płodnym? bo na zewnątrz to nie mam go dużo ale przed prysznicem wieczornym zrobiłam sobie badanie w pochwie było mokro, miękko i uczucie jakby wszystko było nisko i blisko-wiecie o co chodzi;) a śluz wodnisty, nieprzeźroczysty tylko przypominający białko surowego jajka, ale grutkowaty-taki ma być???i teraz dziewczyny doradźcie czekać jeszcze do jutra czy już nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcysiu dobrze, że się postawiłaś lekarzowi i stanęło na Twoim. W końcu jak coś szwankuje to badania wszystko wykażą i będzie można konkretnie działać, a nie takie a nuż zastosujemy anty i na chwilę zaradzimy. Co do mojego jedzenia to fakt odrzuca mnie od wielu produktów, ale jem zawsze śniadanie, obiad jakąś lekką kolację w międzyczasie jakieś owoc, jogurt od słodyczy też nie stronię więc nie wiem o co chodzi. Kaffi nie wiem co Ci doradzić. I tak nie możesz się nastawiać, że na pewno się uda i będzie chłopczyk bo to tylko większe prawdopodobieństwo, a nie 100% pewniak. W każdym bądź razie powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcysiu dobrze, że się postawiłaś lekarzowi i stanęło na Twoim. W końcu jak coś szwankuje to badania wszystko wykażą i będzie można konkretnie działać, a nie takie a nuż zastosujemy anty i na chwilę zaradzimy. Co do mojego jedzenia to fakt odrzuca mnie od wielu produktów, ale jem zawsze śniadanie, obiad jakąś lekką kolację w międzyczasie jakieś owoc, jogurt od słodyczy też nie stronię więc nie wiem o co chodzi. Kaffi nie wiem co Ci doradzić. I tak nie możesz się nastawiać, że na pewno się uda i będzie chłopczyk bo to tylko większe prawdopodobieństwo, a nie 100% pewniak. W każdym bądź razie powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja zaczynam starania własnie:) teraz mia 2 miesiace od poronienia. Żyje z znadzieja ze sie uda. W pracy sytuacja napieta , zwalniaja i zwalniaja. Moze jestem egoistka ale mam nadzieje ze zdążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGALESNA...Nie jesteś egoistką, rozumiem Cię doskonale, w dzisiejszych czasach niestety trzeba patrzeć na siebie, ja też nie potrafię, a wszyscy dookoła stukają się w głowę, że mam się zastanowić i wreszcie przejrzeć na oczy w jakich czasach żyjemy:( Ja osobiście do takiego świata się nie nadaję, męczę się w nim cholernie... Układy, układziki, kombinatorstwa, obłuda to nie dla mnie, ja mam nadzieje, że w tym cyklu uda się i Tobie i mi :) :D :) Głowa do góry... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny , fajnie ze jest nas coraz wiecej, do mnie jeszcze nie przyszla @ ale nie testuje juz bo na razie nie ma sensu chyba ze by nie przyszla jeszcze ze 3 dni a tak to mam wzsystkie przedokresowe objawy, bol brzucha, piersi i jeszcze cos mnie rana po cesarce pobolewa, sluz raczej zaden ciazowy. Kupilam sobie melise na wyciszenie.Sprobuje calkiem nie myslec o ciazy od przyszlego cyklu bo to nic i tak nie da a raczej utrudni. A wlasnie jak sie robi ta WROZBE Z OBRACZKI??? I ZASTOSUJE MOZE TEN BABCINY PRZESAD Z TYM OBRAZKIEM:) A JA SLYSZALAM ZE JAK SIE WIDZI BOCIANA TO ZEBY SIE ZA KROCZE LAPAC;) POZDROWIONKA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gutka27
MArcysiu, fajnie, że postawiłas na swoim, pewnie, najłatwiej dac antykoncepcje, okres bedzie co miesiac bedzie i z bani. Ale wazne, ze badania niedługo. Tak to jest z lekarzami, wola zapychac, ale jak sie człowiek nie da, to pomogą. Twardym i stanowczym trzeba byc. mnie się wydaje, że Twój organizm sam zesterował tak, ż enajpierw kręgosłup, a więc masz ten kołnierz i dobre prochy:), podleczona jetses,to teraz czas będzie na ciąze. Nieraz taka własnie kolej:) KaFi, Ty działaj a nie zajmuj sie sluzem i nim dołuj. Moja gin powiedziała, ze nie musimy go czuc!!!!! Na pewno go masz przy szyjce, do tego tescior pozytyw, nie ma co deliberowac tylko kochac się:). Lekarz nie kłamie, bo sama mowila, ze jej pacjentki zachodzily jak nie mialy w ogole tego sluzu, po prostu go nie czuły(a musiał być własnie wyżej, tam gdzie gdzie nie czujemy!!!!!! Kafi, chcesz chłopca wycelowac? Malinka, w podobnych dniach cyklu jestesmy, ja mam miec ciotę za jakies 3-5dni, jetsem w trakcie dupka, i oczywiscie same przedokresowe objawy, chęc na słodycze(co miesiac tak mam), ból podbrzusza, biegunka chwilami. Już nie ma tych bóli, już się martwiłam, ze jakaś torbiel naciska lub rośnie:( Z tmy bocianem dobre, jak pojade do męza na agroturystyke, to tam sporo bocian ów, tylko lipa jak przy tesciu bede się łapał za krocze:):):) Ale u Ciebie jest jeszcze nadzieja, tylko jak widze jetses tm zachodzeniem tak zestresowana, że jak nie wyluzujesz to nie uda się. Naprawde, wszystko zalezy od przysadki, ona zaciązeniem steruje. Moja ginka tak mowi, i mnie tym wystraszyła, bo uz o niczym innym ostatnio nie myslałam i co staranka to ja w silnym stresie. Staram się wyluzowac, i troszke się udaje. Justa27, agalesna, Nieznajoma, włąsnie oby nam się niedługo udało zaciążyc:):):) na pociechę tylko powiem, ze podobno miesiac letnie sprzyjaja zachodzeniu i tego nam zyczę:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gutka27
Witam przyszłą mamę:) Ales młodziutka jestes, na pewno Ci się niedługo uda. Będzie nam razniej w grupie:) Ja poczułam instykt macierzyński dopiero niedawno., Tak więc każda z nas inna, niektore w wieku 19 lat juz chce malenstwa i sa na to gotowe, a inne przed 30stką lub po. Ale mamy jeden cel, zaciązyc:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafii mi sie wydaje ze juz powinnas dzialac skoro o 16 minie 24 h - wiec jak na chlopca to raczej juz teraz mozesz , justaa no moj lekarz niejest zly w prawdzie nowy i da mi o co go poprosze no ale z 2 strony zebym musiala wymuszac... a wlasnie wkurza mnie takie zaleczanie czyms innym na chwile .. , a z twoim jedzeniem skoro jesz w miare okej to dziwne ze stracilas na wadze.. hm. .no ale fakt faktem ze potrzebujesz extra kalorii itd. za poltora ;) agalesna rozumiem cie mam tak samo, z ta praca itd. ;/ nieznajoma masz racje, takie sa czasy a nie inne a czasem ludzie sa za dobrzy i za zyczliwi na taki brutalny swiat .. ;/ z tymi ukladami i w ogole... a moglabysmi jeszcze napisac jakie ty mialas objawy niedoczynnosci tarczycy? malinka hihih no z tym bocianem to nie slyszalam DOBRE :) no i trzymam kciuki za ciebie gutka nie wiadomo co sie tam dzieje z moim organizmem ale mam nadzieje ze sie wkrotce dowiem ;) a ty jak tam myslisz ze dalas rade w tym cyklu :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinka tutaj wklejam jak powrozyc z obraczki , i musi byc to obraczka nie pierscionek. Wróżba na ilośc i płeć dzieci zawieszasz obrączke na nitce wkładasz ja trzy razy miedzy kciuk a reszte palcó lewej dłoni, obracasz dłoń i nad nią trzymasz nitke z obrączką(nie bujaj nią). Ruch na około symbolizuje dziewczynke, ruch pionowy-chłopiec. pwtarzamy to samo, czyli obraczka trzy razy między kciuk, znowu obracamy dłoń i patrzymy jak się rusza, robimy tak do momentu gdy obraczka stanie nad nasza dłonią i ani nie drgnie. Tyle razy ile musiałyśmy wykonać te czynnośći tyle będziemy miec dzieci, o wskazanej wcześniej płci (najpierw reka musi byc paznokciami do gory 4 palce razem i kciuk osobno i miedzy te przestrzen 3 razy wkladasz obraczke przewracasz dlon i umieszczasz obraczke nad dlonia) i tak do skutku ;) ja wczoraj zrobilam mojemu M i to samo wyszlo jemu co mi wiec zadnych dzieci na boku nie bedzie heheh ;) ps.Dostalam moje tesciki w koncuuuu !!!! yesss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafii - nie przejmuj się tak tym śluzem. Czasem wydaje nam się że go nie ma a w środku jest i to jest najważniejsze. Ja nigdy dużo nie miałam a się udało. Za to teraz w ciąży to aż nadmiar:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany boskie nic nie rozumiem z tej wróżby chyba jakiś filmik instruktażowy by się przydał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihih, justaaa a czego nie rozumiesz ? musisz tak jakby "zanurzyc" obraczke w przestrzeni pomiedzy kciukiem a 4 -ema palcami , 3 razy pozniej odwracasz dlon,obroczke trzymasz nad srodkiem dloni nie ruszajac ta reka w ktorej trzymasz nitke z obraczka i patrzysz czy obraczka robi ruchy koliste czy tylko pionowo- gora dol , ja zrobilam 1 raz wyszly ruchy koliste, wiec uspokoilam obraczke odwrocilam dlon, paznokciami ku gorze i znow - 3 razy zanurzasz miedzy kciukiem a palcami i znow odwracasz dlon i patrzysz na ruchy, robisz tak do momentu kiedy umiescisz obraczke nad dlonia a ona bedzie stala w miejscu, czyli nie bedzie zadnych ruchow kolistych ani gora dol,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukam kogos kto zna sie na testach owulacyjnych, zrobilam sobie dzis tescik, i wyszla ciemna kreska kontrolna i druga kreska leciutka, jasniejsza od tej kontrolnej, czy to znaczy ze jestem na dobrej drodze ze za niedlugo -dzien dwa trzy, bedzie owulka? a jak by nie bylo owu to by wyszla sama kreska kontrolna bez tej drugiej?, czy zawsze wychodzi kreska kontrolna i druga jasniejsza- jak nie ma owulacji a jak jest to beda 2 ciemne??? , kto mnie oswieci? :) plisss... wytlumaczcie mi na chlopski rozum bo nie ma zadnej palety odcieni z moimi testami ani nic, tylko 3 rysunki pokazane i tyle... a chce celowac w dziewczynke wiec kiedy????????? ostatnio mialam dziwne krotkie cykle i jeden mial 21 dni a teraz ostatni mial dni 15!!!, masakra , teraz mam 6 dc i wlasnie kreska wyszla jasniejsza od tej kontrolnej, kto mi doradzi :P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, mnie od rana zalało:( tak jak mowilam ze przyjdzie wiec jest. Od dzis wiesiolek i jak najmniej stresu i myslenia, calą uwage skupie na mojej córci :) Pozdrawiam i trzymam kciuki abym byla ostatnia co dostala @:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafii
hej wczoraj test miał 1szą ciemniejszą testową, a 2ga kontrolna ta ważniejsza już nie była taka intensywna jak w środę chociaż wczoraj według obliczeń miałam mieć owulkę.Wieczorem przemyślałam sprawę i poszłam z żonkisiem na żywioł jestem dobrej myśli, ale tak jak piszecie za pierwszym razem to cud jak się uda, a drugi to tylko prawdopodobieństwo że w owulację jest syn. Chciałabym mieć chłopca i skupiałam się w tej literaturze, ale myślę że jak chce się mieć córkę to trzeba się przytulać co 2 dni do momentu pojawienia się tej drugiej słabej kreski żeby te Y nie miały szans przetrwania do owulacji a, X mogły sobie spokojnie dogorewać i czekać na ten właściwy moment. Dzisiaj też dla pewności coś pobaraszkuję jak się uda to happy, a jak nie to są następne miesiące i następne próby,a o te nieudane będę już mądrzejsza, bo jeśli teraz się nie uda to znaczy że się przeliczyłam i muszę to trochę cofnąć do tyłu bo chyba za późno zaczęłam działać i tak do skutku aż się powiedzie :) U mnie pochmurno i deszczowo :( teraz praca, popołudnie z córką dziś Dzień Dziecka zawsze spędzamy go razem, a wieczorkiem kocyk i ciepłe ramiona męża ;) miłego weekendu i owocnych starań dziewczyny uszy do góry i do przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×