Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Koniczyna79

ZACZYNAMY STARANIA 2012/2013

Polecane posty

no normalne..... jak sie placi za wizyte to lekarz raptem sie zmienia ... pieniadze czynia cuda ;) , szkoda tylko ze nie ma naturalnej checi pomocy bezinteresownie.. bo jak czlowiek na NFZ przyjdzie to laska wielka ze wsztstkim, cale szczescie nie wszedzie tak jest :), malinka a dlaczego zrobilas tylko prl a po obciazeniu juz nie robilas? justaaa to piekny prezencik urodzinowy zobaczyc dzidziusia hihi :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatm w 1 dzien Euro :) mam nadzieje ze nasza kada strzeli gola i moj mąz tez strzeli we mnie celnie :) hehe. od kilku dniu kuje mnie w jajnikach hmmm @ powinnam miec ok 19, 06 czekammmm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to już sie chyba nie bede wypowiadac bo znowu mnie ktos rowno zjechal. tyle ze nie ma zielonego pojecia jak widac o tym ze czekanie=wieksze ryzyko chorego dziecka. moze 20 latki sobie moga czekac, ale my to albo woz albo przewoz. decyzja zapadla ze teraz albo nigdy a nie chce potem zalowac ze znowu kolejne dziecko bedzie sie wychowywalo samodzielnie, bo miedzy moja dwojka jest ponad 10 lat roznicy i starsze juz nie chce sie bawic z mlodszym i sie od niego odcina. dlatego trzecie zeby miec w koncu normalnie dwojke z mala roznica wieku jak normalni ludzie. ponadto mam kolezanke w pracy ktora jest w prawie takiej samej sytuacji jak ja, tez ma 2ke z roznica wieku 9 lat i tez teraz sie staraja o trzecie, zeby male sie razem wychowywaly. jakbysmy nie byli w stanie splacic kredytu to by nie bylo tematu, takze zastanow sie co piszesz "panie przystojny i bogaty" jak bede stara i bogata to juz bedze za pozno na dzieci swoja droga zastanawiam sie co robi facet na forum dla kobiet i to na forum o staraniach skoro sam nie chce powiekszac rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniczynka wiem ze jakims cudem ktos sie ciebie czepil juz drugi raz ... ;/ - no daje slowo... ludzie co robic nie maja, zawistni... ;/ co ich to obchodzi..., twoja decyzja co chcesz i co mozesz a czego nie, dlatego nie komentowalam wypowiedzi "pana przystojnego" czy jak on sie tam zwal i mysle ze jak nie bedziemy takich rzeczy komentowac to "tacy" ludzie nie beda tutaj zagladac... trzeba takie cos olac ... nie przejmuj sie tym wcale, co osoba ktora cie nie zna moze wiedziec o tobie ... 3 maj sie cieplo i glowa do gory nie psuj sobie humoru przez takie pierdoly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoja droga gdzie sie podziala cala gromadka dziewczyn :))))? bo strasznie tu ucichlo, nie wiem jak u was ale u mnie nawet pogody nie ma ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie ogladam meczyk, nie jestem tam jakas wierna fanka czy cos tylko natknelam sie w tv, jest 1-0 dla nas, Grecja dostala 'troche' zoltych kartek i nawet czerwona sie znalazla hehe ;) , i jeszcze sie smialam, bo 5 minut meczu ogladalam to nasi chyba ze 3 razy lezeli na boisku ze niby cos ich boli hehehe... a jak dali zblizenie to niby nic sie nie dzialo... masakra! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gutka27
Wreszcie powróciłam. W środę zdychałam na kaca, a w czwartek miałam apogeum migreny, która juz zaczynała się w sobotę o bólu głowy, i niskiego cisnienia. Ale powróciłam już do zywych. W czwartek jak truposz wyglądałam, cały dzień w piżamie, włosy sterczące na boki i pod górę, wyglądałam jak truposz. No i meczyk ogladałam, a jakże. Mąz na działce, sama widziałam to widowisko, i jak był gol to darłam gardło, rugałam jak Grek strzelił gola, emocje:) Klaskałam Jak Tyton obronił karnego;)Tez nie jestem fanką piłki nożnej, ale Euro mnie skusiło, przyciągnęło i Polskę będe oglądac, reszta mnie nie obchodzi. Teraz we wtorek meczyk:)? Przyczepiłam sobie do autka flagę Polski,konkretnie do szyby, jak jeżdzę to słyszę tupot flagi:) U mnie w regionie dużo Białorusinów przyjeżdza na handel wschodni, i jak widza flagę to się gapia jak sroki w gnat, a ja się śmieję. Marcysiu, tez się zastanawiam nad zawieszeniem na krótki czas starań, po pierwsze mąz będzie w delegacjach, więc tylko nerwy przez to. Po za tym te 2 miechy mogę poczekac, bo męczy mnie to staranie się o dziecko, psycha mi siada i musze zresetowac się. Koniczyno, po co sie tłumaczysz jakiemuś facetowi???????? To nasza sprawa co tu robimy, a jakim prawem facet tu wtargnął? Co stara się też o dziecko?????? Ma macicę??? Ano nie ma i nie rozumie nas kobiet. Niech ucieka na forum Euro2012 albo jak harować na dom(bo do tego oni sę nadają:P)i już.....A Ciebie popieram w tym co robisz, walcz o swoje dziecko i tyle, na pewnio się uda. WIesz wiek Twój nie jest zły, tu trochę przesadzasz. Nie jesteś po 40tce!!!! W koncu nie starasz się o pierwsze, więc zTwój organizm do ciązy jest przystosowany, dbasz o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj gutka , wlasnie sie zastanawialam co tam u ciebie :), ładnie mialas przezycia widze heheh :))) co do meczu, nie wiem kiedy nastepny przez przypadek natrafilam a jako ze to byl 1 mecz to wypadalo obejrzec z czystej ciekawosci ;), wiedzialam ze troche za szybko strzelili gola zeby to pozniej utrzymac .. no ale trudno 1-1 tez okej, no wyobrazam sobie co sie teraz musi w polsce dziac z flagami, pewnie sa wszedzie :), widze ze tez myslisz o "przerwie".., ale co meza nie bedzie cale 2 miesiace czy po prostu wiekszosc czasu i myslisz zebys sie denerwowala tylko tym itd? o to chodzi ? powiem ci ze ja jestem dzis bardzo sfrustrowana, wkurzam sie juz maxymalnie, raczej w ciazy nie jestem, testy owu robie, jak narazie to wydawalo mi sie ze 2 grubsze kreski byly w srode, no ale mierzylam temp. wczoraj bylo 37.00 a dzis juz 36.40 wiec raczej w ciazy nie jestem i juz nie wiem nawet czy tego 6 mialam owulacje czy nie bo niby temp. powinna byc wyzsza i spasc przed sama @ juz sama nie wiem, co myslec robic - a moze za duzo mysle i sie denerwuje, no ale to zrozumiale - bo mysle ze ze mna jest cos nie tak.. ;/;/ dobrze ze badania krwi mam w poniedzialek wiec moze sie wyjasni.... ps. a myslisz ze dasz rade nie chciec dzieci az na 2 miesiace :)?? u mnie to jest wlasnie duzy problem - ja chce za bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gutka27
Marcysiu, wydaję mi się, że wyniki będziesz miała w normie, to pewnie przez to za bardzo chcenie maluszka i owulka może platac Ci figla, albo jest wczesniej albo póżniej, a Ty o tym nie wiesz nawet. Nie zadręczaj siebie tak, nic nie jest z Toba nie tak. I tu masz racje, nie wiem czy dam radę odpuścisz starania, postaram się uwolnic umysł od tych myśli, ale i tak męza nie będzie przez tydzien, i wtedy gdyn dni płodbne:( Więc tak to wygląda, i pomyślałam,że w tym miesiącu bebik nam nie pisany:(:(:( Ze dopiero jak mąz zjedzie, np. na tydzien płodny w sierpniu, to wtedy może się uda:) A ja przez prace nie dam rady dojezdzac do niego:(:( Wiec musze się z tym pogodzic, ale nie powiem, Marcysiu, będzie ciężko. A dzis mam doła, auto mi się zepsuło, poszedł drut z płynem hamulcowym:(:(:( najgorzej, że mam w pn ogrom pracy w terenie, jestem przedstawicielem, a na nogach własnych, to znowu szkielet ze mnie będzie, bo się tylko nabiegam, u mnie akurat bez auta jak bez ręki. Do tego rycze jak bóbr, do tego ciota więc nastrój wtedy wiadomo, hormonki nie służa. Choć powiem Ci szczerze, że pierwszy raz nie płakałam przez to, że dostałam ciotę, chyba naprawdę powoli zaczynam wyluzowywac i dystansowac się do tej sprawy:) Bardziej auto mnie dobiło, powaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow no to niezle, mi sie wydaje ze burza hormonow tak faktycznie na ciebie zadzialala.. ze az za wrazliwa jestes hihi, ja ostatnio ogladalam program w tv i sie poplakalam jak jakas glupia :D haha, no coz nie ma to jak hormony :), chyba ze to sie tak zbiera w sobie a jak czlowiek w ogole nie placze to moze pozniej juz ''pęka'' w ktoryms momencie na najglupszej rzeczy :) ale naprawde to pech ze twojego meza nie bedzie przez tydzien i to akurat dni plodne, masakra! mi najgorzej ze nie mam z kim pogadac, nie mam zadnych znajomych w tak jakby tej samej sytuacji jak ja - ktorzy sie staraja o dziecko a nie bede ludzi ''zadreczac'' w tym temacie.. :) owszem pogadam z moim M. no i to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcysia i Gutka, wielkie dzieki za wsparcie. Tez sobie tak to tlumacze zeby nie reagowac ale taki juz moj charakter ze zawsze cos musze powiedziec co mysle... potem mi lzej na duszy. Ja tak troche ucichlam w sprawie staran bo czekam na owu i mysle ze czesc z nas z tego samego powodu. to dopiero poczatek cyklu wiec nie ma co pisac ale jak zaczne testowac to napewno dam znac najpierw o testach owu a potem czy moze sie udalo jak bede testowac juz ciazowymi. chociaz watpie zeby sie udalo w pierwszym cyklu. chyba uaktualnie teraz tabelke bo juz dolaczam do was staraczek od tego mca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pseudo...............wiek...mc staran....tydzien ciazy..... plec... poród Koniczyna79.........33.........1................0........ .........0..........0 alex20120............26..........2...............8...... ............0.......2.01.2013 LealPrice-CH.........22.........2................0....... ..........0.........0 Juustaaa..............24.........2................8...... ...........0........3.01.2013 melinda32.............31.........1................0...... ...........0.........0 OrzeszeK76..........35.........3................0........ .........0.........1 justaa27a............32.........23...............0....... ..........0.........1 kamilka@.............29.........3(sz.c.)........ok.5..... ........0.........0 Lisaveta_............19..........1................0...... ...........0.........0 zalamka34...........37..........7................0....... ..........0.........1 Nayeli................20..........1................0..... ............0..........0 Elizabet1204........34..........3................0....... ..........0.........0 viola150..............26..........8..............ok 5..... ...........0..........0 wczorajsza_........25..........1................0........ ........0..........0 muszelka122........26..........1..............ok5........ .......0..........0 jestem pewna29 ...29..........5................0................0.......... 0 Marcysia00..........25..........3................0.......... .....0...........0 Joaanna_23..........23.........5..................0...... . ........0...........0 gutka27..............27.........2..................0..... .. ........0...........0 Nieznajoma77.......35.........1..................0....... .........0...........1 kanapka z serem....27.........2..................0..........0... .............0 Malinka0385......27...........ponad rok.......0.................0............0 przyszła_mamusia1990......21.....1............0......... ...0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Mnie też troszeczkę nie było. Ale to dlatego, że zaczęła się sesja na studiach i mam trochę nauki. Poza tym odwiedziliśmy też znajomych i wróciliśmy wczoraj bardzo późno także dziś mam znów lenia. Mogłabym spędzić kolejną niedzielę w łóżku ale się nie dałam i trochę chociaż posprzątałam a teraz odpoczywam. Dziś obiadek robi moja mama więc mam wolne:) We wtorek moja druga wizyta u gina. Mam nadzieję że wszystko w porządku będzie bo troszkę zaczynam się już nią stresować. Umówmy się dziewczyny że nie reagujemy na takie głupie zaczepki to przestaną nas tu niepożądane osoby odwiedzać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafii
hej dziewczyny miałam długi weekend i wypoczęłam jak nigdy ;) 14/06 spodziewana @ jak nie przyjdzie to miałam złoty strzał bo za pierwszym razem, ale jak się pojawi to jedno dobre z tego że poznałam swój cykl. Póki co to nie mam żadnych objawów normalka jak przed @ bolące piersi i tyle. p.s tak jak niektóre z was oglądam z mężem mecze i kibicuję naszym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia1609
witam dziewczyny czy moge sie do was przylaczyc ? ;D z mezem zaczynamy starania 21 czerwca ide na monitoring owulacji i do dziela ;) juz nie moge sie doczekac ale sie tez boje jestem po 3 poronieniach mam corke 5 letnia poronilam ostatnia ciaze w 18 tyg 5 miesiac urodzilam sama w domu zywe dzieciatko dlatego strach mnie ogarnia rok temu to bylo odczekalam juz troche w czwartek mam jeszcze wizyte u psychiatry mopjego zeby mnie wsparl i zebym sie nie bala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny muszę Wam powiedzieć, że nastąpił jakiś wysiew ciąż:) Odwiedziła nas wczoraj moja przyjaciółka z mężem żeby nam powiedzieć, że spodziewają się dziecka. A zaczęli się starać w maju więc udało się za pierwszy razem:) Strasznie się cieszę bo to jednak raźniej będzie we dwie. No i będziemy mieć dzieciaczki praktycznie w tym samym wieku bo jeśli dobrze wyliczyłyśmy to będzie mniej więcej miesiąc różnicy. Jutro wybieramy się do lekarza. Ciekawe czy szczęście będzie podwójne bo zarówno ona jak i jej mąż są z bliźniaków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. U nas jeśli chodzi o sprawę ciązy - to bez zmian. Mama wreszcie wróciła ze szpitala. / nie wiem już czy pisałam - bo ostatnie tygodnie człowiek chodził jak narąbany..... - Mamie wysiadły nerki i to zupełnie znienacka. Była dializowana, pryzgotowywali ją już do dializy otrzewnowej /na stałe/ i w ostatniej chwili okazało się że kreatynina , mocznik zaczęły spadać - znak że nerki podjęły pracę. Mówię wam - horror przeżyliśmy. Ale już Mama jest w domku. Najgorsze chyba za nami. Tato bardzo to przeżył. Baliśmy się o jego serce, bo jest po zawale. Z powodu tego wszystkiego ciąża zeszła na dalszy plan. Teraz Młody ma Mistrzostwa i chyba ten cykl też odpuścimy. Dopiero do tematu powrócimy w sierpniu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orzeszek... wiesz czasami jak temat schodzi na dalszy plan to samo wychodzi... Zdrówka dla Twoich rodziców życzę... :D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafii
hej co tak mało nas się zrobiło:( niestety moje przypuszczenia się sprawdziły planowana na dzisiaj @ jest już w drodze i do końca dnia się pojawi na pewno-ból piersi i brzucha! nie jestem jakoś specjalnie tym przygnębiona bo od początku nastawiałam się że to dopiero pierwsza próba i nie zawsze się udaje, ale ten cykl sprawdził się idealnie. Odczekam @ od 15 dnia cyklu testy owulacyjne i jak pojawią się 2 ciemne kreski po 24 h przytulanki jak teraz i do skutku, ale jak w czerwcu nic z tego nie wyjdzie to wtedy zacznę kombinować coś z tempką i wiesiołkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafii
pseudo...............wiek...mc staran....tydzien ciazy..... plec... poród Koniczyna79.........33.........1................0........ .........0..........0 alex20120............26..........2...............8...... ............0.......2.01.2013 LealPrice-CH.........22.........2................0....... ..........0.........0 Juustaaa..............24.........2................8...... ...........0........3.01.2013 melinda32.............31.........1................0...... ...........0.........0 OrzeszeK76..........35.........3................0........ .........0.........1 justaa27a............32.........23...............0....... ..........0.........1 kamilka@.............29.........3(sz.c.)........ok.5..... ........0.........0 Lisaveta_............19..........1................0...... ...........0.........0 zalamka34...........37..........7................0....... ..........0.........1 Nayeli................20..........1................0..... ............0..........0 Elizabet1204........34..........3................0....... ..........0.........0 viola150..............26..........8..............ok 5..... ...........0..........0 wczorajsza_........25..........1................0........ ........0..........0 muszelka122........26..........1..............ok5........ .......0..........0 jestem pewna29 ...29..........5................0................0.......... 0 Marcysia00..........25..........3................0.......... .....0...........0 Joaanna_23..........23.........5..................0...... . ........0...........0 gutka27..............27.........2..................0..... .. ........0...........0 Nieznajoma77.......35.........1..................0....... .........0...........1 kanapka z serem....27.........2..................0..........0... .............0 Malinka0385...... . 22.........ponad rok.......0.................0..........0 przyszła_mamusia1990......21.....1............0......... ...0 kafii...................33.........1..................0................0..........0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! u mnie jakos leci, nie biore nic w tym cyklu ani lekow ani ziol, juz 2 raz w tym cyklu mam ala plodny sluz wiec chyba nie mialam owulacji za 1 razem ale moze teraz jest, musze zakupic testy owu o mniejszej czulosci bo chyba te sa za czule dla mnie ... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny! Ale pogoda.... leje jak z cebra.... :( do NIeznajomej: Wiesz sama NIeznajoma jak to jest. jak są problemy to o ciąży raczej się nie myśli, a o staraniach tym bardziej.... Mam nadzieję, że teraz jakoś to będzie . Oby tylko lepiej. .. A apropos lepiej - .... my z młodym na chorobowym już 3 dzień - ma gorączkę prawie 40 stopni. Jak nie kijem to..... Coś pechowe te ostatnie miechy. NIe mogę doczekać się wakacji. W lipcu zmykam na pierwszy tydzień tylko, a potem dopiero pod koniec miesiąca mistrzostwa .... i 5 sierpnia - Witaj MOrze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Rzeczywiście pogoda paskudna. Ja od wczoraj jestem na zwolnieniu i chyba już tak zostanie. Byłam zdziwiona bo lekarz sam zaproponował żebym poszła na L4 jeśli mogę sobie na to pozwolić bo to jednak większy spokój. Moje zmęczenie chyba wróciło bo znowu mogłabym spać całe dnie:/ albo to ta pogoda. Dziś byłam w pracy zawieść zwolnienie i zrobić porządek w papierach i jak to mówi mój mąż będę się teraz obijać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie tez leje ostro caly dzien masakra jakas! dziewczyny a u mnie w miescie jaki wysyp babek z brzuchami--- pelno i nie tylko dlatego zwracam uwage bo tez sie staram o dziecko ale po prostu chyba jednak na "lato" wiecej widac bo sie nie chowaja ludzie pod plaszczami i kurtkami.. ;) orzeszek mam nadzieje ze z rodzicami twoimi wszystko w porzadku i ze sobie odpoczywaja ! a ty widze nad morze jedziesz - no pozazdroscic! bo w sierpniu pewnie bedzie superancko :), gutka a ty jak tam, dalas sobie spokoj na dwa miesiace jednak czy co bo ni e widac cie, ? kafii bynajmniej znasz swoj organizm wiec to juz polowa sukcesu :), alex to dobrze ze sobie odpoczywasz bo jak mozesz to czemu by nie skorzystac dla dobra swojego i dziecka! ps. ja tez na zwolnieniu dalej, ale jeszcze nie z powodu ciazy niestety.. ;( - dalej plecy - odbieram wyniki krwi w poniedzialek no ciekawe co z tego bedzie dosyc duzo mi pobrala tej krwi, wiec czekam.. :) pozdrawiam i takze witam nowa forumowiczke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich pare ladnych lat temu zostal tu zalozony temat dla staraczek, niestety forum nie przetrwalo bo pomarancze nam je zniszczyly, przenioslysmy sie na inne forum gdzie jest swiety spokoj, zeby moc z nami pisac trzeba sie zalogowac, jest tez aktywny moderator ktory pilnuje porzadku. ZAPRASZAM WSZYSTKIE KOBIETY KTORE PLANUJA CIAZE, SA W W CIAZY,LUB NIE DLUGO URODZA :)jestesmy razem i sie wspieramy zapraszam serdecznie prosze pisac nick i email a wysle niezbedne dane do forum zeby moc sie zalogowac :) oto link do naszego starego forum http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4254410& start=18720 :( zapraszam na nowe forum !http://www.szuszu.pun.pl/viewtopic.php?id=4&p=139

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafii
wczoraj dotarła @ :( ale dla pewności zrobiłam test dziś rano i lipa. Jutro na meczu Polska-Czechy chociaż napiję się piwka, bo w ciąży nie jestem,a do następnych poczynań mam jeszcze trochę czasu. Pogoda u mnie jest super a na jutro zapowiadają upał :) miłego weekendu dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafi - do mnie też wczoraj @ zawitała. następnym razem się uda! My też będziemy kibicować :) Buziole dla wszystkich w piękny słoneczny dzień!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex - pamiętaj dla dobra dziecka wszystko! Słuchaj się lekarza. Jak każe odpoczywać to to rób, przynajmniej troszkę poleniuchujesz, bo potem nie będziesz miała już tak dużo czasu dla siebie :) NIe powiem że ci nie zazdroszczę, ale - tak dobrotliwie :) Trzymaj się cieplutko. Ciekawe co u Kamilki????? Odezwij się????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×