Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Koniczyna79

ZACZYNAMY STARANIA 2012/2013

Polecane posty

koniczynka to chyba troche za szybko jak na jakies objawy z ciaza zwiazane, a kiedy sie do lekarza wybierasz znow ? kaffi sa takie listki do kupienia online - zeby sprawdzac ph, kwasne na dziewczynke a zasadowe na chlopca bo zenskie moga wiecej wytrzymac niz meskie;), u mnie wyobrazcie sobie ze zrobilam test owu wczoraj i wyszly dwie podobne krechy---> w koncuu!! bo juz sie martwwilam ze moze nie mam wcale owu! i denerwowalam sie tez czy testy aby nie za mocne i czy w ogole odroznie kiedy to bedzie .. i zawsze te 2 kreski mi wychodzily, ale teraz mysle ze to to... bo sa dosyc wyrazne obydwie- a nie domyslilabym sie ze az tak pozno moge miec owu bo 23 dc . a jaobstawialam raczej 17-18 dc, chociaz z moimi cyklami nic nie wiadomo... starania juz byly wiec teraz czekam juz tylko na efekt.. ;), i dalej tez na ziollka bo jeszcze nie doszly ;),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wzdęcia są normalnym objawem ciąży, tylko nie myslala że tak szybko, raczej pewnie nie. nie jadlam kapusty ani nic wzdymajacego, tylko zdrowe domowe jedzonko, jak zawsze. to ie tylko wzdecia ale bole podbrzusza promieniujace, ale najbardziej bolalo w pracy, teraz sie cos uspokoilo... raczej chcialam sie uspokoic mowiac ze to moze ciaza, ale watpie zeby juz od jednego razu byla i w dodatku piersi mie nie bola, a chyba powinny. o cyba ze pozniej. juz nie pamietam jak to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do lekarza za mc o mi odwolal lekarz wizyte i juz nie bylo terminu, zreszta teraz gin mi i tk nic jeszcze nie powie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korolino chlebi wino
Koniczynka wez wyluzuj bo od tego co wyprawiasz tylko ci sie wrzody zrobią. Weź rusz głową. Masz 32 czy 10 lat?? Zachowujesz sie jak rozkapryszona gówniara Kobiety w twoim wieku pierwsze dziecko nie kiedy rodzą! I na trzecie dziecko masz czas. Ciekawe gdzie bedziecie spac?? Jedno na drugim? Pomyśl troche bo jak dla mnie jesteś bardzo dziecinna :O:O I te wszystkie urządzenia-powinnaś od razy invitro zrobić byś sie tak nie srała ze wszystkim. Sorry ale to forum było fajne i na początku wydawałaś sie kompetentna ale teraz?? To chyba zarty co ty piszesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korolino chlebi wino
Moje drogie gdy testy owulacyjne pokazują coś to nie zawsze jest to owulacja. Mogą wyjść dwie grube krechy a owulacji i tak moze nie byc. Poczytajcie troche a nie sie takich mądrali jak koniczynka79 słuchacie. Powtarzam owulacji moze nie być. Test wykrywa hormon a nie owulacje! Niektóre z was są baaardzo łatwowierne-chłoniecie wszystko co pierwsza lepsza mówi. Smieszne to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt nie mowil tu ze test LH wykrywa owu, kazdy wie ze test wykrywa hormon LH i ze po piku LH moze wystapic owulacja a nie musi. nie da sie inaczej zdiagnozowac owulacji jak tylko monitoringiem cyklu, ale to najbardziej domowa metoda. ja ci sie nie podoba to forum to poprostu zwiewaj a nie wypowiadaj sie i nie krytykuj innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis znowu mialam rano te bole i tym razem nawet promieniowaly az na plecy. te osoby co pisza ze panikuje sa smieszne. akurat tak sie sklada ze jestem juz po przejsciach i kiedys tez mi mowiono zebym nie panikowala z moja torbiela w ciazy a skonczylam na stole operacyjnym. nawet jak wtedy dzwonilam do lekarki ze nie pomaga no spa i magneb6 na bole to mi kazala sie uspokoic i wziac jeszcze wieksza dawke ze bol przejdzie a po godzinie juz bylam w szpitalu bo rodzina nie mogla patrzec jak sie skrecam z bolu. ludzie na ulicy tez mnie omijali myslac ze nacpana, a mnie sie poprostu skrecala torbiel i gdyby nie interwencja natychmiastowa ordynatora szpitala i operacja w ciazy to juz bym nie zyla i moje dziecko tez. po operacji powiedzial ze cale szczescie ze mnie zoperowali, bo moglo peknac wszystko i wylac sie do otrzewnej i mogl byc stan krytyczny. plakac mi sie chce jak ktos tak krytykuje a nie zna tematu. nawet kiedys mi jakas kobieta podczas tych boli w autobusie powiedziala ze "ciaza przeciez nie ciazy" nie ustepujac miejsca a tez "gowno" wiedziala o moim przypadku. ciaza jezeli jest zdrowa i bez komplikacji w ukladzie rodnym to moze i nie ciazy chociaz tez nie zawsze, ale jak mdlalam z bolu a i tak sie znalazly same takie osoby ktore tylko potrafily krytykowac zamiast zadzwonic do szpitala. ja bym tak zrobila, zawsze trzeba podejsc i zapytac co sie dzieje bo od braku interwencji moze ktos umrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak powiedzialam dzis o tych bolach kolezance ktora tez juz jest po dwoch ciazach, podobnie do mnie, nawet w tych samych latach rodzila to mi powiedziala ze ona takie bole miala ostatnio w ciazy i prawie ja juz kroili na stole, tyle e miala naprawde mocniejse ode mnie ale podobny bol promienujacy na krzyz, to sie okazalo ze jak poszla do drugiego lekarza to zbadal mocz i wyszlo ze to byl piasek w nerkach ktory sie przemieszczal, ze tak moze tez byc w ciazy. tak wiec na wszelki wypadek ide zbadac mocz, wiele to nie kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie uwazam zebym byla tez madrala. od tego jest forum zeby sobie nwzajem radzic. sama tez wiele czytam w necie jak potrzebuje jakis informacji i nigdy jakos nikogo nie krytykowalam za to co przeczytam tylko porownuje rozne informacje i na zdrowy rozsadek przyjmuje te wiadomosci ktore sa dla mnie racjonalne. wiec bardzo prosze najpierw uwaznie przeczytac co pisze a nie wyrywac slowa z kontekstu zdania. zawsze pisalam o testach LH, zreszta zawsze na opakowaniu testu jest napisane ze wykrywa hormon LH po ktorym moze wystapic owulacja. i wyraznie napisalam ze owulacje w domu mozna potwierdzic dopiero po 3 dniach wyzszej temperatury mierzonej zaraz po spoczynku. to jest forum o staraniach a nie o antykoncepcji. wszystkie chcemy zajsc w ciaze wiec akurat testy LH sa bardzo pomocne. to tylko pomaga okreslic moment owulacji. Akurat mi pomoglo bo przed ostatnia ciaza mialam dluzsze cykle ok 30dniowe i czesto owu byla kolo 16, 8tego dnia cyklu, a teraz po zaprzestaniu karmienia wszystko mi sie poprzestawialo i ma cykle 25-27 dni i owu okolo 10-12tego dnia. wiec bez testow bym tego nie wiedziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniczynka fakt faktem ze nasze spoleczenstwo to tylko patrzy ...i jesli juz wysunie swoje madrosci (typu wlasnie ciaza to nie choroba itd).....a komus naprawde w potrzebie to malo kto udzeli pomocy.... i taka prawda, mialas szczescie ze trafilas na ten stol opercyjny, a jak cie bedzie bardzo bolalo to idz dla pewnosci do ginekologa skoro mialas takie ekscesy wczesniej apropo testow owu, to balam sie ze walsnie nie bede mogla odroznic kiedy bedzie pik lh ale jednak da rade nawet na bardzo czulych testach bo testowa kreska bedzie bedzie mocniejsza od kontrolnej, malo tego jeszcze wczoraj (24dc) robilam test i mi wyszly dwie mocniejsze krechy niz wczesniej (23dc) haha - i trzebabylo jeszcze raz "zadzialac" dla pewnosci ;), a teraz to juz tylko czekam:) zastanawiam sie czy jak mi ziola moje przyjda w tym tyg. to czy od razu brac czy czekac na @- w razie w, czytalam ze dziewczyny nawet od polowy cyklu zaczynaly pic wiec kiedy przyjda wtedy chyba zaczne od razu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie mam ochoty juz pisać na tym forum. jak je zakładalam to myslalam ze bedzie tak przyjemnie jak na ostatnim w ktorym uczestniczylam. nie bylo tam zadnych docinek, od czasu do czasu tylko ktos cos oglaszal z allegro i mozna bylo calkiem milo spedzic czas razem w gronie mam. teraz widze ze lepiej bylabym traktowana jakbym sie o cos pytala niz odpowiadala na pytania i radzila cos z wlasnego doswiadczenia. przykre to jest. znikam na jakis czas zeby niepotrzebnie nie denerwowac co niektorych. odezwe sie moze po terminie @ zeby starac sie od nowa z wami moze jak juz bedzie wiecej staraczek sie udzielalo, bo na razie cos to forum ucichlo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość licytacja od 1,00PLN BCM
Zapraszam, licytacja od 1,00 PLN bez ceny minimalnej Bluzka koszulowa ze stójką, rozmiar M, kolor beż, cienki przewiewny materiał http://allegro.pl/show_item.php?item=2433845940 UBIERZ SWÓJ BRZUSZEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazarek
Witajcie, Dziewczyny jeśli macie konto na FB zapraszamy do naszego bazaru, na którym oddajemy, sprzedajemy i wymieniamy się ubraniami dla dzieci, ciążowymi i innymi mamowo-dzieciowymi gadżetami. Grupa jest w pełni moderowana, więc jest porządek. Zapraszam: http://www.facebook.com/groups/341140235913481/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniczynka nic nie dyskutuj na temat takich komentarzy tylko zglaszaj do usuniecia i juz, najgorzej to sie z takimi "typami" wdac w pogawedke.... olewaj to 3 mam kciuki za ciebie :), ja sobie test zrobilam i dalej pozytyw, wlasnie sie zastanawiam ile moze byc taki pozytyw , kto mial i jak dlugo pozytywy na testah owu? a moze tak sobie znajdziemy prywatne forum ze tylko po zalogowaniu mozna sie udzielac ;) - trzeba cos pomyslec i sie przeniesc moze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafii
wczoraj usiałam z mężem do moich testów owul. i przestudiowałam je od początku jak robię marzec do maja i wiecie co zauważyłam że test zawsze w każdym m-cu wychodził mi najbardziej intensywny dzień przed planowaną owulacją, a w nią słabo albo w cale czyli potwierdza się stwierdzenie że testy tylko pokazują wysoki poziom LH a nie samą owulację chyba że ja mam cykle bez owulacyjne!!!???i wszystko zanika:( W czerwcu plan jest taki: testy powinnam zacząć od 15dc-28/06, ale według kalkulatora zacznę od 13dc-26/06, bo wtedy zaczynają mi się dni płodne owulka 01/07-niedziela i jak test najmocniejszy wyjdzie 30/06-sobota to przytulanki zacznę w niedzielę wieczorem i dla pewności w poniedziałek rano. Jak będzie w niedzielę wieczorem za wcześnie ucieszę się drugą córką, a jak nie to na syna zdążę jeszcze w poniedziałek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po 30-tce
Cześć dziewczyny:) Nie mam czasu teraz czytać całego wątku. Krótko o sobie: ma 31 lat i dwóje dzieci. Od sierpnia zaczynam starania o kolejne, już ostatnie. Nie mogę się już doczekać czasu ciąży bo bardzo służy mi ten stan:) Jedno jest tylko "smutne": wiem że ta ciążą już w ogóle będzie mało celebrowana itp., bo brak na to czasu. Z czułością wspominam pierwsza ciąże, kiedy to wszystko było nowe, każde odczucia :wielkie" i takie niesamowite. Był czas na wsłuchiwanie się w swoje ciało. w drugiej ciąży już było inaczej, a przy dwójce dzieci to już w ogóle będzie hardcor:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcysia00... u mnie 3 dni pokazały testy owulacyjne pozytywny wynik :D Teraz to już tylko czekać... Ale 1 dzień najmocniejsza gruba krecha i wg moich obserwacji i temp było to dokładnie przed owulacją... :D :P :D A jak u Ciebie... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Nie ma mnie tu ostatnio bo zepsuł nam się jeden laptop i mąż zabiera teraz mój do pracy więc przez większą część dnia nie mam dostępu do internetu. Mam też jeszcze nadal sesję więc jest czym się zająć:) Dziś zaczynam 13 tydzień i zaczynam zauważać brzuszek:) Mam coraz większy problem z ubraniami więc chyba w najbliższym czasie czekają mnie zakupy. Minęły też mdłości ale senna nadal jestem. O 19 jestem już praktycznie nie do życia. Nigdy nie sądziłam, że można aż tyle spać:) A co tam u pozostałych dziewczyn którym już się udało. Jak Wasze samopoczucie? W ogóle jakoś tu pusto ostatnio :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny zrobilam sobie mala przerwe od forum bo trzeba bylo odpoczac i sie az tak nie stresowac teraz tylko czekam na wynik... mojego odstresowania hah :P , kurde moje ziola jeszcze do mnie nie dotarly a mialam nadzieje ze chociaz zaczne brac od koncowki tego cyklu no ale coz... a zamowilam juz dawno temu... tak tak taki tescik to tylko wykrywa hormon LH, a nie sama owulacje tak tylko sie pisze, ale wiemy o co chodzi ;) niestety nie ma pewnosci czy np. owu wystepuje bo niby nie musi nawet jesli testy wyjda pozytywne no ale miejmy nadz. ze to nas nie dotyczy :) kafii to dobrze ze testy pokazuja caly czas w tym samym czasie najlepsza jest regularnosc ktorej u mnie brakuje ;/, no jak chcesz na syna to chyba po pozytywnym tescie tak minimum 24 godz. odczekac i do roboty :P bo tak naprawde jak doliczysz jeszcze starania plus plemniki musza dojsc gdzie trzeba a aztak szybko to im nie iddzie to akurat wyjdzie ze minie 30 godz. od testu hehe ;) witaj po 30-tce - e tam ;) dasz rade nawet z dwojka dzieci, nie powinno byc az tak zle hhehe :) nieznajoma u mnie tez 3 dni pozytyw a dzis zrobilam jeszcze dla pewnosci i z ciekawosci zeby zobaczyc i negatyw ... strasznie duzo testow zuzylam w tym cyklu bo zaczelam od 13 dnia robic a tu 24 dc dopiero test pozytyw najpierw myslalam ze w 23 dc ale zrobilam nazajutrz i byly mocniejsze krechy a ja sie staram o dziewczynke wiec zadzialalismy od razu a potem jak dzien po wyszedl mocniejszy wynik trzeba bylo robic 'dogrywke' hehe ;) i teraz czekam na wynik,za 10 dni juz napewno bede wiedziec co i jak;) a ty nieznajoma starasz sie o dziewczynke czy chlopca? alex hej ale polecial czas z 5 tyg na juz 13!! łał .. niezle, mam nadzieje ze sie oszczedzasz - a pacujesz czy na zwolnieniu? super ze mdlosci minely ! teraz juz bedzie tylko lepiej - dzidzia zacznie kopac :P hihi ps. dowiadujesz sie jaka plec w przyszlych tygodniach czy nie? powodzenia na sesji! aha a takie ciuchy chyba dla przyszlych matek to cenowo kosmos bynajmniej u mnie w miescie az dziwne przeciez to tylko na pare miesiecy a licza ' jak za zboze' ;) pozdrawiam wszystkich i napewno nie omieszkam sie powiadomic w razie pozytywnych wynikow ;) haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,ja jestem właśnie takim przypadkiem teraz że był test Lh dodatni nawet mocno dodatni, a owu nie wystapiła bo mam temperature cały czas na stałym poziomie okolo 36,5 od poczatku cyklu a już prawie tydzień po teście, więc nawet nie ma sensu robić testów ciążowych kolo terminu @ bo ciąży i tak nie ma przy takiej tempce. Może to było od stresu, a może właśnie tak miało być. Gin mi mówiła że w tym wieku już mogą być cykle bezowulacyjne cześciej. Za to muszę się pochwalić, tak bardzo bałam się wyniku cytologii bo dawno nie robilam az od poprzedniej ciąży, a tu niespodzianka- grupa 1 i to w dodatku liczna flora bakteryjna ale same bakterie pozytywne:) Grupę 1 to miałam kilkanaście lat temu jeszcze przed pierwszą ciążą więc nie mogłam uwierzyć, ale widać moja nowa dieta i ziółka przeciwzapalne Klimuszki też się do tego przyczyniły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszystkie dziewczęta :D Marcysiu u mnie tak pokrótce wygląda sytuacja: Nie wiem co o tym sądzić temp mierzę,codziennie o tej samej porze :P Dziś mam 25dc, w dniu: 23 był skok temp. poszybowała w górę aż do 37,13 w dniu 24 trochę spadła do 36,92 sama nie wiem co o tym sądzić :( ;( w dniu 25 tj dziś z kolei miałam znów skok temp. 36,99... :P :( :P To mój pierwszy miesiąc pomiarów temp. Postawiłam na maszynę jak to mówi mój kuzyn, czyli na komputer i wykres robię na na 28dni.pl bo sama bym tego nie ogarnęła z moim zmęczeniem... Prace mnie przygniata, nie mam czasu na nic... Teoretycznie, owulacja była w 18 dniu cyklu... wg testów - sprawdzana od 3 miesięcy pod rząd książkowo... :) Ale nie znaczy to, że owulacja była, jak wspomniała moja przedmówczynie ... :D Przytulanki były, ale wtedy kiedy mieliśmy na to ochotę i w takiej pozycji, która nam odpowiadała, a nie w takiej w której niby łatwiej zajść, bo denerwujące jest to jak nie wiem, jakieś idiotyczne wytyczne, seks wtedy nie smakuje wcale, tak więc co ma być to będzie... :D W najgorszym wypadku, jak się nam nie udało, w urlopie nie będę łaskawa puszczać pawia... Ja jak zawsze znajduje jakieś dobre strony złego... Ale tak trzymać chyba właśnie o to chodzi.... :D Tak wyglądają w skrócie moje dane, a teraz to już tylko czekać... :P Dziewczynki, która z nas pierwsza testuje, jakie terminy @są u Was kochane, u mnie terminowo powinna być 29/06, nigdy się nie spóźnia jeśli nie przyjdzie, pierwszy test zrobię 30.06 :D :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alex0120
Marcysia Od zeszłego tygodnia jestem już na zwolnieniu i siedzę sobie w domku. Także dużo sobie odpoczywam no i generalnie się lenię:) Jeśli chodzi o ubrania to nie zamierzam kupować takich typowo ciążowych właśnie ze względu na cenę i na to że nie podobają mi się ani trochę. Jestem chudzielec i myślę że spokojnie wystarczy mi L lub XL. Teraz noszę jeszcze cały czas XS choć w większość rzeczy się już nie mieszczę. Ciągle chodzę w tym samym. Dobrze, że w domku jestem bo dopiero byłby problem. Muszę kupić sobie jakieś spodnie, legginsy i takie dłuższe bluzeczki, żeby brzuchol nie wystawał:) Moja kumpela jest już prawie na finiszu i też nie kupiła nic typowo ciążowego tylko właśnie większe rozmiary takich "normalnych" ubrań. Mama się już zaoferowała, że później te rzeczy, które teraz kupię to ona bardzo chętnie wynosi:) Płeć dziecka chciałabym znać ale myślę, że na to będzie trzeba jeszcze trochę poczekać. Koleżanka wiedziała w 19 tygodniu więc jest jeszcze czas. Ciekawe czy to będzie chłopiec czy dziewczynka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny z mężem staram się o dziecko już około 7 miesięcy . . . Dziś po raz pierwszy na około 10 testów bladziutka kreseczka . . .Ale dostałam brązowe plamienie jak by okres gdyż akurat właśnie około 23-25 dostawałam . . . Czy to moze być Ciąża czy to normalne nie maM NAWET JAK UMÓWIĆ SIĘ DO GINA GDYŻ JEST WEEKEND . . . Czekam na Szybką pomocną informację . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny z mężem staram się o dziecko już około 7 miesięcy . . . Dziś po raz pierwszy na około 10 testów bladziutka kreseczka . . .Ale dostałam brązowe plamienie jak by okres gdyż akurat właśnie około 23-25 dostawałam . . . Czy to moze być Ciąża czy to normalne nie maM NAWET JAK UMÓWIĆ SIĘ DO GINA GDYŻ JEST WEEKEND . . . Czekam na Szybką pomocną informację . . . ;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieznajoma widze ze wzielas sie do roboty ostro - mierzenie temp.itd. :) powiem ci ze ja tez zaczelam mierzyc :p hihi, chyba jak skok tempki byl i sie utrzymuje to byla owu ale zapytaj koniczynki bo sie bradziej zna :), u mnie byl tez skok z 36.4 do 36.9 i jak narazie trzyma sie na tym poziomie ja testuje 28-29 zobacze co z tego bedzie, alex no to fajnie ze wypoczywasz, a z ciuchami to racja i tym bardziej teraz sa takie tuniki i topy nawet w rozmiarze S ale z elastanem itd. ze i brzuszek sie zmiesci, ja dzis kupilam sobie taka tunike to moj M sie smieje ze juz ciazowe ciuchy kupuje :p hehe julka witaj, ciaza chyba nie wykluczona nawet z plamieniem, czasem kobiety maja t krwawienie implantacyjne tak zwane, nie wiadomo czy to to ktory masz dzien cyklu? i .. boli cie brzuch ? , czujesz sie jak przy normalnym 'okresie'? no i zrob test za dzien lub dwa a najlepiej na bete idz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie brzuch mnie nie bolał jak na okres. . .Piersi od kilku nawet więcej kilkunastu dni mam powiększone i bolą . . .Zauważyłam że częściej chodzę do toalety chyba . . .Test rano zrobiłam gdyż myślałam ze to ciąża kreska była bardzo słabo widoczna ale sie pojawiła . . .Już nie wierze że to ciąża ;((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julka To jak najbardziej może być ciąża:) poczekaj dwa dni i powtórz test, ja na początku też miałam bladą kreskę. I tak jak mówisz piersi mnie bolały. Do ginekologa na razie nie ma sensu iść bo to pewnie i tak za wcześnie i nic nie będzie widać. Ja byłam dopiero po dwóch tygodniach od testu bo zrobiłam test jak byliśmy na wakacjach i nie było innej możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julka zgadzam sie z dziewczynami, jak byla blada kreska to niczego nie mozna wykluczyc, do lekarza nie ma co isc bo za wczesnie poczekaj z 2 dni, i znow testuj , kreska powinna byc mocniejsza jesli jestes w ciazy, 3 mam kciuki :) ps. dziewczyny , ja sobie dzis zrobilam rano test ale wyszedl negatywny - prawie 6 dni po pozytywnym tescie owu- no ale to moze jeszcze za wczesnie jest - a raczej napewno- ale tak tylko chcialam sprawdzic ze 'moze a noz widelec...' ;) - i tak tych testow mam duzo ;), za 4-5 dni przetestuje sie znow - jeszcze nadzieja jest :) i moj tempka trzyma sie na tym samym poziomie - nie jest zle ;) udanej niedzieli dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcysiu za wcześnie, pamiętaj póki nie ma @ zawsze jest nadzieja, jeśli jest tak jak mówisz i temp fajnie się utrzymuje to jest ok... Myślę, że wiarygodny test może być ok12 dnia po owulacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×