Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

papuga2011

stepper -doradzcie ile ćwiczyć

Polecane posty

zakupiłam sobie stepper skrętny i po 5 min już nogi mi chciały wleźć do dupy ,ile dziennie ćwiczyć aby nie dostać zakwasów i żylaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja proponuje nie mniej niż 30min,po 10 minutach już sie rozkręcisz na tyle że nogi przestaną cię boleć,po jakimś czasie zwiększ do 40-45 min,no i po każdym treningu rozciągnij mięśnie,żeby złagodzić zakwasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poweselna
Ja ćwiczę po 60 minut, staram się robić to interwałowo, czyli np. jedna minuta truchtania najszybszego jak potrafię, a potem minuta rytmicznego, głębokiego marszu. Włączam film, stawiam obok butelkę z wodą i jadę! Ważne, żeby rozciągać się po ćwiczeniach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkbhk
przez ok 2 miesiące cwiczyłam na steperze i niestety nabawiłam się bólu stawow kolanowych, które mam do dzisiaj. radze łykac glukozaminę czy coś podobnego żeby ochronić stawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cykcyk12
Polecam steper. Wcale szybko się nie nudzi. Ja ćwiczę na nim 20 - 30 min dziennie podczas oglądania tv. Spadł mi brzuch i nogi się wysmukliły. Polecam stepery http://disport.pl/174-steppery . Często są tutaj promocje a sprzęt jest solidny i profesjonalny. Nie jest to jakieś chińskie badziewie z tv marketu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgbhnjm,
Ja ćwiczyłam na początku po 10-15minut. Potem już 45-50-60minut. Teraz mam przerwę ale zamierzam znów ćwiczyć, bo wychodzę za mąż i muszę wyglądać obłędnie na ślubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×