Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość to faceci nie chca

to faceci nie chcą mieć dziecip- a nie kobiety

Polecane posty

Gość to faceci nie chca

atakują nas kobiety w mediach,że jesteśmy egositki, nastawone na karierę itp.- co akurat nie jest złe. tylko, że prawda jest taka, że to mężczyźni ,choć mniej na tym tracą nie chcą mieć dzieci- bo muszą mieć kasę na kolejnego gadźeta w stylu aj-sprad, aj-srod, bajery do auta, nie sa zaintteresowani świadomym ojcostwem a wielu kobiet nie stać na samotne wychowywanie dziecka zresztą dziecko powinno miec dwoje rodziców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Często tak bywa, ale faceci mogą "sobie pozwolić" nie chcieć mieć dzieci, a kobieta o takich poglądach, musi być przygotowana na ostracyzm społeczny. Osobiście, mam 25 lat i do macierzyństwa też mi się niezbyt pali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trelemorelle
up, up!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chcą
bo są mądrzejsi od bab rozpłodowych krów. Poza tym nie przesadzaj, większość jednak jest durna i chce rozsiać swoje marne geny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a na jakiej to podstawie
sadzisz, ze kobiety chca miec dzieci? bo ja jakos nie chce, nie chcialam w wieku 19 lat, nie chcialam w wieku 25 lat i majac teraz 32 dalej nie chce, i jestem jeszcze bardziej tego pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jednak kobieta pragnąca dzieci to standard. Spróbuj publicznie powiedzieć że nie lubisz dzieci, zobaczysz, jak się wszyscy zdziwią i oburzą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wefwef
Zawsze to mój facet bardziej chciał dziecko. W końcu się zdecydowaliśmy, mamy córkę i z tego faktu nadal on bardziej się cieszy. Tyle że to ja przy dziecku zapieprzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrętny kleszcz
Jestem kobietą, ale nie chcę mieć dzieci. Nie mam też 25 lat :) Jestem zadowolona z mojej decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eeerrr...
Od zawsze nie lubilam dzieci i nic sie w temacie nie zmienilo. Mam tez kolezanki, ktore nie podniecaja sie na widok dziecka, wiec w moim srodowisku kobieta pragnaca dziecko wcale nie jest standardem. Na szczescie kobiety sa w tej dobrej sytuacji, ze moga dziecko miec bez posiadania faceta, bo banki spermy pelne, a facet niestety musi polegac na kobiecej macicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam dziwnie, bo nigdy nie chciałam-teraz mam 32 lata i chcę, ale tylko dlaego, żeby na starość ktos do mnie przychodził itd , bo na facetów to raczej lczyc nie można... ale jak pomyślę o takim niemowlaku ryczącym to jakoś tak wrrrr -nigdy nie lubiłam dzieci-taka prawda :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×