Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

revolver

teraz o facetach

Polecane posty

wdzięk to cecha kobiet - nie wysilaj się w dowalaniu na siłę ,bo spuchniesz i juz nikt na ciebie nie spojrzy , nawet cygan na bazarze...:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym nie ryzykował
"są więźniami swojego najlepszegp przyjaciela między nogami" tym tekstem udowodniłaś swoją dojrzałość, żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ustaw się z ruskiem - oni wiedzą jak kręcić wały , kasy mają jak lodu i dostaniesz się do wymarzonej korporacji ...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idealistka? buhaha lepiej idee zostaw dla mamony malutka - jest łatwiej - bo aby żyć z ideami , trzeba samemu być jak one :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama idea jest bardziej rzeczywista niż jej odbicie...dlatego odbicie zawsze moze sie spełnić , gdy się tego chce :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panlalalanina
faceci zmieniają się na przestrzeni lat, są coraz mniej odpowiedzialni,wierni, zaradni,rozsądni i przewidujący. Tracą cechy prawdziwego faceta. Moje pokolenie to banda zniewieściałych gówniarzy,to strasznie przykre,że tak się dzieje ,że faceci są coraz bardziej ciotowaci,niestali i zachowują się jak takie podfruwajki. Jeżeli kobiety muszą być w zamian coraz bardziej twarde i samowystarczalne to dla mężczyzny powinien być to policzek.Ponieważ nie może nic zaoferować kobiecie swoją osobą oprócz seksu oczywiście,a jeżeli ten seks w ostateczności też jest słaby to cała postać mężczyzny to jedynie marna karykatura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panlalalanina dzięki za odpowiedź na temat :) dużo w tym racji - ale są też tego przyczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panlalalanina
Chętnie posłucham jakie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.przede wszystkim system napędza przede wszystkim "cioty" - czyli najlepsza i najlepiej płatna praca należy się właśnie im - przed tym przygotowują się do swej pracy bardzo solidnie , zaniedbując często kobiety - potem sobie odbijając mając już kasę i pozycję... 2.ze względu na to , ze system napędza "cioty" - reszta się gubi , bo albo muszą być ich niewolnikami , albo liząc im dupę stają się podobnymi do nich ... 3. niektórzy nie wytrzymują i sie wycofują , chowając sie w domach , z monitorami itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panlalalanina
chyba nie o taki rodzaj cioty mi chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panlalalanina
miałam na myśli raczej faceta,który ma babkę jakąś taką czy inną ale sobie ją wybiera,ale myśli właściwie tylko o swojej dupie,o tym żeby to jemu było ok i żeby to ona dopasowywała się do niego, szarganego nieustannie jakimiś wątpliwościami i zdaniem mamy,taty kolegów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz rev, potrafisz być szarmancko-uwodizcielski, ale to tylko takei pozoranctwo a na kobietach to ty sie nei znasz, tylko bajer masz a na bajerze długo eni pociągniesz i zawsze będa tylko przelotne znajomosci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam na myśli raczej faceta,który ma babkę jakąś taką czy inną ale sobie ją wybiera,ale myśli właściwie tylko o swojej dupie,o tym żeby to jemu było ok i żeby to ona dopasowywała się do niego, szarganego nieustannie jakimiś wątpliwościami i zdaniem mamy,taty kolegów... wiem , ze Cię rozczaruje , ale bardzo mało jest facetów mających własne , zdecydowane zdanie - a jeszcze mniej jest tych , którzy nie myślą tylko o własnej dupie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panlalalanina
dlatego mam raczej złe nastawienia do facetów w moim wieku , coraz częściej zauważam że faceci w wieku mojego ojca są zupełnie inni i z rozmów z ich żonami,z moją matką wiem że kiedy oni byli młodsi to też byli inni znacznie bardziej odpowiadali by mojemu gustowi. Teraz faceci pa 20 kilka lat grają sobie w gierki komputerowe,myślą o fajnym samochodzie i o następnej dupie, nie ma dla nich żadnego honoru,żadnej moralności, szacunku ... nie ma w nich nic. Dno i wodorosty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panlalalanina chyba nie sądzisz , ze w dzisiejszych czasach, ktoś będzie sie nie wiadomo jak starał? to w zasadzie człowiek zacofany , nie na czasie , nie trendy itp dzis ma być lekko , łatwo i przyjemnie - no i następna/następny - :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiku mikuuu jak możesz sądzić po pozorach , skoro nawet mnie nie znasz? postaraj sie bardziej...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panlalalanina
to chyba jednak nie dla mnie. Jak ktoś lubi w ten sposób -proszę bardzo. Ja będę to negować do końca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×