Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

revolver

teraz o facetach

Polecane posty

glitch teraz mi przychodzi do głowy to problematyczność , zmiany nastrojów , materializm , pretensjonalność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiku mikuuu dlaczego? jesteś podobno wspaniała i piękna - więc w czym problem? poza tym Ty kochasz facetów - zawsze coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dlaczego? jesteś podobno wspaniała i piękna - więc w czym problem? poza tym Ty kochasz facetów - zawsze coś..." a skad ja mam to wiedzieć, nei znam męskiej logiki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenon z talesu
no nie wiem wszak moje ja mowi mi, ze jesli mam ochote Cie wkurzac, moge to robic pod kazda postacia, nawet nijaka masz :) i nie rycz bo krzyk Twoj slychac u mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
problematycznosc i zmiany nastrojow - z tym sie zgodze bez dwoch zdan. materializm i pretensjonalnosc - tutaj bym dyskutowala a teraz, mili moi, glitch idzie na plaze. bedzie wieczorem i ma nadzieje pocieszyc fikusna, ktora kocha mezczyzn bez wzajemnosci i podyskutowac z revolverem. 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a, jeszcze pranie trzeba rozwiesic, wstawic nowe i zminic posciel :O czuje, ze sie przepracowuje :P 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiku męska logika jest brutalna - piękną i wspaniałą facet nie zostawia samą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem wszak moje ja mowi mi, ze jesli mam ochote Cie wkurzac, moge to robic pod kazda postacia, nawet nijaka masz i nie rycz bo krzyk Twoj slychac u mnie znaczy...raz doklejasz cycki , a raz wyjmujesz... ? rzeczywiście można krzyczeć lub zaniemówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"fiku męska logika jest brutalna - piękną i wspaniałą facet nie zostawia samą..." do takeij nawet nei startuje 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozesz az tak sie poswiecic
i zaniemowic ? czemu w to nie wierzę :) a co do tzytzkow to, teraz sa takie triki, ze czasem kobieta niew ie, czy ta druga ma wyjmowane czy swoje ale faceci są w tym temacie bardziej zorientowani :P niejedna pewnie i strzebelke na puschapa złapała o naiwni Wy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin_wpr
fiku miku nie dziwie sie ze nikt Cie nie chce, szukasz ksiecia z bajki. przyklad? gardzisz ludźmi bez wyższego wykształcenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie gardzę :) mam znajomych bez wykształcenia :) Po prostu partner musi być madrzejszy i silniejszy bym widizała w nim mężczyznę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin_wpr
czemu uważasz że ktoś bez mgr przed nazwiskiem jest głupi? Wiele osób nie studiuje ponieważ -ma już dobrą pracę -własna działalność -studia typu pedagogika to goowno nie studia -pracują za granicą -....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie uważam tak :) Mam np. przyjaciółkę, która jest bardzo inteligentna, mam mamusię i długo by wymieniać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie uważam tak :) Mam np. przyjaciółkę, która jest bardzo inteligentna, mam mamusię i długo by wymieniać :) ale jak pisałam jako partnera szukam supersamca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin_wpr
mierz siły na zamiary,supersamiec nie będzie sie trzymal jednej laski jak moze miec jaka chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin_wpr
naprawdę szukasz jakiegoś księcia.Jak dalej tak będziesz szukać to mozesz trafic tylko na niezlego symulanta (zakładając że jesteś laska-ideał,bo fotki nie widziałem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze cechy faceta: arogancki, zarozumiały, wkurzajacy, megaloman,.... i revolverku muszę cię pocieszyć - wszystkie te cechy posiadasz, zatem pozostaniesz wiecznym kawalerem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"arogancki, zarozumiały, wkurzajacy, megaloman" a inteligentny facet już nie musi być ? tzn. obniżyłaś wymagania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×