Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość załamany2344

Moja dziewczyna jest oziębła. Co robić?? Pomóżcie

Polecane posty

Gość załamany2344

jesteśmy razem od 2 lat od pół roku jesteśmy zaręczeni a nasze zycie erotyczne to totalna klapa. jestesmy troche na odległośc dlatego widujemy się przecietnie raz w tygodniu ale kochamy się około raz w miesiącu. Na początku było troszke inaczej wykazywała zainteresowanie sexem a ja starałem się pokazać jej wszystko z jak najlepszej strony dając zdecydowanie więcej niż oczekując od niej. Z tego co mówi mi to przed mną kochała sie tylko 2 razy ja natomiast miałem kilka dziewczyn dlatego myslę że jestem doświadczony w tych sprawach i starałem sie jej pokazać wszystko z jak najlepszej strony nie szczędząc czułości i namiętności. Teraz doszło do tego że uprawiamy sex tylko kiedy ona ma na to ochotę a gdy ja mam ochotę i nawet proszę ją godzinę to odmawia mi i nie jestem w stanie jej skusić nawet na same pieszczoty oralne z mojej strony. Bardzo mnie to wszystko zniechęca, nie mam ochoty się spotykać, kupować jej kwiatów ani robić prezentów bo i tak wszystko na nic. Planowaliśmy wyjechać razem do jakiegos pensjonatu zeby uczcić naszą 2 rocznicę ale jakos odeszła mnie ochota. Przez całą znajomośc byłem jej wierny bo mam zasadę ze nie sypiam z dwiema na raz ale ostatnio coraz częsciej myslę o kochance. Postanowiłem że przy najbliższej jej ochocie na sex odmówię jej i powiem że masturbowałem sie z rana to mi wystarczy już, może to troche da jej do myslenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamany2344
nikt nic nie doradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5t,3lt,3[t3
znajdz kochanke, bo widac ze dla ciebie jest najwazniejszy seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość realistka_22
no tak, przecież 'prezentów' nie będziesz dawał 'za darmo', jakieś to typowe dla facetów :o lepiej zostaw tą porządną dziewczynę i idź na dziwki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margeranna
Zrozum FACECIE, że kobiety tracą ochotę na sex z różnych względów. Czasem wystarczy trochę stresu w pracy i możesz sobie cuda wianki wyprawiać, a do niczego jej nie namówisz. Piszesz tylko o sobie, o swoich chęciach i niechęciach, co bardziej powinnam nazwać chucią. A zapytałeś jej czy nie ma jakiś problemów? Może ma dużo stresów, może jest chora, może jej mama jest chora.... Piszesz, że rzadko się spotykacie, a czy wtedy kiedy się spotykacie ona słyszy od Ciebie, że jesteś zainteresowany jej życiem, czy tylko wciąż próbujesz zaciągnąć ja do łóżka? Jeśli pokażesz jej , że jesteś dla niej wsparciem, że jest dla Ciebie ważna nie tylko jako seksualna zabawka - wtedy wszystko się zmieni na lepsze. Bo kobieta potrzebuje bliskości i ciepła a nie tylko rżnięcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalosny jestes. Co mamy ci powiedziec albo doradzic? Ze ona zla i niedobra bo nie daje ci czesciej niz raz w miesiacu? Zostaw ja skoro to dla ciebie taki rpoblem. Nie dobraliscie sie temperamentami wiec zostaw ja bo po slubie na 100% bedziesz zdradzal. swoja droga kupujesz jej prezenty, kwiatki, sratki tylko dlatego ze oczekujesz seksu w zamian? Chyba prowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlopytochuje
zgadzam sie z kazdym slowem margeranna- nic dodac nic ujac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zal mi takich facetow
powiem ci szczerze,a moze ona chce bys dal jej spokoj/ no pierwsze slysze ze kobieta mloda kocha i nie chce seksu z chlopakiem!!! Moze ona jest oziebla bo jest poprostu..az mi zal ciebie,kurde czy tylko ja tez mialam takiego pecha jak ty,ze ja zawsze chcialam,tez bylam wierna ,steskniona i czula kochajaca,a oni nie mieli ochoty? wiesz to moze juz teraz wychodzic wasze niedopasowanie seksualne..jest to wazne pozniej,bo juz myslisz o kochance..ja bym pomyslala na twoim miejscu o poszukaniu sobie w ogole innej dziewczyny...uczucia uczuciami,ale seks jest tez potrzebny w zwiazku..jak jeden chce co dzien a drugiemu wystarczy raz na miesiac lub pol roku to to nie ma szans.. Chcesz z nia byc i musiec ja zdradzac?Daruj sobie,szkoda ciebie,mozesz miec dziewczyne,ktora ma duzy temperament i bedzie sie cieszyla ze ma faceta,ktory tez tak lubi... Po co sie meczyc? Wycofaj sie z tego,a przede wszystkim pogadaj z nia o tym,chociaz ja sadze ze to nic nie da..bo ona moze sie tylko zmuszac do seksu by cie nie stracic ale i tak sadze ze to nie mialoby sensu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaadadadad
a jednak historie, że dziewczyna młoda i nie lubi seksu się zdarzają. sama mam 25 lat, razem jesteśmy szósty rok, rok po ślubie. i chociaż kocham mojego męża, jest dla mnie najlepszy na świecie i zrobiłabym dla niego wszystko to seksu nie lubię i kropka. uwielbiam jak się smyramy, dotykamy, pieścimy, ale z dala od mojego krocza. kochamy się rzadko. częściej zaspokajam go ręką. nic na to nie poradzę. szczerze mówiąc nie wiem jakim cudem jestem w czwartym miesiącu ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eej a po co ty
sie z nia zareczyles wogole?przeciez seks juz kuleje od dawna,jak piszesz? moze ona mysli,ze cie juz zlowila,bo zareczyny tez juz byly / nie no w ogole to dziwne,stary to po co ty chcesz z nia byc w ogole ,jak juz kochanki szukasz? no spadaj od tej laski/pewnie cie kilka razy po slubie by dopuscila zeby w ciaze zajsc a jak dziecko bedzie to juz pewnie z 10 lat ci nie da wsadzic? Trzymajcie mnie/ sorry,eej z toba wszystko ok?malo lasek jest na swiecie?/ jasne ze jej odmow tym razem,w ogole sie z nia nie chciej nawet spotkac,/ale mysle ze co bys nie robil-nic ci to nie da !/ z kamienia wulkanu nie zrobisz ,/a rybie nawet jak bys skrzydla doprawil,to jejj nie nauczysz latac / i jeszcze ktos tu wyzej napisal-jak jest uczucie to jest pozadanie,ludzie maja na siebie ochote,bo jak jedno z nich nie ma to juz prawie pozamiatane i poczatek konca/ pomysll co byloby pozniej?/ Tragedia Tragedia Tragedia a tego ci nie zycze /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy Twoja dziewczyna bierze jakies tabletki antykoncepcyjne? Jeśli tak to może być ich wina, że spadło jej libido, generalnie polecam żeń szeń w tabletkach ale jakis suplement z żeń szeniem, na własnej skórze sie przekonałam jak hormony mogą zmienić życie seksualne ale żeń szeń i zmiana tabletek pomogła ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seks za sponsoring
nie mam ochoty się spotykać, kupować jej kwiatów ani robić prezentów bo i tak wszystko na nic. prosciej bedzie zaplacic koorwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huhuhu
popieram, wazne jest dopasowanie seksualne, widocznie po prostu ona ma inny temperament i uwierz ,ze bedzie tylko gorzej. I zadne tabletki nie obnizaja checi , sama bralam ponad 10 lat i wszystko bylo ok. Poza tym jak jest ten wlasciwy facet to sie z nim chce zawsze w iwszedzie, i ma znaczenia zaden problem, to glupia wymowka, a jeszcze gorzej ajk facet uzalezni swoje potrzeby od nastroju kobiety. Mozna sie kochac i mozna uprawiac seks z ta sama osoba. Masz po prostu oziebla kobiete i tyle albo jej nie rajcujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja po tabletkach
to mialam jeszce wieksza ochote,ja nie sadze by to wina tabletek byla... To kwestia libido i chyba uczuc do kogos i ze ktos cie pociaga..' Zreszta oni sie prawie nie kochali wcale lub rzadko to moze ona wlasnie zadnych taabletek nie brala nawet ,bo jakby brala to by sie nie bala kochac? Moze dziewczyna sie odkochala pprostu i minely jej uczucia to i na sex ochoty nie ma? Albo zakochala sie w kims innym?A jemu nie chce tego mowic? Oni chyba powinni sie rozstac. Kolego zaproponuj jej rozstanie na jakis czas,ze zobaczycie czy pozniej bedzie lepiej powiedz,bo ty tak tego dalej nie widzisz.. I nie ocieraj jej lez jak zaplacze bo cie wezmie na litosc i na lzy i da ci pare razy a potem jak znowu bedzie,to juz wiesz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek34523452
Bo kobieta może być z każdym. Facet nie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja po tabletkach
do sex za sponsoring jasne ,jak juz kobieta przyjmie kwiaty od faceta i prezent,bo on jej chce to ofiarowac(nie napisal,ze musi a ona tego oczekuje-jest szarmancki poprostu ,wiec chce jej to sam dac !!!! ) -to juz jest dla ciebie kurwa? a tobie laski zanim na kutasa wskocza to ci pewnie jeszcze same piwo stawiaja i za hotel placa,co?-to szmaciarz z ciebie ,a nie facet !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja po tabletkach
do zenek tak,hehehe.. czyli wlasnie wytlumaczyles-dlaczego ona jest oziebla dla niego,chociaz on ja chce ,hehehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seks za sponsoring
on sam napisał, że jeśli na nic kwiaty i prezenty, bo seksu nie będzie, to nie chce mu się starać czyli dla niego seks jest celem, a kwiaty/prezenty środkiem do celu taniej by mu wyszła dziwfffka i co ważne, nigdy nie odmówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bollllf
próbujecie być mądrzejsi od Einsteina. Koleś napisał, że ta sytuacja jest paradoksalna i nie wie dlaczego mając zdrową dziewczynę nie może seksić. To nie jest normalne, że musi sobie przy niej zwalać konia. Nie chodzi o to, że prezenty kupuje za seks, tylko że ta myśl oddala go od niej, osłabia, traci zapał i chęci, radość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seks za sponsoring
dlatego taniej i zdrowiej wyjdzie mu dziffffka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAME SŁODYCZE
Daruj sobie ten związek. Całe życie chcesz tak ciągnąć? W domu lodowa pani, na boku-kochanka? Po cholerę masz dwie utrzymywać? :O Oszczędź sobie i jej cierpień. Po roku, dwóch zjawisz się na forum pisząc, że żona oziębła, a Ty myślałeś, że po ślubie się zmieni...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seksu mozna sie nauczyc
nie znasz kobiet nie umiesz rozpalić w niej pożądania Sekrety_kobiety Barbara De Angelis a pozatym seks przed ślubem kościelnym przynosi same nieszczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAME SŁODYCZE
Przy jednej szansie w miesiącu to będzie trudne...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oppooppopopo[
No to ja mam zupełnie na odwrót, mój facet z początku był bardzo napalony i nie mógł się doczekaćseksu (wcześniej były pocałunki, macanki, coraz śmielsze macanki - właśnie w tej kolejności - apetyt mój i jego rósł). Teraz natomiast to ja domagam się seksu, co powiem szczerze już bardzo mnie męczy, a poza tym ugodziło w samoocenę (wszystkie zaleczone kompleksy wyszły na wierzch). Albo się z nim rozstanę, ale zacznę sypiać z kim innym, i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sobie mysle ze jedyny spob to ropza;oc ja ile sie da aby seks dla niej byl czyms wyjatkowo milym :) Polecam uzycie sztuczki.Sa na Allegro w Erotyce masci stymulujace dla kobiet Jedna z nich nazywa sie Eletra + ale sa tez i inne.Tuba ok 30 zl z przesylka. S,arujesz sobie malenka iloscia zelu penisa lub reke i w trakcie gry wstepnej masyjesz jej ta reka lechtaczke a tym samym wprowadzasz jej ten zel do najczulszego miejsca.Po ok 10 ,in dostanie wscieku macicy :) tak bedzie jej sie chcialo abys ja ruchal. Dodatkowo penis wprowadzi jej zel w pochwe co dodatkowo wzmocni jej doznania :) Po zapewne uslyszysz "ale mielismy niepowtarza;ny seks!".Tak to ona odbierze:) Sa tez krepelki Yohmbiny -srodek naturalny,roslinny ktory pobudza organizm do "goretrzego" seksu.10 kropelek na 70 kg masy ciala .Podaszjej winko z kropelkami,herbatke mcoke itp i po ok 10-30 min kobitka zaczyna sie czuc "dziwnie" a twoja rola ja wprowadzic w stan zaspokojenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda jest bardzo prosta
choc smutna przewazajaca czesc kobiet " lubi" seks tylko do momentu zalożenia na palec pierscionka zareczynowego lub obraczki potem już maja delikwenta w glebokim poważaniu bo cel osiagniety seks to u kobiet argument, karta przetargowa , zeby osiagnąc to co chcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powtarzanie tej zabawy z zelem wyrobi w niej odruch ze twoja osobe bedzie postrzegala jako obiekt ktory daje jej zadowolenie seksualne :) Pamietaj tez aby kazdy stosunek zakonczyc mineta i staraj sie robic to bardzo deliktnie bo lechtaczka po tym kremie jest wyjatkowo wrazliwa i silne lizanie moze wywolac BOL(!) zamiast przyjemnosci.Popros aby cie prowadzila i okreslala sile nacisku jezyka :) Poowodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda jest bardzo prosta Prawda jest smutniejsza niz myslisz. Jestem facetem ale stwierdzam po tym co moje partnerki mi mowily ze faceci po slubie staja sie beznadziejnymi kochankami i nie dbaja o swe partnerki.Rutyna to grzech podstawowy facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAME SŁODYCZE
Jeśli na takim etapie konieczne są "wspomagacze", to co będzie potrzebne za rok, czy dwa? Tabletka gwałtu? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trafiłeś na kobietę z niskim libido. Jeśli po ponad 2 latach ustaliła się taka częstotliwość to tak będzie dalej. Nie licz że nagle coś się odmieni i namiętność wystrzeli jak torpeda. Jeśli ją bardzo kochasz, pogódź się z tym i nie staraj się jej zmieniać za bardzo. Może jej powiedzieć, że masz większe potrzeby niż ona i proszenie o seks jest upokarzające dla Ciebie i czujesz się niedobrze błagając o niego. To może trochę pomóc, ale nie oczekuj cudów. Ona taka jest i to nie jest niczyja wina. Albo się z tym pogodzisz, albo będziesz się męczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×