Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama rocznik 75

Czy są tu spełnione i szczęśliwe kobiety?

Polecane posty

hej kobitki🌻 mam problem z moim kompem, cos mi nawala, musze go oddac do naprawy, zniknely mi programy, nawet nie wiem czy ten wpis wyjdzie , bo mnie z netu co chwile wywala. Komp sie zawiesza , kuuzzzwa. Nawet nie moge was odczytac , bo pojawiaja mi sie tylko niektore strony, pieprzoooone pudlo z kabelkami, nie cierpie tego pudla. Odezwe sie jak tylko to sie naprawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki 🌻 jakos weszlo mi teraz na necie, to szybciutko pisze. Jutro zadzwonie do goscia co mi pomoze z netem, a raczej z samym kompem, wysiadly mi jakies wykrywacze wirusow, i tez zniknal google chrome i mozilla, zostal tylko eksploier, rozne dzieje sie rzeczy, komp sie sam wlacza i wylacza. U mnie ok, kumpela pojechala. Mialysmy swietny wieczor w pubie , wypilam duzo za duzo whisky, cozzz raz mozna. Ja sie wzielam za siebie, zrobilam sobie taki rachunek sumienia i postanowilam zadbac o siebie lepiej, jutro ide na laserowe usuwanie wloskow z nog, dzisiaj zrobilam brwi, a we wtorek do fryzjera. I nawet znalazlam u nas cos niesamowitego , nie uwierzycie , u nas jest solarium, jak przeczytalam w gazecie to prawie spadlam z krzesla. Noz kurcze na dworze ponad 30 stopni , a tu mi wyskakuja z solarium, ale sie ucieczylam, bo ja akurat nie chodze czesto na plaze. Nie mog esie dostac na maile , takze sorry , nie mam jak odczytac , ani pisac. Mam nadzieje, ze uda sie w kilka dni to naprawic. Kobitki trzymajcie sie cieplutko 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja niestety spadam do pracy :( nie korzystam tam z koputera więc nie będę mogła do Was zaglądać :( a nawet gdyby to nie miałabym czasu, pacjentów pewno mam na full :( powysyłałam Wam wczoraj fotki, ale o zgrozo! ja nieuk komputerowy w podglądzie wiadomości zauważyłam, że poszły w jakimś gigantycznym formacie :( nie wiem jak to zmniejszyć ;9 muszę się podszkolić ;) dajcie znać cZy wogóle coś doszło Dziękuję za Wasze maile i zdjęcia (nie mam fotek Marcysi :( ) Nie zapomnijcie o ciężko pracującej haneczce ;) miłego dzionka i słoneczka w serduchach (u mnie wstrętna pogoda) 🌼 pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane dziewczyny dziekuje za meile alez mielismy piekny weeken no i wczoraj bylismy powedkowac zlapalam [ieknego dorsza 14 kg ledwo co go z wody wytargalam , maz oczywiscie pomogl a corcia zlapala takze taka mniejsza rybke ale jakie szczescie w jej oczkach swiecilo dziewczyny mykam bo zaraz babeczka do mnie przyjedzie na pazurki :) buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane macie jakis dobry sprawdzonyprzepis na pyszne ciasto Sernik mi sie juz znudzil:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hejka dziś ja niestety nie piekę wcale Dowi, ale za o na sałatki zapraszam a ja w łikend kupiłam trochę kwiatów na balkon, ziemię i mam przesadzac i usadzac te cwiety, ale kiedy mi będzie to dane to nie wiem doprawdy a co u Was drogie kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może być murzynek:p ? Jak tak,to: 3/4 kostki margaryny 250g 4łyżki kakao 2szkl cukru 1/2 szkl wody rozpuścić i pozostawić do wystygnięcia. Potem dodać 2 szkl mąki, 4 jaja, 2 łyżeczki pr. do pieczenia,wanilię i bakalię. Wszystko miksować na jednolitą masę. Wyjąć na wysmarowaną blachę wysypaną mąką. Pieć ok. 40minut w 180 stopniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniam mniam, lubię murzynki mama Twój post jest 1000 postem w naszym topicu gratulacje, wygarała Pani wakacje w tropikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo się cieszę, ale czy mogę zamienić nagrodę na coś co nie będzie związane z lataniem? Oświadczam, że odebrałam maile, znów czuję się kochana. :D Ja dziś z rańca byłam na rehabilitacji, coraz częściej uczę się ostatnio korzystać z netu w telefonie, bo jak nie pracuję, to bardzo mi ułatwia zaglądanie tu i odbieranie poczty. Mam trzy serie rehabilitacji. Rozpisali mi je na 3 tygodnie. Mam codziennie dwa zabiegi, jeden zabieg 15 minutowy powtarzany każdego dnia, a co drugi dzień naprzemiennie dwa różne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haneczka, Ty to lepiej dawaj jakieś swoje zdjęcia, bo tam na tych co mi przysłałaś, to ja widzę Twojego męża z trójką dzieci, bo ta blondyna, to nie może być mama, to jakaś ich kuzynka;) Ślicznie wyglądasz 🌼 Ja poszukam jakichś swoich fot, bo mnie żywcem zjecie...;) Kobrietta - ślicznie wyglądasz z małych ,ale fakt, kiedy to było, taki tam maluszek, a teraz to już masz w domu kawał chłopa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zaraz wam wysle fotki nowe heheh tam murzynka lubie i chyba teraz zrobie na szybcika jak moi wroca to beda mieli co wcinac heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a ja od kobrietty nic nie dostałam kobrietto dawaj no mi tu zdjątka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he a ja dostałam od Kobrietty:) Sprawdźcie skrzynki, bo wysłałam swoje paskudne buziątko do Was;) No ale dostaniecie po 2 maile, bo za wcześnie mi się kliknęło wyślij i poszły bez zdjęć za pierwszym razem, nie ma to jak mieć talent :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiamt, zdjęcia doszły? To teraz czekam na coś od Ciebie, bo już nie pamiętam jak wyglądasz kochana. A na nk, nie zajrzę, bo nie ma mi kto konta udostępnić...:( No nie lenić się tylko wysyłać moja kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny sprawdzcie poczte , niech sie zglosza te ktore byc moze ominelam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znow mnie dzisiaj glowa boli ah juz czasem niewiem co jest wczoraj sie super czulam a dzis jak nazlosc boli lepetyna no ale coz tak czasami jest no nic kobietki musze ogarnac tu troche heheh i po moich jechac w tym tygodniu odbieram nowe autko heheh chce ktoras land rovera?? heheh sprzedaje go jak najszybciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też trochę "ćmi" ta głowa, może to ogólnie coś w powietrzu, ale tak daleko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowi, jak pytasz czy chcę, to chętnie przyjmę w prezencie, w sumie parę dni temu córa miała urodziny :D A tak poważnie - wolę Hondy, choć również terenowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mamy hodnę i mieliśmy wcezsniej inną, też je lubię, ale czemu? nie wiem he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej nos kuzzwa ile mi zajelo wlezieni ena neta. dzisiaj juz rozmawialam z gosciem i wieczorkiem przyjedzie zobaczyc co sie dzieje z kompem. Moze go zabierze do naprawy. Ja juz sil nie mam do tego ....Widze ,ze popisalyscie juz wczesniej a ja nie mam jak za bardzo tego czytac , bo komp dziala a potem nie , kuuuzzzwa. Pudlo glupie. kobitki niech ktoras ogarnie nas wszystkie i napisze jednego maila , ktora jest ktora i skad, bedzie mi latwiej, bo nadal sie gubie, . u mnie cieplutko juz....a zaraz lece na spotkania, na odwyk palenia. Zdecydowalam ,ze musze sprobowac, i najlepsze ,ze chyba mi sie wreszccie uda wywalic z mojego zycia faceta. Wlasnie nam stuknelo wczoraj 3 lata i nadszedl czas zmian. Boje sie zostac sama, ale coz lepiej byc samemu niz z byle kim. W koncu i tak nic z niego nie mialam tylko .....no wiecie co. A wymagania mial i zazdrosny byl a nic z siebie nie dawal, na moj koszt sie slizgal w moim zyciu. Dosc. Ok kobitki zmykam sie szykowac do wyjscia. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arpad-ja będę robiła jutro rano taki mały spis,żeby się ogarniać kto jest kto :) Tylko ni mom do Ciebie maila...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuzzwa teraz kafe dziala, a gmail nie, wiec nie mam dostepu do emaili Monia pisz na ten forumowy email arpad1717@gmail.com potem tam ci podam prywatny. Ja juz z nerwow nie dotykam kompa, polazlam do wypozyczalni dvd i mam zajecie. Dopiero jak go naprawie to to znowu polubi eto pudlo . Pa patki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewuszki :) Mamo dzięki, dzięki za komplement ;) to zasługa moich duzych dzieciaków :) w realu nie jest tak różowo, choć nie najgorzej :) teraz właśnie sprawdzałam poczte i mam jakiś problem z odebraniem nowych wiadomości, jutro idę później do roboty to jeszcze sprawdzę czy cos do mnie wysłałyście :) a ja odkryłam, że moje zdjęcia są w dobrym rozmiarze w załączniku... jakaż ja ciemna :p u mnie zimno, mokro, wstrętnie, byle do lata :) a w pracy miałam tak opóźniony zapłon, że hej! No i moje gardło nie do końca funkcjonuje jak należy :( śmieję się, że pójdę niebawem na rentę :) Mamo a co Ty robiłas z naszymi mailami? Jakieś smart coś tam coś tam... Po co ? I jak? pozdrowionka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arpad ja Ci napiszę z prywatnego,to sobie zapisz :) Ale to jutro,bo dziś mi się już nie chce włączać kompa,bo ja jak zwykle z telefonu piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haneczka-ja do Ciebie napisałam :) i to z duuużym załącznikiem. A mama pewnie zrobiła sobie smart foldery. Ja się za to biorę jutro-każda wiadomość od danej osoby będzie mi się zapisywać automatycznie w folderze z nickiem z kafe i wtedy wreszcie zapamiętam maile i połącze z nimi "człowieki" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×