Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama rocznik 75

Czy są tu spełnione i szczęśliwe kobiety?

Polecane posty

Dzien dobry dziewczyny stawiam kapucziniaka jak lubicie siedze i pije wlasnie odwiozlammoich lobuzow do ich zajec i siedze czekam na znajomo robi dzisiaj pazurki slubnejutro sie chajta nocka jak nocka nieprzespana mimo ze w objeciach meze cala noc tak mnie tulil ze oddechu brak hehehehe a co najpiekniejsze ja lubie smyranie po plecach biedny polowe nocy mnie smyral az usnal ja usnelamkolo 5 nad ranem a o 7 budzik mnie zbudzil samopoczucie lepiej chyba!! tak sobie postanowilam ze sram na to chorobsko dam jej tak popalic ze jej sie odechce mnie nawiedzac nic nie przesadzone poczekam na wyniki i wtedy jesli bedzie to czego sie obawiam to zaczne 3 wojne swiatowa heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczyny stawiam kapucziniaka jak lubicie siedze i pije wlasnie odwiozlammoich lobuzow do ich zajec i siedze czekam na znajomo robi dzisiaj pazurki slubnejutro sie chajta nocka jak nocka nieprzespana mimo ze w objeciach meze cala noc tak mnie tulil ze oddechu brak hehehehe a co najpiekniejsze ja lubie smyranie po plecach biedny polowe nocy mnie smyral az usnal ja usnelamkolo 5 nad ranem a o 7 budzik mnie zbudzil samopoczucie lepiej chyba!! tak sobie postanowilam ze sram na to chorobsko dam jej tak popalic ze jej sie odechce mnie nawiedzac nic nie przesadzone poczekam na wyniki i wtedy jesli bedzie to czego sie obawiam to zaczne 3 wojne swiatowa heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczyny stawiam kapucziniaka jak lubicie siedze i pije wlasnie odwiozlammoich lobuzow do ich zajec i siedze czekam na znajomo robi dzisiaj pazurki slubnejutro sie chajta nocka jak nocka nieprzespana mimo ze w objeciach meze cala noc tak mnie tulil ze oddechu brak hehehehe a co najpiekniejsze ja lubie smyranie po plecach biedny polowe nocy mnie smyral az usnal ja usnelamkolo 5 nad ranem a o 7 budzik mnie zbudzil samopoczucie lepiej chyba!! tak sobie postanowilam ze sram na to chorobsko dam jej tak popalic ze jej sie odechce mnie nawiedzac nic nie przesadzone poczekam na wyniki i wtedy jesli bedzie to czego sie obawiam to zaczne 3 wojne swiatowa heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to i ja nieśmiało z rana sie przyłączę u mnie pada descyk i ponuro 6 stopni, normalnie zima wraca Dowi mam nadzieje, ze te zmiany sa jednak łagodne, nie od razu muszą złe, wyniki krwi sie poprawiły, wiec prawdopodobnie nic złego sie nie dzieje, a cholesterol? też mam za duży i wcale się nie obżeram tłustościami, moze być taki wynik też ze stresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowi i tak trzymaj,nie będzie jakieś badziewie psuło Ci życia,a widzę ,że szczęśliwa w małżeństwie jestes bardzo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no malzenstwo mi sie udalo musze przyznac sama myslalam ze po slubie to to piekne juz mija ze z czasem to bedzie przyzwyczajenie , ale nie z dnia na dzien kocham bardziej i maz stara sie tak samo jak na poczatku :) i tescie mowia ze dobralismy sie naprawde dobrze i tez szczesliwi sa moi rodzice takze heheh jak patrza na nas to mama mowi zawsze ze tato to musi byc z planety malp heheh bo az tak sie nie stara heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no malzenstwo mi sie udalo musze przyznac sama myslalam ze po slubie to to piekne juz mija ze z czasem to bedzie przyzwyczajenie , ale nie z dnia na dzien kocham bardziej i maz stara sie tak samo jak na poczatku :) i tescie mowia ze dobralismy sie naprawde dobrze i tez szczesliwi sa moi rodzice takze heheh jak patrza na nas to mama mowi zawsze ze tato to musi byc z planety malp heheh bo az tak sie nie stara heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! No ja tak na chwilę,bo telefon mi się rozładowuje... Zapijam po łyku kawy od wszystkich,żeby było sprawiedliwie,a że jestem kawoholiczką,to zawsze chętnie piję i zawsze mi mało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nie wysłało :( jeszcze raz. Witam z rana i z chęcią popijam kawkę od wszystkich,bo kawę uwielbiam i jako kawoholiczka nigdy nie odmawiam kawusi-zwłaszcza z rana,gdy pobudka o 6 a za oknem taka paskudna pogoda... Pozdrawiam ciepło i znikam,bo mi się telefon rozładowuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobrietta, na miotle to bardziej ja ;) :D Dowi, bardzo się cieszę, że humorek już lepszy i postawa bojowa. Tak trzymaj Kochana! Co do męża to i ja mam świetnego :) Jak dla takiego wrednielca jak ja to nawet za dobry jest :P A! Dziewczynki nie mam ani nk ani fb. Za dużo chętnych było coby w mym życiu prywatnym gmerać. Jeśli będziecie chciały zobaczyć na zdjęciu to przyślijcie swoje, a ja z radością się odwdzięczę :) Dzięki za kawkę też ją uwielbiam. Jaką pijacie? Ja mam małą włoską kafetierkę, i do pysznego espresso które z niej wychodzi dodaję dużo ciepłego mleka zimą lub zimnego latem. Pycha!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tjulip to ja zaraz Ci wyślę moje zdjątko, albo 2 he he, bom ciekawa was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tjulip..wysłałam Ci na pocztę zdjęcia moich dzieciaczków. Szukałam swojego i nic nie mam,bo to ja w domu robię za fotoreportera:) Zazdroszczę Ci dobrego expresu ,ja muszę zadowolić się rozpuszczalną :( No ,ale tak 3-4 dziennie zaliczam:) Mam niskie ciśnienie i sobie wmawiam ,że po kawce mam większa energię .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowi - no i tak trzymaj! cycki w górę, głęboki wdech i do przodu! :) asiamt - ja cię tez nie widziała, tjulip i mamy tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tjulip teraz Ciebie poprosze o zdjątka kobrietta zaraz Ci wyślę, ale Ty kochana też sie nie ociągaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiamt - toż to ja podałam moje dane na mailu, bo nie znałam jeszcze twoich, masz nk czy fb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę poczekać jak mąż wróci, to Wam wyślę moja fotkę. Wszystkie moje zdjęcia ma na swoim laptopie,ciekawe po co Mu one:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! No ja już wróciłam do domku, byłyśmy rano na plaży. Pogoda bez rewelacji, ale w miarę ciepło... Też właśnie zapijam kawusię, malutka położyła się spać, a ja za robotę, ale najpierw Was uściskać postanowiłam:) Kobrietta - a gdzie foto dla mnie? Oj pogniewam się, pogniewam! Wczoraj jak robiłam sobie porządki na poczcie, to się okazało, że nie napisałam do Marcysi, a ona zamiast mnie ździelić bez łeb to siedziała cicho... ale nadrobiłyśmy wczoraj i stwierdzam, że fajne ma pociechy, w domu musi być wesoło, bo dzieciaki buźki mają roześmiane i od razu widać, że to takie sreberka. A i ja też chciałam powiedzieć, że mam psa, bo tak wczoraj pisałyście o zwierzakach. Mój to prawdziwy pies obronny! Waży no może z 8 kg, taki włochaty, szaro bury kundelek. Kochany jest i bardzo odważny. Normalnie jak zobaczy kogoś obcego to .... chowa się za mną i wtedy szczeka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha mama ,mój pies jest taki sam bojazliwy ,choć to owczarek niemiecki.Jak chodziły baby po kolędzie to myślałam ,że nie wejda na podwórko ,bo będą sie go bały ,a mój pies obronny schował się do budy:D jak tylko usłyszał dzwonki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my nie mamy żadnego zwierzątka mężuś kiedyś miał wilka, ale nam go otruli i zdechł nie skończywszy nawet 3 lat, płakłam nad nim jak nad członkiem rodziny, bo to był członek rodziny w sumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez jestem zlajak nic dzwonil do mnie sprzedawca z salonu moje czerwone autko zostalo sprzedane no chyba nademna wisi jakies fatum zostalo czarne heheh ajuz mamdosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Asiamt - ludzie to świnie! Mój kolega miał dwa psiaki - owczarka szkockiego ( często nazywanego Lassie z uwagi, że ona była najbardziej znanym przedstawicielem gatunku). Pies piękny, mądry i łagodny. Potem dostał jeszcze kundla - taki sympatyczny, hałaśliwy i trochę głupiutki bo jeszcze młody. I jego sąsiadom przeszkadzało chyba, że tak ujadał wiecznie i podrzucili trutkę. I co się okazało to ten Collie zawsze oddawał jedzenie kundekowi i czekał, aż tamten się naje, a tym razem sam zjadł wszystko i zdechł :( Ale kolega miał monitoring i poszedł na policję, nie podarował - wtedy jego syn miał niespełna dwa lata i miał etap brania wszystkiego do buzi, a co jakby zjadł tą trutkę? Policja zajęła się sprawą i pan sąsiad dostał wyrok za znęcanie się nad zwierzętami - coś koło pół roku w zawieszeniu. Ale i tak uważam, że należała mu się chłosta za takie świństwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×