Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama rocznik 75

Czy są tu spełnione i szczęśliwe kobiety?

Polecane posty

jakie 300 zł? oświeć mnie? mój mąż dostał, o to Ci chodzi? bo jak jest coś jeszcze to zaraz ide na belweder

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty nie masz co iść- Straż Graniczna nie dostała. Ojciec koleżanki się cieszył,bo w przyszłym roku na emeryturę idzie,to byłaby wyższa,ale niestety im nie dali :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym oszczędności będą mieli z zamrożenia pensji w sądach, z likwidacji części-a w zasadzie niby nie likwidują tylko robią z nich oddziały zamiejscowe,ale w związku z tym zwalniają prezesów, likwidują tam oddziały administracyjno-kadrowe i finansowe. Trochę osób pracę straci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem dlatego napisałam w resortach... SG to ten sam resort co policja-tyle,że policja dostała... Poza tym ponoć przymierzają się do likwidacji becikowego, od przyszłego roku odpada ulga internetowa i okroją ulgę na dzieci. W przyszłych latach pewnie ją całkiem zlikwidują. A teraz tylko próbują poprawić swoje notowania... W cuda nie wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do świętego nigdy. Kiedyś choć ten 1% rocznie dawali inflacyjnej,a teraz nic... mam znajomą, która pracowała w urzędzie skarbowym, po przyjściu dostała najniższą krajową,ale najniższą podnieśli,a jej pensja była poniżej. W związku z tym zaproponowali jej pracę w systemie osiem minus jeden-czyli do pracy ma przychodzić na 8 godzin a w tym ma godzinę bezpłatnej przerwy,więc pracuje w niepełnym wymiarze godzin. Ale co najlepsze przerwa ma być w godzinach pracy nie przed ani po. Złożyła wymówienie,bo w Pepco płacili więcej. A jaka odpowiedzialność tu,a jaka tam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak nasza polska rzeczywistość to jest normalnie żenujące a co do mgły to cieszę sie, ze choć trochę opadła ja myślę, że bedzie wsio ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,ale jak to mówią wszędzie dobrze gdzie nas nie ma... A ja dałam dziś wpis numer 5353. He he-może znów spróbuję puścić totka,tylko tym razem niech mi dadzą kupon na trafił a nie na chybił. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze z obiecankami cacankami nie wierzę, expoze nie oglądam bo mnie to już lotto, nikt mi podwyżki nie da, czy pójdę na emeryturę w 67roku życia czy 70 to mnie już to zwisa, a dlaczego? bo po 1 primo, byc może nie dożyje nawet wieku emerytalnego, po 2 primo, przyjdzie niedługo nowy rząd i zaś będą zmiany, przecież zmiany sa cały czas, jedne na lepsze, inne na gorsze a za parę lat kolejny rząd i znów zmiany. Zwisa mi to i z takim dystansem sie lepiej żyje. Mój ślubny tak to wszystko niepotrzebnie przeżywa, szkoda nerwów, a żyć i tak trzeba i radzić sobie tak jak kto umie. Szkoda nerwów, życie samo w sobie ich wystarczająco dużo daje.... Monika - trafiłaś w sedno, jestem ślepotą, na domiar złego wstającą rano, po ślęczeniu w papierach do późnej nocy, nie zauważyłam twojego wpisu... jak to mówią diabeł ogonem nakrył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze z obiecankami cacankami nie wierzę, expoze nie oglądam bo mnie to już lotto, nikt mi podwyżki nie da, czy pójdę na emeryturę w 67roku życia czy 70 to mnie już to zwisa, a dlaczego? bo po 1 primo, byc może nie dożyje nawet wieku emerytalnego, po 2 primo, przyjdzie niedługo nowy rząd i zaś będą zmiany, przecież zmiany sa cały czas, jedne na lepsze, inne na gorsze a za parę lat kolejny rząd i znów zmiany. Zwisa mi to i z takim dystansem sie lepiej żyje. Mój ślubny tak to wszystko niepotrzebnie przeżywa, szkoda nerwów, a żyć i tak trzeba i radzić sobie tak jak kto umie. Szkoda nerwów, życie samo w sobie ich wystarczająco dużo daje.... Monika - trafiłaś w sedno, jestem ślepotą, na domiar złego wstającą rano, po ślęczeniu w papierach do późnej nocy, nie zauważyłam twojego wpisu... jak to mówią diabeł ogonem nakrył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już wiem, o co chodzi ostatnie wpisy mi się nie ukazują.. przed chwila dałam wpis o 15, na stronie głównej był nasz temat, a jak weszłam na osttni wpis to nie było tego z godziny 15, dopiero jak dodałam kolejny dubel to sie pojawił poprzedni,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyobraźcie sobie ,że słucham tego expose i jestem załamana tym co oni wyprawiają ,poziom ich wypowiedzi jest naprawdę żenujący ....:( Jeden gada o próchnicy ,a drugi o chorobach wenerycznych . I mają problem co łatwiej załapać ...dajta spokój. Ja naprawdę nie mam jakichś szczególnych wymagań,ale jak by zmniejszyli wat na ubrania ,buty i książki to juz bym była hepi. To nie jest chyba dużo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak vat na ciuchy dla dzieci mogliby zmniejszyć i wybudować przedszkola!!!! choć tyle a potem niech sie pałują te przedszkola to dla mnie zmora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem za likwidacją ZUSu,KRUSu i NFZ w takiej formie w jakiej obecnie istnieją,bo ten system się nie sprawdza. Ale cóż-nikt tego nie ruszy :O Jakby zlikwidowali wielokrotne opodatkowanie i zmniejszyli wysokość ZUSu dla małych przedsiębiorców to gospodarka by drgnęła. Ale nie ma co oczekiwać cudów. U nas prowadzi się politykę ratowania i łatania dziur. Nie pomyślą,że obniżenie ZUSu dla małych jednoosobowych firm oznaczałoby zwiększenie ich liczby czyli w dłuższym okresie większe wpływy,myślą tylko o tym,że w ciągu roku czy 2 zgarnie się mniej. U nas nie ma planowania długofalowego i kontynuacji tych planów przez kolejne ekipy,bo nawet jak ktoś miał dobry pomysł,to i tak z niego zrezygnuje kolejna ekipa,bo oni odcinają się od poprzedników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki zmykam zaraz do domku życzę wam udanego weekendu, niechorobowego i bardzo ciepłego papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mhmmmm... czy można jeszcze dołączyć? Będąc oczywiście szczęśliwą i spełnioną kobietą? ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witojcie Dziołszki ;) dzięki, dzięki za życzonka :D ja to nigdzie się nie łapię a w sumie pedagog ze mnie tyle, że nie pracuję w budzie ;) a o dniu logopedy nikt nie wie i nie pamieta :( ja jak i kobrietta nie słucham i nawet nie próbuję ciut uwierzyć i zaufać w to co pierniczą ci na stołkach... zmykusiam dziś do kosmetyczki to se poleżę i odstresuję :D POZDRAWIAM WAS MOCNO I UDANEGO WEEKENDU KOBITKI 👄 nowa Mamo witaj i pisz z nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haneczka to złożę Ci życzenia 6 marca,bo to ponoć odpowiedni dzień :) Witaj mamo-zapraszamy w nasze progi :) Dziouchy miłego weekendu 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ważka zapraszamy,ale pod jednym warunkiem- DAJ TROCHĘ TEGO CZASU! Bo ja ostatnio nie wyrabiam na zakrętach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny to i ja po krotkiej nieoobecnoscisie przywitam wczoraj padl namnet dzisiaj doszlismy z nim do ladu podjelismy decyzje wracamy do Niemiec:) poczzekamy do wakacji jak mala skonczy pierwsza klase i w wakacje sie przenosimy szkoda troszke ale .................. zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Im nas więcej, tym lepiej :D. Jak dobrze ,że są oprócz nas ,,starych'':P szczęśliwych są młode:D Haneczka dla mnie jesteś ciało pedagogiczne jak nic.....bo kto uczy nasze dzieci poprawnie mówić:D,no kto? 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah pewnosci 100 procentowej nie mam, ale staram sie do tej mysli przyzwyczaic jest wiele rzeczy tutaj , ktore mi sie nie podobaja a w Niemczech tak i tu i tu sa plusy i minusy no zobaczymy jak to wszystko sie ulozy narazie zapadla decyzja na tak a co bedzie do przyszlegoroku sie okaze szkoda mi tylko tego wszystkiego, bo znow czeka nas sprzedaz pakowanie itd ale bede blisko tesci hehehe i blizej Rodzicow no zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowi to trzymam kciuki żeby wszystko było ok. Macie odwagę tak wszystko zostawić za sobą i pójść dalej. Podziwiam i trochę zazdroszczę. Ale nic wezmę przykład i choć w kwestii pracy postaram się też coś w swoim życiu zmienić. Na razie trzymajcie kciuki,żeby coś wyszło :) A i melduję,że mój telefon jest niezniszczalny. Właśnie przed chwilą go położyłam ...na...patelni zamiast ryby :p Dobrze, że na "plecach" a nie na wyświetlaczu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×