Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama rocznik 75

Czy są tu spełnione i szczęśliwe kobiety?

Polecane posty

dobrze, ze na święta zostajemy w domu bałabym się wyjeżdżac i zostawić mieszkanie na pastwę tych... tylko niech no mi ktoś do mieszkania wlezie to zatłukę normalnie pilotem, o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam! Sukces! Granatowe narciarki-takie mocno ocieplane i takie fajne spodnie-wyglądają jakby były uszyte z koca ;). Maly ma 2 pary narciarek,ale takich cieńszych,a te są takie super grube :) No niestety kiedyś to było nie do pomyślenia żeby ukraść wózek czy rower dziecka,a teraz nie mają żadnych skrupułów. A odnośnie włamań-w stanach dziewczyna trochę przyszalała z drinkami na imprezie i myślała,że wróciła do domu,a zamiast tego poszła do zupełnie obcych ludzi. Właściciel najpierw kazał jej wyjść, potem pytał co robi w ich domu. Dziewczyna nie odpowiadała,facet wyjął broń i ją postrzelił w biodro,w tym czasie żona wezwała policję. I co? Postrzelonej dziewczynie grozi 5lat więzienia. A u nas? U nas to facet stanąłby przed sądem za użycie nieadekwatnej broni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobrietta u nas nie narzekam,bo przedszkoli akurat jest dużo i mam nadzieję,że mi małego przyjmą,może coś Ci się uda zdziałać. Asiamt może po prostu bolała go głowa z niewyspania? Marcysia mamę zbadają wzdłuż i wszerz i będzie przynajmniej wiadomo jaka jest przyczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia dobre to było z tą dziewczyną matko a mojego to nawet głowa nie bolała, jakiś krótki epizod nie wiem czego, bo wszyscy byliśmy zaspani, kilka sekund, może coś zapiekło, zakłuło, nie wiem, a może rzeczywiscie coś do oka wpadło, a później zapiekło no i fajnie, ze spodnie już masz, ja jeszcze nie mam, a kupić trza, bo zima zła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym w sumie nie potrzebowała bo mam śpiwor do wózka i na sanki,ale... no właśnie-jestem leniwa i nie chce mi się nosić wózka po schodach,lepiej niech dziec idzie sam. A że na spacerach trochę spędzamy,to... A o 13 dziś zaczynam kurs doszkalający dla mam na wychowawczym. Prezydent naszego miasta się rzucił :) Było 14 miejsc,ale tylko 12 chętnych. Kurs trwa 1.5h,ale idę na 3 godziny,bo są 2grupy po 6 osób i najpierw 6mam wchodzi,a druga szóstka pilnuje w tym czasie dzieci,a potem zamiana :) Zobaczymy cóż mi to da?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podstawy księgowości :) Dobra zbieramy się i zaraz idziemy. Co prawda mam tam raptem 5minut drogi,ale nie chcę się spóźnić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam :) Otóż już wiem,że do niczego mi się ten kurs nie przyda... prowadzi go dziewczyna,która ma niższe wykształcenie ode mnie... Ona się tu załapała jako bezrobotna studentka. Także ogólnie tyle,że wyjdę trochę z domu. Dziś po zajęciach poszłyśmy z 2 dziewczynami i ich dziećmi na kawę :) i ciągną mnie na zumbę... Będzie prowadził Kochanek ;) Ale takie cuda to nie dla mnie. Ale fajnie poznać nowych ludzi. Nie narzekam na nudę,ani brak znajomych,ale to zawsze mówi ludzie,nowe poglądy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki moje kochane! Perfidni złodzieje, ale bezrobocie rośnie to złodziejstwo się szerzy niestety :( Kobrietko no strasznie mi Cię żal z tym przedszkolem :( jak czytałam Twój wpis to przypomniało mi się jak w podstawówce napisałam z kumplem list do ministra z opisem strasznej sytuacji i braku elementarnych przyborów szkolnych...afera była nieziemska ;) dostało się nam ;) ha ha ;) no i pomyślałam sobie, że szkrobnąć taki list do tych matołów w rządzie i tych, którzy planują rządzić choćby po to by wylać i wyzewnętrznić swoje żale! Co do zimowych ubrań dla dzieci oglądałm fajne na str Lidla ale są tylko do rozm 152 więc moje maluszki się nie załapią ;) Moniś ZUMBA JEST EKSTRA! W dodatku nazwisko prowadzącego hmm (kto to? coś mi to mówi ale gęby nie pamiętam). Ja po godzinie skakania mam takiego powera! a co się tam uśmieję to moje :D Macie jakieś wieści od Mamy? Pisała ostatnio coś o październiku. Mam nadzieję, że się im tam układa. ARPAD gdzieżeś Ty? Tjulip jak łapki? I ja gapcio nie złożyłam Ci życzeń więc wszystkiego naj! Zdolnych i chętnych uczniów Ci życzę! Miłego wieczoru 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane! Ale naskrobałyście!!! ;) Tak jak pisałam w mailu-ni mom neta :( Dziś jesteśmy u koleżanki to skorzystałam i nawet kafe się odpaliło :) W każdym razie witam po dlugiej przerwie,za którą przepraszam! Dzięki,że o mnie cały czas pamiętacie! Uściskuję Was wszystkie bardzo mocno! ❤️❤️🌼❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kogo to moje piękne oczy widzą? Witaj kochana mamo! Cieszymy się bardzo, że wszystko wyszło na prostą! Ściskam mocno! I stawiam wielce uśmiechniętą kawę \_/o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! MAMO JAK JA SIĘ CIESZĘ ŻE CĘ WIDZĘ :)❤️ kurna łzy mam w oczach po twoim wpisie, jeszcze w tle leci romantyczna piosnka Eltona Johna to tym bardziej ;) waśnie zajrzałam na maila i jeszcze bardzie się cieszę, że wszystko się układa tam gdzie jesteś :):):) Aniu jak dasz rade skrobnij tylko czy badania i wyniki też ok? ja mam ogromną nadzieję że tak, i że juz tak będzie zawsze! trzymaj się kochana zdrowo i bądźcie szczęśliwi :)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haneczka Kochanek to chyba ten co był w tańcu z gwiazdami-chyba bo ja nie oglądałam... Tyle,że ja się na zumbę nie nadaję,bo mam stałe zwolnienie z wfu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kojarzę tego Kochanka-taki najbrzydszy :P,ale jak tańczy:D Szkoda Monika ,że masz zwolnienie z w-f,bo byś nam tutaj musiała zdawać relację z każdej lekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcysia relację mogę zdawać,bo mogę iść jako widownia. A jak nawet mnie nie wpuszczą,to będę stać pod oknami-bo to jest na sali przy basenie,która ma ogromne okna bez żadnych rolet,a że zajęcia po zmroku...to mogę się przykleić jak glonojad do szyby :D :D :D uwaga próba zasysania syyyyp przykleiłam się do swojej i syn się na mnie dziwnie patrzy he he he ;) Marcysia my w tym tygodniu obie samotne bez chłopów :( Zapraszam do mnie. Jak tam mama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejeczka hehe no MAMO wreszcie, już Ci odpisałam na maila, ze czekam na centralnym na Ciebie! zumba? Monia, ja idę z Tobą hehe, a jeszcze z kochankiem, no no a te rowerki co ukradli sąsiadowi, to juz wiem, ukradli rowerek córki i jego, który kupił 3 miesiące temu, super, żony rowerek został, bo to stary rep, a mój stary rep ukradli kiedyś, świnie, o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiamt zapraszam zajęcia są o 19,to spokojnie zdążysz :) A to widzisz tutaj złodziei był bardziej wybredny i nie brał byle czego...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, wycwanili się, a jak a ja poza zumbą hehe chyba wybiorę się wreszcie na siłownię musze sobie strój zakupić, bo w stary sie nie mieszczę hehe nie, no ale buciki muszę sobie sprawić i spodnie, bo przecież muszę tam błyszczeć, siłkę mam blisko, 5 min nóżkami, z okna mojego widzę jak cwiczą, więc to mnie zachęca, bedę uczęszczał tam w sobote i niedzielę, bo na tygodniu to biegnę do młodego, a po 20 wieczorem to już nie pora na większy ruch, chociaż siłownia jest czynna do 22 czy 23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D Monika już Cię widzę z przyklejoną buzią do szyby,co by tylko Ci tak nie zostało:D Wczoraj oglądałam program o nieudanych operacjach plastycznych i facet miał takie usta jak by napompowane ...straszne,ble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Witam z kawą i pączusiem (przepraszam Koleżanki na diecie). Pisałyście o "proroczych" snach i co? Zagaiłam wczoraj o Mamę i jak na zawołanie odpisała ;) Gotuję zupę grzybową, jak lubicie to zapraszam :p Monia no szkoda :( ale choć popatrzyłabyś na tego pana ;) już sobie wyobrażam Ciebie przyssaną do okna :D ostatnio na tańcu brzucha polewałyśmy właśnie z mojego męża, że też tak jak Ty będzie się wspinał i nas podglądał (strasznie ciekaw jest co ja tam robię ;) ) Dziewczynki przepraszam Was ale ostatnio tak tylko pobieżnie przeglądałam Wasze wpisy, wciąż brakuje czasu ale zbliżają się długie wieczory to odrobię zaległości :D oglądałyście skok z przestworzy? Ja denerwowałam się jakby to moje dziecię skakało. Dobrze, że mu się udało. Odważny świrus!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I widzicie ,jak ja mam nie zazdrościć :P 5 min na siłownie,5 min na basen. U mnie, to cała wyprawa,basen 24km ,siłownia tyż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcysia zawsze mozesz na piechotke albo biegiem hehe, wtedy zapewniam, ze też spalisz jakieś kalorie ale widzisz mam 5 minut, a tak mi się nie chce, ze hej ja już pójde 1 raz to pójde i drugi raz, ale zmusic się to tragedia najlepiej jakby ktoś ze mną poszedł, a później już nie musi często tak było, ze jakaś koleżnka sie decydowała, ale po tygodniu czy miesiacu już jej się nie chciało, a ja chodziłam np. 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiamt,idź ,idź :) a ja z Tobą tak wirtualnie :D:D. Zajadam jabełko i takich u Was na pewno nie ma:PU nas za domem jest stary sad i rosną jabłonki a na nich jabłka ,których w sklepie się nie kupi-zielona skórka ,a smakują jak papierówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam 5 minut do basenu. Ale nie ma czego zazdrościć-Ty masz ogródek gdzie możesz się zrelaksować,a mi zostaje romantyczny balkon...tyle,że teraz nie ma z kim tych nóg na szyję zakładać :( ;) Haneczka czytałam 39km! Balon gigant i on tam w górze. Jak dla mnie faktycznie wariat. W życiu bym się na takie coś nie pisała,mam lęk wysokości. Ja z tych co mają zawroty głowy jak stanę na palcach... Dobrze,że wyższa nie jestem,bo bym na 4 chodziła :D Ale dla rozwoju astronautyki to ponoć gigantyczny krok i chwała mu za to. No i ładnie ze strony poprzedniego rekordzisty,że mu pomagał w przygotowaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to smacznego my mamy inne jabłka, ale też z sadu z Z., mama przywozi od rodzinki, takze ja prawie nie kupuje jabłek ostatnio tata wpadł do nas samochodem i przywiózł 2 skrzynki różnych cudów natury z zastrzezeniem, ze to dla młodego tylko hehe no, ale jakoś go ubłagałam, zeby dał i nam choć trochę żarty zartami, ale takie jabłka sa najlpesze a wczoraj wykopaliśmu marchewkę i pietruszkę z działeczki, sporo tego wyszło, a ja zadowolona, ze bez żadnych chemicznych środków sie uadała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcysia co do jabłek to u rodziców jest taka mała wiekowa jabłoń,ma takie małe jabłka-wielkości ...hmm... no trochę większe od mandarynki,ale są soczyste i słodkie i fakt takich w sklepie się nie kupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallllooo! Gdzie są wszyscy? Jak ja mam dziś chwilę to nikogo nie ma :( Zajęcia następne mam dopiero w czwartek,Maly mnie właśnie olał i zamknął się w swoim pokoju i bawi się w najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×