Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama rocznik 75

Czy są tu spełnione i szczęśliwe kobiety?

Polecane posty

mojego też pupa bolała, jak prze 2,3 dni się nie spręzył do ....., ale teraz to coś jest codziennie, więc juz nie boli, ale młody po każdym razie mówi "no zobac i nie bolało", bo ja mu tak mówiłam, a teraz to gówno jak nie urok to sraczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Jaskini Niedzwiedzia pocałowałam klamkę pare lat temu hehe bo nie wiedzieliśmy że trzeba rezerowac wczesniej bilety bo takie tłumy. W kletnie jest też prywatne muzeum rzemiosła i par japoński- warto zobaczyć. Wazka powiedz ty mnie, czy do Jaskini Niedźwiedzia da rade tam wejść z 3latkiem? czy warunki nie sprzyjają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiamt nie panikuj:) Ja wiem jak to z pierwszym dzieckiem jest, ja pamiętam jak młody kiedyś się obudził a w uchu krew, na poduszce krew, więc na nogi połowę szpitala postawiliśmy, u laryngologa był i u rodzinnego, nikt nic nie widział. Dopiero jak do mojej mamy pojechaliśmy ona zaczęła mu delikatnie pozostałości tej krwi zmywać i okazało się, że mały przez sen się podrapał ( miał pół roku) akurat tak, ze miejsce mocno ukrwione i przez noc tej krwi nakapało a ja myślałam że jakiś uraz głowy poważny ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie da radę wejść chociaż jest chłodno. Facet w pewnym momencie gasi światło to małego uprzedź żeby się nie przestraszył ( żeby pokazać jakie ciemności są tam) A z biletami jakoś nie było problemu, raz tylko czekaliśmy aż poprzednia wycieczka wróci to u góry herbatkę wypiliśmy. Nasz to zaprawiony w bojach, wszędzie go zabieraliśmy gdzie się dało:) W naszej okolicy są fajne bunkry i cała sieć umocnień i korytarzy. Przyjedźcie kiedyś - małemu na pewno się spodoba. http://www.bunkry.pl/pl/index.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dobre ważka, dobre młodemu jak wyrastały zęby drapał sie w usta i ciągle rano miał krew zaschnieta wokół buzi, a ja panika, bo widok okropny myślałam, ze ma hemofilię i płakałam po kątach lepsza jestem nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiamt masz natychmiast przestać,bo normalnie czuję się przy Tobie jak jakaś wyrodna matka,co to się o własne dziecko nie martwi. Ja jakoś tak na luzie podchodzę. A przy Tobie to normalnie wychodzi jakbym serca nie miała. Mój od 3 dni z gilem pod nosem,a ja nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcysia - buhahahha bacia ciągnęła ptaka wnukowi :D wazka - dzieki za linka :) mój ślubny tak napalony na bunkry jak szczerbaty na suchary :D my malego tez wszędzie ciągniemy, góry nie góry on z nami przemierza odkąd skończył 6m ;) także tez zaprawiony, tylko w tej Jaskini z nim nie byliśmy i mój slubny wybija mi to z głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszcie tak dalej:) to ja myślałam ,że jestem panikara ,ale Wy mnie chyba przebijacie:P Ja starszaka to chciałam wychować tak książkowo,aż R...pewnego razu moją ,,mądrą''książkę potraktował ogniem i dobrze ,bo już zaczynałam wariować:) Kobrietta weszłam na stronę Smyk.pl i tam dopiero są fajne zabawki dla dzieci.Teraz jest promocja i są super ceny.Ja jakiś czas temu zamawiałam tam ubranka dla dzieci ,jestem bardzo zadowolona,nie dość ,że tanie to i gatunkowo dobre.Mam ochotę jeszcze na kurtkę dla młodego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny muszę odkleić pupę od fotela i coś porobić, i do sklepu po produkty na ciasto:) Także miłego piątku Wam życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onika - ja tak jak ty spauzowałam ;) ale przy asiamt to tez się poczułam jak wyrodna hehe :) widzisz teraz asiamt, że musisz na spokojnie podejśc do sprawy? nie denerwuj się, wiem łatwo powiedzieć, ale twój stres potem się małemu udzieli, a jak mu zaczniesz w portki zaglądać co cwhila to juz go na bank wystraszysz całą sytuacją że zacznie o tym mysleć i się bac sikac i myśleć o tym. Podejrzewam że to pewnie nic takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcysia dopiero doczytałam :D dobre,dobre,a czy babcia wie że to karalne :p ? Jak chcecie coś kupować w Smyku,to poszukajcie najbliższego empiku i nie Wam tam zawiozą. Ja tak zawsze zamawiam i nie płacę wtedy za przesyłkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika ja to specyficzny przypadek jestem ty całkiem normalna, z głową na karku chociaż ja teraz podczas kataru też olewczo, ale jak 1 raz miał ten katar to zwolniłam sie z pracy i z płaczewm jechałam do domu ja to powinnam najpierw do psychologa zajrzec, albo chodzić tam cały czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia ja zamawiam młodemu rzeczy w smyku i odbieram w empiku w woli park chociaż tu głowy nie straciłam i nie tracę kasy na przesyłkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiamt - b.fajne rzeczy -podobną bluze zamówiłam małemu na allegro i podobna jak ta pomarańczowa tylko ja turkusową pastelową wzięłam - tylko moja kosztowała prawie 30zł, a tu widze 19,90zł. super cena, chyba tez zamówie w większej ilości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wzięłam młodemu jakieś takie kolorowe, bo niebieksiego i granatu smutnego to mam dość zobaczymy jak mu w tym do twarzy będzie hehe ja lubie kolory, a nie smęciuchy, ale i smęciuchów troche trzeba mieć, bo młody nie patrzy, ze to jasne i tarza sie gdzie popadnie bluzy to i tam w promocji sa po 30 zł a i nawet 59 przecenione z 89 zł, ale co tam, uwielbiam stroić młodego a powyrastał mi ze wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcysia to jak to? bo ja tylko nie płaciłam, jak zamówiłam z odbiorem w empkiu, chyba, że kiedyś było inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wasnie bluzek bawełnianych na długi rękaw nie mam, a też chce dobre gatunkowo, by po praniu wyglądały jak szmata, jak te z Pepco, byłąm ostatnio i nie ma w czym wybierac nawet, koszule mu chicialam kupic w krate - bo uwielbiam go w koszulach i jeansach, ale tez nie tam nic ciekawego, ja to tylko w necie moge zamawiać, nie mam empiku a nabliższy empik, jak i markiety mam jakies 30km, to tyle co stracę czasu i na paliwo, to wole na przesyłke wydac i czas zaoszczędzony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcysia - hahaha ja mieszkam w mieście, a prawie to jak wieś, o empiku moge pomarzyć, mój empik to biblioteka miejska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w emiku też są czasem fajne promocje właśnie ostatnio zamowiłam bluze w paski młodemu, taki polar za 29 zł, przeceniony z 49 zł, a teraz znowu wrócili do ceny wyjściowej, a czasem jest cena 45 zł, a ja mam za 29 zł to samo spodnie dreswoe,z amówiłam siwe, tylko rozmiar spory bo na 110, bede miała na wiosnę lub do przedszkola, za też chyba 29 zł, czy 25 zł, z 45zł przeceniony moge ci czsaem kobrietta podrzucac linka, bo do mnie przychodzą promocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiamt -super, to podrzucaj mi linka, bo racze tylko w necie zamawiam, sporadycznie w sklepie kupuje młodemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia w h&m podoba mi sie taki sweterek granatowy z kołnierzem, ale kosztuje 99 zł, masakra, ale jak dostanę trzynastkę to go kupię hehe poza tym w tamtym roku mieli fajniejsze te ciuszki, teraz jakieś takie szare a i fajne sa tam spodnie kolorowe,: miodowe, granatowe, zielone - takie to chyba kupię i dżinsy tam kupiłam młodemu, ale w normalnej cenie, niestety w internecie nie można zamówić, mogłoby byc tam taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz w smyku jest promocja i może dlatego nie płaciłam za przesyłkę,a może dlatego ,ze zapłaciłam prawie 3 stówki.Całą moja trójkę obkupiłam.Teraz jeszcze małemu musze kupić spodnie ,bo rośnie jak na drożdżach .Wczoraj założył spodnie ,które jeszcze miesiąc temu były dobre ,a teraz sięgają do nad kostkę. Nie wiem jak to jest ,że mały tak szybko rośnie .Nawet pytałam się lekarza ,bo w nocy płacze ,że go nóżki bolą.Co prawda lekarka mnie uspokoiła ,ale zastanawiam się ,czy mi czasami drugi Gordat nie rośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja odkryłam przez przypadek ciuchy MINYMO czy jakoś tak, jakość wg mnie jak next, zara a o połowę, a nawet o 3/4 tańsze. Własnie przyszły mi z allegro bluzki dla malego, jakość rewelacja, aż jestem zaskoczona, zaraz ci podam linka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobrietta nie ma sprawy a te z endo też są fajne, mozesz zamawiać z tej strony, która Wam podesłalam te bluzki, są w różnych kolorach i nie sa strasnzie drogie marcysia a może dlatego, ze na tyle kupiłaś to nie było opłaty za przesyłkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcysia podobno te nóżki w nocy bolące to bóle wzrostowe ale warto może morfologie zrobic z rozmazem, co ty na to? i nie pisze ci tego jako panikara ja sie do tematu dopiero przygotowuję hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×