Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama rocznik 75

Czy są tu spełnione i szczęśliwe kobiety?

Polecane posty

Dajta mnie kopa. Bo wybebeszyłam i poporcjowałam kurki i kurka nic więcej mi się nie chce a miałam robić na jutro na śniadanie salatkę z makreli wędzonej... a siedzę na dupie i mi się już nie kce... Asiamt niech ślubny uważa gdzie stawia kartony,żeby nam Haneczka nie wpadła :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia a zostaw tą makrele w cholerę ;) hehe ja nie mama kopa tysz, miałam przygotować roladki mięsne na jutro i zlewam to, ja juz sie dziś narobotałam teraz mam luuuzik ;) stawiam wam 5 żołądkowej, każdej kolejke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej, hej sokoły omijajcie góry lasy doły, dzwoooń, dzwoooń, dzwoń dzwoneczku mój stepowy skowroneczku! A jak Wam dynia smakowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
góralu czy ci nie żaal odchodzić od stron ojczystych...! Arpad baw się dobrze! Chowaj kartony Asiamt! Bo wpadnę ;) Kobrietta dawaj tego swojskiego bo lubie takie! Ja piję różowe półsłodkie wineczko! Marcysia śpisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski w mam talent gość układa kostki rubika, skubany z zamkniętymi oczami! ale majster!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My nie śpimy. I co najlepsze mały też nie... usnął jak tata mu czytał. Ale jeszcze wstał żeby umyć zęby :) i poszedł się położyć. A po 20 minutach przyszedł do nas ;) Mały skrzat dziś baluje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia to dla Cię: u lalala ajlowiu bejbi, u lalala low mi tunajt :) śpijcie dobrze! my jeszcze całą rodzinką na nogach, jutro śpimy dłużej bo synuś ma służbe dopiero wieczorem dobranocki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tak:aaa spij kochana spij. My też jeszcze na nogach i chyba jeszcze trochę pobalujemy :D Dobranoc ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeeee a Wy gdzie? No pięknie impreza mnie ominęła 😭 No cóż ,potańczyłam sobie z dzieciakami ,fajnie było ,muzyka na ful i szaleństwo.Mały pokazywał kroki zumby i nawet szpagat zrobił,aż mnie w kroku rozbolało:) Starszak jakieś brejkdensy, a córka balet.Normalnie dom wariatów:P Całe szczęście ,że nie mamy sąsiadów na dole. No nic ,napiję się za nasze zdrowie...kukurukukupalomaaaaa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Monika ,ale tak na poważnie jak jestem sama w domu z dziećmi ,to nawet nie wącham alkoholu.Mama musi być zwarta i gotowa:) Dobrej nocki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcysia ja tysz abstynentka więc możemy sobie łapki podać :) Aaaa kotki dwa, szaro bure, szaro bure obydwa. Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasny gwint,mam mysz w domu:) I po co jeździć do sklepu zoo,jak wystarczy tylko otworzyć drzwi a myszy same sie pchają:)Nic trzeba kota też wpuścić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, dziękuje za gratulacje. No niestety po 2 dniach wygonili nas i teraz "leczę się" w domku. Na szczęście mały ciągle śpi i budzi się by zjesć wiec mam jak dojsć do siebie. W szpitalu natomiast wyspać się nie dało bo co chwilę inne dziecko się budziło. Dzisiaj zjadłam dwa rogale marcinskie i mam nadzieję, że nic małemu po maku nie będzie:) Spokojnej niedzieli dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popilam wczoraj pol butelki teqili, jejciu, fajnie bylo. poszlam z taka kumpela z pracy , mlodsza o 12 lat , ale i tak na mnie oko zawiesili, hi hi odmlodnialam. To byl taki babski wieczor, same chcialysmy sie pobawic i psioczyc na facetow. Dzisiaj lecze kaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najważniejsze Arpad ,że się dobrze bawiłaś ..a kac ..przeżyjesz :D Ważka jak dojdziesz do siebie to musisz nam wszystko opisać. Zazdroszczę Ci maleństwa i tego zapachu jakim pachnie niemowlaczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja! Ale była wczoraj impra! :D Wysyłam Wam kilka zdjęć z dzisiejszego spaceru, mam nadzieję, że dojdą. Wyślę też na nasz wspólny adres. Dobranocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam maila z info o problemie z dostarczeniem maila ze zdjęciami. Dajcie znać czy dostałyście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haneczka,zdjęcia są i Wiesz czego Ci najbardziej zazdraszczam..Kajci tzn.pasa:) Też mieliśmy berneńczyka ,ale pisałam ,że zginął:(niestety.Kiedyś jeszcze sobie fundnę takiego z piegowatym nosem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja jeszcze jedna kawe postawie haneczka piekny piesek a ja dzisiaj mam pierwszy dzien treningu zaczynam Zumbe i pozniej cwiczenia i tak dzien w dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Mały budzi się w nocy raz ale konkretnie, nie może wtedy usnąć, wierci się, pije pół godziny z obu piersi, potem jeszcze butle i zanim uśnie ponownie to ja już całkiem rozbudzona:) A w dzien śpi i śpi i nie wiem czy nie lepiej żeby w dzień trochę go obudzić. Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowi to tylko trzymać kciuki żeby nie było zakwasów :) Wazka czyli maluszek to na razie taki nocny Marek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×