Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama rocznik 75

Czy są tu spełnione i szczęśliwe kobiety?

Polecane posty

hejka a ja jestem w czarnej dupie rozwaliłam cały dom i końca nie widać dopiero skończyłam czyścić kafle w łazience młody się własnie kąpie, a ja czekam aż go położę i ruszę dalej a te kafle to już raz myłam,ale teraz mam "super płyn" i myję 2 raz klobrietta juz nie wiem co Ci pisać u mnie lepiej z prezentem dla młodego: będzie 2 stycznia, tysz dobre ważka odezwę się w sprawie młodego na maila, ja myślę, ze powinien was dobry alergolog zobaczyć i tak jak Monia pisze, zazwyczaj sie z tego wyrasta, mój slubny niby wyrósł, ale czasem coś sie pojawi kiedyś na to mówili liszaje, teraz jest to azs ale u was to coś innego, przynajmniej narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mi się udało z tymi prezentami ,bo też wszystko kupowałam na allegro...uf tego mi jeszcze by brakowało. Kobritta z prezentem dla męża to żaden problem ...sama obwiąż się kokardą i już:P gorzej z teściową..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze dzisiaj świętuję z mężuniem (jego święto) będzie łiskacz z colą uwielbiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcysia mój slubny chce właśnie taki prezent tylko kokardy nie kupiłam buhahahahh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że nie tylko ja w czarnej rozczochranej ;) łażę bez sensu i składu, lodówkę tak dopakowałam, że ciężko było wsio zmieścić;) Marcysiu oj Ci wyjeżdżający mężowie.. Mój to przynajmniej na noc dotarł. Moja siostra też w takiej niepewności i sama że wszystkim. Kobrietta Marcysia mądrze radzi ;) kup sobie seksowny komplet bielizny i jak mały zaśnie rozłóż się pod choinką jako prezent ;) Wazka a maluszek drapie buźkę? Pewnie go to swędzi. Fajniutki bąbel z Niego :) Moja córa strasznie słaba może podjadę z nią na izbę przyjęć..kurde nie wiem co zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie dopchnęłam nogą blachę z ciastem w lodówce,bo też się zamknąć nie chce. Haneczka to niedobrze. Co to się za cholerstwo przyplątało? Ktoś chce śledzia? Ostatniego odłowiłam... mogę się podzielić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobrietta - my zamówiliśmy kubek w zeszły czwartek i od razu zapłacone było - na prezent dla kolegi z klasy syna - bo dziś mieli wigilię klasową i paczki sobie robili. Nie doszedł. A nic już z nim nie zrobię bo to kubek z ulubionej gry tego kolegi i z jego imieniem! Ale Twój prezent przyjdzie w poniedziałek przecież Haneczka - drapał a teraz mu zakładam takie spioszki z zawijanymi rękawkami - a ze mam tylko 2 pary takich to na zmianę ręcznie piorę - póki twarz się nie poprawi ( niedrapki po minucie już spadają)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierniczki do wyrzucenia! normalnie chce mi się płakać :( najpierw się śmiałam sama do siebie że marcysia podała ilości jak dla pułku wojska:D bo jak zaczęliśmy z młodym wykrawać to biegłam w try miga do mamy po dwie dodatkowe blachy, bo nasza rodzinna blacha okazała się mini do tej ilości :D nigdzie nie doczytałam ile to piec, więc jak ulokowałam te 3 blachy, to najpierw mi się przypiekła ta dolna, żeby się już nie przypiekała to dałam funkcje gril i poszłam do młodego czytać rymowanki, jak zajrzałam za chwile to górna blacha to było praktycznie pogorzelisko :O dolna przypalona na amen, tylko środkowa jest dobra. Kufa a chciałam w prezencie dać te pierniczki teściowej, wyszło mało, w mordę jeża, pochlastam się dzisiaj! Stary właśnie chrupie, twierdząc że wyszły mi suchary :D Kufa jak nie będę zjadliwe, to będą dla królika zamiast suchego chleba :P Asiamt kobieto, ty masz już pewnie błysk, jak na test białej rękawiczki :D wpadnij do mnie to zobaczysz armagedon. Nie mam weny robić generalnych porządków jestem zdojona jak koń po westernie. Cały tydzień był taki młyn i zapierdziel, że zasypiałam wieczorem przed tv na siedząco. JUtro mam zamiar odgruzować chate z tego artystycznego nieładu, przemyć kafle w kuchni i łazience, umyć podłogi, zetrzec kurze to wszycho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobi jakieś fatum czy co? Fakt, pierniczki łatwo spalić. Ja wkładałam na zmianę po jednej brytfannie, trzymałam je ok 7-8 min w piekarniku a i tak niektóre są przyhajczone. Łączę się z Tobą telepatycznie ❤️ U mnie zawsze jak sprzątam jest syf. Planuję pociągnąć do późna :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haneczko - już mnie puszcza nerw, ale mnie nosiło na maxa, bo wszystko na wspak mi idzie. Nawet zaczęłam się śmiać z tych pierniczków sucharów :D A co jest córci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiamt - niech zgadnę, urodziny starego odpadają, imieniny tysz, hmmm nie wiem, ale syćkiego dobrego na tę okoliczność!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcysiu - a ja się solidaryzuje z tobą w bólu ;) ja niby mam małżona przy sobie, ale też musze wszystko praktycznie sama, bo jest zawalony robotą i nawet w niedziele musi iść do pracy. Jutro dopiero na wieczór przyniesie choinkę, i tyle, a tak to wszystko ja sama, z pomocą młodego, o ile to pomoc można nazwać hehe raczej przeszkadzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślicie że ze mną wszysko ok? hehe skoro prowadzę monolog przeświadczona że dyskutuję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazka - mam nadzieję, że małemu przejdzie wysypka, może to co doradzają dziewczyny, czy ten lek co asiamt poleciła, mu pomoże? oby, niech synek ci zdrowo rośnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może awans? Kobrietta no właśnie nie wiem, obawiam się anginy bo taka słaba, ma stan podgorączkowy, boli ją gardło i głowa, ma takie opuchnięte oczy. Kuruję ją tym co mam ale jeśli jutro nie będzie lepiej to jadę na izbę przyjęć na dziecięcy żeby zaaplikować coś przed świętami. To Twój mężuś ostrzy zęby ;) pamiętam, że moje pierwsze pierniczki też spaliłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobi mój stary przyjechał o 19, coś tam pogrzebał w piwnicy, wykąpał się i leży z laptopem... Jak go poprosiłam o przesunięcie kanapy to stwierdził, że jak zwykle przesadzam. Wkurza mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wierze ci haneczko, że cię wkurza, ale to faceci, oni myślą że my przesadzamy, a my myslimy że mają zlewe, i koło się zamyka. Kojarzysz reklamę, kurka nie wiem czego, ale w tej reklamie gość leży a przeziębieniem na kanapie, obok niego stolik z pilotami do tv, a on głosem do żony, jakby umierał: nie moooge dosięgnąć pilooooota! :D to własnie faceci uwielbiam tą reklame, mam z niej ubaw :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taa..jeszcze im dzwoneczek zdać coby głosu nie nadwyrężali ;) Planuję poukładać w szufladach w kuchni, chyba strzelę se kawkę ;-) kto pije ze mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Stawiam kawę i zieloną herbatę. \_/&\_/& Asiamt gratulacje dla małżowinka. Kobrietta uszy do góry,będzie dobrze. Ja piekłam na trzech blachach ale na zmianę i w trochę niższej temperaturze niż podała Marcysia,bo ja mam piekarnik na poziomy grzania 1-10 i nigdy nie pamiętam,który ile stopni oznacza. W poprzedniej kuchni ustawiałam sobie stopnie jakie chciałam od 25 do 250. No i każda blacha oddzielnie. Haneczka mam nadzieję,że córcia dziś lepiej. Marcysia jak Twoje gnatki smarowane butelką? :D Asiamt odgruzowałaś się? A co do postępowania panów,to ja na swojego nie narzekam. Dziś od rana lata ze szmatą i sprząta w dużym pokoju. Co prawda wszystkie zakupy były na mojej i małego głowie ale jak on w tym tygodniu wychodził o 6.30 tak wracał o 22.30,więc ciężko czegoś wymagać... Ale teraz wolny weekend, pracująca wigilia a potem 2 wolne dni świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Zaspałam! Miałam zawieźć syna do fryzjera na 8 a obudziłam się o 7.40, no ale spać poszłam po 2... Mała lepiej, dzięki! Poprosiła nawet o śniadanie ;) U mnie w chałupie sodomora godomora! Nie wiem od czego zacząć? Udanej soboty dla każdej z Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawiozłam młodego a ja pojechałam do tesco bo chciałam kupić głębokie naczynie do zapiekania i mają tam w promocji dobre wina. Myślałam, że o tej porze będzie pusto...ale się pomyliłam... Wielu, baardzo wielu tak samo myślało. Kolejki do kas ogromne! Na szczęście kupiłam co chciałam :) Teraz już biorę się za robotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haneczka możemy się zgrać u ciebie sodoma i gomora u mnie armagedon hahahahahaha tysz nie wiem jak to ogarnąć, od czego zacząć, na początek od śniadania! bo dopiero wstaliśmy! Małzone wczesniej bo do pracy, ale ja to se dzis pospałam za cały tydzien, młodego jakbym nie obudziła to dalej by kimał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie narzekajcie,nie narzekajcie na pewno nie jest tak źle. A my ruszamy na sanki. Wzięliśmy ciepłą herbatę w termos i wio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaa nie jest źle, jak widzę widmo sprzątania do wieczora i to bez generalnych porządków to ręce opadowywują, ale że mam dobry humor przez to wyspanie to się nie przejmuję hehe Monika nie wiem o jakich sankach ty piszesz :P patrząc przez moje okno można iśc na rolki :D ja niby już zakupy na święta zrobiłam ze ślubnym, ale jak popatrzyłam do lodówki, to sie okazuje że szynki kilka plastrów, jaja trzeba kupić, makaron etc. i zaś musze iść bleee zobaczę jak będę kolejki wychodzące aż ze sklepu, to wieczorem rusze na podbój markietu. I tak w sumie musze iśc do miasta, by staremu coś kupić pod choinke. Wasza propozycja z przewiązaniem sie czerwoną kokardką jest super, ale wizja, że miałabym się taka połozyć tuż po wigilli przy całym akompaniamencie rodziny, mnie nie rajcuje :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×