Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama rocznik 75

Czy są tu spełnione i szczęśliwe kobiety?

Polecane posty

Kawa \_/o i zielona herbatka \_/o Witajcie po świętach. Jak tam brzuszki? ;) Arpad to super,że z małym trafiliście z prezentami. A na wycieczkę jeszcze pojedziecie w bardziej sprzyjającym czasie jak mały będzie miał wolne w szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ,witam i zdrówko pytam? Całe szczęście ,że mam wagę zepsutą ;)a teraz gotuję kapuśniaczek ,bo tak nam się chce czegoś kwaśnego:) równowaga musi być po tych makowcach i sernikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś będę miała na obiad...hamburgery ;) właśnie zrobiłam kotlety mielone, ale jakieś takie płaskie mi się zrobiły i stwierdziłam,że idealne na hamburgery :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Jak tam po świętach? Ja znowu wyglądam jak chwilkę przed porodem:( Ale małego wysypka całkowicie zniknęła! Całkiem gładziutką buźkę mam - na maila wyślę zdjęcie bo aż ciężko uwierzyć. I jadłam wszystko. Od dzis dieta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Kawa \_/o i herbata \_/o A po świętach jak i przed świętami :) Ja się w sumie jakoś nie objadłam,bo w święta włącza mi się jadłowstręt... zjem pół okruszka i już jestem pełna. I wiem,że przecież normalnie zjadłabym więcej. Może to dlatego że normalnie nie stoją na stole takie stosy jedzenia i od samego patrzenia jestem pełna :) A my dziś z małym idziemy na basen,bo ostatnio coś długo nie byliśmy... Miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Swieta swieta i po swietach hihihih jak tam dziewuszki , chwalic sie co wam mikolaj przyniosl, bo wiem , ze grzeczne bylyscie:) my po swietach pochorowani , kaszel katar , na szczescie nic powaznego ,zwykle przeziebienie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Ja czekam na księdza ,bo już zaczął chodzić po kolędzie . R..pojechał do kobrietty na kawkę:) w jej tereny znaczy się,bo tam jego firma ma biura ,a dzisiaj mają jakieś szkolenie. Moje dzieci tez pokasłują ,ale nie ma się co dziwić ,przecież u nas wiosna:) Widzisz Dowi coś chyba nie byłam grzeczna -Mikołaj nic nie przyniósł😭,ale obiecał ,że jutro coś mi da,bo wybieramy się do Z-G na wielkie zakupy. Przecież nie mam co na siebie włożyć na sylwka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fitam! no właśnie święta, święta i po świętach i czego tak szybko? buuuu ja się pochwalę dostałam od mikołaja tudzież gwiazdora nowy tel. sony xperia, miooodzio ;) jeszcze go nie rozpracowałam, ale prace nad tym trwają hehe padam na pysk taka jestem zmęczona mam teraz mase papierologii, ale tej ode mnie, więc ślęczę wieczorami. A tak w ogóle co tu takie puchy? świętujecie jeszcze? hehe czy trzeźwiejecie? :P kawał wam napisze: w sklepie AGD pyta się klient sprzedawcy: - jak ciągnie ten odkurzacz? - Panie aż łzy lecą!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dokladnie , co takie puchy, no u mnie tez mikolaj byl , chyba wynagrodzil tegoroczna male lub wielkie wypadki, hihi. Dostalam sliczny komplet kolczyki pierscionek i lancusze ze zlota z pieknym grawerem od Meza, jest sliczny, a mezo dostal zegerek, taki jego wymarzony, od kilku miesiecy mi mowil jaki to on dobry jaki trwaly itd itp. noi doczekalam sie wkoncu takze mojego cyfrowego aparatu Fuji HS30 EXR, bo ta naszza lustrzanka mnie wkurza, maly zoom, a nie warto mi samego obiektywu kupowac, wiec ja trulam ze jaki to ten nie jest wspanialy hihihi. Corcia byla z nas najgrzeczniejsza wiec i najwiecej dostala, a jakie wspaniale uczucie tych slicznych swiecacych oczek, przy otwieraniu kolejnych paczek, usmiech i oczka mowily ze sie podobalo. Kochane wkoncu i nas sniegiem zasypalo, troszke pozno ale jednakjest.. i pytanko. Jakie plany macie kochane na Sylwestra???szykuje sie bal?? my niestety w domku, z moja noga nie dam rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka.............. Witaj w gronie spelnionych i szczesliwych , napisz cos osobie jesli chcesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Pozdrowienia ślę Wam z naszej zimowej stolicy Zakopanego :-D Pośmigaliśmy dziś na nartach choć warunki takie sobie. Teraz grzejemy się grzańcem i planujemy wieczór gier planszowych z dzieciakami. Ja dostałam od Aniołka książki- a jakże! Jedna z tych poleconych przez Tjulip ;) buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wiećier! haneczko kojarzysz na której stronie Tjulip pisała o tych fajnych książkach? miałam zapisać i zapomniałam, pamietam tylko jeden tytuł Grocholi. Ja buszuję w sieci, samotność w sieci ;) hehe tysz dobry tytuł wróciłam dziś do książki Hajer jedzie do Dalajlamy, czytam ją drugi raz i drugi raz boki zrywam :D ja już jestem po drugiej stronie barykady, wiecie o co kaman humor mi się poprawił , jestem wery heppi jak przyszedł listownie mój nowy lakier do pazurów w kolorze krwistym i nowa wery biutiful szminka - obok butów moja druga miłość razem z błyszczykami :D aaaa na Sylwka będą tańcować na parkiecie ....... w swoim pokoju jak wypije dwa głębsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety strony nie pamiętam ale zapisałam sobie. Napiszę Ci jak wrócę do domu. Ja sylwka spędzę tyż doma ;) Dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś spać nie mogę...:( A my w sylwestra robimy ze znajomymi imprezę. Pisałam Wam,że nie bardzo mamy gdzie... ale okazuje się,że moi rodzice rozwiązali nam problem,bo jadą nad morze. Właśnie teraz są gdzieś w połowie drogi. Więc impreza będzie u nich w domu :) dogadaliśmy się w 15 osób dorosłych i 9 dzieci :) także będzie zabawa jak się patrzy :) a mój Mikołaj był bardzo kochany. Dostał w wigilię premię za to co robił przed świętami i kupił mi... ekspres do kawy :) poza tym dostałam kosmetyki i góralskie kapciochy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Monika w końcu masz wymarzony ekspres:) Fajnie! Ja dostałam głównie kosmetyki. A książkę sobie muszę kupić kolejną więc też poproszę o tytuły. Starszy syn został u dziadków więc my korzystamy z okazji i oglądamy filmy jedząc resztki ze świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No może nie całkiem ten wymarzony,bo to nie to cudo za 5tysięcy,ale na pewno wyczekany i dający dużo radosci. A ja właśnie powoli szykuje przekąski na sylwestra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie pije mocna kawę, macham ręką na sajgon w domu niczym jak Bitwa pod Grunwaldem i wycinam z moim dzieciem kolorowe wycinanki i naklejamy na papier, mamy już kolorową wyklejoną choinkę, zaraz się oderwę od topiku i dokończymy prezenty wycinać ;) cieszy mnie to jak dziecko :) po moim sprzątaniu przed świętami śladu nie ma :O nie chce sie tym stresować, więc wycinam aż śpiszcze hehe posprzątam jak mnie najdzie wena, może wieczorem, ale do tego czasu chce mieć spokojny umysł i włączam sobie muzę w rytm nożyczek :) haneczko znalazłam te tutyłu od tjulip, dziewczyny jak chcecie to wam podam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przekąski na Sylwestra mam zamrożone, może dorobię sałatkę i tyle. Zresztą ja w Sylwka będę pracować w pocie czoła, to nawet nic specjality nie przyrządzam. Monika - grunt, że masz expres, może nie wymarzony, ale TWÓJ ekspres, a z tego co wiem to jesteś nałogową kawoholiczką ;) teraz możesz nam serwować capucinno, espresso, cafe latte co kto woli. wazka - no ja też jadłam dziś odmrożone świąteczne gołąbki, jeszcze mam prawie pół zamrażarki z potrawami ;) jak synek, dalej gładka buzia? ucałuj maluszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja nie narzekam,bo bardzo mi się ten maluszek podoba. Ale gdzieś tam ciągle niedościgle marzę o tym wielkim i cudownym ekspresie. Ale jak to mówią warto mieć marzenia i doczekać ich spełnienia. ja zrobiłam uszka do barszczyku i koreczki śledziowe w occie z grzybami. Jutro jedziemy ze znajomymi na wycieczkę to nic nie zrobię. A na poniedziałek zostanie mi sernik i schab ze śliwką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Wróciłam :) Wyjazd krótki ale udany ;) Teraz relaksuję się po wypakowywaniu z pyszną miedowinką słowacką i biorę się za sałatki i jajka faszerowane na jutrzejszą imprezę u moich rodziców i bigos na sylwka. Wazka to super, że maluszek ma buźkę bez wysypki. Teraz tylko utrzymać ten stan :) Ja dostałam książkę polecaną przez Tjulip "Alibi na szczęście" A. Ficner-Ogonowskiej bardzo fajnie się czyta, ciężko się oderwać. Buziole dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobrietta ja tyż mln sony Xperia super telefon tylko bateria słabo trzyma Nie ma się w sumie co dziwić bo ciągle wchodzę na topik a i dzieci opanowały gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja też juz wróciłam uff.od 11 na nogach,ale się opłacało. Kupiłam sobie sukienkę na sylwka ,czarna z koronki.Do tego buty i kilka błyskotek ,trochę kosmetyków a teraz boję się zajrzeć na konto:P Dzisiaj naprawdę zaszalałam ,juz nie pamiętam kiedy obkupiłam tylko siebie.Dzieci z niedowierzaniem patrzyły na torby ,ze dla nich nic:) A teraz muszę włosy zafarbować ,bo w poniedziałek tylko będę się czesała u fryzjerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcysia12 czasami tak trzeba, tylko dlasiebie. ja tez tak mam ,ze niby jade sobie cos kupic a tu torby pelne dla corci i meza, a dla siebie nic. Mnie zreszta bardzociezkocos dla siebie kupic, nigdy nic mi sie nie podoba, na innychwyglada super a jak ja zaloze to wygladam jak nie z tegoswiata heheh. wiec czasami jade sama na zakuy i cos tam wynajde , tyle ze ja na ciuchy taka nie jestem , bardziej towszystkoco zwiazanez fotografia , aparaty, ramki, zdjecia sama drukuje. A kochane musze sie wam pochwalic, zrobilam tesciom piekny prezent , album wlasnej roboty. od poczatku jak poznalam sie z mezem do dnia dzisiejszego . wszystko chronologicznie. wyszlo okolo 250 zdjec, takie najwazniejsze najfajniejsze wydarzenia. jak dostali poczta tosie dziwili co to takie duze, bo samapowiedzialam ze ksiazke im wysllam. bardzo sie ucieszyli , tesciowa mowila ze tesc plakal jak dziecko jak ogladal:) bradzo sie spodobalo. moimrodzicom zrobilam taki sam ,plus tatodostal extra nasz starszy aparat fotograficzny, bo ja wymienilam, a jemu zawsze sie on podobal, teraz bedzie chodzil na spacery i pstrykal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcysia to super, że zakupy udane :D będziesz błyszczeć na imprezie! Dowi super pomysł! Świetny! Takie własnoręcznie robione prezenty są bardzo cenne! Podziwiam Cię, że Ci się chciało! Mnie trudno zmobilizować do wywołania zdjęć a jak już to zrobię to leżą latami w szufladzie i czekają na uporządkowanie. Stawiam grzańca! Kto się łapie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja chce grzanca, dawn nie pilam. a codo tych zdjec to ja wlasnie mam rece do tego, uwielbiam to robic, albym tez samazrobilam wlasnorecznie, jakteraz zrobie do konca album mojej corki to wam pokaze, ale to potrwa bo chce zeby byl idealny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lej mnie haneczka! :D sączę żubrówkę z sokiem jabłkowym i dumam.. kufa co to SQL? pracujecie na tym programie? ślęczę nad papierami i stoję w miejscu wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×