Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama rocznik 75

Czy są tu spełnione i szczęśliwe kobiety?

Polecane posty

Marcysia złapała parszywca od ślubnego :p no i Ty Dowi chyba też na nią trochę nakichałaś...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam nic takiego wirus jakiś :) Arpad wiesz ,że ja nie mam obrazka w głowie jak wygląda rozmiar H . Poszukałam w przeglądarce i faktycznie sporawy ten Twój biust . A tak w ogóle natura jest niesprawiedliwa ...nic po równo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika mój ślubny powiedział ,żebyś nie siała plotek ,bo parszywca nie załapałam od niego tylko od Desperada(jego kolega) tylko nie wiem w jaki sposób miałam załapać od niego, jak ja w życiu chłopa na oczy nie widziałam:D:D:D R...jak był na zebraniu to właśnie ten desperado był chory i zaraziła 120 chłopa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desperado to struś pędziwiatr, dlatego go nawet nie zauważyłaś i nie poczułas hehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my już na dworku. Marcysia jak? Po prostu stary soczyście rozmawiał z Desperado-wirus przeniósł się drogą kropelkową :D A Ty już chyba najlepiej wiesz co z mężem po powrocie robiłaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj arpad to naprawde sporawy ten biust tez wlasnie sprawdzilam teraz daj mi troche ja nie pogardze kochane dziekuje za pocieszenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny i tak zrobie , nastepny rok wysle wam:) przypomnijcie mi tylko wiek waszych dzieciaczkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jak wyślesz po jednym kółku to jak się spotkamy to będą mieli rower :) a wiekowo to nasi panowie na jedno wychodzą. Już wkrótce dumni 3latkowie będą :) a ja właśnie patrzę jak mój gania za piłką. Przyszliśmy na zajęcia piłkarskie i mojemu tylko głowa odskakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój to prawie zaraz hehe jak my te urodzinki wyprawimy? rodzinka daleko, ale może się skuszą i przyjadą na zaproszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widzę, że zaś będę ściągać i ściągać pocztę ;) Jadę zawieźć synusia, 3 noce Go nie będzie doma buuu Ja też nie pogardzę cycuszkami od Arpad ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no arpad, prawie rozdane, przyjeżdżaj będziem dzielić między dziołchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiamt to zróbmy wspólnie na Wielkanoc-tak w połowie drogi między Twoim a moim :) o mój synek został sfaulowany przez... około roczną dziewczynkę,która jeszcze dobrze nie chodzi i się go złapała upadając,a że jest dość potężnie zbudowana,to go powaliła. Oj śmiechu jest tutaj co niemiara!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jak już tak się dzielimy,to ja jeszcze od Arpad włosy poproszę ;) Haneczka tylko mu w plecak śnieg zapakuj,to i na tych nartach pojeździ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a tak na serio to mi samek kiedys przez mysl przelecialo z tymi cyckami by powiekszyc. a raczj troszke wypelnic bo wsumie mam pelne c , ale jednak sa takie jakies niepelne. i napomknelam mojemu a on na to jak zrobisz cos z nimi to ja utne swojego heheh wiec pomysl wyparowalz glowy odrazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tam cycki moje zostawiam w spokoju, niechta se siedzą, a co hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może być i w Wielkanoc, my tu sami to towarzystwo się przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×