Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama rocznik 75

Czy są tu spełnione i szczęśliwe kobiety?

Polecane posty

Chyba rezonans-bo droższy :D Asiamt Sto lat sto lat dla 3 latka. Dowi Sto lat, sto lat niech żyje żyje nam! Ale mi zimno w rękę. Kobrietta niby tak,ale nie muszą wcale zabrać jeśli nic się nie dzieje. Jak kiedyś jeszcze w liceum wychowawca wezwał karetkę bo zasłabłam,to zmierzyli mi ciśnienie i stwierdzili że wszystko ok,a mój wychowawca to mało ich tam nie pogryzł :D Ale następnym razem zawiózł mnie do przychodni,żeby choć ekg zrobili-to go odesłali do innej,a z tamtej do szpitala,gdzie nie było żadnego kardiologa i też rozłożyli ręce... przy 3 zasłabnięciu po prostu zawiózł mnie do domu. I tak już później robił,a jak osiągnęliśmy cudowny wiek 17lat i pewne osoby zrobiły prawo jazdy,to potem jak się źle czułam to ktoś chętnie mnie odwoził :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia dziekuje ale jeden dzionek za wczesnie, ale bardzo dziekuje za zyczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak jutro w szale imprezy nie zajrzysz? Lepiej na zaś niż po fakcie:) dla taty też najlepsze życzenia! A mi zaraz ręką odpadnie jest potwornie zimno! Rano było dużo lepiej i nawet trochę słońce wychodziło,a teraz tak smętnie się zrobiło. Chyba przejdziemy się kawałek i wracamy do domu bo zamarznę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki ja na chwilunię, bo zaraz zmykam do domciu i musze papirki ogarnąć, jeszcze lece złożyć paiery do "nowej pracy" hehe i jeszcze dzaidek juz w stolicy, wiec goście sie zjeżdżają, tylko stoi w korku bidny, cały brudny hehe, bo go po drodze inne woziki ochlapały i dziękuję kochane bardzo w imieniu młodego za życzenia, bardzo dziękuję nie myślałam kiedyś, ze dotrwamy do 3 urodzin, dla mnie to było takie odległe Dowi ja Tobie dzisiaj życzę wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka i spokoju ducha, bo to Ci potrzebne bajbardziej 🌼 i dla Twojego taty również marcysia rezonans jets dokładniejszy, lepiej to iż tomograf być moze masz "krzywe" kręgi szyjne, a to powoduje takie objawy, moja kuzynka tak miala, tylko ona czasem z łózka wstać nie mogła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiamt ja też tak myślę ,że to może być od kręgosłupa,bo ja mam dyskopatię i może znowu mi coś uciska. Wzięłam juz leki i tak jakby lepiej. A teraz sto lat dla 3 latka ,dużo uśmiechu i szczęścia🌼 Dowi i dla Ciebie kochana wszystkiego najlepszego🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dzieuje bardzo za zyczonka i pamiec:) Zycze wam pieknego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dovi sto lat kochana i duzo radosci Marcysia a zawroty glowy maga byc od blednika, ja to mam 2 razy w roku, cos okropnego gratulacje dla 3 latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiamt, spełnienia marzeń dla Synusia! Beztroski, radości i duuuużo zdrówka :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loreline jestes
przerażające :( tu taka kochana, och i ach, a za tą maską taka podła kreatura :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loreline jestes
wstrętna harpia, szkoda, że cierpi na tym bezbronna dziewczyna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutne to
oj dowi się pokazala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loreline jestes
screenów nie ma, za dużo by tego było. mam nadal otwarte okno z tym jak "przewijają", tylko tyle mogę wkleić. niestety to jest w 100% prawdziwy zapis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcysia jakby była konieczna szybka wizyta u neurologa to mogę załatwić ale w Pile. Arpad napisałam Ci maila, widziałaś? Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł! No w końcu udało mi się wejść na kafe :-D Dowi sto lat! Asiamt dla Twojego smyka też najlepsze choć spóźnione życzenia i udanej imprezy! 🌼 🌼 🌼 A ja mam dziś stresiora ale napiszę Wam jutro o co chodzi. Trzymajcie za mnie kciuki ;-) Miłego łikendu 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowi ja chyba już pisałam, nie jestem pewna ale to najwyżej drugi raz - spełnienia marzeń, zdrówka i radości:) 🌻 Asiamt synusiowi również i buziaki dla niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ważka dziękuję za dobre chęci🌼 ale troszkę za daleko:) U mnie dzisiaj piękna pogoda ,słonko i mrozik. Może jeszcze uda nam się zorganizować jakiś kulig ,ale taki z saniami i kuniem :) Buziole dla wszystkich😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem że daleko ale czasem warto 150 km przejechać i dostać skierowania na tomografię itp niż płacić za to. W razie czego się odezwij. Z głową nie ma żartów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajta 🌻 u mnie porzadkowo , reoeganizacja gratow, sprzatanko i wywalanko...hi hi wazka , maila nie zagladalam, zaraz lukne.... wysylam wam moje slonko, cieplutko , slicznie.... maly na dworze, ja z praniem i fajeczka i kompem, relaks....potem cos upitrasze....i caly dzien bede odjasniac chatke, boshe ile ja tu mam kurzu.....wiosna w sercu a w duszy raj, bo slonko widze.....buziloe dla wszystkich😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ważka jeszcze raz dziękuję :) jak będzie coś nie teges to na pewno poproszę o pomoc. 31 mam termin na USG żył szyjnych a jak R..wróci to pojedziemy na rezonans...prywatnie 2-3 dni.ale 4 stówki pójdą. Nic to najważniejsze ,abym była zdrowa. Wczoraj miałam straszny dzień ,co popatrzyłam na dzieci to wyłam ,jakas głupia jestem ,miałam czarne myśli. To było wczoraj a dzisiaj juz mi przeszło i myślę pozytywne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maile poczytalam , melduje ,ze odpisalam. troche nie kamon o co znowu biega....ale mam nadzieje ,ze bedzi eok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka z rana dzis piękny dzień, słońce świeci, mróź aż trzaska, wyszłam na balkon i gile same w nosie zamarzają, o szronie na zębach nie wspominając :D Mam humor od rana, mody też, bez fochów, bawimy się masą plastyczną, w biedronce jest fajna masa piankowa za 17zł, rewelacja, a pachnie jak perfumy haha Wazka - synek na basenie - piękny brzdąc, zresztą odpisałam :) Dowi- żyj nam kobito 100lat, w zdrowiu, szczęsciu i radości i parce dzieci, albo i trzech :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i kawał dobry wczoraj czytałam Przychodzi facet do pracy pobity,podrapany itd. Kumpel go pyta: -Kto Ci to zrobił? -Żona... -Żona??? Za co?! -Za "chyba Ty". -I za to Cię pobiła? A jak dokładnie powiedziałeś? -Ona mówi do mnie "już się nie kochaliśmy ze dwa lata" A ja do niej: -Chyba Ty... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzien dobry pięknie
f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5480903&start=900

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o dowi27
ona tu udaje taką kochaną Dowi27, a gdy na forum Zdrowie i uroda przyszła taka trochę głupiutka dziewczyna, to Dowi razem z dwoma innymi użytkowniczkami (EwelinaEwa i Chytra baba z psychiatryka!) omotały ją, zaczęły zastraszać że podały ją do sądu za to, że tamtej się zdarzyło kilka razy że w nerwach je wyzwała, knuły intrygi, podszywały się pod inne osoby na gg i mailu by wyciągnąć od niej informacje które potem upubliczniały na forum, i grać na jej uczuciach. to podły babsztyl, uważajcie na nią bo i z wami się tak zabawi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek witam sie z herbatka z cytrynka , jak zwykle 🌻 dla wszystkich mi cos net nawala, jest razem z telefonem, a tel szwankuje, a do sieci nie chce mi sie isc.... dlugo mi sie laduja strony, a moze to pogoda ... dzisiaj pochmurno , az nic sie nie chce tylko spac... eeehhh, ja juz czekam na nasza wiosne.... milego dzionka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×