Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama rocznik 75

Czy są tu spełnione i szczęśliwe kobiety?

Polecane posty

Paste jajeczna robię tak... Notujesz?;-) Kupuje w biedronce, produkuje ją Lisner:-) pycha, pyszna też jest pasta tuńczykowa, całą ciążę się nią zajadalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E Kobi ja robię najprościej jak się da: gotuję mleko i do gotującego dosypuję odpowiednią ilość płatków (bez zalewania i moczenia) i to gotuję 7 minut ja tez nie lubię mleka zwłaszcza ciepłego a owsiankę zjem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buhaha ale skomplikowany przepis no nie! I jak tu Was opuścić?! A muszę tyłek ruszyć włos umyć i wybyć coby auto odskrobać i na czas do roboty przybyć, czyli czytaj: zrobić łaskę co niektórym swoim przybyciem ;) a tak mi się nie CHCE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haneczka i do owsianki cukier:D Ja wszystkie zupy mleczne jem na słodko,za to mój mąż dodaje sól..blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z lisnera to lubię pastę z suszonymi pomidorami, tyż dobra z tuńczykiem na krakersach mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra to jeszcze powiedzcie mnie ile wsypac płatków na jedną porcję czyli szklankę mleka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieciaki oszalały,jeszcze śpią:) co to będzie za tydzień jak trzeba bedzie wrócić do szkoły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KObi wsyp pół szklanki . Jak się nagotuje i bedzie bardzo gęste możesz dolać zimne mleko. Jak tak robię i można od razu szamać , nie trzeba czekać aż wystygnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy jaką chcesz gęstą, ja na 1 litr mleka daję 10-11 łyżek wychodzi taka średnio gęsta ale jak się ja dłużej potrzyma pod przykryciem po ugotowaniu to płatki pęcznieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra lisnera jest też w bidronce pasta z oliwkami i bazylia, taka włoska pasta co się zowie....... kurna zapomnialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję moje kochanaczki za przepis za owsianke, dziś se kupię świeże mleko, bo to które mam już dogorywa i może mi się zwarzyc, ale jutro to będę szamac;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To kobrietta mnie zabije ,ja jej kazałam wsypać pół szklanki płatków a nie doczytałam ,że ona chce to gotować na szklance mleka :) Kobrietta,kobrietta słyszysz ,to ja wołam ...za dużo tych płatków :):) Daj kilka łyżek ,bo kit Ci wyjdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra...NIE CHCEM ALE MUSZEM.... jadę, bo muszę jeszcze przed pracą zajechac do mojego ulubionego butiku i oddać dług (kupiłam se wczoraj pikną plisowaną spódnicę i pani nie miała wydać) może se coś dokupię ? ;) Mam nadzieję, że większość rodziców wykaże się dziś rozsądkiem i zostaną w domu na takiej pogodzie i warunkach i pozwola pani haneczce spokojnie korespondować z koleżankami ;) Pa miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani haneczce hahaha Ja też was ubóstwiam:-D Miłej pracki pani haneczko, i szerokiej górki, yyyy drogi;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my właśnie wróciliśmy na drugie śniadanie. Brrryy zimno,ale po śniadaniu jeszcze na sanki pójdziemy. Haneczko może zachowają zdrowy rozsądek i nie przyjdą. Marcysiu dorzucam węgla do pieca ;) Kobrietta strasznie skomplikowany ten przepis. Ja owsiankę wzbogacam bananem i rodzynkami. Kupuję płatki owsiane błyskawiczne. Tjulip przynajmniej żaden wampir Cię nie zaatakuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to był koszmar i ciężka harówa coby wogóle otworzyć auto, odsypać śnieg, oskrobać skorupę lodu a potem go zamknąć! :o upociłam się jak mysz...potem stresior żeby zjechać i zdążyć na czas... Na osłodę kupiłam se 2 cudne bluzki :p Monia rodzice mnie zaskakują! Niektórzy już się odwołali i mają rację ja też siedziałabym w domu. Z drżeniem serca czekam na wieści od moich dzieci, że są już w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika podeslij nam troszke sniegu, my nie mamy nawet mimimetra kurde co za zima kobrietta tjulip haneczka wazka asiamt marcysia mama ania jesli pominelam kogos przepraszam Wszystkim wam zycze udanego wtorku:) my szukamy nowyh mebli do salonu i tu u nas szczerze to wielkie gowno jest ehhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek 🌻 ja to mialam urodziny hi hi, moj maly to mnie zaskoczyl....a wieczorkiem poszlam na teqile , ktora odchorowalam wczoraj....a sama sobie prezenty kupilam, stanik czyli nowa scierka, wielkosci namiotu....i cudowny zel pod przysznic i sorbet do ciala z mandarynki i cedru eehh cudo....teraz delektuje sie herbatka z cytrynka....i lukam w kompie, nadrabiam zaleglosci, zaraz poczytam co naskrobalyscie....buziaki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo owsianka , ja tez lubie , ale tylko na soli, bez cukru...ja do tego osobno ucieram jablka i wtedy daje ciut cukru i cynamonu i to potem ladnie na talezyki pychotka mniam mniam...a wszystko z platkow blyskawicznych .... U nas juz pogoda sloneczna w dzien, w nocy nadal zimno.....ale juz mniej....da rade wytrzymac...😘😘😘dla was Tjulip Marcysia Haneczka Asiamt Monia Kobi Dovi Wazka cieplo pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się dziś zmobilizuję i usiądę do lapa,to wyślę Wam duuużo śniegu i w tym śniegu mojego małego bałwanka ;) A na razie szykujemy się na basen. Buziaki 👄 dla wszystkich i kefirek dla Arpad żeby ta tequila już nie dawała o sobie znac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś, Ty jak zawsze niezawodna :) Dzięki za kawkę! A mi się @ spóźnia i czuję się napęczniała jak balon :( Wszystko mnie drażni i żrę na potęgę! Ech... Kobi, jak się czujesz? Haneczko, nie siedzisz tu z kawką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×