Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aisha20000

produkty benedyktyńskie

Polecane posty

Używałyście kiedyś kosmetyków benedyktyńskich??Albo innych ich wyrobów??Trafiłam przypadkowo na ich sklep internetowy.I jestem ciekawa czy już ktoś coś od nich kupił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość więcej!
Ja tylko spożywkę -konfitury do herbat, wędliny, sery, dżemy, herbaty, kawy itp - pyszne, naprawdę pyszne i wcale nie takie drogie :) Kosmetyków nie miałam okazji przetestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będą musiała spróbować, wszystko wygląda zachęcająco i pewnie dużo lepsze od rzeczy z supermarketów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takowy sklepik znajduję się obok mnie, tak jak ktoś wspomniał, różnego rodzaju herbatki, cukiereczki, ja osoboście piłam kiedyś piwo z tego sklepu :D, trochę cięzkie, ale dobre :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie potrafię powiedzieć dosc
czytalam ostatnio w sieci jakas informacje o produkcji miodów tych mnichow i okazalo sie ze oszukauja bo sa to miody masowej produkcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja testowalam mydła,herbaty,przyprawy,winko pychotka sery,genialne,polecam warto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko tutaj kupuję produkty benedyktyńskie https://produktybenedyktynskie.com/ - są wspaniałe, jest duży wybór i nigdy się nie zawiodłam. Zaopatruję się w nie szczególnie przed świętami i rodzina jest zachwycona wędlinami i przetworami. Są to produkty natralne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia1245
Nalewka malinowa, z prawdziwych malin .Likier pierwsza klasa. Polecam spróbować, idealna na zimowe wieczory:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Produkty Benedyktyńskie to te same co w marketach, tylko ze zmienioną metką. Nie są robione według ich receptur, to zwykła masówka nie mająca z zakonem nic wspólnego. Ta sama firma dostarcza np. to samo wino do marketu za 15zł i do Benedyktynów za 30zł. Wędliny to zwykłe wędliny robione przez X firmę, które można kupić 30% taniej:-( To samo konfitury i wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×