Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fiel

grube baby przed swientami we sklepach

Polecane posty

Zalezy jaki cyc. Jak rozlazly to trza zbierajoncy, jak sa male to trzeba wypchac wkladkami zelowymi, jak duzy to nieusztywniajoncy, najlepiej mientki, I na grubych ramionczkach. Najwazniejsze to ciasny obwod I wieksza miseczka, wtedy cyce jak ta lala, nawet z malych mozna zrobic cysterne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan Wiesiu .,
Atak jak powinna wygladać prawdziwa kobić . Prędko chodzi , robotna . Ma wszystko co potrza babie . Trwałe na głowie rozrośnieta w barach i biedrach .A szpilki też jej kupiłem i krem niwea żeby cerę ładną miała .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mi jest źle teraz
ja zawsze nosilam 70B tak mi w sklepie dobrala a ost na stronie znalazlam "elektroniczny" brafitter i wyliczyl 60C wiec jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A I o bardodkach taka warzna informacja, czensto ten stanik splaszcza cyca, nie wszystke go mogio nosic, dlatego uwarzajcie co kupojecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan Wiesiu .,
Ale tu wyczytałem że takich to na sklep nie wpuszczacie czy jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie wiesiu ma pan elegancko zone I domyslam sie rze cera tez bez zakazy. Pozazdroscic. A jake masz wymiary to ci oblicze, nie sluchaj we sklepach bo tez glupoty wciskajo, ale teoretycznie to miala racje, choc ja z a tym nie jestem, bo miejszy obwod sie mocno wbija I sadlo wychodzi. A jusz tlumacxze czemu 65 c a nie 70b. Otoz moja droga miseczki ku twemu zdziwieniu sa identyczne, rozni sie tylko obwod. A jesli bierzesz miseczkie z mniejszym obwodem to literka pszy niej wzrosnie, ale bendzie dalej ta sama. Pszyklad: 75A to 70B 75B to 70 C itd. Kumasz jusz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesiu robi w zwiazku
za kobiete dlatego taki zainteresowany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpuszczac w puszczamy, ale nie oibslugujemy bo I tak nic nie kupio, bo sa biedne I smierdzo, a to psuje naszo renome

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mi jest źle teraz
tak juz rozumiem a moje wymiary to wstyd sie przyznac 78cm w biuscie i 60pod :( a to wszystko polecialo jak zaczelam brac pigulki i spadlo mi 10kg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan Wiesiu .,
Dzienkuję , przeczytam teraz o tych stanikach , bo moja ma 105 /EE , to chyba nie takie znowu małe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tra ta ta gruba babo pij do dna, tra ta ta w nic nie wejdziesz to nasz traf, tra ta ta smierdzisz potem, ty to wiesz, tratata smierdzisz jak ten zdechly jesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mi jest źle teraz
haha ale wierszyk dobry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan Wiesiu .,
Dałem jej ostatnio stówke na Dzień Kobiet , to teraz może poszaleć po sklepach .No co to przecież kawał grosza nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wedlug naszych wstempnych ustalec posiadasz syllwetkie WALCA Imasz tszynascie kilogramuw nad wagi. Otstawic tabletki I kielbase. Teraz cieplo zacznij biegac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie wiesiu, pana zona to postawna kobieta, o sylwetce kiszonki. Nie powinien pan dawac jej tej stuwki bo znajonc zycie to nic sobie nie kupi tylko pujdzie na kiebaba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mi jest źle teraz
ja Wam podalam wymiary biustu i chcialam zeyscie obliczyly mi rozmiar stanika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan Wiesiu .,
Moja szybko biega , bo w mięsnym pracyje , a myje się jak każdy w sobotę , więc ładnie pachnie . Dezodorantów jej nie kupuje bo to chemia , nie zdrowe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mi jest źle teraz
kurcze cos nie ogarniam... to z walcem bylo do mnie? bo ja przy wzroscie 165cm waze 43kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan Wiesiu .,
Przychodzi najedzona ze sklepu , bo tam wszystko próbuje .Jak klient spyta czy kiełbasa dobra to wtedy szczerze odpowiada : tak dobra bo samam próbowała i jeszcze żyje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach tak juz Ci mowie, twuj prawidlowy rozmiar to 70b. tak tak, czensciej to sie nie mozna myc, bo sie baterie zmywa, tez tylko w soboty po calej rodzinie we wodzie I myjemy sie ludwikiem, bo po tym sie tluszcz nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeee..........
jak czytam ten topik to mi sie wydaje, że młode i głupie to to.......... może chude, ale głupiutkie........... Zgadzam sie z jednym- szczupłym być to zdrowo, pięknie i mądrze.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mi jest zle teraz: tak do ciebie, bez urazy oczywiscie, walec to taki typ sylwetki I ty go pszedstawilas. Najwidoczniej tak wyglondasz, ale nie martw sie sa tez gorsze od Ciebie, np. Choinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeeeeeeeeeee to po co to czytasz. Smaam so bie zapszeczasz tym co muwisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan Wiesiu .,
Moja za chuda , to prawda grubej bym przecież w chalupie nie trzymał co nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mi jest źle teraz
a czy majac taka figure moge nosic olowkowe spodnice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak my grubych nie akceptujemy, ani w domu ani we pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan Wiesiu .,
A to czym będziesz pisać , przecież moja korespondencje prowadzi ołówkiem ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zalezy,jak nie masz biodrow do nie chyba,ze masz duzo sex , murzynska pupe to tak, ja ogolnie chociaz chuda jestem to nosze,ale to ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mi jest źle teraz
no wlasnie Tobie mozna wszystko nosic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mi zle, a jaka masz dlugosc kopyt(to znaczy konczyn dolnych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×