Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anusiak

Wkurzają mnie osoby płacące kartą za zakupy !

Polecane posty

Tylko blokują kolejkę przy kasie , co to za głupia moda z tymi kartami ! Ja mam wypłatę 10 każdego mięsiąca idę do bankomatu biorę całą wypłatę i koniec , a nie piepsze się z kartą i pinami w sklepach !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piiiirdolisz
zdrowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tata natalki
a to dobre, witamy w 21 wieku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusiak trzepales juz dzis
pod kafeterie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez tak robie i tez mnie
wkurza ta przesadzona cywilizacja. Zeby za gume do zucia placic karta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maturks4
Zacofajki . No, ale jak ktoś ma pensji 720 zł to faktycznie nie warto wygłupiać się z kartą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 789999
ALE KARTA JEST SZYBCJIEJ NIZ KASA GOTOWKA JA MAM BE Z PINU NP TO MEGGA SZYBKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość placenie karta trwa krocej niz
wydawanie reszty. Nie lady ma odliczone pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez tak robie i tez mnie
ja tam gume do żucia odrywam sobie z chodnika przed wejściem do supermarketu, po co ma płacić kartą jak tam tyle gum i to darmo! do żucia sie nadaje i mi to wystarczy, nie blokuję kolejek chociaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja za wszystko płace
karta nawet za gumę, o bank zwraca mi kasę za płacenie kartą i w związku z tym nie płace za prowadzenie konta, bo bank zwraca mi całą tę kwotę, a czasami więcej nawet, zalezy ile wydam za zakupy kartą :-) więc twoje wkurzenie mnie nie interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość placenie karta zawsze trwa
dluzej niz gotowka ;) Ale rozumiem jak spore zakupy. Natomiast placenie za chleb karta to przegiecie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 567865
Hahaha. Karta jest wygodna. A jak kasjerka nie ma czym wydać i biega po sklepach żeby rozmienić? Co Cię jeszcze w cywilizacji wkurza? Może centralne bo przecież można rozpalić ognisko na środku izby, a prze otwór w dachu to nawet wyjść można. Zacofana jesteś kobieto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtb4thb
nie przesadzaj :O w wiekszosci sklepow mozna placic karta jesli sie zrobi zakupy za ponad 10 zl, wiec nikt nie placi karta za gumy do zucia... A poza tym jestes strasznie glupia jesli nosisz wyplate przy sobie, kiedys ktos cie napadnie i stracisz wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goggogggg
za każdą transakcje kartą mam od banku 1zł więc mi się to opłaca bo w miesiącu to są spore zyski. a nie będę wypłacać prawie 6000 i trzymać w domu po to mam bank i konto które zresztą jest oprocentowane. też nie zawsze mam po drodze do bankomatu a skoro cię to wkurza to rób zakupy przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 567865
Przecież w większości sklepów płatność kartą jest od 10-15 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jelito
No Anusiak ma racje , szybciej jest gotówką niż kartą szczególnie w tych wielkich marketach , no bo to zawsze nie ma połączenia z bankiem , albo nie ten PIN , a to podpis na tym kwitku , albo nie ta karta itd !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracowalam na kasie
i sama uwazam, ze placenie za karta jest o wiele wygodniejsze niz gotowka, ludzie czesto nawet i 1zl placa karta, rekord jaki spotkalam to facet zaplacil 40groszy karta!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 567865
Wybacz! Ale to damskie forum Ty odbycie cywilizacyjny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nhjnkl;jkl
ja za wiekszosc zakupow place karta, gotowki nie nosze przy sobie a jesli juz to male sumy. Wiekszosc ludzi wkolo mnie tak robi. No ale to nie jest w Polsce wiec nikt oczu nie otwiera szeroko na widok karty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelka89,,
AUTORKO ale czasami mam tak że akurat nie mam ochoty isc do bankomatu specjalnie tylko po to że wybieram się na zakupy, albo akurat bankomatu nie ma w pobliżu. To zawsze mam karte. Takie czasy. A schodzi to tylko kilka sekund dłużej niż gotówką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a jak Wam ktoś kartę buchnie to co ? Zanim się jorniecie może minąć kilka godzin i co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 567865
Nie jestem Tobą żeby na karcie swój pin pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz co ja wtedy robie?
"567865 Przecież w większości sklepów płatność kartą jest od 10-15 zł. " niezgodne z umowami z Visa jest zeby platnosc byla od jakiejs kwoty. jesli jesttak w sklepie, to lamia oni postanowienia umowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brat wodza
ja nawet konta nie mam!! :-D i co mi odpiszecie ??? Jeszcze bedziecie płakac jak wasze tysiące Wam wirus wpierdoli!! łech łech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwan_grozny
Płacąc gotówką łatwiej kontrolować wydatki. Raczej wolę gotówkę a kartą płacę jak nie mam kasy przy sobie. Trzeba wtedy pamiętać ile się wydało bo łatwo się zapędzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj kazdy ma swoje przyzwyczajenia. Ja płacę kartą bo mi nikt pieniedzy nie ukradnie. Karte można szybko zablokowac. A tak, jak ktoś ukradnie mi portfel to niestety - do kolejnej wypłaty trzeba czekać ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konrad..........
Bardzo wygodna forma zapłaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na zachodzie z kolei platnosc gotowka jest duzym zaskoczeniem w sklepach ;) Placisz karta i nie ma mozliwosci, ze babka na kasie nie bedzie miala wydac reszty. Inna sprawa ze kradziez portwela nie wiaze sie z utrata pieniedzy, co najwyzej koniecznoscia wyrobienia nowego plastiku. Tak czy inaczej same plusu ma karta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×