Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zdesperowana Domowa Żona

Polska odnotowuje nieustający wzrost!

Polecane posty

Jest super! Polska odnotowuje nieustający wzrost! Wzrost bezrobocia, długu publicznego, podatków, wzrost liczby podsłuchów, samobójstw, urzędników, afer, wzrost cen energii, leków, żywności, a także wzrost niezadowolenia społecznego... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misery_
no i po co to bicie piany? ja nie narzekam;) a z tego, co wiem w PL nie mieszkasz - więc skup się na zyciu w kraju, który wybrałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLGA__YYY
Ceny jajek warują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnccvvv
misery, że ty czy ja, czy sąsiad nie odczuwa nic nie znaczy; znam więcej osób wybitnie biednych, niż naprawdę bogatych, a utrzymanie średniego standardu życia jest coraz cięższe; młodzi ludzie po studiach nie mają pracy; w tym kraju lepiej po średniej wyjechać za granicę niż studiować; jest to przykre, bo społeczeństwo kretynieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym chciał wrócić do PL, ale nie mam do czego. Przeraża mnie ta bezradność, małe pensje, a wysokie ceny. Po nowym roku dość wysoko wszystko poszło w górę. Żeby jajka były koło 8 zł jak podają w wiadomościach?? Są osoby które nie narzekają, ale fakt jest co raz trudniej. Rząd nie radzi sobie poza tym co to za rząd? bardziej cyrk niż ludzie którzy są odpowiedzialni za kraj. Mnie w UK trzymają pieniądze i łatwiejsze życie. Jak rozmawiam z znajomymi to mówią, że jest ciężko są przypadki, że nawet pracodawca już im nie opłaca Zusu bo nie ma zwyczajnie, a pracują dalej bo mają kasę, która jest potrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numerowaaa
Ja tez mam czasem ochote wrocic, tym bardziej, ze kupilam mieszkanie w Polsce, ale nie bardzo wiem co bym tam robila. W UK mam prace, ktora bardzo lubie. No i mam chlopaka Anglika, on mowi, ze chetnie by zamieszkal w Polsce, ale zdaje sobie sprawe, ze on w ogole nie zna polskich realiow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki__
zdesperowana, skoro Polska to twoja ojczyzna to przestań na nią pluć. Ciągle piszesz coś krytycznego o swojej ojczyźnie,a gównianą UK się zachwycasz!!! Żenada. Nie udawaj partiotyzmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfglf;dkjgldfkjgklfdg
I co cie tak zenuje? ze laska prawde napisala? Mi wstyd za to ze , tak sie dzieje w polsce. Was polakowmieszkajacych w polsce tak boli ze ktos jest szczesliwy w innym kraju i do tego napisze to publicznie. To jest doopiero zenujace. i smieszne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki__
pomyłka mądralo. Tak się składa, że też mieszkam w UK, ale zakładanie tematów dyskredytujących OJCZYZNĘ jest po prostu na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Już nie czepiajcie się tak
ja też mieszkam w UK,mam polską tv ze względu na dzieci.I przestałam oglądać jakiekolwiek programy informacyjne czy interwencyjne.Za każdym razem tak mi skakało ciśnienie,taki dostawałam wkurw,że szok.Chciałabym kiedyś wrócić do PL ale po co, jak tam nic się nie poprawia.Nawet w necie nic nie czytam na temat Polski bo szlag mnie trafia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała czarna 28
Jak macie dobrą pracę za granicą, to nie wracajcie! Ja siedzę w tym polskim grajdole (dodatkowo Polska wschodnia) i krew mnie zalewa. Zarobki po 1400 zł (po studiach! i w zawodzie):-0 Dobrze, że mąż zarabia 3 tys. bo nie wiem, jak byśmy żyli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uwazam......
Ma racje dziewczyna. A co to Polska to jakas swietosc, ze slowa krytycznego ale prawdziwego nie mozna napisac? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ma patriotyzm to trzezwego patrzenia na sprawy? ci prawdziwi patrioci nie siedza cicho w domu tylko wlasnie wychodza na ulice okazywac swoje niezadowolenie. nie pluje na polske, polska to moja ojczyzna jaka by nie byla..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kbr-21 lat doświadczenia
KBR - KOMPUTEROWE BIURO RACHUNKOWE 21 LAT DOŚWIADCZENIA KSIĘGOWOŚĆ,DORADZTWO,SZKOLENIA DORADZAMY W SPRAWACH PODATKOWYCH,PRACOWNICZYCH,ZUSY,FISKUSY,WSZYSTKO CO ZWIĄZANE Z PROWADZENIEM DZIAŁALNOŚCI, POMAGAMY SZUKAĆ PRACY W CAŁYM KRAJU,PISANIE BIZNES PLANÓW,POMOC W UZYSKANIU ZASIŁKÓW, PROWADZIMY RÓŻNE SZKOLENIA ORAZ KURSY, AKTUALNIE ZAPRASZAMY NA KURS ONLINE http://allegro.pl/kurs-na-glownego-ksiegowego-modul-i-i2210400755.html ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patriota przynajmniej placi podatki w ojczyznie reszta to cieple kluchy;-))) krzycza "kocham . kocham ten kraj..." ale benefity to wole "zagraniczne" i w zagranicznej walucie pobierac;-)))) coz za infantylizm, czyz nie?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skurwol
"patriota przynajmniej placi podatki w ojczyznie reszta to cieple kluchy" I gdzie te podaty idą? Idą do kieszeni złodziei polityków i urzędasów, roztrwonione na gówno albo na coś co mi nie jest potrzebne, szpitale i szkoły. A co to ja sam nie mogę zapłacić za szpital i naukę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdziwy patriota konczy za granica.Bo niestety jego milosc do kraju w Polsce jest tak podejrzana, ze nie jest w stanie tam zyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepowylamywany
ROR a moze poczytaj sobie gdzies tam na internecie na temat ile pieniedzy splywa do kraju kazdego roku od tych wlasnie cieplych kluch jak to siie wyraziles...az sie zdziwisz ile ta kasa stanowi w budzecie panstwa...zeby zagrac glos w dyskusji trzeba sie najpierw do niej przygotowac cwoku...pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"I gdzie te podaty idą? Idą do kieszeni złodziei polityków i urzędasów, roztrwonione na gówno albo na coś co mi nie jest potrzebne" jak ci sie wladza nie podoba a jestes obywatelem danego kraju nic nie stoi na przeszkodzie zebys sie bardziej zaanagazowal - nastepnie stworzyl wlasne ugrupowanie, przekonal do swoich pomyslow ogol spoleczenstwa i wygral wybory, czyz nie?;-) w innej sytuacji - tupiesz nozka niczym male dziecko:-)) " szpitale i szkoły. A co to ja sam nie mogę zapłacić za szpital i naukę?" a co kogos obchodza twoje zyczenia?;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze tez mozna zmienic kraj jak sie obecny nie podoba ;-)) i swoimi podatkami zasilic ten kt bardziej zapewni nam co do szczescia potrzebne , czyz nie? as easy as it is;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kogo obchodzą twoje poglądy są infantylne i na poziomie zerowym. Decyzje Polskiego Rządu pozostawiają wiele do życzenia, a tak na marginesie widzę, że Polaków strasznie boli to jak dostrzega się błędy i to że w kraju, który był nazywany Zieloną Wyspą jest źle. Zielono to większość ma w głowach, a można do dostrzec u rządzących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"niepowylamywany ROR a moze poczytaj sobie gdzies tam na internecie na temat ile pieniedzy splywa do kraju kazdego roku od tych wlasnie cieplych kluch jak to siie wyraziles..." wyrazilas - to po pierwsze;-) bo drugie moje sformulowanie o kluchach dotyczy tych co krzycza ze sa patriotami - ino wygodnickimi;-))) nie tych kt wyjechali, wyemigrowali, po drugie - nie tak duzo jest tych przekazow w skali potrzeb panstwa oczywiscie, poza tym w 2011 wedlyg statysk NBP bardzo spadly przelewy z Wielkiej Brytanii o ile pamietam (linku radze poszukac na wlasna reke) a po trzecie - to jestem przeciwniczka takiego "okradania" poanstaw kt pozwala ci zarobkowac i mieszkac a ty caly kapital kt masz wyprowadzasz z tego panstwa na zew, z tym np. boryka sie taki kraj jak UK "az sie zdziwisz ile ta kasa stanowi w budzecie panstwa...zeby zagrac glos w dyskusji trzeba sie najpierw do niej przygotowac cwoku...pozdro" widzialam statysyki - wrazenia na mnie nie zrobily;) co do reszty twojej wypowiedzi - zgadszam sie (czyli ze trzeba miec jakas wiedze zeby sie wypowiwdac w temacie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polska była i jest krajem okradanym na prawo i lewo. Każdy tylko by chciał władzy. To przykre, że w Polsce nasz przemysł, firmy, zakłady upadają, na ich miejsce wchodzą zachodnie zatrudniając pracowników na kiepskich warunkach. Jeden zarobi bardzo dobrze, a drugi zarobi grosze. Tak sam jak potrzebny jest kierownik, tak samo potrzebna jest pani Basia która będzie obsługiwała kasę. Tyle, że przykładowa pani Basia zarobi niewiele, a życie w Polsce niestety kosztuje. Życie to nie tylko praca i przeżycie do końca danego miesiąca. Ja miałem własną działalność i wiem, że łatwo utrzymać się nie jest, zwłaszcza w dużym mieście. Podatki, są znacznie większe w Polsce niż na zachodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnie to samo moizana
powiedzic o KAZDYM kraju. Wystarczy minimum wiedzy o świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrwrwerwer
"zdesperowana, skoro Polska to twoja ojczyzna to przestań na nią pluć. Ciągle piszesz coś krytycznego o swojej ojczyźnie,a gównianą UK się zachwycasz!!! Żenada. Nie udawaj partiotyzmu." Zdesperowana pierdół nie pisze, a jest taka zasada,że jak się siedzi w gównie i udaje się, że to gówno pachnie, to nigdy sie z niego nie wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czym więcej zachodnich firm, koncernów to kasa z tego większości będzie spływała do kieszeni zachodnich inwestorów. Musi w Polsce zmienić się mentalność. W Polsce mamy za dużo marketów francuskich, niemieckich. Za dużo jest rzeczy made in china i dla tego jest w kraju fatalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakladam ze styczniowy przyjaciel to pisze robiac sobie zarty;-)) " Jeden zarobi bardzo dobrze, a drugi zarobi grosze" no tak juz swiat "zostal skonstruowany" ze zadne spoleczenstwo nie moze sie skladac z samych kierownikow - a srednio na kierownika musi pracowac x trybikow;-)) "Tak sam jak potrzebny jest kierownik, tak samo potrzebna jest pani Basia która będzie obsługiwała kasę. Tyle, że przykładowa pani Basia zarobi niewiele, a życie w Polsce niestety kosztuje" rozczaruje cie;-)) zycie kosztuje wszedzie - nie tylko w pl;-)) a to ze pani basia zarobi malo to wiadomo i jest calkiem logiczne - posiadajac niskie kwalifikacje(=latwozastepowalne) jest oczywistym ze p.basie mozna zastapic kims innym, zwykle tanszym. ale mam nadzieje ze pani nbasia to studentka dorabiajaca sobie w sklepie a nie pani kt zdecydowala sie na taka sciezke zawodowa i model zycia z rodzina (wychowywaniem dzieci) - skoro wybrala drugi model - to sadez ze jej zycie moze przypominac wegetacje;/ ato ze swiat jest nieprawiedliwy - to zgadzam sie w 100% !;-)) moje zycie tez bylo by fajniejsze gdybym sie urodzila jako wnuczka spadkobiercy sieci hoteli;-) "Życie to nie tylko praca i przeżycie do końca danego miesiąca" wszystko rozbija sie o to czym to zycie dla kogo jest;/ "Ja miałem własną działalność i wiem, że łatwo utrzymać się nie jest, zwłaszcza w dużym mieście. Podatki, są znacznie większe w Polsce niż na zachodzie." zachod?;-))) nadal istnieje takie pojecie - i co ono oznacza : francje, niemcy i UK razem wziete?;-) bo wiesz te panstwa maja osobne systemy podatkowe - a prowadziles dzialanosc poza polska skoro taki pewien jestese jest "lepiej"?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dokladnie to samo moizana powiedzic o KAZDYM kraju. Wystarczy minimum wiedzy o świecie" zgadzam sie w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×