Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zdesperowana Domowa Żona

Polska odnotowuje nieustający wzrost!

Polecane posty

ROR Moje oczy dały jeszcze radę przed snem przeczytać twój esej na temat twoich odniesień w stosunku do mnie. Na początek to poczytaj o benefitach, co i jak a na przyszłość zabłyśniesz inteligencją. Twoja ironia woła o pomstę do nieba. Wiesz moja droga jeśli słowo proszę bardziej zmobilizuję cię do działania w kwestii udowodnienia mi swoich racji to działaj...... Jeśli twoje wiadomości ograniczają się do sformułowania zdania w kilku słowach przy braku konkretnych informacji to uważam,ze powinnaś zmienić dział lub forum. Co do zdania w jakim środowisku się poruszamy to myślę, że twoja ironia mówi sama za siebie. Puki, co twoje wiadomości są mizerne i nie zawierają żadnych konkretnych odniesień. Pewnie nie raz usłyszałaś w szkolę "Dziewczyno lejesz wodę". Będąc grzeczny i podchodząc do ciebie z szczególną troską powiem "Czy będziesz na tyle uprzejma i przestaniesz lać wody? Życzę ci miłej nocy dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mała niezalogowana
tyle ofert, tyle możliwości a ci się skupiają na podłym zusie i benefitach tudzież ich braku to się nazywa robienie kariery i poprawianie swojego bytu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Moje oczy dały jeszcze radę przed snem przeczytać twój esej na temat twoich odniesień w stosunku do mnie" to twoj problem:-)) "Na początek to poczytaj o benefitach, co i jak a na przyszłość zabłyśniesz inteligencją" przed kim?;-))) przed takim leniwym interlokutorem jak ty?;-))) ktory nie ma nawyku czytania i dlatego sie powatrza? a moze sklerzoa sie klania?;-) " Wiesz moja droga jeśli słowo proszę bardziej zmobilizuję cię do działania w kwestii udowodnienia mi swoich racji to działaj......" ty chyba nie rozumiesz - mi twoje zdanie ejst obojetne, chcesz nie wierz mi chcesz to wierz - ja nie mam w zwyczaju udowadniania niczego;-) "Jeśli twoje wiadomości ograniczają się do sformułowania zdania w kilku słowach przy braku konkretnych informacji to uważam,ze powinnaś zmienić dział lub forum" juz napisalam co sadze na temat leniwych interlokutorow oraz ich opiniii;_)) "Co do zdania w jakim środowisku się poruszamy to myślę, że twoja ironia mówi sama za siebie. Puki, co twoje wiadomości są mizerne i nie zawierają żadnych konkretnych odniesień" to nie ironia akurat - tylko stwierdzenie suchego faktu " Pewnie nie raz usłyszałaś w szkolę "Dziewczyno lejesz wodę" masz racje;-)) tak sie zachowuja osoby zagubione np. staraja sie zdrabniac imie doroslej osoby w celu (robia to podswiadomie) dodania sobie powagi w jej oczach;-))) nieusatnnie mnie to bawi;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" [zgłoś do usunięcia] mi mała niezalogowana tyle ofert, tyle możliwości a ci się skupiają na podłym zusie i benefitach tudzież ich braku to się nazywa robienie kariery i poprawianie swojego bytu" bo istnieja dwie grupy zasadniczo: emigranci oraz emigracjusze;-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Zdesperowanej i innych -ROR z kolejnego tematu robi chlam i bajzel, nie karmcie trola! Nie dyskutujcie z tym kims, bo nie warto! Nie da sie czytac jej belkotu... ile mozna o tym samym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za porazka ta ror :o tego sie czytac nie da :o jak widze jej wypowiedzi to przewijam strone bo strata czasu polska jest nasza ojczyzna ale co z tego? to znaczy ze mamy tam mieszkac do usranej smierci i narzekac do konca zycia, nie robiac nic zeby polepszyc nasz byt? ciekawe.. ludzie wola wyjechac, zyc godnie, co z tego ze w fabryce? taka praca w fabryce pozwala sie utrzymac jak ktos zauwazyl idziesz do pracy, niewazne co robisz, wracasz do domu i normalnie zyjesz, nie przejmujesz sie ze ci braknie na chleb albo na rachunki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie. przewijajcie, nie komentujcie, nie odbiegajcie od tematu... .Co taj Agnieszka u Ciebie?:) pracujesz juz? Wynajmujesz czy z rodzicami mieszkasz? Moge zapytac ile kosztuje Ciebie pokoj? Sama mam powoli dosc pl i chyba sie zwine. Boje sie niewypalu tam.. i probuje analizowac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dejotka :) pracuje juz, wyprowadzilam sie od rodzicow jakies poltora tygodnia temu za pokoj place 70funtow, wszystko mam wliczone, mozna pokojoe znalezc tansze ale i od razu standard moze byc nizszy ;) na razie pracuje w zwyklym magazynie ale probuje starac sie o powrot do swojej starej firmy na wozek widlowy, zobaczymy co z tego wyjdzie ta praca jest tylko na razie, z czasem chcialabym zrobic jakies kursy zeby moc pracowac gdzie indziej :) ja bylam tu juz wczesniej i wrocilam do pl i tez sie wahalam czy nie wrocic ale wrocilam i naprawde jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dejotka do Zdesperowanej i innych -ROR z kolejnego tematu robi chlam i bajzel, nie karmcie trola!" zabawne sa te "apele";-)))) "Nie dyskutujcie z tym kims, bo nie warto! Nie da sie czytac jej belkotu... ile mozna o tym samym?" pytanie jak ci sie nie nudzi takie ciagle "apelowanie=proba ekterminacji"?:-))))) haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huhuhaaa
Ale z ROR nie trzeba dyskutować bo ona odpowiada nawet na pytania skierowane do kogoś innego. Nie zdziwilabym sie gdyby na posty zety też odpowiadała :D Musi się kobieta wygadac jak nie ma w realu do kogo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a g n i e s z k a _ co za porazka ta ror tego sie czytac nie da jak widze jej wypowiedzi to przewijam strone bo strata czasu" tia;-))) ale jakos czasu na komentarza to juz nie szkoda - sama sobie przeczysz zlotko;-)) "polska jest nasza ojczyzna ale co z tego? to znaczy ze mamy tam mieszkac do usranej smierci i narzekac do konca zycia, nie robiac nic zeby polepszyc nasz byt? ciekawe.." wszystko prawda - tyle, ze zawsze smieszyli mnie ci "patrioci" na wygnaniu, jezeli cos zmieniasz na relatywnie lepsze (co bardzo popieram) to nie nalzey sie tej zmiany wypierac. tylko tyle. "wlasnie. przewijajcie, nie komentujcie, nie odbiegajcie od tematu... ." zabawne te apele ;-)) ś do usunięcia] a g n i e s z k a _ co za porazka ta ror tego sie czytac nie da jak widze jej wypowiedzi to przewijam strone bo strata czasu polska jest nasza ojczyzna ale co z tego? to znaczy ze mamy tam mieszkac do usranej smierci i narzekac do konca zycia, nie robiac nic zeby polepszyc nasz byt? ciekawe.. ludzie wola wyjechac, zyc godnie, co z tego ze w fabryce? taka praca w fabryce pozwala sie utrzymac jak ktos zauwazyl idziesz do pracy, niewazne co robisz, wracasz do domu i normalnie zyjesz, nie przejmujesz sie ze ci braknie na chleb albo na rachunki http://imageshack.us/f/9/30094110123050331805 810.jpg/ 10:55 [zgłoś do usunięcia] dejotka wlasnie. przewijajcie, nie komentujcie, nie odbiegajcie od tematu... .Co taj Agnieszka u Ciebie? pracujesz juz? Wynajmujesz czy z rodzicami mieszkasz? Moge zapytac ile kosztuje Ciebie pokoj? Sama mam powoli dosc pl i chyba sie zwine. Boje sie niewypalu tam.. i probuje analizowac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"huhuhaaa Ale z ROR nie trzeba dyskutować bo ona odpowiada nawet na pytania skierowane do kogoś innego. Nie zdziwilabym sie gdyby na posty zety też odpowiadała Musi się kobieta wygadac jak nie ma w realu do kogo..." ;-))) na tym polega forum ze sie komentuje - nie podoba sie idea? to zaloz pwywatna grupe dyskusyjna - as easy as it is;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim ROR Moja droga nie bulwersuj się tak! Bo złość piękności szkodzi. Widzę, że moja słowa okazały się prawdą, bo twoje odpowiedzi jak zwykle nie przyniosły konkretnych spostrzeżeń, to coś jak nasz rząd. Również zauważam, że sen jest bardzo potrzebny dla ludzkiego organizmu. Prześpij się, a może dzięki temu zaczniesz myśleć normalnie. Myślę, że siedzenie do późna w nocy na forum i odliczanie każdej minuty czy odpiszę, zacierając spocone dłonie nie jest dobrym wyjściem. Proponowałbym wyjść na dwór i przewietrzyć umysł. Mam nadzieje, że przyjdzie czas kiedy oczarujesz nasz swoją inteligencją i konkretnymi informacjami na dany temat. Może w dziale ogólnym twoja wiedza będzie bardziej przydatna. Tam można przysłowiowo lać wodę...... Życzę ci moja droga miłego dnia i nie spinaj się tak tylko oczaruj mnie swoim intelektem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ROR Moja droga nie bulwersuj się tak! Bo złość piękności szkodzi" sloneczko - nie kazdy zwraca uwage tylko na zewnetrzne peikno;-)) ale dzieki z atroske;-) " Widzę, że moja słowa okazały się prawdą, bo twoje odpowiedzi jak zwykle nie przyniosły konkretnych spostrzeżeń, to coś jak nasz rząd" zabawne jest to twoje zabiganie o moja atencje - typu: "udowdnij mi", "nie amsz racji", "okazalo sie ze ja ma tracje" itd.;-))) to jets tak infantyle ze az urocze;) "Również zauważam, że sen jest bardzo potrzebny dla ludzkiego organizmu. Prześpij się, a może dzięki temu zaczniesz myśleć normalnie. Myślę, że siedzenie do późna w nocy na forum i odliczanie każdej minuty czy odpiszę, zacierając spocone dłonie nie jest dobrym wyjściem. Proponowałbym wyjść na dwór i przewietrzyć umysł" slyszlaes kiedys o strefach czasowych?;-) proponuje nie ograniczac sie do jednej a latwiej bedzie ci zrozumiec swiat;-)) "Mam nadzieje, że przyjdzie czas kiedy oczarujesz nasz swoją inteligencją i konkretnymi informacjami na dany temat" nie mam w zyczaju spelniac zachcianek ano prosb ludzi kt bywaja niegrzeczni ;-)) as easy as it is;-) a ty sam zglosiles swoj akces do tego grona;-)) " Może w dziale ogólnym twoja wiedza będzie bardziej przydatna. Tam można przysłowiowo lać wodę......" bawi mnie twoje pustoslowie - uczepiles sie czegos co sobie wymysliles i widze ze nie daje ci to spokoju;-) na stres polecam seks - wspaniale relaksuje;-))) bo widzez e ciagle "trawisz" moje wypowiedzi;-)) "Życzę ci moja droga miłego dnia i nie spinaj się tak tylko oczaruj mnie swoim intelektem" dziekuje - choc nie wszedzie teraz jest dzien ;-) skarbie juz drugi raz w tym samym poscie - chcesz zostac oczraowany przze mnie - az tak cie odrzucenie boli?;-) nie ejstem wrozka i nie rzucam czarow dostepnych dla mas;-) amen;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROR Widzę, że zaczynasz się denerwować, bo piszesz z błędami. Droga autorko, mówiłem nie spinaj się tak, bo szkoda twojego zdrowia to tylko forum;-) Dziękuje, że nazywasz mnie słoneczkiem to miłe. Niestety nie zabiegam o twoje intencje. Szkoda, że nie masz zwyczaju udowodnienia swoich racji, których widocznie nie masz. Wiesz pustosłowie lub inaczej to sformuje puste słowa to strzępek wypowiedzi jakich udzielasz na forum. Następnym razem jak będziesz chciała użyć konkretnych wyrażeń to sprawdź najpierw co one znaczą w słowniku. Na koniec swojej wypowiedzi wspominasz, że sex jest dobry na rozładowanie stresu. Masz rację! tyle, że stres widocznie tobie się tylko udziela. Wyczuwam, że seksu dawno nie miałaś .Jest to chyba związane z twoją zgryzotą oraz płytkimi wypowiedziami. Wiesz ja tylko staram się dostrzec pozytywne strony twoich wypowiedzi. Nie mogę ich trawić, bo dostałbym wrzodów;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najbrzydsze sa golfy
"masz racje tak sie zachowuja osoby zagubione np. staraja sie zdrabniac imie doroslej osoby w celu (robia to podswiadomie) dodania sobie powagi w jej oczach nieusatnnie mnie to bawi" otóż właśnie ROR opisała swoje zachowanie, te powtarzające sie 'tupanie nóżkami" jak ktos sie z nią nie zgadza, nazywanie innych "słoneczkiem" czy "skarbem" dodałas sobie juz powagi ROR? ups niestety, ale znów się ośmieszyłaś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROR czytam to co piszesz i nie rozumiem. Twoje wypowiedzi to kopiuj plus wklej, czytasz po jednym zdaniu i na nie odpowiadasz?? zajdź sobien jakieś zajęcie i daj sobie na wstrzymanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROROROOR***
Dlaczego wszystkie tematy na ktorych wypowiada sie ROR ,koncza sie na klutniach ,sprzeczkach, i ublizaniu przewaznie w strone tej osoby????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najbrzydsze sa golfy
widocznie "ta osoba" ma problem z komunikacja z ludźmi i irytuje wszystkich bo myśli że pozjadała wszystkie rozumy zresztą..poczytaj jej wypowiedzi jak masz czas na zmarnowanie to zrozumiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×