Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mucha0811

Rozsądne ale efektowne odchudzanie bez jojo :)

Polecane posty

Witam i zapraszam wszystkich do przyłączenia się do grupy mobilizacyjnej w walce z tłuszczem :) Wczoraj wyszło na jaw że mam 36.4 % tłuszczu :O .. i koniecznie czas sie za ten balast zabrać i zniszczyć wroga! Chciałabym zrzucić 19 kilo, żeby dojść do 58 :P Liczę, że uda mi sie to osiągnąć tak w 19 tygodni, choć nie obraziłabym się gdyby cel został osiągnięty wcześniej :P Zaczynam od dietki 1400 kcal, głównie warzywno-mięsnej z dwoma/trzema porcjami złożonych węglowodanów. Zapraszam serdecznie do wspólnej metamorfozy!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Dołączam do rozsądnego odchudzania! ;) Na początek polecam ci nie ograniczać kalorii, tylko je policzyć! Prowadź dziennik co jesz i ile - czasem może się okazać, że nie jesz wcale dużo, więc ograniczanie tego byłoby głupotą! Raczej zmień proporcję spożywanych węglowodanów i białka. No i ruch! Polecam linki: (wszystkim je wciskam, ale uważam, że są warte przeczytania :) ) http://kulturystyka.pl/odzywianie-lopatologicznie-czyli-odpowiedzi-na-najczesciej-zadawane-pytania-przez-kobiety/ http://vitalia.pl/index.php/mid/3/fid/2/diety/dieta/article_id/339/offsetk/0 Pozdrawiam! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! :) Ja mam limit kaloryczny wyliczony przez dietetyka, bo moje BMR to 1530 kcal :) A dietę tą doradził mi chłopak, który z kolei otrzymał ją od swojego trenera i sam wygląda teraz jak Apollo :P Oprócz żarcia ćwiczę aeroby (godzina) i siłowo w domu (pół godziny ) dziennie :) A jak u Ciebie wygląda upragniony ubytek tłuszczu? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harder bejbi harder
hej :) ja sie z checia przylacze, przytylo mi sie troche od lekow i najwyzsza pora zeby to zrzucic :O tylko co ze swietami? :D ja planuje poki co tak lekko zaczac... zero slodkiego, ograniczyc weglowodany, troche ruchu.. a po swietach ostro wziasc sie za siebie :D Mucha przygarniesz mnie tutaj? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harder bejbi harder
hej przygarniesz mnie? :D mi po lekach sie troche utylo teraz pasuje to zrzucic :O z tym ze.. poki co chciala bym tak lekko zaczac, zero slodkiego, ograniczyc troche weglowodany, troche ruchu, a dopiero po swietach wziasc sie ostro za siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ubytek wagi niepowalający, bo tylko 2 kg, ale za to ubytek tłuszczu rewelacja! Było 34%, a jest 29% :) Będzie jeszcze mniej, bo polubiłam ćwiczenia! No i wcinam białko "na masę" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harder bejbi harder
ups.. cos mi net nawala i myslalam ze nie wszedl mi ten 1 wpis :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Przygarniam :) Myślę, że potrzebna jest tu nowa grupa wsparcia dla dziewczyn , które nie planują schudnąć 15 kilo w dwa tygodnie na diecie 300 kalorii :P Święta Wielkanocne nie są dużą przeszkodą w odchudzaniu :) Wystarczy zastosować kilka zaminników, np samo białko z jaja do żurku i tylko maciupki kawałeczek kiełbasy :P Jak nam się uda ten topik trzymać to przed świętami wrzucę kilka fajnych , pysznych przepisów NIETUCZĄCYCH :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SzczupłeCiało-> Zazdroszczęi gratuluję :) Ja mam ponad 36% fatu... Ile Ci zajęlo zrzucenie tych 5%?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harder bejbi harder
dokladnie lepiej chudnac wolniej a zdrowiej i bez efektu jojo :) zreszta szybkie chudniecie prawie zawsze konczy sie zwisajaca skora :O skad wiecie ile macie % tluszczu w ciele? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harder bejbi harder
to ja napisze jak to u mnie jest, wzrost 165cm, waga 70kg, jeszcze w lecie wazylam 62-63, ale utylam po lekach, chciala bym wrocic do tej wagi przynajmniej, choc najchetniej chciala bym wazyc 58-60 :P i nie tkne zadnego placka na swieta nawet! :D bo u mnie nigdy na jednym kawalku sie niekonczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
harder bejbi Masz maciupko do zrzucenia, uda się bankowo :) Odchudzanie wolne jest baaardzo istotne. Ja kiedyś, głupia, zrzuciłam 17 kilo w niecałe dwa miesiące i mi za przeproszeniem cycki sflaczały :/ Była jak dwa puste woreczki z rozstępami :O Dlatego teraz ćwiczę z hantlami, przysiady, czasem pompki etc. żeby te dwa biedaki jakoś się prezentowały ;) A % fatu znam bo się ważyłam na takiej wadze co pokazuje ile masz tłuszczu,, mięsni a także wiek metaboliczny. Ja mam wg wagi 41 lat, a tak naprawde 26.. No comment ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa otluszczona
Mucha, czesc:) Smieszne, ale ja na takiej samej maszynie sie wazylam, szok, bo mam 29 a moj wiek metaboliczny to 43:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa otluszczona
no i ten tluszcz... a poziom nawodnienia jaki mialas, bo ja 47, a to za malo, musze pic 2,5 litra wody dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa otluszczona
kiedys wazylam 63... musze schudnac 18 kg!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahah :D Jedziemy na tym samym wózku. Tez jestem odwodniona :P mam 47.6 nawodnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja marzę o 58 od zawsze :) Ale głównie to mi zalezy żeby mieć maks 18% tłuszczu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa otluszczona
ja nie mam w domu zadnego sprzetu do cwiczen, wiec pozostaje mi aerobik i ewentualnie wieczorami szybki marsz przez godzine. Maz sie ze mnie troche smieje, ale jeszcze bardziej mnie to mobilizuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa otluszczona
ja kiedys wazylam 60 kg i za chudo wygladalam, wiec dla mnie optymalnie to 63-65 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harder bejbi harder
ja bylam na spacerze, wlasnie wrocilam :D kurcze.. gdzie takie wagi sa? z ciekawosci chciala bym sie przekonac ile mam w sobie tluszczu, miesni i wiek metaboliczny, choc pewnie wynik by mnie przerazil :D ale to by chyba dobra motywacja byla tez ;) oj zapomnialam napisac.. mam 21 lat. moze te moje wymiary wydaja sie byc nie tak duze ale strasznie okraglutka sie zrobilam, brzuch, boczki.. :O jak schudne z 5kg to bedzie juz w miare spoko. przy czym jak zawsze boje sie ze nie wytrwam, ze sie szybko zniechece :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa otluszczona
ja bylam u znajomej dietetyczki, ktora sobie do celow zawodowych zakupila taki sprzet i calkowicie mnie przeswietlila. Tez sie balam, ale to mnie na maksa zmotywowalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też uprawiam marsze/ marszobiegi :) Mąż sie smieje ale potem bedzie wzdychał :D To nic że nie masz sprzetu. Ciągnij sobie z chomika Tamilee Webb 'ja chcę miec takie pośladki", i to samo tylko że podstaw:ramiona i wreszcie brzuch :) Zamiast hantli mozesz wsypac piachu do butelek po wodzie. No i przysiady. Na poczatek 3 serie po 10 przysiadów głębokich. Poczujesz, zapewniam :P Jest tez takie swietne cwiczenia, po ktorym mam straszne zakwasy. Kladziesz sie na plecach . jedna noga zgieta, druga prosto i podciagasz biodra z ta noga na drugiej nodze.Nie wiem czy wyrazilam sie dostatecznie zrozumiale :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wykupiłam groupona za 39 zeta i za to mialam analize ciala plus ukladanie diety etc. Minus jest taki ze to Herba**fe czyli wielka sciema bo chca zebys dolaczyla do ich sekty i kupila ich tajemne proszki :P Ale sie nie dalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa otluszczona
dzieki za propozycje cwiczen:) ja po aerobiku, na ktorym bylam w czwartek, dostalam okresu wczesniej o 5 dni, a zawsze mam regularnie, wiec mnie to zdziwilo, ale to chyba z tego, ze na maksa cwiczylam pierwszy raz od kilku lat:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa otluszczona
hmmm, herbalife powiadasz.... tez bylam kuszona, hihi, ale takie sciemy to nie dla mnie...nie dalam sie nabic na magiczny koktajl bialkowy za jedyne 190 zl za puszke:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ib c
dobry wieczór wszystkim moim problemem jest nadmierny apetyt a nie sama waga. bo nadwagi to nie mam ale chciałabym schudnac 4 kg i nie chudne bo ciągle cos jem. dobrze ze nie tyje co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harder bejbi harder
dziewczyny jezeli cwiczycie to dobrze jest kupic sobie pas neoprenowy czy jakos tak :D podobno lepsze efekty w czasie cwiczen i zapobiega przed zwisaniem skory przy chudnieciu, wysypiac sie jest dobrze w czasie diety bo odpowiednia ilosc snu zmniejsza apetyt.. u mnie to sie akurat sprawdza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ib c
ale boje sie ze w koncu zaczne tyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×