Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mucha0811

Rozsądne ale efektowne odchudzanie bez jojo :)

Polecane posty

Cześć krasiwe dziewuszki! ;) Ja miałam dziś bardzo dziwny dzień dietetycznie... Wstałam późno i sie ociagałam a chcialam zrobic aeroby na czczo :P Wyszło na to że poszłam biegac o 16 (!) i sniadanie jadłam o ... 17.15.. Bardzo rozsądnie ;) Poki o dobiłam tak do 1200 w płatkach,jajach, twarogu i masełku i juz nic nie dam rady wcisnąć. Ale byłam strasznie osłabiona i ułożyłam sobie znowu nowy plan :P Pomysł z 8 posiłkami padł zaraz po stworzeniu :P Tym razem spróbuje 1500 plus aeroby 60 minut i trening obwodowy tyle ile sie da. Emi, tez myślałam o 1600 :) ale wtedy musiałabym dodać jeszcze z 20 minut interwałów po obwodowym co jest mało realne zważywszy na zakwasy :( Więc póki co 1500 i jedziemy :) Magda spróbuj pić ziółka z mniszka lekarskiego na noc,działają moczopędnie no i woda.. :P Ciągle ta woda :D Zmierzylam sobie obwody.... W udzie mam prawie tyle co w talii Odpowiednio: 65 i 74..... Kurde tak bym chciała miec w udach po 55.... Myslicie że to realne w 4 miesiące? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski :D u mnie dzien zaliczony jak nalezy dzis ;) zazdroszcze Wam kondycji u mnie dalej z tym kiepsko i niestety przez jakis czas musze sobie darowac , tak mi niestety lekarz zalecil :O ale dieta jak najbardziej spoko, moze byc :P nie wiem co to za ziolka mniszka lekarskiego.. nigdy nie pilam, ale slyszalam ze ponoc rumianek dobry na to, akurat mam go w domu :D no i jeszcze dodawanie soku z cytryny do wody moze pomoc na nadmiar wody, co mi sie przyda wlasnie teraz bo zauwazylam ze mniej chodze siku :D tez sobie zmierzylam obwody :D talia- 76 :O udo- 57 gruszki moje wiecie co Wam polecam? rower! najlepiej jak by to byl górski.. naprawde jezeli chodzi o biodra, boczki, brzuch i nogi jest zajebisty! wyprobowane na sobie :D najlepiej codziennie po 30 min albo 1 h ;) a tak jeszcze dodam ze z tego co pamietam przez 1h jazdy na rowerze mozna spalic nawet do 600kcal !!! fajnie nie? :D pozdrawiam goraco! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaaa Magda, marze o takich udach :D Nie mam roweru niestety (wiem ze to dziwne :P ) ale moze tymi marszami i biegami jednak coś zejdzie. Ale na wakacje do domu zjezdzam i mam tam rowerek stacjonarny to bede pedałowac ile wlezie :p Na szczęście wszystkie jemy przyzwoite ilości kalorii więc w razie czego zawsze jest z czego uciąc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam :D do wakacji to my bedziemy laski takie ze szok :D a na rower bedziemy wskakiwac pedalowac tak rekreacyjnie, dla przyjemnosci :D nie wiem czemu wygwiazdkowali mi slowo na z :O przeciez to nie przeklenstwo, eh :D najwieksze zaskoczenie u mnie to to ze nie ciagnie mnie do slodkiego.. to juz 2 tydzien idzie bez tych przyjemnosci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz to nawet kupilam sobie pare ekstra ciuszkow, troche przyciasnawych jak na razie i sobie wyobrazam jak wkrotce zajebiscie bede w nich wygladac :classic_cool: to taka dodatkowa motywacja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyciasnawych.. tzn ze mieszcze sie w nie, ale nie wygladam w nich tak jakbym chciala :D o i tak przy okazji.. jaki spadek wagi miesieczny Wam by odpowiadal? ja bym byla zadowolona jak by lecialo mi tak 2-3 kg miesiecznie :) chyba w miare rozsadnie co? :D spadam bo kurde sie rozmarzylam i jeszcze z tego podekscytowania nie zasne dzis :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć nocne marki! ;) Kurde sama juz nie wiem z tymi kaloriami... ale ja naprawde nie mogę jeść 1600 bo bym od razu przytyła :( Wczoraj miałam np 800 takich pełnowartościowych i trochę ze słodyczy - trudno mi policzyć jeśli chodzi o ciastka, ale myślę ze było ponad 1000. Ja wiem, że to jest za mało, ale pomyślałam, że będę na tej diecie do końca maja, a później udam sie do dietetyka. Miałam iść od razu zeby mi ustalił dietę, no ale zawsze są ważniejsze wydatki. Wiadomo, jak jest ciepło to aż chce sie aktywności na dworze :) badminton (kocham), rower i mam z koleżanką biegać ;) po polach bo ludzie by dziwnie patrzyli na drodze ;) - wieś 600 mieszkańców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka, Widze że Cie nie przekonam i sie uparłaś na to 1000 kalorii :P Wierze Ci,że nie chudłabys na 1600 i pewnie masz na 100% racje bo tak Ci juz zwolnił metabolizm... Ja tez niby powinnam jesc okolo 1800 i tez na tylu kcal nie chudłabym :p Póki co kilka rad ciotki Anety :D : 1) 25% twojego menu stanowią słodycze... Ewidentnie lubisz słodkie i ciezko Ci zrezygnowac :D Zamień cukier na słodzik, tak wiem że niby niezdrowo i tak dalej i tak dalej ale uważam że nie ma wiekszego sprzymierzenca dla łakomczucha na diecie niz slodzik. Od paru miesiecy uzywania tego cuda nie wyladujesz w szpitalu :P J uzywam od 14 lat :) Przepisy na slodycze na diecie,praktykowane przeze mnie :) 1)Bierzesz 50 gram płatków owsianych, zalewasz wrzatkiem tylko ciupke. Dodajesz kilka (ja daje 8 :P )n rozgniecionych tabletek słodzika. Odciskasz wode z tych płatków. dodajesz jedno lub pół jaja. Mieszasz łapką.Dodajesz kakao gorzkie: łyżkę i kropelkę aromatu waniliowego. Mieszasz znowu , rozgrzewasz patelnię teflonowa bez tłuszczu i kładzisz te palcuszki łyzką. Za minute-2 przekladasz na druga strone. 2) (jem codziennie na noc :) ) Przepyszne!!! składniki: - Ser Aksamitny dr Oetkera w wiadrze 1 kg. (Wazne zeby byl ten bo jest baaardzo niskokaloryczny, ma duzo białka, malo węgli i tłuszczu) kilogram kosztuje około 9-10 zeta ale sie opłaca i tak. -kakao ciemne (gorzkie) -słodzik Bierzesz 200 gram tego sera, dodajesz rozgniecione słodziki (7) i mieszasz. Na koniec wsypujesz czubata łyżeczkę kakaa i delikatnie mieszasz. To jest zajebiste! :D 3. Lubisz cukierki nimm2 i takie tam , pamietam :P Alternatywa: wyciskasz sok z pomarańczy, dajesz słodzik (albo nie dajesz) i wlewasz go do pojemnika na kostki lodu i zamrażasz. Potem takie kosteczki sobie ssiesz :) Uffff chyba napisze ksiazke kucharska o odchudzaniu :D :) No i wliczasz w ramach tych 200 kalorii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda , ja bym chciała 3 kilo miesiecznie :D Matke, ojca bym sprzedała żeby tyle schudnac :D:D Teraz waże około 74 ale jeszcze nie jestem pewna wiec w stopce nie umieszczam. A żeby tak do lipca było 64.... Achhhh :D Te ciuszki to GENIALNY pomysł. To jest swietna motywacja a przede wszystkim dokladny miernik postępów :)Lepszy nawet od wagi i centymetra! Wysyłam fajnego linka do kalkulatora 'ile jesc kalorii' :) http://www.globalrph.com/diet_calc.cgi Wystarczy że bedziesz codziennie cwiczyc minimum godzine i zaznaczasz sobie wtedy 'heavy activity' I od sumy na dole(tej najwyzsze'to maintain your weight' odejmujesz 1000' - tak ja robie żeby zrzucac 1kg tygodniowo :D Jak nie cwiczysz ktoregos dnia to sobie zaznaczasz'sedentary' i z dołu obcinasz 1000 :) Jest to 2 razy bardziej radykalne niz to co podaja na stronie ale..... Rozsądne ale eektowne ma byc to odchudzanie, no nie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :D u mnie rano dzis 68,4.. łeeee i dzis 1 dzien brania luteiny, mam nadzieje ze nie wzrosnie mi apetyt, tym bardziej na slodkie :O odkad wstalam kolo 11 wypilam juz pol butelki wody 1,5 i jeszcze siku mi sie nie chce :O ale tak jak mowilam.. chociaz by waga niewiadomo ile na plus pokazywala to sie nie poddam bo to tylko chwilowe :classic_cool: Aneta widze bardzo ciekawe pomysly u ciebie :D jak mnie dopadnie chcica na slodkie napewno skorzystam :D pozdro dziewczyny! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki! Woo Aneta fajne te przepisy podałaś! Musze poszukać sobie tego serka, bo ja uwielbiam wszelkiego rodzaju sery i twarogi :D Co do spadku wagi, to nawet jak ma mi ubywać 2 kg miesięcznie to i tak będę zadowolona :D Byle spadał tłuszcz! Ustaliłam sobie kolejny plan treningowy: do świąt kończę Turbo Jam, a potem biorę się za Brazil Butt Lift i będę niszczyć moją figurę gruszki!!! :D Musze sobie kupić taką gumę rozciągającą do ćwiczeń, tylko nie znam się jaki powinna mieć kolor i jaką długość! Normalnie zrobię sobie domowy klub fitness :D Moje hula hop na razie stoi w kącie, bo mi nabiło siniaki jak nim kręciłam w weekend :( A właśnie! Jeśli chodzi o zapotrzebowanie kaloryczne, to w Turbo Jam goście liczą to tak: bierzemy swoją wagę w funtach: 142 dopisujemy na końcu 0: 1420 dodajemy około 300 kcal na codzienne czynności: 1420+300= 1720 I te 1720 kcal to jest moje dzienne zapotrzebowanie kalorii. Aby schudnąć muszę uciąć 500 kcal i albo odejmuje to od mojego dziennego zapotrzebowania i jem 1220 (czego goście NIE polecają), albo robię ich trening spalając przy tym 500 kcal i mogę jeść te 1700 kcal bez obaw :P Te obliczenia wydają mi się trochę prymitywne, no ale zawsze to jakiś inny sposób :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spodobał mi się wasz topik, więc wbijam do was. Chcę zmniejszyć swoje obwody. Ćwiczę na rowerze stacjonarnym i siłowo z Tamilee Webb. Jem różnie od 1200 kcal do 1600 (tak najczęściej). Moją zmorą są słodycze, ograniczyłam, ale i tak codziennie je jem. Staram się jeść dużo białka i węglowodanów złożonych. Piję ponad 2 l płynów dziennie. W swoim odchudzaniu kładę nacisk na ćwiczenia, bo przy diecie mam słabszą wolę. Na razie chudnę powoli. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc ponownie :D Emi, ciekawy pomysł na to wyliczeniekcal :P Mi wyszło ponad 1900 a jem 1500 plus ćwiczenia (ale te ćwiczenia to musze troche zwiekszyć bo siłowego od 3 dni nie robiłam :( ) Ale dopiero na 1500 czuję się świetnie. Jestem najedzona, zadowolona, mam siłe, słowem jest dobrze :D Miałam dzielic na 7-8 posiłkow ale wyszło na to ze jest 5 bo w ten sposob jestem najbardziej najedzona i jest mi fajnie:) Dorzuciłam wiecej warzyw, główna zmiana to wprowadzenie kapusty kiszonej i wiecej pomidorów oraz dodałam troszke masła do jajecznicy. Wrzucam wam moją nowa poprawiona diete,na ktorej jest mi bardzo dobrze i mam siłę (jesli kogos to interesuje :p ) 1. płatki owsiane górskie 50 gram, kakao,słodzik i serwatka Olimpu 30gram 2. 3 jaja, 10 gram masła, pomidory z cebulka do woli, łyżeczka oliwy 4. Schab z grilla 100gram, kapusta kiszona do woli 5. Tortilla z Biedry napchana schabem, sałatą, pomidorami i co tam jeszcze wejdzie :D polana ketchupem. Dodatkowo warzywka na talerzu (bo mało wchodzi do tortilli :P ) 6. Twaróg Oetkera aksamitny 200g z kakaem i słodzikiem Oprocz tego troche wody, duzo herbaty zielonej z Biedry (ananasowa i jaśminowa) oraz malinowa. Kawa tez ale bez mleka i to sypana i z umiarem ;) Cześć Diana :) Zapraszam do grona, w którym nie chodzimy głodne, nie mamy jojo i nikt nie pyta 'czy jak zjem pół pomidora na noc to utyje' :P Pewnie zaraz Emi wyśle ci linki przydatne w odchudzaniu :D one naprawde są dobre, warto przejrzeć :) P.S Ja chyba naprawde waże 74 bo weszłam dzis w obcisłe spodnie które nosiłam ważac 70 kilo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta, napisałaś, że 25% moich kalorii stanowią słodycze - nieprawda. Praktycznie nie jadłam ich od 22 lutego - jedynie jak pójde w gości, to sie poczęstuję ciastkiem. A jeśli chodzi o nimmy to jedno opakowanie mam na 3-4 dni, bo dziennie jem do 5 sztuk a jedna ma 22kcal, czyli 100kcal. Nie kupuje batonów a czekolady to od stycznia nie jadłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Diana! Zdrowo i rozsądnie się odchudzasz! Ciesze się, że jest nas więcej! :) Zamiast słodyczy polecam słodkie przekąski! :P Moją ulubiona jest wafel ryżowy z masłem orzechowym i dżemem. Ostatnio jadłam też kiwi z jogurtem naturalnym - było tak dobre, że nawet mój NieMąż wybrał jogurt zamiast bitej śmietany!!! :) Smakowicie wyglądają słodkości Anity - przepisy znajdziesz parę wpisów wyżej! ;) Aż się chce iść do sklepu po twarożek Dr Oetkera! Anita gratuluje wagi! :) Musisz zmienić stopkę! ;) Mniam, ale narobiłaś mi smaka na grillowane mięsko :D Z sałatą i pomidorkiem, pychota! To już wiem co kupie jutro na obiad :D Ja właśnie piję zieloną herbatkę ananasową z Biedronki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tym sie sugerowałam: :P "Wczoraj miałam np 800 takich pełnowartościowych i trochę ze słodyczy - trudno mi policzyć jeśli chodzi o ciastka, ale myślę ze było ponad 1000"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaczy Magda! Az sie zdenerwowałam :P Anita to sposob żeby mnie wkurzyć :P hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mucha, zdarza mi się jeść wafle ryżowe, ale ostatnio mi nie smakują. Wydają mi się takie przetworzone. Dziś skusiłam się na gorzką czekoladę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana, dzis jest jakis nienormalny dzień :D Przepraszam,omyliłam Cie z Ola(fi6) która je 1000 kalorii, z czego 20 % w słodyczach ale zaraz mnie za to zgani ;):D Przesilenie wiosenne jak nic!:D Emi, spoko, ja jak widać też mam dzisiaj jakies dziwne wpadki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widać przy rozsądnym odchudzaniu szampańskie humory dominują :P Ja dziś zaszalałam z hantlami, aż mnie ramiona bolą. Oj będą jutro zakwasy. A jak latem będę już szczupła i zgrabna, to nauczę się robić szpagat, a co! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczny :) u mnie dzis 68,1.. bede sobie notowac tutaj swoja wage.. czyli jak narazie nie rosnie :P jezeli za 2-3 dni pokaze sie 67 z przodu bede takaaaa zadowolonaaaaa :D hmmm swieta tuz, tuz.. pozwolicie sobie na male co nie co w te dni, czy trzymacie sie diety? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda zycze Ci zeby na świeta było 67.0 :D Życzeniom moim nadaje moc sprawcza! :D:D Emi, ile wyciskasz na bicka? :P Element zdrowej rywalizacji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do Świat :) U mnie na stoły wjedzie (po uzgodnieniu z mama) 1)żurek z jajem i z jakaś alternatywa kiełbasy 2) jaja z makrelą z majonezem light 3) moja ukochana sałatka z ziemniakami :P ogórkiem, rzodkiewka, jajem i koperkiem 4)słodycze w moim wykonaniu :) Myślę że tutaj skorzystam z przepisów z diety Dukana bo mają naprawdę niektóre fajne pomysły, tylko tą maizenę i otręby mozna zastąbić mąką razową pełnoziarnistą lub płatkami owsianymi. Daje linka do przepisów: http://www.przepis-kulinarny.pl/dieta-proteinowa-dukana-10-52.html http://dukan.blox.pl/html/1310721,262146,21.html?727117 http://metodadukana.blox.pl/html/1310721,262146,21.html?719837 Ogarnijcie wuzetke i sernik pod pierzynka z ostatniego linka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeżeli stosujeszdiete optym
polecam dietę optymalną , bez jojo potem ;) tylko trzeba trochę wyrzeczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×