Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mimi09876

CHORWACJA- kto był, kto poleca, jakie ceny??

Polecane posty

Gość mimi09876

Witajcie, marzę o urlopie w Chorwacji... Czy ktoś był tam i mógłby opowiedzieć, jak wrażenia? Byłabym wdzięczna również za informacje, jeśli ktoś wybrał się tam autobusem - ile kosztuje? Znalazłam na jednej ze stron informacje że autokar kosztuje 444 zł w obie strony. A jak szukaliście zakwaterowania? przez internet? Ile kosztuje nocleg? No i jak z jedzonkiem Byłam bardzo wdzięczna za wszystkie informacje cenowe!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konobolubny
y,kuchnia,morze,widoki,atmosfera....Ceny niższe niż w poł.Europie.Od jakegoś czasu kożystamy z dobrych hoteli,polecamy sieć BluSun,mająjedne z najlepszych hoteli w Chorwacji-2 tygodniowy pobyt to ok.4-5 tys.zł.od osoby.Kwatery prywatne są tańsze ale trzeba się liczyć z dużymi wydatkami w restauracjach przy całodniowym wyżywieniu.Ogulnie gorąco polecam Chorwavję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość informatyk____
chorwacja jest oklepana. ale za rok robię Bałkany z naciskiem na Albanię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bylam w Chorwacji a dokladnie w Makarskiej:) Chorwacja ogolnie bardzo mi sie podobala, choc pod wzgledem plaz proponowalabym jednak BulgaRIE:)Nasza Villa polozona byla w cichej i spokojnej, a takze bezpiecznej dzielnicy willowej, z ktorej jednak bardzo blisko bylo spacerkiem do miasta a przynajmniej halas miejskich imprezek nie zaklocal nam ciszy nocnej:) My bylismy autokarem z funclubem, bardzo luksusowe, przestrzenne busy, doskonale wyposazone, dzieki ktorym podroz nie byla meczaca:)Zdecydowanie te autokary sa stworzone na takie dalekie podroze:P a co do Makarskiej - bywa nazywana "chorwackim Saint Tropez" - to chyba mowi samo za siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam w Makarskiej w zeszłym roku w sierpniu i ceny do wytrzymania:) Kwatery prywatne 25 euro za osobę minimum 4 dni, niechętnie wynajmują na krócej. Obiad - makrela na ciepło lub kalmary z dodatkami około 25zł (to zestawy najtańsze) oczywiście w restauracji. Można zjeśc fastfood lub kurczaka z rożna będzie taniej. Wędlina to niestety tylko salami(50-80zł) lub mortadela nie pamiętam ceny bo jej nie kupowałam kiełbasa (30zł) niedobra w porównaniu z naszą :(, warzywa drogie pomidory 8zł, arbuz 4zł. Wieprzowina 20 procent droższa ale uwaga nie kupowac w markecie tylko w mięsnym dla tubylców, jagnięcina, baranina tak jak u nas 60-80zł. Z domu trzeba zabrac koniecznie: kawę, przyprawy, ewentualnie dla potrzebujących suchą kiełbasę nic innego i tak nie przetrwa ze względu na temperaturę. Zanim znajdziecie kwaterę wszystko się rozpłynie :) Polecam wszystkim którzy nie szukają ciszy i spokoju :) Cisza i spokój na Korculi jedzenie droższe, kwatery nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sialalalala.,.
chorwacja jest piekna ceny znośne, tylko jedź do chorwacji a nie jak biedota na północy, od dalmacji środkowej w dół jest chorwacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka_9878
Jeśli chodzi o Chorwację to bardziej opłaca się pojechać na własną rękę i wynająć dom. Nawet z wypożyczeniem większego auta np., z Panka wyjdzie chyba taniej niż z biurem podroży, a już na 100 wrażenie zupełnie inne - niezapomniane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SylwiaFilkusik
Rozważamy opcję z Pankiem za granicę, wg moich obliczeń większe auto na naszą szóstkę bardziej się opłąca niż na dwa samochody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, mam takie pytanie, ile mniej więcej trzeba liczyć pieniędzy na 1 osobę kiedy jedzie się na 10 dni - wraz z podróżą, chcę wiedzieć z jakimi kosztami się muszę liczyć. Jedziemy samochodem, w 4,5 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam Chorwację! Polecam hotel Laguna Materada. Pokoje z widokiem na morze, basen, jedzenie wprost nie do opisania o ilości nie wspominając. Nie przyczepiłam się do niczego, no może mogłoby być więcej leżaków na basenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ukulelele
Opłaca się jechać z biurem podróży. Ja byłam z Rainbow Tours za 1500 zł, ciężko nawet samemu pojechać w tych pieniądzach, zwłaszcza że hotele są dość drogie w sezonie. Jedzienie w Chorwacji nieco droższe niż w Polsce. Knajpy też dość drogie, ale do przeżycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżdże od kilku lat i zdecydowanie polecam, kurorty pierwsza klasa, njiczym nie ustepuja Grecji, czy Włochom. Jedyna różnica to właśnie dużo niższa cena, zwłaszcza jeśli trafisz na naprawdę dobrą ofertę. Sam za każdym razem szukam na orebic.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeździmy do Chorwacji średnio co dwa lata - jak pogoda w wakacje w Polsce nie dopisze. Zawsze we wrześniu - woda jest wtedy cieplejsza niż w czerwcu, można sie najeść pysznych owoców ;) Ostatnio zatrzymaliśmy się tutaj: http://www.traveligo.pl/hotel/Chorwacja/Ap.-z-parkingiem,-Makarska-384711.html#od-2015-10-10,6-dni,Bez-wyzywienia,osoby-2_0_0_0_0 Rewelacyjne widoki, zacisznie, swojsko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam wszystkich miłośników Chorwacji do odwiedzania strony http://www.albinoi.com. To baza noclegowa dzięki której zdobędziecie inf o hotelu oraz bezpośredni kontakt z hotelarzem. Wszystko w jednym miejscu, za darmo i bez pośredników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A był ktoś w Chorwacji w lutym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich. Niedawno Chorwacja jest bardzo popularnym miejscem do odwiedzenia. Chorwacja ma ładne parki narodowe. Zdecydowanie jest to miejsce warte odwiedzenia. Można znaleźć przystępne ceny zakwaterowania na tej stronie http://apartamenty-chorwacja.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnes63
Chorwacja - bajka! Tam bym chyba najbardziej chciała zamieszkać :D Dlatego coraz czesciej myślę o przeprowadzce. Znalazłam nawet ciekawą ofertę domu dzięki agencji Greg-nieruchomości. Kto wie, może niedługo zamienię Warszawę na Dubrownik? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia628
Byłam wielokrotnie, po czym w tamtym roku postanowiłam się przeprowadzić ;) Mieszkam teraz w okolicach Makarskiej, dom znalazłam dzięki agencji Greg-Nieruchomości i... jestem przeszczęśliwa! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny wątek, trochę z niego dowiedziałem się istotnych rzeczy. Bo też pierwszy raz w drugiej połowie sierpnia ruszamy do Chorwacji. Zarezerwowaliśmy sobie miejsce w autokarze http://www.globtourist.com/autokar-do-chorwacji.html . Jeszcze musimy dokładnie poszperać w necie co tam do zwiedzania jest, aby intensywnie wypoczywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda5221
Byłam kilka razy, a w tym roku przeprowadzam się na stałe! Kupiłam dom dzięki agencji greg-nieruchomosci.pl i jestem przeszczęśliwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BetaZ
Byłam, polecam, dość drogo :D a tak poważnie zależy gdzie uderzasz. W sumie wszędzie jest pięknie. Warto wybierać mniejsze miejscowość, a jeśli chodzi o jedzenie to wiadomo - markety. Kilka cen przywiezionych z Cro masz http://croatiaholidays.pl/ceny-zywnosci-w-chorwacji/ Trochę cen żywnośc****icia, piwa i wina. Dla każdego coś miłego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, polecam Chorwację z dojazdem własnym. Na pierwszy raz może coś bliżej czyli region Istria czyli północna Chorwacja. Jeśli chodzi o miejscowości to polecam Umag, Porec, Medulin, Pula. Plaże kamienisto - żwirowe, większość obiektów jest po remoncie przy plaży, fajnym rozwiązaniem są apartamenty w ośrdkach bo mamy aneksy kuchenne w pełni wyposażone a dodatkowo jest infrastruktura jak w hotelu czyli baseny, animacje dla dzieci, możliwość dla chętnych dokupenia posiłków a mamy dodatkowo aneks i większe pokoje. Jeśli chodzi o dojazd to oczywiście koszty są zależne ile km mamy do przejechania i jakim autem jedziemy. Dodatkowo należy doliczyć winiety jakie musimy zakupić po drodze jadąc np. przez Czechy, Austrie, Słowenie. Polecam nocleg tranzytowy np. Mikolov albo Brno, Graz. Jadąc po drodze można zatrzymać się w Słowenii w Postojnej. Będą regionie Istria warto wybrać się na wycieczkę do Wenecji katamaranem, koszt takiej wycieczki to ok. 70 EUR od osoby dorosłej dzieco do 7 lat - Gratis. Pozdrawiam doradca biura podróży Kompas Poland www.kompas-poland.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie opłaca się jechać autokarem. Najlepiej albo jechać samochodem we czwórkę, albo lecieć czarterem po taniości, czyli zazwyczaj w opcji last minute, albo jechać na tanie wczasy z all inclusive w first minute, lat minute albo innej promocji (Rainbow miało fajne oferty w Chorwacji w szalonej środzie), wypożyczyć na miejscu samochód i zwiedzać. Albo nie wypożyczyć i po prostu byczyć się na plaży. Co kto lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noclegi w Chorwacji nie musza być takie drogie. Działający, sprawdzony i pewny link na zwrot 50 zł na rezerwację noclegu w booking.com Minimalna wartość rezerwacji uprawniająca do otrzymania zwrotu 50 zł to kwota 100 zł. https://www.booking.com/s/57_6/60666761 Zniżka 50 zł gwarantowana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×