Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość OlaCola

Jakie garnki ??

Polecane posty

Gość salsita
Dostaliśmy z mężem coś takiego na prezent: http://www.ceneo.pl/26079761 Do płyty niezastąpiona, połowa problemów z przyrządzaniem odchodzi... Nic nie śmierdzi, nie zdziera się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcheweczka1987
Świetne! Chociaż zastanawiam się jak to stoi ? Pod półmiskiem nie do końca widać jak...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PannaAnna12
Fajne rozwiązanie bo z wokiem to zwykle każdy ma kłopot, a na płytę indukcyjną to już całkowicie było by trudno coś pokombinować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erani
Zapewne opinie wyrażają osoby, które nawet tych garnków na oczy nie widziały. Moja siostra ma taki zestaw i bardzo sobie go chwali. Dostała go od teściów w prezencie ślubnym i już 5 lat jej służy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam garnek Philipiaka. Nie polecam nikomu! Myślałam, że jak zapłacę tyle pieniędzy, na dodatek jak reklamują jego produkty gwiazdy to garnek będzie super, a tu klops! Uchwyty poluzowują się, schodzi z nich farba a garnek przypala jak każdy inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak słyszę, że ktoś zachwala Philipiaka to przychodzi mi na myśl tylko zły gust, słabe oczekiwania co do jakości albo opłacenie przez niego, żeby wypisywać takie bzdury. To nie są dobre produkty! Psują się po krótkim czasie, bo przepraszam bardzo ale miesiąc za takie pieniądze to nie jest długi okres użytkowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kupuj garów Philipiaka! Niezadowolenie to zbyt słabe określenie na stan, w jakim byłam po krótkim czasie użytkowania... A płacisz dwa razy tyle ile kosztują dobre garnki dobrej firmy. Więc dzięki ale już kupić innej firmy, sprawdzonej i której klienci są naprawdę zadowoleni a nie takiej, której pracownicy wypisują pochlebne opinie w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata77
Mam gary Philipiaka z pokazu. Koleżanka mnie wyciągnęła, spodobały mi się i je kupiłam. Na moje nieszczęście cały zestaw. A na nieszczęście dlatego, że garnki nie różnią się niczym od moich starych garnków, które kosztowały o wiele mniej. Ogólnie więc rzecz ujmując żałuję jak jasna ... , że kupiłam te graty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ankaa - co rozumiesz przez to, że zbyt szybko się zużywają? Wydaje mi się, że nie można mówić o zużyciu w przypadku tych garnków. Mam komplet, który stale poszerzam już od ponad roku i ani razu nie narzekałam na ich jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Philipiaka nie kupuj. Szczerze to nawet garnkami nazwać tego nie można. Zwykła zlepka tanich materiałów w jakiś niby garnek i sprzedawanie za ogrom kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obojętnie jakie granki kupisz prócz Philipiaka (mam i nie polecam!) to będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej kupić zwykłe garnki w jakimś sklepie. Ja kupiłam te od Philipiaka. Byłam na pokazie i tak zachwalali je, a najgorzej też nie wyglądają, że dałam się skusić. Po niecałych czterech miesiącach nie można było w nich gotować. Walczyłam dwa miesiące z firmą, żeby odstąpić od umowy, bo mnie oszukali zwyczajnie to nic nie ugrałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to koło AGD nawet nie stało. Bardzo słaba jakość wykonania, w sumie wyglądem też nie zachwycają. Nigdy nie kupiłabym czegoś z pokazu Philipiaka, koleżanka się nacieła i to konkretnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 miesięcy po zakupie garnków firmy Philipiak poszłam do zwykłego sklepu i kupiłam komplet garnków za 350 zł. Gotuje się w nich tak samo jak w tych Philipiaka a przynajmniej po dłuższym czasie nadal wyglądają ładnie a nie jakbym je miała 10 lat :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się przerzuciłam z Philipiaka na zwykłe garnki. Kupiłam trzy za 270 zł i są zdecydowanie lepsze niż te philipiakowe. Przynajmniej wyglądają po roku tak jak powinny a nie jak wyciągnięte ze złomowiska :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam taki zwyczaj, że zanim zdecyduje się na zakup sprawdzam opinie, wiadomo komplet garnków nie jest najtańszą inwestycją, O tym producencie nie ma nic pochlebnego :/ Pan Philipiak chyba nie dba o swoich klientów, widzę częste komentarze o reklamacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zaproszona na pokaz w weekend teraz wiem, że nie ma sensu iść, te wszystkie opinie jasno i wyraźnie mówią, że firma jest niepoważna, dobrze, że są takie tematy są wciąż aktualne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Kowalewska
Witam, Pozwolę sobie odpowiedzieć na post Ankkaa. Miła Pani, naczynia Philipiak wykonane są z najwyższej jakości stali szlachetnej. Nie ma takiej możliwości, aby stal się "zużyła". Jeżeli ma Pani co do tego jakiekolwiek wątpliwości, chętnie pomogę w ich rozwianiu. Pozdrawiam, Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Kowalewska
Witam, Pozwolę sobie odpowiedzieć na post dotyczący reklamacji. Reklamacje zdarzają się w każdej branży i dla wszystkich produktów. Zapewniam, że te kierowane do nas rozpatrywane są bardzo starannie. Pozdrawiam, Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Marto, Ile taki pokaz trwa i przede wszystkim kto go prowadz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczekuję, że jeśli kupuję gary za kilka tysięcy złotych to reklamacja jest ostatecznością, zwłaszcza, że na pokazie opisywane są jako niezniszczalne i niezwykle trwałe :/ mam komplet, reklamowałam go już 3 razy w ciągu 6 miesięcy, jak dla mnie to dużo. Druga sprawa, że swój zestaw kupiłam na pokazie, a okazuje się, że nowe garnki można kupić na allegro znacznie taniej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pokaz iść nie warto, przez 2,5h wmawiają Ci, że garnki są gwarwncją wszystkiego co najlepsze w Twoim życiu, trochę słabo, gadżety z Chin też nie są szczególnie zachęcające, ani filmik z Okrasa w roli głównej. Była, widziała, nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na innym forum wyczytałam, że garnki tłoczone są w CELSIE z chińskich materiałów, jak taki komentarz ma się do włoskiej jakości? Może jednak plotki o tym, że garnki philipiaka są bardziej chińskie niż włoskie są prawdziwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem zadowolona z produktów PHilipiaka. Cena dość wysoka, ale płacimy za jakość, o czym można się przekonać już podczas pierwszego użytkowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uhm widzę, że osoby odpowiedzialne z PR firmy działają na forach, szkoda, że nie ma z firmą takigo kontaktu bezpośredniego :/ czy ktoś reklamował gary? co zrobić jeśli powierzchnia uległa zniszczeniu w trakcie gotowania? podchodzi to pod reklamację, jeśli użytkowałam garnki we właściwy sposób? Nie mogę dodzownić się na tę śmieszną infolinię!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie garnki? Na pewno nie philipiak, z prestiżem nie mają nic wspólnego, z jakością jeszcze mniej, nie wiem czemu skusiałam się na ten zakupu, teraz zostałam z kredytem i garnkami jak z chińskiego centrum handlowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z kolei sercem jestem za szklanymi (ze szkła borokrzemowego). Ekologia, brak jakiegokolwiek wpływu na organizm no i efekty gotujących się potraw - spektakularne...Ma jak każdy materiał swoje minusy ale i tak uważam że każdy powinien mieć w domu chociaż jeden taki garnek :)zajrzyjcie np. na sklep-termisil.pl tam są szklane naczynia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem ciekawa jak długo jeszcze będą te pokazy z okrasą urządzać, oczywiście okrasę obejrzymy sobie na filmiku :P męczy mnie już odbieranie od nich tych telefonów, strasznie upierdliwi, dla nich słowo "nie" znaczy "zadzwoń potem", masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie się ich pokaz w ogóle nie podobał, dużo szumu o nic, tego okrasę z filmiku przeboleję, ale takie kompletnie bezbarwne podejście prowadzących do całego pokazu, jakbyśmy ich zmuszali do tego, że muszą coś mówić, było nie do zaakceptowania, zwłaszcza, że do kupna garów zachęcali wręcz natarczywie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×