Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość OlaCola

Jakie garnki ??

Polecane posty

Gość marsylia22
ostatnio się zastanawiałam właśnie nad garnkami welmax, cena nie jest niska, ale czytałam o zaletach i jest ich sporo, kuszą, kuszą, a musze zmienic swój tryb życia, dietę, zacząć jakieś sporty...może też na pokaz sie wybiorę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek12
Jestem studentem i nie mam czasu zbytnio na gotowanie. Preferuje szybkie i domowe dania, a takie to tylko od własnej mamy. Dlatego posiadam garnek 1.2l z Termisilu, dzięki czemu moje potrawy smakują tak samo jak w domu! A ja jedynie wkładam je do mikrofali na chwilę i mam gotowe. Lubię ułatwiac sobie życie i nie tracić czasu w kuchni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem każdy wie ile pieniędzy ma w portfelu i jeśli go na coś nie stać, to tego nie kupi. Pokazy to też jakaś okazja żeby poznać produkt. Moja bratowa ma patelnie Philipiaka i jest z niej zadowolona. Chciała iść na pokaz, zobaczyć ich garnki i z nią poszłam. Ja nic nie kupiłam, bo faktycznie drogie i nie na moją kieszeń, ale nie mam nic przeciwko temu, żeby ktoś kto ma pieniądze nie mógł sobie na nie pozwolić, skoro są bardzo dobrej jakości, nic w nich się nie przypala, a nie używa praktycznie tłuszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MeeLena34
A jak mogę dowiedzieć się kiedy pokaz będzie np. w Tychach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Kowalewska
Aby wziąć udział w prezentacji oraz dowiedzieć się kiedy i gdzie odbędą się najbliższ pokazy, proszę zadzwonić pod nr 801 405 406 i indywidualnie się umówić. Pozdrawiam Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze w koncu ktos zamiast robic reklame poleci jakies fajne garnki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Garnek na głowe i tnij. Wybieraj pasujące do kształtu głowy to jet tzw fryzura na garnek :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne Garnki to moim zdaniem Philipiak. Tak serio serio. Moja mam zaczęła kupować ich produkty- sprawdzają się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Kowalewska
Zależy co rozumieją Państwo pod hasłem "fajność". Sądzę, że w przypadku garnków najważniejsza jest jakość i solidność wykonania, a także rozwiązania, które ułatwiają pracę w kuchni. Zgodnie z tą zasadą powstają garnki Philipiak. Pozdrawiam Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość direa
Wszystko super, pytanie tylko czy ta jakość tłumaczy tak wysoką cenę. Byłam na takim pokazie ( do towarzystwa wraz z koleżanką) i trzeba przyznać, że sprzedawcy są nieźli i potrafię świetnie " zakręcić " ludźmi - z pewnością mają dobrze opanowane różne socjotechniki. Moim zdaniem jakość, która niewątpliwie jest wysoka nie tłumaczy takiej wysokiej ceny. Mam garnki, które nie są może tak doskonałe,ale również są bardzo wysokiej jakości, mają wielowarstwowe dno, można w nich gotować piętrowo, można używać małej ilości tłuszczu, można gotować na parze i co najważniejsze kosztują dużo, dużo mniejhttp://www.goblet.pl/katalog/garnki/garnki-komplety/berghoff-garnki-invico-16-elem-komplet.html?search=product&availability=0&group=12&price_from=&price_to=. Jak mi się znudzą po latach lub pojawi się coś nowego na rynku , to będę mogła rozstać się z nimi i pozwolić sobie na nowy zakup, a nie przez kilka lat spłacać raty. Oczywiście każdy ma wolny wybór, a to tylko moja prywatna opinia, którą wyrobiłam sobie po pokazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Kowalewska
Wysoka cena to oprócz najwyższej jakości również trwałość - marka Philipiak na swoje produkty daje aż 20 lat gwarancji. Pozdrawiam Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiśnia82
Znajoma dostała taki zestaw od teściowej na rocznicę ślubu i taki zestaw garnków philipiak nie jest tanim zakupem. Czy można zakupić je na raty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Kowalewska
Naturalnie! Istnieje możliwość zakupu produktów Philipiak na raty. Pozdrawiam Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lavezia
Pani Marto ja mam inne zapytanie. Czy taki zakupu garnków philipiak trzeba zakupić w całości, czy istnieje możliwość zakupu pojedynczej sztuki z zestawu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Kowalewska
Oczywiście, można kupować naczynia osobno. Wszystkie ceny można znaleźć w sklepie internetowym. Czekam na Państwa pytania. Pozdrawiam Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie słuchaj tych kretynek, najlepsze i teraz najmodniejsze są plastikowe, trudno dostać, zamów przez internet u Chińczyków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lavezia
Dziękuj***ardzo za pomoc pani Marto. Teraz będę mogła powoli kompletować sobie taki cały zestaw garnków philipiak do swojej kuchni. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Kowalewska
Gratuluję wyboru i życzę powodzenia. Gwarantuję Pani (pomijając 20-letnią gwarancje), że będą służyły Pani zdrowiu przez bardzo długie lata. Pozdrawiam Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Berenikaa
A czy to prawda, że można kupić garnki Philipiak na raty? I czy taka możliwość dotyczy tylko pokazów czy również normalnych zakupów w sklepach stacjonarnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KoralowaMaryś
Z tego co wiem po udziale w pokazie garnków philipiaka, na którym byłam to można zakupić na raty taki zestaw. Co do sklepów to nie wiem. Może przedzwoń na infolinię firmy Philipiak i zapytaj. Dane kontaktowe masz na stronie internetowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Kowalewska
Jak najbardziej - garnki Philipiak można kupić na raty zarówno podczas pokazów, jak i odwiedzając sklepy stacjonarne. Produkty Philipiak można nabyć w salonach firmowych zlokalizowanych w największych polskich miastach. Pełną listę sklepów znajdzie Pani pod adresem http://www.philipiaksalony.pl/jak-kupic. Jeżeli mają Państwo jeszcze jakieś pytania - chętnie odpowiem. Pozdrawiam, Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poirytowana Aneta
Do jasnej anielki! Ten wątek to jedna wielka i NACHALNA reklama garnków Philipiak! Po przeczytaniu tego wszystkiego wiem że takich na pewno nie kupię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia_Lolcia
Garnki Philipiak są strasznie drogie! I co z tego, że można na raty? Można, ale po co?? Ja kupiłam garnki AMBIENTI, które w niczym tamtym nie ustępują. Ok, może co dla niektórych też nie najtańsze, ale jaka jakość! Mają bardzo grube dno (6,5 mm) i można używać ich na każdego rodzaju kuchenkach. Myję je w zmywarce i nic się złego nie dzieje. Czegóż chcieć więcej?? Dla zainteresowanych kupiłam je w sklepie homus.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na feel-maestro.pl jest szeroki wybór najlepszych według mnie garnków i akcesoriów, jestem z nich bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w zyciu nie kupie garnków philipiaka,dobrego produktu nie trzeba tak chamsko reklamowac,mam zmaiar zainwestowac w SILIT widziałam opienie w programie "Pani gadżet"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michu1110
Ja używam od kilku miesięcy garneczki firmy Royalty Line Switzerland. Mam kremowe z powłoką ceramiczną. Fajnie gotuję i nieźle się czyści. Ale jak kto lubi.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam garnki ceramiczne CERAMIC, występują w dwóch kolorach: pomarańczowym i zielonym. Można je kupić na Allegro w granicach 300zł za 4 sztuki, można też dobrać do nich patelnie czy rondle. Ja kupiłam je 3 lata temu i jestem z nich bardzo zadowolona. Powłoka ceramiczna jest świetna, nic nie przywiera, ładnie się gotuje i są świetnej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam garnki Philipiaka- g...no jakiego mało na rynku. Pierwsze gotowania nastawiałam wodę. W chałupie śmierdziało jak nie wiem co, już wolę ze starym tv ogladac i wachac jego baki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam garnki Philipiaka, jeżeli chcecie utopić pokaźną sumkę w go w nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×