Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość OlaCola

Jakie garnki ??

Polecane posty

Gość gość
Ja dostałam w prezencie garnki Blaumann (z powłoką granitową) - świetny design idealnie pasujący do mojej kuchni, a przede wszystkim ekonomiczne w użytkowaniu na mojej płycie indukcyjnej. http://blaumannshop.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój znajomy zachwalał ostatnio sklep internetowy palson-polska pl - kupił tam garnki na raty i z tego co widziałem, to faktycznie są bardzo dobre. Jeżeli masz jakieś pytania, to mogę go podpytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makaraskin
Akurat garnki nie są elementem na którym warto oszczędzać. Dlaczego? Bo kiepskie rozpadną się po kilku miesiącach, a raczej tego nie oczekujecie, prawda? Dobry zestaw kosztuje, proszę tutaj - https://www.taniejdladomu.pl/pl/p/Tescoma-garnek-do-mleka-z-pokrywka-16cm-2%2C0l-Presto/2266 Ale wtedy otrzymujecie już garnki, które nie będą po kilku miesiącach użytkowania spalone i nieprzydatne do użytku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie są świetne garnki Ambition, wydaje mi się, ze ta firma zawsze miaął dobrej jakości akcesoria, swoje kupiłam w sklepie dajar, szczerze mogę je polecic, już długo z nich korzystam i zawsze się sprawdzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio dostałam w prezencie garnek ze sklepu internetowego mango. SAMMI, bo o nim mowa został moim zdecydowanym faworytem. Myślałam, że mój facet uderzył się czymś mocno w głowę, bo niby jakim cudem można gotować bez wody. Teraz muszę za każdym razem przyznawać mu rację, że lepszego prezentu nie mógł mi kupić. Tu możecie znaleźć to cudo: http://www.mango.pl/produkt/garnek-regulujacy-temperature-gotowania-p50373.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdade
Ja ma rok czasu garnki Elo Rubin, kupiłam zestaw 5 części za 450zł. Wydaje mi się, że to jest relatywnie najlepsza cena do jakości. Czasami na allegro można kupić w dużej promocji. W życiu nie zamieniłabym ich. Dawanie więcej pieniędzy za garnki w moim odczuciu to wyrazy snobizmu albo nadmiaru pieniędzy. Polecam markę bo jest Polska i oferuje sprzedaż głównie na rynku niemieckim o czym świadczy chyba jakość ich wykonania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam garnki z firmy Tanake www.tanake.com.pl i są na prawde super , nic nie przywiera i się nie przypala, bardzo wytrzymałe i porządnie zrobioone, to dobra inwestycja :) a nie takie jedno sezonowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam żeliwne garnki. Kupiłam sobie ostatnio taki garnek w Duka https://dukapolska.com/ i to był strzał w dziesiątkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga1402
Ja napaliłam się na różowe garnki z powłoką marmurową. Można je kupić tutaj https://royaltyline.pl/products/cookware, ale cena trochę mnie przeraża. Myślicie, że są warte tyle kasy? Opłaca się je kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NitkaKam
Ja kupuję tylko i wyłącznie na stronie www.dukapolska.com bo wiem, że trafię na normalne garnki, a nie jakąś chińską tandetę. Tam mają najlepszej jakości sprzęt do kuchni i domu. Polecam wejść i się przekonać. Tak na marginesie... jaki blender mi polecicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajar ma spory wybór właśnie, różne firmy tam są, Ambition jest dobry wysoką jakość produktów mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te gościu
przykre jest to, że reklamujecie tutaj sklepy zamiast dać odpowiedź na pytanie z tematu "Jakie garnki ??" po przeczytaniu całego wątku chyba nie kupię żadnych, bo reklamowanie siebie jest żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie podoba mi się ta dyskusja. Kobieta prosi o rade w sprawach garnków, a w sumie nic konkretnego nikt jej nie polecił. Wybór garnków to problem, bo zawsze chcemy żeby nam służyły jak najdłużej no i oczywiście gotowane w nich potrawy maja być zdrowe. Ja mam te same garnki co mama-Gerlach. Ja również jestem z nich zadowolona i od mamy wiem że mimo upływu czasu nic z nimi się nie stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deannaa
Gerlach to dobra firma istnieje od pokoleń, to nic dziwnego że nadal produkują najwyższej jakości garnki. My mamy od nich sztućce, od lat są jak nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janciababe
A ja jestem zdania, że jak garnki, patelnie, itp. wyposażenie, to tylko i wyłącznie marki Tefal. Mają olbrzymi wybór różnych rodzajów, do różnych rodzajów kuchenek, tak więc z wyborem nie ma najmniejszego problemu. Ja u siebie mam wszystko wyposażenie do indukcji i jestem niezmiernie zadowolona. http://www.tefal.pl/Garnki-i-Patelnie/c/cookware%2B%26%2Bkitchenware najpierw oglądałam na ich stronie, a później szukałam konkretnych modeli na stronach, gdzie wyjdzie najtaniej i tam kupowałam. Są niezwykle trwałe i nie narzekam. A najważniejsze, z czyszczeniem i przypalaniem rozstałam się na dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZEPTER :) mam je od 15 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ambition ma dobre zestawy, w sklepie dajar popatrz, bo tam jest duży wybór, w zakładce kuchnia tam będa garnki, to przejrzyj sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a widzieliscie te włoskie garnki Welmax? marki która zasłynęła z pościeli z wełny owczej? znajoma sobie zafundowała taki zestaw garków i powiem smiało, że robią wrażenie www.welmax.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha311
Garnki Gerlacha dostałam od teściowej i powiem, ze bardzo szybko wszystko się w nich gotuje dzięki jakiemuś dyskowi wbudowanymi w potrójne dno, sa super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baryłaka
No ja właśnie przymierzam sie do wymiany swoich starych garnków. Przeczytałam tyle opinii o różnych typach i firmach, że mam dylemat. Zdecyduje sie chyba na Gerlacha bo to jednak tradycja i moja koleżanka też je ma. Jest bardzo zadowolona i co najważniejsze garnki służa jej już ładnych parę lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem zaczarowana garnkami Welmax, do tej pory znałam firme tylko z pościeli a tu takie zaskoczenie. Rewelacyjne garnki, odkurzacze. Byłam z koleżanką na ich pokazie, powiem szczerze garnki zrobiły na mnie ogromne wrażenie., Inwestycja na lata. Można szybko i zdrowo w nich gotować, piec a nawet wedzić. Rewelacja www.welmax.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość MarysiaL
Po garnki to proponuję zajrzeć do http://www.galerialimonka.pl/garnki-kuchenne,229. Wspaniała jakość i rozsądna cena, a trzeba pamiętać o tym, że nie kupuje się takich rzeczy co roku, więc warto zainwestować w dobrą markę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×