Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość OlaCola

Jakie garnki ??

Polecane posty

Gość Ta która dała się nabrać
Witam, byłam na pokazie garnków i kupiłam sobie jeden żeby przetestować ponieważ są drogie. Eko vita czy Eko vital nie ważne. Garnek 1200 zł czy coś tam takiego. Było to 3lata temu. Odpowiednik tego garnka teraz czy fiskars kosztuje 250zl max. Kupiłam sobie dwa lata temu z fiskars i nie widzę różnicy. Te garnki nie są warte tych pieniędzy czy to philipak czy Eko vital czy inny pokazowy garnek. Zła jestem na siebie ze dałam się w to wrobic. Do tego kosmetyki, skrobaczka, jeszcze i kołdra która jest do zestawu my byłyśmy we trzy i każda z nas dostała. Dopiero po jakimś czasie dotarło do mnie jak dałam się zbajerowac. Kurczak w pół godziny nie ma opcji. Częstuja gości ale kości które zostały nie pokazują..... Osobiście odradzam takie pokazy bo to jest tylko wyciąganie kasy-nawet programy w tv są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aszla
Ja też szukałam dobrych jakościowo garnków, które za dwa lata się nie rozpadną i nie porysują no i kupiłam te od gerlacha , ceny mają dobre także chyba się opłaciło, wzięłam cały zestaw, bo naprawdę garnki są super wykonane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno zdecydowaliśmy się z mężem na garnki gerlacha i decyzji nie żałujemy. Potrawy szybciej się w nich gotują, nie przywierają do dna, dno w ogóel jest rewelacyjne z takim dyskiem który rozprowadza ciepło po całym dnie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marolla
Ja mam garnki Ambition. Całkiem nieźle się w nich gotuje, bo długo utrzymują ciepło i nie przypalają mi się potrawy. Niewiele kosztują, a jakościowo są z wysokiej półki. Najwięcej mam z kolekcji Taurus http://www.ambition.pl/kolekcja/patelnie-taurus . Teraz chciałabym uzupełnić o najmniejszą patelnię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astalinna
Właśnie te utrzymywanie ciepła w tych garnkach najbardziej sobie cenię. Mój mąż wraca z pracy o różnych godzinach i nie muszę się teraz złościć że ziemniaki wystygną czy też jakieś inne danie. Garnki ambiotion sa mega!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na swoje z gerlacha też nie narzekam, maja potrójne dno, ale też jakiś dysk dzięki czemu szybko sie w nich potrawy gotuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melac
Ja mam tylko patelnię ambition i też jest bardzo dobra. Myślałam o do kupienia jeszcze tych garnków tylko nie wiem czy nadają się na indukcję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że się nadaja. Ja mam zestaw garnków z linii sendo. W komplecie jest garnek do gotowania na parze. Jestem mega zadowolona a gotowanie jest bardzo przyjemne. Nie żałuje zakupu bo nie lubie wyrzucac sprzetu po kilku latach, a te beda na pewno mi służyc latami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XOCP
Jeśli chcesz naprawdę dobre jakościowo i bardzo stylowe garnki to polecam Ci Zwilling Passion. Świetne, indukcyjne, stalowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam garnki niemieckiej firmy Woll. Nie były tanie ale są bezkonkurencyjne. Grube , trzymają długo ciepło,nic nie przywiera, można smażyć bez tłuszczu. Po zagotowaniu zmniejszam płomień i gotuję na małym ogniu. Jestem bardzo zadowolona. Kupiłam je w Niemczech. Były dostępne kiedyś też w Polsce na pokazach . Oczywiście dużo drożej. Nie znam lepszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosiekciepa
Ja ostatnio też zaopatruję się w naczynia staub, ostatnio kupiłem sobie zestaw do duszenia, potrawy wychodzą rewelacyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie potrawy wychodzą dobre jak gotuję w swoich ulubionych garnkach marki gerlach. Może dlatego, ze szybciej się w nich gotuje i wartość jedzenia jest lepsza bo nie ginie tak dużo witamin i minerałów jak podczas długiego gotowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudami
To prawda, długie gotowanie niszczy witaminy. Zazdroszczę Ci tych garnków, moja bratowa ma takie i bardzo je sobie chwali, może i ja kiedyś szarpnę się na nie, ale może po świętach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hoffner albo King Hoff na stronie Perfekcyjny Pan Domu mają dobre ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Garnki maja byc sprawdzonej firmy a nie z niewiadomego pochodzenia. Nikt mnie nie przekona, że nie ma różnicy w gotowaniu w takich garnkach. Wiem to z autopsji i tego nie da sie porównać. Sama choruje na Gerlacha i planujemy z mezem ich zakup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haluszkaa
Gerlach to dobry wybór, moja mama ma już kilka długich lat i świetnie wyglądają, ja tez zamierzam kupić, nie wiem czy zdążę przed świętami ale fajnie by było ugotować bigos a w takim garnku, który nie przypala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda, w tych garnkach nawet gotuje sie szybciej,. mają one taki specjalny dysk w dnie, który równomiernie rozprowadza ciepło no i nic się w nich nie przypala, super sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie mozna takie garnki kupić? Już od dawna myślę o wymianie a teraz przed gotowaniem świątecznych potraw przydałyby się nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yunkie
Weź sobie garnki żeliwne, to moim zdaniem najlepsza inwestycja. Sam mam dużo żeliwa stauba - od specjalnych, żeliwnych kształtów przez minisy (mniejsze garnki), patelnie żeliwne, naczynia do duszenia, nawet patelnie do naleśników - gorąco polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i dla tego opłaca sie kupowac garnki te najdrosze mu kiedys kupilismy jeden garnek za 800zł na raty to było z 20 la temu w tedy to było 8 milionów nie wazne ale ten garnek mamy do dzisiaj np firmy silit takich garnki uzywa wachowicz składzie nie zawiera niklu to taka ciekawostka na alegro mozna kupic garki SILIT Pisa 7 czesciowe z niemiec tylko ze pokrywki to takze czesc zestawu i chce 500zł a kupiła w niemczech za 400zł a teraz przedswiatami była przecena tych garnków do 300zł ja siostra chciała ale polacy wykupili w kauflandzie frankfurt oder

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezmerize
Ja ogólnie polecam Ci zainwestować w żeliwo. Sama posiadam naczynia żeliwne stauba (patelnie grillowe z żeliwa, garnki itp) i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×