Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marek52

Zmusiłem żone do współżycia ze mną!!!

Polecane posty

http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5115889 Jakis czas temu pisalem tutaj ze zona nie chce uprawiac ze mna seksu. Teraz zmienila zdanie bo oznajmilem jej ze wezmiemy rozwod i zrobie wszystko by udowodnic jej wine ze nie realizuje sie jako zona, odmowilem jej pieniedzy na nowe ubrania. Od pewnego czasu zrobila sie dla mnie bardzo milutka, czasami ja upijam a potem tak jakbym ja wykorzystywal bo czesto po wszystkim nawet nie pamieta co robilismy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecony przedwczorajszy
przed chwilą o córce na uczuciowym czytałem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uprawiamy seks i od razu czuje sie lepiej. Jestem spokojniejszy, mam lepsze samopoczucie i stalem sie lagodniejszy w stosunku do bliskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym cie spotkał na ulicy skopałbym jak szmatę.Koles jesteś żałosny wiele sie słyszy takich przypadków że mąż wariuje w domu a żona mu daje dla świętego spokoju... Później przychodzą na świat dzieci z góry skazane na niepowodzenie bo wychowuja sie w patologicznej rodzinie.Zamiast ją zmuszać zacznij o nią dbać śmieciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i sie potwierdziło, ze z niejednej prostytutki najlepsza zona :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mel..gibson
wspolczuje zonie! Idz do burdelu a nie zone gwalcisz. Musi miec jakis podow ze niechce ci dawac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×