Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość breasts

Sposoby na powiększenie biustu

Polecane posty

przestan, tez sie dolowalam, teraz ciesze sie z tego co mam, przynajmniej nie grozi nam celulit;D a cycki masz proporcjonalne, ciesz sie ze mozemy jesc bez katowania sie wyliczaniem kalorii, a kiedys mialam na ich punkcie obsesje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dieta+ćwiczenia+odżywki jak dieta niekompletna=efekt100% i dotyczy to rzeźby i masy u faceta jak i wyeksponowanie nóg, nabranie kilogramów czy utrzymanie wagi u kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxxemka Pochwal się swoją dietą jeśli to nie tajemnica i ćwiczenia jakie wykonujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluję inteligencji wypił 2kg i przytył 0,5kg. kretynizm, tacy ludzie sięgają później po metanabol, winko; dieta i ćwiczenia to jak komputer i monitor nierozłączne jak chcesz mieć efekty/obraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość breasts
Pochwal się pochwal, może sama coś skorzystam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@kolololo Nie musisz mi tego mówić, to miał być tylko przykład nieumiejętnego zastosowania odżywek. NA tym przykładzie chciałem pokazać, że samo wcinanie odżywek jest totalnie bez sensu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość breasts
Do Gainerów trzeba ćwiczyć, potem odczekać z 2-3 dni na regeneracje mięśni i znowu. Wtedy mięśnie rosną. Mam koleżanke co walczy mma skubana :P Ekspertem nie jestem. Kuźwa sama jestem w czarnej dupie i nie mam do tego siły. Do wakacji musi gitara grać! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obecnie 5posilkow dziennie ( glownie ryze, makarony, biale miecho, warzywa owoce,ryby, nabial, duzo sosow) jadlam wiecej posilkow a mniejsze porcje, czyli nic konkretnego ale co chwila a podobno im mniej posilkow tym wolniejszy metabolizm, mniej niz 5nie dam rady bo padne z glodu;) biegalam i jezdze konno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez sportu nie wytrzymam, bo nie wytrzymam z nadmiaru energii, chcialbym troche przybrac, ale nie jest to jakas deprecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To źle CI ktoś powiedział, bo powinno się właśnie dużo posiłków dziennie jeść na diecie wzrostowej. Chodzi o to by nie doprowadzić do występowania procesów katabolicznych, czyli rozpadu zgromadzonej energii pod postacią cukrów, tłuszczów i mięśni. Kaloryczność diety układa się na podstawie wysiłku fizycznego, jaki masz zafundowany na dany dzień. Jak spędzasz go bardziej aktywnie, to posiłki powinny być zdecydowanie większe i stosunkowo często (np co 3h).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@breasts I tak i nie, bo zależy co ćwiczysz. Chodząc na siłownie możesz skupiać się na konkretnej grupie mięśniowej danego dnia. W ten sposób możesz praktycznie codziennie ćwiczyć, tylko ciągle co innego ;) Inną sprawą jest, że zapewne nie zdecydujesz się na ćwiczenia poszczególnych partii mięśniowych i raczej będziesz ćwiczyć ogólnorozwojowo i wtedy powiedzmy, że się zgodzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wez sobie 3h x 5 ;) chyba jakos tak wychodzi, bo czasem spie wiec wtedy nie jem;) a wczesniej jadlam co chwila ale zadnych konkretow, i godzinke przed treningiem juz nie jem bo mam masakre;/ fajnie byloby przybrac, ale watpie zebym utrzymala mase jak juz uda sie nabrac, a takie wahania nie sa najlepsze ani dla organizmu ani dla wygladu... to ja juz wole swoje jedrne48;) no chyba ze da sie przybrac i utrzymac;) co do diety to chlopaki na silowni tak mi sie madrzyly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli jestem na silowni to tylko z przyczyny paskudne pogody, na biezni elektrycznej;) jazda konna dziala raczej ogolnie, bieganie wiadomo nogi tylek i brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość breasts
obliczyłam sobie, że przy moim wzroście ważąc 60 kg - jest waga prawidłowa. Ważyłam tyle przed tą grypą i sesją :P Także brakuje mi 5 kg. Boże dopomóż :P Jutro na śniadanie kiełbacha, potem banan i picie soków. Jak nie teraz to nigdy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość breasts
xxxemka chodziło mi o ćwiczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no chyba ze;) spokojnie, ciaze dadza nam po dupie, bedziemy marzyly o obecnych problemach;)ja cwicze codziennie, ale jakos szczegolnie na miesniach mi nie zalezy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość breasts
hah ciąża :D ja się będę wstydzić przed facetem rozebrać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolega od chucherka 60kg przy 1,85m przytył dzięki regularnym ćwiczeniom w domowej siłowni i diecie w ciągu 1,5 roku i teraz waży ok. 95kg. Jak popatrzę na jego zdjęcia z gimnazjum, to mnie śmiech zalewa :) Dopiero po 1 roku ćwiczeń i diety zaczął brać inne wspomagacze (odżywki) i muszę powiedzieć, że dokonał czegoś co mi się wydawało niemożliwe ;) @xxxemka Co 2-3 dni ćwiczenia tej samej partii mięśniowej, by mięśnie zregenerowały się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cwiczylam 4razy w tygodniu ale w niewybiegane dni doslownie mnie nosilo:) ale nigdy nie slyszalam zastrzezen do biegania codziennie, kiedy nie biegam jezdze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestesmy chyba podobnej postury (jestem nizsza ale waze mniej) przy 165cm waze 48kg, cycki tez mam 70b, byloby fajnie przytyc bo kazdy cos by chcial w sobie zmienic, ale bez przesady !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz i ćwiczyć na siłowni można codziennie, ale jak gadamy budowaniu masy mięśniowej, gdzie mają być jak najlepsze efekty, to trzeba dać odpocząć mięśniom. Masz tu link z odpowiednmi czasami regeneracji mięśni w stosunku do intensywności ćwiczeń. http://www.kulturystyka.pl/atlas/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość breasts
xxxemka faktycznie podobnej :) Pewnie też jesteś drobnokoścista :) Lepsze to niż żebyśmy walczyły z nadwagą. Trochę niestatystyczne kobiety jesteśmy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@breasts Jak facet kocha, to kocha całą Ciebie, wraz z Twoimi piersiami, więc luzuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze, to zdaje sobie sprawe z tego ze tzreba przerwy robic, ale mogloby to niesc za soba ofiary w ludziach;) sport numero uno, dieta na 2miejscu, nie cwicze zeby wygladac tylko sie wyladowac;) problemem jest to ze widzisz w tym problem, brak pewnosci siebie. jakos na brak zainteresowania nigdy nie narzekalam, nie przejmuj sie, jesli ktos cos mowi Ci w tm temacie to pewnie laski, bo tez by tak chcialy, ciesz sie z tego co masz, jak zle sie czujesz mozesz tuszowac to ubiorem, ja wole podkreslac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość breasts
Też nie narzekam na powodzenie ale tak to jest, że komuś jest łatwiej kogoś zaakceptować niż siebie samych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość breasts
takaMALAznana kurwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość breasts
dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takaMALAznana kurwa to go tym bejsbolem, i kolejny problem rozwiazany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×