Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość WeronikaOkropna

upadłam.... tak trudno powstać;(

Polecane posty

Gość WeronikaOkropna
Własnie myślę poważnie nad tym żeby wyprowadzić się z tego bagna. Nie jesteśmy jakąś patologią, niby fajna chałupka, wszyscy myślą że jest ok, ale tak w środku porażka. A ja myślę i myślę jak z tego wybrnąć, ale wierzę że mi się uda, choć nie będzie łatwo. Trzymajcie kciuki, dzieki za wsparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weronika ja trzymam kciuki!!! Najmocniej jak sie da!! Pewnego dnia poskarzylam sie przyjacielowi ze sie sobie nie podobam, ze mam zrypane zycie w wielu kawalkach, ze siebie nie lubie... Taki dolek... On mi powiedzial tak... popatrz na mnie, mam 40 lat, nie mam zony, ba nawet dziewczyny... Ale wierze ze ktoregos dnia bede szczesliwy, bede mial rodzine, kochajaca zone i dzieci a zaczalem w to wierzyc kiedy postanowilem ze bede dobry dla siebie!!! Wierz w siebie Weronika i badz dla siebie dobra kazdego dnia a dasz rade przeniesc gory!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WeronikaOkropna
Jeszcze raz dziękuje za zyczliwość. Żeby zmieniać swoje życie trzeba zacząć od siebie. :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ivanhoe
Jest bardzo wiele innych sposobów na radzenie sobie z różnymi problemami. Twój problem Cię wyniszcza i zmienia... Nie możesz się temu poddać Uważaj na swoje myśli, stają się słowami, Uważaj na swoje słowa, stają się czynami Uważaj na swoje czyny, stają się nawykami Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem Uważaj na swój charakter, on się staję Twoim losem. Frank Outlaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo, 
Mam na imię Kinga. Jestem doktorantką na Uniwersytecie Warszawskim. Podjęłam się bardzo trudnego zadania i mam nadzieję, że dzięki Państwa pomocy uda mi się je zrealizować. W ramach swojej pracy doktorskiej planuję przeprowadzić badania na temat doświadczeń życiowych dorosłych dzieci osób osadzonych, których rodzice przebywali bądź przebywają nadal w zakładach karnych. Głównym celem badań jest wieloaspektowa analiza ich sytuacji społecznej. Obecnie problem dzieci osób osadzonych jest marginalizowany przez instytucje rządowe, jak i pozarządowe. Mam nadzieję, że dzięki Państwa uda nam się to zmienić. Poszukuję osób, które doświadczyły "uwięzionego dzieciństwa" i zechciałby poświęcić mi chwilę i o tym opowiedzieć. Byłabym NIEZWYKLE WDZIĘCZNA ZA POMOC! 

 
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Serdecznie pozdrawiam! 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×