Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Schwitzz

Są tu jakies eleganckie Panie w szpilkach?

Polecane posty

uuuuu....lubię pasożyty ...są takie bezwzględne...żerują na człowieku i biorą, nic nie dając w zamian..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taj bym ci jezyczkiem przejechal po Tych mejscach-nic nie opuszcac,ale jestes sexowna wooo-trudno sie Tobie oprzec ale masz tyleczek maaaatko jest taki sweeet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój tyłeczek jest jak morelka...okrąglutki, jędrny i delikatnie rozcięty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to cwaniara jedna :D wycwaniłaś się :P młła nie ma kto sponsorować, a z moją gratyfikacją za pracę nie mogę pozwolić sobie na szaleństwa 😭 ehh, już więcej bym zarobiła pod latarnią 😭 legginsy? :D no to dobry zakup, są wygodne i w ogóle, też je kocham :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbym mogła czas cofnąć wolałabym aby mi ktoś palec w oku trzymał cały dzień niż miałabym jeszcze raz iść do sklepu.... kurwa jego mać ....pojebało tych ludzi!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolika6
Święta święta i po świętach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież to 2 dni tylko, a ludzie kupują jedzenia jakby jakiś kataklizm nadchodził...masakra! w sklepie kolejki, na chodniku tłumy, na ulicy korki...ocipieć można... stary dziadek co emerytury ma z 500 zł zapłacił za samo mięso 350...kurwa, kto mu to zje do chuja Pana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolitka....wypaliłam 3 fajki...choć nie palę już ponoc....aj chore święta.... I jak zawsze na ulicy to na mnie krzyczą że nie umiem jeździć tak dzis ja nie oszczędzałam w słowach na idiotów na ulicy i w sklepie.... Piwko mi się grzeje zaraz będzie gotowe...może uspokoi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie palę ale jak mnie ktoś wkurwi to idzie jeden za drugim.Po piwku zrobi C i się lżej.Ja tez miałam dzisiaj do dupy dzień i dopije wino i ide spać bo jeszcze komuś coś zrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... wiesz co ja dzis mogłam ci na pęczki podesłać tępych lasek co o jeździe samochodem nie miały pojecia...oj przydało by im się trochę nauki.... lolitka.... a palisz ? czy tylko w nerwach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×